FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-09-2007, 16:49   

Ostatnio robię sobie powtórki z filmów z Ghibli, żeby się zdecydować co kupić na DVD, bo jak bym wzięła wszystko to bym z torbami poszła, ale niech chociaż coś będzie na półeczce :)

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-09-2007, 16:54   

Postępujące zniechęcenie anime wszelakim pchnęło mnie do oglądania Kino no Tabi. I rzeczywiście zdaje się być tak fajne, jak chwalą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2007, 18:04   

tilk napisał/a:
Postępujące zniechęcenie anime wszelakim pchnęło mnie do oglądania Kino no Tabi. I rzeczywiście zdaje się być tak fajne, jak chwalą.

Mam tak samo, ostatnio jak oglądam coś na kompie to nie anime, ale seriale TV, już dawno nie miałem takiego znudzenia "chińskimi bajkami" :P. Jutro najprawdopodobniej urządzę sobie maraton Darker than Black, przestałem oglądać anime po 6 odc., mam nadzieję że później jest lepiej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KuroiBara Płeć:Mężczyzna
Fear of the Dark


Dołączył: 01 Wrz 2007
Skąd: stad nie widac
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2007, 23:37   

School days 12 - przynajmniej orginalne zakonczenie oO
Claymore 26 - na tym chyba sie nie zatrzymamy, co?
Bleach 142 - no akcja mam nadzieje zaraz ruszy spowrotem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3597844
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 05:35   

claymore 26 wogole jakas dziwna bajka :< "o co chodzi?"
bleach 142

Spoiler: pokaż / ukryj

z utesknieniem czekalem wreszie na moment w ktorym rudzielec pchnie akcje do przodu :P (jesli nie bedzie wiecej fillersow to zgodnie z manga wreszcie zacznie sie cos dziac:) walka z Arrancar i kilka ciekawych psotaci no i Rukia bedzie miec okazje powalczyc, nei mowiac ze quincy wreszcie po rekonwalescencji moze "troche postrzelac" (ma w zanadrzu fajne combo :> ) pozatym chad tez nie pozostanie w tyle :> no i najwazniejsze Vaizard w akcji ;)


a ja sobie ogladam Naruto Shippuuden 29-30 (nielubiany nalog :<) i powiedzmy wprost

Spoiler: pokaż / ukryj

wreszcie przestali gonic za kolesiem na bialym ptaszku 4-5 odcinkow ..


w miedzyczasie Hellsing Ultimate 2 1-wsze epy :)

z movie:
Spriggan - troszke dziecinno-glupie (i troche zamerykanizowane :<)
Perfect Blue - troszke dla mnei za powazne ale fajnie sie ogladalo :)

z dodatkow to
Final Fantasy VII - Dirge of Cerberus (bo ladnie wyglada :)

no w niedziele when they When They Cry moze bede miec czas kontynuowac :)

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 16:52   

GitS: SAC x2. Moje klimaty, podobało się bardzo. Szczególnie odcinky Stand Allone z pierwszej serii i odcinki mówiące o przeszłości członków Sekcji 9 w drugiej serii.

Ouran High School Host Club
Tutaj nie ma co się za bardzo rozwodzić. Słowo 'genialne', nie jest w stanie oddać nawet połowy prawdy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 17:23   

Ouran High School Host Club - dokladnie :]

School Rumble S2 (Ni Gakki?) - troszke gorsze od S1 :) czyli i tak swietne

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-09-2007, 11:38   

Yuusei Shonen Papii 1- Przedpotopowe anime z prosta historią, który trzyma w napięciu. w skrócie stare, a jakie jare.
Darker than Black 25 sub-udane zakończenie serii. Co nieco wytłumaczyło się. Mam nadzieje że będzie drugi sezon.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-09-2007, 20:51   

Tengen Toppa Gurren Lagann 27 RAW - wystarczy jedno słowo: EPIC.

I co tak wszyscy narzekają na ten epilog?! Mnie on bardzo przypadł do gustu. Zresztą cały epizod był po prostu NIEZIEMSKI. Jeden z najlepszych ostatnich odcinków anime jakie kiedykolwiek widziałam.


Spoiler: pokaż / ukryj
Żałuję jednego - nie zobaczyliśmy w końcu tego GARlocka z samego początku TTGL!... Czy to rzeczywiście był tylko sen?


11/10.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-09-2007, 22:34   

D.Gray-man 50 - zdecydowanie jeden z najlepszych odcinków w całej serii. Cudownie dopracowany i niezmiernie ciekawy :)

Darker than BLACK 24 -
Spoiler: pokaż / ukryj
Uła... będzie mi brakowało Mao:(


Ghost Hunt 19-25 - no! Końcówka wciągająca! Ogółem z serii jestem zadowolona, choć początek nie był obiecujący. Na szczęście się nie zraziłam i obejrzałam całość:) Tylko szkoda, że tak w zasadzie nie poznaliśmy bohaterów. Niedosyt, czuję niedosyt.

Clover - czy ja już mówiłam, że ubóstwiam CLAMPowską kreskę?:P

Kanojo to Kanojo no Neko - i Shinkai też uwielbiam^^

Romeo x Juliet 20-21 - poprawiła się kreska!:O I nic poza tym..
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-10-2007, 00:00   

<nie patrzeć na spoiler, nie patrzeć na spoiler, nie patrzeć....>

uff...żaden spoiler, prawie... (/me popatrzyła xD). Całe szczęście. Bo, jak zwykle spoilery oglądanych przeze mnie aktualnie serii omijam szerokim łukiem, tak tutaj nie mogłam się powstrzymać.
Innymi słowy: Tengen Toppa Gurren Lagann1-26
*_*
OMUA!
Dużo można o tym anime powiedzieć. Jest dobre – to na początek. Ma w sobie coś, co wywołuje ten rodzaj melancholii, który sprawia, że podoba się długo i człowiek ma żal do tego, że takie krótkie, że już więcej nie zobaczy bohaterów. Nie wiem za bardzo jakie czynniki na to wpływają, ale skłaniam się ku teorii, że rozłożenie w czasie, zmiany, jakim podlegają bohaterowie w trakcie trwania serii oraz to, że dorastają. I odchodzą.

Spoiler: pokaż / ukryj
Kamina nie był postacią, którą uważałam za najważniejszą, ani nawet moją ulubioną (ja zawsze byłam po stronie Simona oraz - potem - Virala, dobrze, że zaczęli współpracować. Liczyłam na to od samego początku (no, prawie, powiedzmy, że od samego początku po tym jak spotkał Kaminę po raz pierwszy i wrócił, co oznaczało, że już zawsze będzie wracał – z takim wyglądem i za takim zaczątkiem rozbudowywania postaci byłoby niemożliwością, gdyby zrobili go po prostu ot, takim sobie złym do odstrzału - to prawie tak, jak w pierwszym odcinku Gintamy, z tym komentarzem, że jakby na nich nie patrzeć – bohaterowie epizodyczni (odnośnie tej bandy, z którą walczył Gin). Przy Viralu widać, że takowym być nie może i nie będzie ^____^ Liczyłam jednak na nieco szybsze połączenie sił, ale dobrze jest, jak jest)). Ale po śmierci Kaminy…coś pękło w tym anime. Nie, nie zrobiło się gorsze, tylko jakby to powiedzieć? ….Bardziej prawdziwe? Wciągające? Mimo utraty „czegoś bardzo ważnego” trwało nadal i jakoś po trochu się kurowało (tak, mówię o anime, chociaż może to byłby bardziej jego odbiór przeze mnie). Bo nie zaprzeczę, śmierć Kaminy na pewien czas, może nie odebrała mi ochoty do oglądania, ale zabrała całe życie i klimat z serii. Jakby spuszczono powietrze.
Dla mnie ta seria jest podzielona na trzy mini sezony: Kamina i mały Simon, mały Simon, duży Simon. Ten podział też, jak już wspomniałam ma wpływ na zżycie się z bohaterami. W każdym razie polubienie i ich i serii, na tyle, żeby ją zapamiętać na dłuższy czas.
Co do Rossiu: na początku nie byłam w stanie zrozumieć, ba, to było całkowicie poza moim pojmowaniem, jak to ktoś, po tylu przygodach przeżytych wspólnie mógł wykręcić taki numer i w tamtym momencie znienawidziłam Rossiu nienawiścią czystą i bezgraniczną, która jednak okazała się mieć te granice. W formie drżących dłoni. Wtedy już wiedziałam, że mu powoli odpuszczam. Reszty dopełniły łzy, o których wspomniała Kinon. Mam miękkie serce ^^” Chociaż nawet to nie zmienia faktu, że nadal nie rozumiem.
Co do mechów. Dobrze, że się rozwinęło…jeśli Chodząca Twarz by pozostała w swojej pierwotnej formie to nie wiem, czy nawet jej komediowość by uratowała sprawę…
Ulubiona postać – Viral. Bezkonkurencyjnie. Szczególnie jak mu włoski urosły. Przeuroczy. Nie mówiąc już o jego zachowaniu czy niektórych reakcjach (okrzyk zdziwienia w wykonaniu Simona (zrzucenie na nich winy za bijatykę w więzieniu i pobicie kogutopodobnego beastmana) jest całkowicie normalny, za to, to samo zaskoczenie i wydany dźwięk, w wykonaniu Virala są po prostu bezcenne. To chyba przez niejaką powagę tej postaci (tak samo jak z Zelgadisem). Im poważniejsza postać tym śmieszniejsze są jej niecodzienne reakcje. Tutaj oczywiście króluje scena z nim i Leeron (kot! jak kot! xD).
Jedyne co mam za złe, ale chyba i do tego się przyzwyczaję, a po pewnym czasie może nawet uznam za dobre, to chaos jaki zapanował pod koniec. W pewnym momencie zaczęłam się poważnie zastanawiać co oni właściwie robią. Oprócz takich ogólnych rzeczy jak dążenie do pokonania Anti-Spiral-ów. I te transformacje po transformacji. Kombinacje. Widać, że i klimat znika nieco i akcja robi się monotonna. Za dużo walki. Praktycznie cały czas tylko latają i strzelają. I krzyczą. I giną. Masowo. Ale sen Virala! Aż smutno się robi, jak człowiek pomyśli, że tym, czego najprawdopodobniej najbardziej by pragnął jest to, czego nie może mieć. Chociaż w sumie, są inne rozwiązania – niekoniecznie musi to być rodzina uzyskana naturalna drogą, która dla beastmanów jest niedostępna. I Kamina. Zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. To było bardzo dobre posunięcie. Bo jednak duch Kaminy żyje w tym anime cały czas, cokolwiek by się nie działo, nawet jeśli czasy Chodzącej Twarzy i pustynnej wycieczki minęły bezpowrotnie ;___;


/me czeka na 27

Miałam chyba pisać o Scryed…ale jakoś nie mogę do tego wrócić, znaczy się, podjąć w miejscu, w którym skończyłam…>.>

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kacek Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2007
Skąd: 3-miasto
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2007, 21:08   

Gurren Lagann 27 – O tak, to się nazywa końcówka. Walka wspaniała, jednak epilog nie był do końca udany.

Spoiler: pokaż / ukryj
Tak jak ślub był obłędny,(happy end całkowity to byłaby już przesada) to ukazanie Simona jako pustelnika wyszło kiepsko. Na dodatek Rossiu wyglądał praktycznie tak samo. I żałuję też, że nie ubili wyżej wymienionego. Jedyna osoba jakiej nie trawiłem od początku do końca.
I teraz jak nad tym pomyślę, to uśmiercenie Kaminy to był dobry pomysł.

Tak czy siak, świetna seria.

Byousoku 5 cm – Film, który trzeba obejrzeć. Kolejne wielkie dzieło tego autora, jednakże nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak Beyond the Clouds. Brakowało mi czegoś, w tamtym tytule połączenie s-f z romansem było idealne, tutaj sam romans mi nie wystarczył. Choć trzeba przyznać, że był on cudowny ;]

Spoiler: pokaż / ukryj
A i nikt mi nie wmówi, że końcówka jest happy endem... Pociągi odjeżdżają a jej nie ma...

A i jeszcze jedno... Tła ^^

FMP! Second Raid – Jeżeli FMP! było dobra komedią z dobrymi wstawkami sensacyjnymi, to sama sensacja się w ogóle nie sprawdziła. Wszystko było przewidywalne, pseudo wzniosłe, a nawet jeżeli pojawiały się wstawki humorystyczne, to były one żałosne i sprowadzały się do lania po twarzy...

Spoiler: pokaż / ukryj
-Ty żyjesz...? *Trzask w mordę*... Jaka normalna osoba by w takim momencie zaczęła bić ukochanego...


Mahou Shoujo Tai Alice 1-4 - Zapowiada się bardzo miła przygodówka. Jedyne co na razie się rzuciło w oczy to ponure kolory, ale wychodzi to serii na dobre – nie ma typowej „słodyczy” ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4461124
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2007, 21:52   

love hina ogladalem w ciapagu .. calkiem rozsmieszajace.

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
eLuke Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 09 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2007, 23:53   

Darker than Black - ep.25 - Koniec naprawdę bardzo dobrej serii. Czy tego się spodziewałem na zakończenie? Sam nie wiem. Z jednej strony brakuje mi trochę dramaturgii na zakończenie, a z drugiej takie zakończenie jest jakoś takie..."kojące". Czyli pomieszanie z poplątanym. ;) Jakiś tam niedosyt pozostał, ale to chyba z powodu samego końca serii, a nie tego konkretnego odcinka. Jednak z drugiej strony twórcy zostawili przecież jakąś tam "furtkę" do drugiej serii
Spoiler: pokaż / ukryj
,w końcu Hei dalej żyje, a to już stwarza szansę na kolejną serię. Poza tym wiele rzeczy nie zostało w dalszym ciągu wyjaśnionych. Między innymi skąd wzięły się te bramy i sami kontraktorzy. Czyli jakieś tam pole do popisu jest :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-10-2007, 00:03   

Zero no Tsukaima S2 - 12, czyli koniec drugiej serii. O ile na całości bardzo się zawiodłem w porównaniu do S1, to pierwszą połowę tego odcinka oglądało mi się bardzo przyjemnie.
Końcówka natomiast:

Spoiler: pokaż / ukryj
Cieszę się, że Saito przeżył, ale sam koniec, czyli najbardziej oklepany gag w całym ZnT było raczej kiepskim zakończeniem.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 230 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group