FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-10-2007, 11:58   

Lucky Star - to już koniec ._.
Odcinek dość nostalgiczny i w porównaniu do poprzednich śmiesznych momentów było jakby mniej. Co nie znaczy, że nie trzymał poziomu :D

Spoiler: pokaż / ukryj
Konata parodiująca Nagato, kłótnia Minoru z Akirą no i przede wszystkim układ taneczny z openingu - genialne *_*
Chociaż osobiście zakończyłbym to właśnie tym układem, a nie podniesieniem się kurtyny.

Szkoda, że nie będzie już więcej, jakoś człowiekowi smutno tak...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 12:25   

Jestem na 30 epku D.Gray-Man'a - bardzo mi się podoba ;)
Oraz coś ok 20 epka Darker than Black - też, jak dla mnie, warte obejrzenia ;]
Do obu anime op jest stworzony przez Abingdon Boys School.
Zatrzymałam się na 3 epku Zero no Tsukaima Futatsuki no Kishi... Niestety brak czasu i momentami napisów :/

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 22:47   

Blue drop 01 - ŁAŁ Niesamowita grafika, bardzo dobra muzyka, i zalążki dobrej fabuły + Shoujo Ai :P.
Gundam 00 - 01 - nigdy nie myślałem że będę ogladał gundama. Ladna grafika całkiem ciekawie się zaczyna.
Clannad 01 - To może byc coś w końcu SHS i Eclipse. :).
Touka 24 - Tu już prawie koniec całkiem się pogubiłem.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kashimu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Wrz 2007
Skąd: Okinawa
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 22:57   

No i Gurren Lagann połknięte w całości :) pora wygrzebać coś w podobnych klimatach i na podobnie wysokim poziomie, tak podkreślam POZIOMIE, bo po 27 odcinkach ciągle mi mało!

_________________
http://szakusek.myanimelist.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-10-2007, 01:14   

Azariel napisał/a:
Clannad 01 - To może byc coś w końcu SHS i Eclipse. :)

Nie, nie SHS. SHS to shinsen, zwany także "shitsenem".
Literki "SS" tyczą się Static Subs, a konkretnie Kunio, który tłumaczy serie w SS i ich jointach.
A sama grupa też wiele nie znaczy - za to key/Visual Arts i Kyoto Animation, jak najbardziej. Poza tym, Clannad to to, co zrobili twórcy Kanon, kiedy po sukcesie Kanon dostali carte blanche i nieograniczony budżet na następny pomysł...

A ja właśnie oglądałem Shana Second. Zapowiada się "moar of the same", ale to akurat rekomendacja :)

No i wreszcie dokończyłem Nodame Cantabile - rewelacja *____*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu


Ostatnio zmieniony przez wa-totem dnia 10-10-2007, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-10-2007, 11:19   

Zabrałem się za Claymore. Faktycznie, ktoś chyba plagiatował wiedźmina. Faktycznie, taki Berserkoid. Faktycznie, Raki wkurza. Niemniej jednak zadusiłbym tą całą Clare. Takiej marnej postaci jeszcze nie widziałem. Robocik... Co ciekawe inne Claymory zachowują się w bardziej ludzki sposob...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-10-2007, 12:56   

Night Wizard the animation- Trochę gorszy klon Kaze no Stigma. Dalej chyba nie musze mówić xP.

Shana Second- brzmi nieżle

Goshuushosama Ninomiya-kun- Nastoletnia Sukubica z idealną figura , która boi się mężczyzn. Eee coś mi tutaj nie pasuje. Jak obejrzałem ten odcinek cały mój logiczny porządek spopielił się w drobny mak. Zreszta w piekle słabo karmią. Pewnie u nich jest susza na grzechy. Narazie głupawe w pozytywnym sensie

Dragon Destiny ova 1- W skrócie anime opowiada o filozoficznych rozpatrywaniach kto ma bardziej miękkie.... Starałem zrozumieć ten sens. Teraz wiem, że daleka drogę przed mną, aby zdobyć ten stopień wiedzy. Może jak dorosnę skumam o co chodziło im.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Sano Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 13 Wrz 2007
Skąd: z kąta
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2007, 19:08   

Master Keaton 01
Zacne.

Temat służy do komentowania serii, a nie wyliczania tytułów. Wyraź jakąś opinię. Poprzyj swoją opinię argumentami. Jak nie potrafisz się zdobyć nawet na jedno pełne zdanie, to może lepiej nic nie pisz i się nie ośmieszaj?

Następne posty w stylu tytuł + 1 przymiotnik wylecą bez ostrzeżenia bo jestem chory i w wybitnie złym humorze >_>

[-]
Moderatorus Rex

_________________
W trosce o czystość języka polskiego powiem panu-oddal się pan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2007, 20:52   

tak mnei jakos wzielo na black lagoon 1-16 no nawet niezle ostatnio wartkiej akcji mi brakowało wiec to mi to moze jakos uzupelnic... nie podoba mi sie postac rocka... nie wiem czemu ale mi sie z Rakim kojazy i normalnie blee... ( kazdy chyba wie czemu) no ale mila seria na odetchniecie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
Kashimu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Wrz 2007
Skąd: Okinawa
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2007, 21:46   

Do Rakiego to dla Rocka daleko, wyobraź sobie Rakiego z kiepem w ustach, jego wizerunek napewno uległby zmianie... na lepsze oczywiście. Moim zdaniem Rock specjalnie jest zrobiony jako przeciwieństwo Revy, coś jak + i - , a jak wiadomo z fizyki oba bieguny się do siebie przyciągają :)

_________________
http://szakusek.myanimelist.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-10-2007, 23:41   

Moim zdaniem Rock jest specjalnie zrobiony, by białe kołnierzyki miały się z kim utożsamiać...

Cytat:
wyobraź sobie Rakiego z kiepem w ustach


Przepraszam, serii nie oglądałem poza pierwszymi odcinkami, więc pytam - czy pisząc "kiep" masz na myśli intymną część ciała, którą zwykło się nazywać tym słowem, czy też nabrało ono od moich czasów jakiegoś nowego znaczenia?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Kashimu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Wrz 2007
Skąd: Okinawa
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 08:42   

Nie, nie, nie, chodziło mi o do połowy dopalonego papierosa :) trzymanego w ustach, tak jakby od niechcenia.

_________________
http://szakusek.myanimelist.net/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-10-2007, 08:46   

A ja sobie tak jakos skrobie Shakugan no Shana 1-16 od paru dni. W sumie nie da sie zaprzeczyc, ze mają sporo wspólnego z Fate/Stay Night tylko jakby nizsza półka. Ani to to jakos strasznie porywa, ale całkiem przyjemnie sie oglada.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jak dobrze, ze uciupali te blondaskowe rodzenstwo! Rzygać sie od nich tylko chciało. W ogóle ci przeciwnicy jacys tacy... same zboczence. Macki, ekstra odcinek w basenie i takie tam pomine. Retrospekcje o Shanie całkiem miłe. Teraz zostaje pytanie - w którym sezonie Shana zdecyduje sie poświecic (prawdopodobnie dla głównego bohatera) i uzyje tego ekstra czaru przyzwania, zgładzając siebie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 16:08   

D.Gray-man 51 - nudny tasiemiec.

Darker than BLACK 25 - jakby to powiedzieć.. będę tęsknić za tą serią:( Ląduje na półce jednej z najlepszych :)

Toki wo Kakeru Shoujo - polecam! Film dość oryginalny,
Spoiler: pokaż / ukryj
oprócz braku stuprocentowego happy endu. Ech, ocena ogólna przez to spada, bo Chiaki, jako chłopak z przyszłości był trochę postacią naciąganą.


Lovely Complex 23 - jak dla mnie seria jest już kompletnie nieciekawa. Początek dobry, a potem zdecydowanie poziom się obniżył. Szkoda.

Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora - spodziewałam się czegoś lepszego. Historia jakich wiele się już przewijało. Nic nowego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dante Dy`nei Płeć:Mężczyzna
Da Drought


Dołączył: 09 Paź 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 22:09   

No to tak ...

Shuffle - dość ciekawe jak dla mnie ... lubie school life'y [no dobra ... bohaterki school life'ów :D]

Naruto - tu chyba nie trzeba kometarza ...

Myself; Yourself - za chwile biorę się za 1 ep ... z tego co wiem powinno mi się spodobać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5044099
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 232 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 231, 232, 233 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group