FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 22:16   

wa-totem napisał/a:
Clannad 01 - To może byc coś w końcu SHS i Eclipse.
Nie, nie SHS. SHS to shinsen, zwany także "shitsenem".

Rzeczywiście pomyliłem się. :P Może jak ściągałem to źle spojrzałem. :):P

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 22:35   

Karin - Fajne... takie wampirki to ja rozumiem

Myself; Yoursef - pierwszy ep (Dante, nie odgapiaj :P) zapowiada się ciekawie.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-10-2007, 19:28   

Shakugan no Shana 16-24 oraz movie... Seria TV ma zaiście potencjał na tasiemca. Końca nie widać! A film... Przez ponad pół godziny powtórka z początku anime, potem poszło w inna strone w rozwalaniu tego zuego. Ogólnie taka całkiem niezła rozrywka na przecietnym poziomie. No i... Shakugan no Shana II odcinek 1, skąd ja to znam? Troche powtórzen, garść chaosu, szczypta rozterek... Ani jakies wybitne, ani jakies strasznie złe. Czekam na kolejny odcinek :-)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2007, 22:18   

Genshiken 2 - 1 - Ale fajnie, nareszcie coś genialnego, Doujinshi, Comifest, Otaku. :)

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.


Ostatnio zmieniony przez Azariel dnia 11-10-2007, 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arowe Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Cze 2007
Skąd: Łowicz
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2007, 22:39   

"Kimi ga Nozomu Eien" mam po tej serii burze emocji i bezsenność!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2007, 16:36   

Lovely Complex 24 - no to koniec, który był świetny, w najlepszym stylu, znowu się śmiałam :) Seria ta byłaby b. dobra, gdyby zamknęła się w 2 razy mniejszej liczbie odcinków. A tak, niestety czasami nie da się wytrzymać. No i nareszcie olśniło mnie, że Koizumi potrafi być ładna!:D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-10-2007, 23:42   

Inukami Movie- dalszy ciąg specyficznego humoru. Zwłaszcza rozbawiły mnie momenty, gdy sparodiowali
Spoiler: pokaż / ukryj
Death Note, Matrixa( duplikacja agenta smith) i mechowatość.
. Musiałbym obejrzeć drugi raz, aby odnależć reszte smaczków. Udało im sie mnie nawet kilka razy zaszokować. Po pracy lub szkole idealny odmóżdzacz chwilowy

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
..::Ceres::.. Płeć:Kobieta


Dołączyła: 16 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2007, 13:39   

longerowa napisał/a:
Lovely Complex 24 - no to koniec, który był świetny, w najlepszym stylu, znowu się śmiałam :) Seria ta byłaby b. dobra, gdyby zamknęła się w 2 razy mniejszej liczbie odcinków. A tak, niestety czasami nie da się wytrzymać. No i nareszcie olśniło mnie, że Koizumi potrafi być ładna!:D

no baa! pewnie ze potrafi;D z paczatku denerwowalo mnie ze ciagle starala sie o wzgledy Otaniego a on nic sobie z tego nie robil, ale z czasem tak naprawde zaczelam jej 'kibicowac'. Niektore teksty poprostu rozbrajajace;x

_________________
Za mówienie do mnie
grozi pięć lat w zawieszeniu
Za jedno dotknięcie
Obcięcie rąk
Za patrzenie na mnie
ciemna cela w więzieniu
A myślenie o mnie
To śmiertelny błąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2674935
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-10-2007, 15:29   

Seirei no Moribito 25 aaa, jak dla mnie najlepsze anime tego sezonu! Nic ne jest w stanie wypowiedziec mojego zachwytu. Fabuła, animacja, kreska, muzyka... Masterpiece. Jeszcze jeden epek, ale juz formalnie zamykający wszystkie wątki zdaje sie, a ten już dał odpowiedz na jedno z najwazniejszych pytań :-) Trzymał niesamowicie w napieciu.

Spoiler: pokaż / ukryj
Niesamowite po prostu. Cały czas siedziałam jak na szpilkach, niesamowicie poruszona czekając, co w koncu bedzie. Chagum umrze? Czy nie? Czy ktokolwiek umrze? Spodziewałam sie jakis trupów. A tu miła niespodzianka! Wszyscy zyja! I ta scena z Balsa, Tanda i Chagumem przy wyciąganiu jaja... I te oczekiwanie pełne napiecia, czy przyleca nahji... Ciekawe, czemu 200 lat temu to nie wyszło. Czyżby potrzebna była silna wiez i miłość, poswiecenie i czegos zabrakło? Moze nie dotrwali do switu? Ahh ta armia La Lunga o_o A ten nahji to miałam wrazenie ze ten, którego Sagum wypuscił i którym kiedys opiekowali sie z Chagumem. Boskie zakonczenie, przynajmniej uchachana cała jestem ^^


Shakugan no Shana II - 02 coś czuje, ze mi sie bedzie wolno wlekło... Troche smiesznie, troche nudno, troche oklepanie, troche powtórek i tak wszystkiego po trochu ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-10-2007, 15:42   

Sketchbook ~full color'S~ - zapowiada się leciutka komedyjka

Spoiler: pokaż / ukryj
Też chodziłem za robaczkiem:). Frajda jest na maxa. Zwłaszcza w towarzystwie

Kaiji 2- To anime zastępuje mi w pewien sposób Death Note. Może główny bohater nie jest jak L lub Kirą, ale ma w sobie bardzo ludzkie odruchy. Napięcie jest niezłe. Coraz bardziej się nakręca. Dalszy ciąg manipulacji, oszustwa, kombinowania, chęci przetrwania.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2007, 11:36   

Minami-ke - drugie wcielenie Ichigo mashimuru Genialne pod wszystkimi względami, dobra komedia sie zapowiada
Tengen Toppa ... - 1-27 - Trochę zawiedziony zakończeniem, ale sama fabuła jest fajna, i najlepszy był Viral, o i jeszcze Kamina daje rady. :P

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-10-2007, 15:46   

Ja sobie drugi raz odswieżam Melancholy of Suzumiya Haruhi, tym razem w kolejnosci chronologicznej. Umieram ze smiechu :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dreamwalker Płeć:Mężczyzna
Chaotic Mind


Dołączył: 16 Paź 2007
Skąd: Jelcz-Laskowice
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2007, 18:11   

Fullmetal Alchemist
Po raz drugi
Jak zwykle wymiata, a oglądając drugi zwróciłem uwagę na pewne wątki, których nie pamiętałem.

EDIT:
W poczekalni Cowboy Bepop (6 odcinek) i Bleach (ok 30 odcinka)

_________________
Blah. Sygnatura zastępcza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1465943
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 17-10-2007, 12:54   

Blue Drop - zapowiadała się nieco bardziej przystępna wersja Maria Sama Ga Miteru, a tu pod koniec niespodzianka i coś mi mówi, że może to być bliższe Mai Hime. Tak czy inaczej ma potencjał i ma yuri - więcej Grisznakowi do szczęścia nie trzeba.

Rozbawił mnie natomiast do łez bizon z wącholami, fioletowymi włosami, w zielonym garniturze i kokardce - czyli dyrektor szacownej, konserwatywnej szkoły kobiecej.
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-10-2007, 17:57   

Blue Drop 1-3

Teoretycznie już 1/4 serii za nami. Wreszcie coś się zaczęło dziać, choć nadal za wiele nie wiadomo. Nie wiem czemu, ale mam wrażenie jakbym oglądała coś sterylnego... I jest yuri, jest. Delikatnie coś oznajmiono, ale jednak.
Spoiler: pokaż / ukryj
Chyba (na pewno) Hagino jest odpowiedzialna za śmierć jednej z operatorek swojego statku i dziewczyna nieboszczki chyba (na pewno) pała żądzą zemsty. No nic się zobaczy, co będzie dalej.


Kaikan Phrase

Teoretycznie miało być o zespole i było. Tylko, że pełno tu dziur i nieścisłości. Poza tym to wszystko już było.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ach i ten romans... No może nie do końca, ale i tak wygląda to lepiej niż w mandze, gdzie przy każdej możliwej okazji główny bohater przytula główną bohaterkę i już za chwilę lądują w łóżku. Chyba niewyżyty jakiś... A ona też taka typowa ofiara . "Zawsze i wszystko to moja wina. Jaka ja jestem beznadziejna!" I tym podobne.

Poza tym... Czy fangirl się tak w stosunku do dziewczyny wokalisty zachowuje? No chyba nie, prawda? A jeżeli tak to niech mnie ktoś oświeci, jak to wygląda... Chociaż w sumie takie fanatyczki, to być może...
Nijakie to było.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 233 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 232, 233, 234 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group