FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 18-10-2007, 16:25   

Blue Drop 2 - krwawo się zrobiło i śmiesznie na dodatek. Kilka potencjalnych pairingów yuri, do tego dyrektor o wyglądzie rasowego pedofila i to grube coś, rodem z Green Green. Może być ciekawie.
Przejdź na dół
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-10-2007, 15:17   

Ghost Hound 1

No yyym. Chyba wszyscy zainteresowani domyślali się, że zacznie się dziwnie i tak też jest.
Baardzo spodobał mi się opening, taki inny^^'' I eyecatch robi wrażenie. Świetne udźwiękowienie, muzyka klimatyczna. I oczywiście grafika. Ładny był ten modlich. Tylko postaci tak średnio wyglądają, ale ogólnie nie ma się do czego przyczepić.

Spoiler: pokaż / ukryj
Już wiadomo, że (chyba) 11 lat wcześniej główny bohater był świadkiem śmierci swojej siostry. Nie umiem czytać krzaczków, ale to chyba był jakiś psychopata. Chłopak cały czas ma dziwne sny. Jest jeszcze dwóch innych. Hm... I ta dziewczynka z plakatu pośrodku drogi widziała widmo, czy to mogła byś siostra tego chłopaka?
Jak na razie mało to zrozumiałe, ale wygląda zachęcająco. Kusi mnie, żeby w przyszłości napisać reckę, ale nie wiem czy ktoś inny też nie ma tego w planach. I najpierw muszę wykończyć sześć innych recek.
Wygląda interesująco, psychodelicznie. Lubię takie klimaty.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 19-10-2007, 16:11   

Cute Honey Live Action - jest goła transformacja!!! Co prawda z zakrytym jakimiś swiatełkami tymi o wym, ale...na dodatek podczas przemiany rosną jej piersi. Poza tym jasno pokazano, że wykorzystuje goliznę aby zdekoncentrować przeciwnika. To, że japońskie dramy są głupie i infantylne to wie chyba każdy, ale takie jak to czy Sailorki live są tak idiotyczne, że nawet dają się oglądać.
Powrót do góry
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-10-2007, 19:54   

Moyashimon 1- Może z tego wyjśc naprawde originalna i i absurdalna komedia z elementami obyczajowymi. Kilka razy się wybuchnełem śmiechem. Seria opowiada o nowym studencie Uniwersytetu Tokijskiego. Ma on nietypowy talent do widzenia, słyszenia i odróznianie mikrobów. Anime warte dokładniejszemu przyjrzeniu. Wirusy są the best.

Noein powoli dokańczam i wziełem się za Rahxephona. Myśle czy nie obejrzeć pierwszy odcinek Wolfs Rain.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-10-2007, 01:51   

Powrót do marzeń aka Only Yesterday, Szept serca i Podniebna poczta Kiki. Ghibli chyba nigdy mi się nie znudzi. Na przegląd oczywiście wdepnę. Swoją drogą kto wymyślił seanse o 16stej w dzień powszedni...

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-10-2007, 12:57   

Juushin Enbu[Hero Tales]
Genco spartaczyło mangę bardziej niż Bones FMA. Przeinaczyli fabułę, zrobili z gł. bohatera nie wiadomo jaką potęgę(Hulka przy okazji, Taitou miażdżyć). Chciałam to obejrzeć, bo na podstawie mangi Arakawy. Taitou wyszedł na marną imitację Edwarda, jego siostra na postać która służy do marnych gagów i wkurzania głównego bohatera. Fabuła z założenia bardzo się nie różni, wydarzenia zaś przeinaczyli bardzo, na dodatek dość słaba animacja. Chociaż będę to chyba oglądać(o ile siostra pozwoli i nie stwierdzi że tak się zniżać nie będzie), ciekawa jestem co dalej(bo znowu jak było z FMA, mangi jest bardzo mało napisane)

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-10-2007, 13:54   

Seirei no Moribito 26

Ojej, trzeba dużo czasu, żeby ochłonąć po czymś takim. Wspaniałe zakończenie wspaniałej seii. Piękne, wzruszającej, ale znakomicie wyważone... Brawo I.G!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-10-2007, 15:29   

Dragonaut - The Resonance 1-3.

Zwabiła mnie do tego anime kreska i chociaż nie spodziewałam niczego rewelacyjnego to jednak oglądało się to całkiem przyjemnie (nawet się nie zorientowałam, kiedy obejrzałam trzy odcinki). Dla pań ładni bohaterowie męscy, dla panów biuściaste panienki. Główny bohater i jego niegdyś najlepszy przyjaciel trochę wnerwiają, ale da się to przeboleć. To, co mnie najbardziej denerwuje to komputerowa animacja smoków - można to było sobie darować. Po zaledwie trzech odcinkach trudno powiedzieć więcej, ale następne z pewnością obejrzę.


Kaiji 1.

Tu z kolei kreska wcale nie przyciąga. Nie mniej jednak, oglądałam pierwszy odcinek z niemałą satysfakcją. Zobaczymy, jak Kaiji poradzi sobie w świecie hazardu, gdzie w grę wchodzi tylko wygrana.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-10-2007, 16:12   

Mokke 2 - straciłem zupełnie cierpliwość do tej serii. Starsza siostra jest mdłą, a młodsza - irytująca. Po raz kolejny jej ciekawość okazuje się 1 stopniem do piekła (a przynajmniej byłaby gdyby demon odcinka okazał się agresywny). Odcinek w zamierzeniu wzruszający, lecz zamiast tego wiało nudą.

Kaiji 03 - fabularnie całkiem niezłe, tylko twórcy do upadłego starają się wytłumaczyć najprostsze nawet rzeczy.
Spoiler: pokaż / ukryj
Liczyłem na to, że po zdobyciu trzeciej gwiazdki i pozbyciu się kart, bohater wystawi do wiatru swoich wspólników, lecz chyba brakuje mu trochę makiawelizmu


Higurashi 2 14-15 - prolog wydarzeń ostatniego chyba łuku Higurashi poświęcony
Spoiler: pokaż / ukryj
dzieciństwu głównej złej. Można jej trochę żałować, ale i tak Takano musi odejść (najlepiej w możliwie bolesny sposób). Evil Hanyuu na samym końcu odcinka mnie rozłożyła.
Twórcy mają zły zwyczaj, żeby umieszczać ciąg dalszy odcinka po końcowej piosence, a tuż przed zapowiedzią kolejnego (tym bardziej, że te zapowiedzi często są wypełnione spoilerami).

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 16:34   

Kaiji 1-3 - tak, jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości, to JEST moja rezerwacja na ten sezon. Uciekajcie do swoich haremówek, o!

Trzy odcinki nie zamykają jeszcze wątku statku, tu widać, że będzie konstrukcja podobna do Akagi, gdzie też po kilka odcinków było na "rozgrywkę". Duży plus za klaustrofobiczny klimat i budowanie napięcia i poczucia zagrożenia. I ciekawa jestem, czy tak jak w Akagi, tu także przez całą serię nie pojawi się ani jedna kobieta...

Co do Twoich wątpliwości, fm: takie wywody narratora, tłumaczące każdy ruch były też w Akagi. Tak naprawdę one są mocno obusieczną bronią. Z jednej strony w którymś momencie zaczynają wkurzać. Z drugiej strony masz pokazane, że to nie przypadek i wyciągnięty z kapelusza pomysł scenarzystów, tylko faktyczna strategia/pomysł. Poza tym przy bardziej skomplikowanych grach trudno się bez tego w czymkolwiek połapać (znowu się Akagi z jego mahjonggiem kłania). Ad spoiler:

Spoiler: pokaż / ukryj
A ja wiedziałam, że nie. Po pierwsze, dlatego, że tak naprawdę to by się mu NIE opłaciło prawdopodobnie - nie wiem, na ile to zostanie uzasadnione, ale generalnie z mojej wiedzy na temat ewolucji (tak, ona ma tu zastosowanie) tego typu kooperacja ma w tych warunkach więcej sensu niż działanie samodzielne. Nie tylko w znaczeniu: "ty mi dasz potrzebne karty", ale nawet banalne "pobiegajcie i poszukajcie faceta, który..." - na to potrzeba czasu, który bohater może na co innego spożytkować. Weź też pod uwagę, że oprócz gwiazdek on potrzebuje ekstra 4 milionów na "odsetki" od tej kwoty, którą ma przy sobie, a bez kart już ich nie wygra - i gwiazdek też nie sprzeda, bo ma trzy. Po drugie, nawet Akagi, który generalnie był niemal-maszyną wypraną z emocji do granic psychopatii, był lojalny wobec tych, których z jakichś powodów "polubił" (naprawdę nie umiem tego lepiej nazwać) i w żadnym momencie nie próbował ich wykiwać. To po prostu taka konstrukcja bohatera (chociaż Kaiji jest KOMPLETNIE innym typem gracza niż był Akagi).

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 21-10-2007, 19:25   

Dawne temu obejrzałem Kodomo No Jikan oav i bardzo sie cieszyłem, że została łagodnie mówiąc zjedzona w recenzji.Z najgorszych Anime jest gdzieś u mnie na 3 miejscu. W kwestii anime wole sam osądzać czy warto obejrzeć daną serię. W przypadku Kodoma TV musze powiedzieć że jest nudnawe. Do GTO nawet do stóp nie dorasta. Po za tym mysłąłęm że Raki z Claymora bedzie najbardziej znienawidzoną postacią. Tu nagle pojawiłą się niespodzianka. Pan nauczyciel go przebił głupotą, ponieważ facet mniejwiecej moim wieku boi się zmienić miejsce pracy. Może nieznam rynku zatrudnienia nauczycieli szkół podstawowych w japonii, ale nie sądzę żeby miał jakieś problemy. Prosze mnie poprawić jak sie mylę. Gdyby był on mądrzejszy nie było tego anime, a ja nie straciłbym 20 minut życia. Drugiego odcinka nie zamierzam ogladać.

Shana 3- haremówka się zanosi?. Czekam na następny odcinek:).

Kaiji 3- Czarny koń powoli zaczyna doganiać faworytów, albo juz dogonił. wszystkie 3 odcinki równe. Miła odmiana po haremówkach. Avellana zgadzam się z twoim rozumowaniu.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 22:13   

Na YouTube (coś nie mam ostatnio szczęścia do ściągania _^_ ) pierwszy odcinek "Lovely Complex" ^^
Na razie zapowiada się nieźle... Motywy w stylu
Spoiler: pokaż / ukryj
kapitan łodzi podwodnej wydający rozkaz wystrzału torpedy w statek z głową Risy/Otani'ego zamiast bandery
są mocne XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 22:57   

ja nie dawno skonczylem ogladac Lovely Complex i jak dla mnie jedno z najlepszych anime jakie do tej pory widzalem :D a przynajmniej najlepsze z seri komediowych :P.

koncze tez ogladac Black Lagoon i to anime moim zdaniem jest o wiele lepsze od ghost in the shell (obydwu serii :) )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kropla Płeć:Mężczyzna
Mykoidalny tentakl


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Suchedniów city
Status: offline
PostWysłany: 21-10-2007, 23:40   

Renji09 napisał/a:
ja nie dawno skonczylem ogladac Lovely Complex i jak dla mnie jedno z najlepszych anime jakie do tej pory widzalem :D a przynajmniej najlepsze z seri komediowych :P.

Tylko koncowka troche boli, tj. troche za duze moim zdaniem przesuniecie w strone 'romanchikku' ;)

Cytat:

koncze tez ogladac Black Lagoon i to anime moim zdaniem jest o wiele lepsze od ghost in the shell (obydwu serii :) )

Hmm, a co te serie maja ze soba wspolnego? :)

Jezeli chodzi o mnie, to wlasnie koncze Nana. I musze stwierdzic, ze dobra seria to jest, aczkolwiek bola pewne niescislosci natury realistycznej.

_________________
Jak po nocnym niebie sunące białe obłoki nad lasem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1148869
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 22-10-2007, 00:06   

Blue Drop 2 - Grafika mi jest genialna, po za tym na temat fabuły jeszcze nie wiele wiadomo. Główna postać całkiem fajna.
Shana 2 - 3 - Hecate czy nie. Sam ciekaw jestem, o i Shana stosuję brutalne metody.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 234 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group