FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 27-10-2007, 02:43   

Saiakano: Last love song on this little planet
[ Alternatywna nazwa: She, The Ultimate Weapon ]
Ep. 1 & 2

Anime mnie olśniło. Na początku myślałam, że będzie mnie wkurzać grafika, ale po 5 minutach oko się przyzwyczaja i jest całkiem miła. Zaczyna się dość dziwnie i tajemniczo, mam nadzieje, ze będzie się powoli wyjaśniać.

Spoiler: pokaż / ukryj
Mało strasznie jest powiedziane o niej jako o broni, co... tak po prostu ja przerobili? I jak jej rodzice mogą nie widzieć zmian... To mnie zastanawia.


Bleach [ Wybielacz ] Ep. 145
W sumie nudny... jedno pytanie:

Spoiler: pokaż / ukryj
Czy ten mały to ten Espada o którym myślę?

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-10-2007, 14:11   

Lila napisał/a:
Bleach [ Wybielacz ] Ep. 145
W sumie nudny... jedno pytanie:



Spoiler: pokaż / ukryj
Czy ten mały to ten Espada o którym myślę?



Spoiler: pokaż / ukryj
Nie mam pojęcia o jakim Espadzie myślisz, poza tym to jest ona - zwie się Nel.


Skoro jesteśmy przy Bleachu, faktycznie ostatni odcinek nudnawy, ale i tak o niebo lepszy od filerów. Podobają mi się dyskusje Ichigo i Ishidy - mam wrażenie że wrócił klimat z łuku w Soul Society (ale to tylko moje zdanie). Poprawiła się kreska, nie wiem co oni zrobili, ale zdecydowanie lepiej się to wszystko prezentuje, pojawiły się też motywy muzyczne, których juz dawno nie słyszałam.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zebranie przy herbatce wypadło uroczo, Noitora ma najbardziej wkurzający głos jaki słyszałam, co sprawia że nie cierpię go jeszcze bardziej. Mam tylko jedno małe ale - jak oni mogli tak "pokolorować" Nel, zupełnie inaczej ją sobie wyobrażałam, ta zieleń jest brzydka i już!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-10-2007, 16:27   

Clannad 04 - uśmiałem się bardziej niż na którejkolwiek z jesiennych komediowych serii, ale pojawia się też zapowiedź paranormalno-dramatycznych wydarzeń. Jeśli na początku miałem pewne wątpliwości co do bohatera, to teraz mogę stwierdzić, że dorównuje on Yuuichiemu.

Poza tym pojawiła się wreszcie szerokoekranowa wersja pierwszego odcinka. Jeśli ktoś się zastanawia, czy dużo traci oglądając w dotychczasowej rozdzielczości, to polecam artykuł:
clannad - widescreen

edit:
Shakugan no Shana II 04 - jako widzowie mamy trochę szerszą perspektywę niż bohater, ale są pewne granice niedomyślności i ignorowania uczuć rosnącego wianuszka dziewcząt. Yuuji powinien mieć się na baczności, bo zgodnie z nowymi trendami takie postacie giną brutalną śmiercią, a Shana ma całkiem poręczny odpowiednik maczety.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-10-2007, 18:39   

Bleach 1-4. Dlaczego tak powoli? Bo zostałem wbrew mej woli wywieziony na weekend ^.^ Ale na razie bardzo mi się podoba i jak się przebiję przez posty nieprzeczytane (236 sztuk :P) to siadam do dalszego oglądania :D

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Escalayer Płeć:Mężczyzna
Ophelia Total Fan


Dołączył: 28 Paź 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2007, 19:05   

Kodomo no Jikan-gdyby nie to ze odcinki jeszcze wychodza i ze to nowa seria to bym sie caly dzien smial takie to smieszne polecam xD

_________________
Ophelia,Claymorka tak samo piekna jak i niebezpieczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
11051895
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2007, 19:58   

Kaiji wygląda na najciekawszą serią tego sezonu - oglądam dalej.

Shakugan no Shana II Jako że w tym sezonie nic specjalnego nie leci to postanowiłam obejrzeć ciąg dalszy Shakugan no Shana, po czterech odcinkach jedna scena która mi się podobała jest ta w której
Spoiler: pokaż / ukryj
Yoshida dostaje piłką (tak nie lubię jej)
Bohaterzy średnio ciekawi. Yuuji dalej jest bystry jak woda w klozecie. Do haremu go otaczającego dochodzi nowa dziewczynka, na moje nieszczęście jeszcze bardziej wkurzająca jak Yoshida. Mam nadzieję, że "ktoś" ją potraktuje mieczem w najbliższym czasie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2007, 16:55   

Higurashi no Naku Koro Ni Kai, 1-2
Cóż, gdy ten sezon zaczął wychodzić, myślałem "obejrzę jak będzie całość, tak lepiej".

Na szczęście tą chorobę mam już za sobą.

TO JEST CUDOWNE. *_*

Bleach, 1-22
W końcu, w końcu! Po wieeeelu namowach zacząłem oglądać Bleacha. Trochę dla świętego spokoju (odczepując się od natrętów ;D), lecz zacząłem. Pierwsze 15 odcinków... Nudy, nudy, nudy. Już chciałem rzucić serię w kąt, ale postanowiłem trochę obejrzeć, i cóż. Zaczęło się. Od
Spoiler: pokaż / ukryj
przyjścia Renji'ego po Rukię, lub też od pojedynku Ichigo z Ishidą
seria stała się całkiem dobra. Nie powiem, że świetna, ponieważ wiele rzeczy jest denerwujących (moralne wywody Ichigo, matko i córko...), ale będę oglądał, oczywiście definitywnie pomijając zapychacze. Czas pokaże.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
ClareSilverEyes Płeć:Kobieta
Monika Anna Clare


Dołączyła: 29 Paź 2007
Skąd: Piekło
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2007, 22:09   

Nana polecam to anime ale WARNING przygotowac sie psychicznie :)

_________________
[*][*]/CzarnaAnielica Niewolnica Diabla\[*][*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5242415
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 30-10-2007, 19:59   

Bleach 15-24. Rzeczywiście zapowiada sięświetny łuk. Mam nadzieję, że wątek tego irytującego kolesia jeżdżącego na dziku nie będzie bardzo rozwijany >.< a Ururu rządzi ;)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2007, 20:19   

Vodh, idziemy łeb w łeb. ;P

Ja z kolei...

Bleach, 23-26
Cóż, powiem, że nieźle się teraz zdenerwowałem. Miałem w planie oglądać Higurashi, ale niestety... Bleach robi się niebezpiecznie wciągający. ;]

Cóż, idę oglądać dalej. Ale jeszcze a propos Higurashi...

Higurashi Kai, 3-5
Łeee, zawiodłem się na pierwszym łuku. ;< Myślałem, że będzie coś fajniejszego, mroczniejszego, ale cóż. Choć oczywiście oglądam, oglądam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 30-10-2007, 20:21   

Vodh to chyba nie będzie zbyt duży spoiler jak Ci powiem że
Spoiler: pokaż / ukryj
będzie i to w sposób którego się pewnie nie spodziewasz, ale on nie będzie taki zły, poza tym mina Ichigo jak Bonnie-chan nad nim przeskakuje - BEZCENNE ! ^^

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 30-10-2007, 20:43   

mikolajp napisał/a:

Higurashi Kai, 3-5Łeee, zawiodłem się na pierwszym łuku. ;< Myślałem, że będzie coś fajniejszego, mroczniejszego, ale cóż. Choć oczywiście oglądam, oglądam.

Pierwszy łuk jest niekanoniczny (czyli nie opiera się na żadnej części z cyklu gier) i rzeczywiście nie był jakiś szczególnie wyjątkowy, ale później seria z każdym odcinkiem robi się coraz lepsza.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2007, 23:30   

Ja miałem iść spać już dobrą godzinę temu, ale również czekałem na odcinek, który da mi spokojną noc, i również przerwałem na 31. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2007, 00:52   

Odcinki Lovely Complex od 8 do 11 jakimś cudem odżyły i wobec tego je obejrzałem :)
Nobu-chan rox >D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 31-10-2007, 12:05   

Tales of Symphonia 03 - przedostatni odcinek, natomiast drużyna trafia do przypadkowej wioski i wyrusza robić subquesta. Tyle dobrego, że Lloyd dowiaduje się co nieco o swej przeszłości (choć rozwój wypadków do tego prowadzący wiele mówi o jego zdrowym rozsądku). Główny wątek fabularny schodzi na dalszy plan, ale przynajmniej przygotowania do finału zostały zakończone. Z telenowelowych ciekawostek:
Spoiler: pokaż / ukryj
wygląda na to, że Kratos jest ojcem Lloyda

Dalej nie wiadomo przed czym trzeba uratować świat. Na pewno nie chodzi tu o tych elfich maruderów, ponieważ na nich do tej pory wystarczy szkolna drużyna RR.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 236 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group