FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-10-2005, 20:26   

Ja oglądam GitS... Owszem, film zacny... Ale nie na tyle, by oglądać go trzeci raz. I jak zwykle za diabła nie widze tej kultowości.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-10-2005, 21:20   

Oglądałam przedwczoraj hentaya o imieniu Front Innocent... Komentaż pierwszy brzmiał: Dlaczego takie coś zawsze ma w tytule a'propos niewinności, miłości, zabawy albo..., albo..., albo...? Dlaczego nie po prostu... Mniejsza z tym.
Uwielbiam hentaye w których nie ma otoczki jakichkolwiek uczuć. Czyste [choć żadko kiedy chigieniczne], proste, jasne rżnięcie bez żadnych niedomówień.
A tu takie... Łojej.
Ja was wszystkich kocham więc was wszystkich piiiii.
A to dopiero pierwszy odcinek...

A poza tym to nie wiem czy już gdzieś pisałam ale napiszę raz jeszcze. Sorcerers on the Rocks[bodajże] jest zajefajne!
Nie ma to jak zdrowa dawka zbędnej brutalności wobec przyjaciół i znajomych w ładnej acz bezsęsowanej otoczce!
Uwielbiam to anime! Jest arcydziełem!

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-10-2005, 22:15   

Obejrzałem sobie GitS - ok. anime jest zacne, ale nie na tyle, by to 3 raz oglądać i nie rozumiem tej jazdy z kulowością.

Obejrzałem też Perfect Blue. To JEST świetny film! Czegoś TAKIEGO jeszcze me oczy nie widziały. To NAPRAWDE warto obejrzeć.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-10-2005, 13:16   

Wreszcie zerknąłem na Submarine 707R.
Koktajl Mołotowa.
Co parę minut robiłem "Eeeeeeeee?" "Nani?" @.@
Generalnie jest to mieszanka raczej kiepsko zrobionego filmu wojennego z przesłodzonym rodzinnym, a pisząc fabułę troskę o realizm i elementarny sens odłożono na półkę.
I tak na przemian mamy niezbyt realistyczne sceny batalistyczne i aż do przesady słodkie sceny z rodzinami tych co to się tam na morzu masakrują. Animatorzy postarali się na tyle, że widać, że takie "coś" to wzorowano na Rosyjskim niszczycielu klasy Sowriemiennyj, a takie inne "coś", to pewnie krążownik klasy "Ticonderoga". Ale już nie chciało im się przyłożyć na tyle, by naprawdę siebie przypominało, czy by zachować proporcje.
O ideach w stylu lotniskowca-transformersa (...podwodnego) i wielkości półwyspu helskiego (ląduje na tym liniowiec pasażerski) czy idei pojedynku "w szrankach" (szarżujemy, i taranujemy) między łodziami podwodnymi (z których to wyczynów łodzie uchodzą w całości _^_), albo ozdóbkach i malowaniu łodzi podwodnych (ta z egiptu wygląda jak wycieczkowa galera faraona) nie będę wspominał. Do tego szef międzynarodowej organizacji wyglądający jak nawiedzony kapłan nie z tej bajki (pożyczyli z jekiegoś fantasy, czy jak? Parę razy przewijałem, bo myślałem że ma szpiczaste uszy o.o) i standardowe zestawy kobiet-dowódców w typie "wredna-suka-w-mundurze".
Na bajkę dla dzieci, za dużo przemocy.
Na bajkę dla starszych, za dużo głupot.
Błe.

Teraz muszę wydębić od Ave Mezzo, potrzebna mi odtrutka ^___^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 13-10-2005, 14:30   

Czyżby ktoś grzebał w śmietnikach i teraz to chce wydawać;>? Bo jak na razie widzę wysokobudżetowy fajerwerk, którego dystrybucja w USA zakończyła się klapą, landrynkową serię dla niewiadomo-kogo (zapewne odmóżdżonych totlanie otaku) oraz to co opisujesz powyżej:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 19:32   

Wprawdzie nie zaczęłam oglądać tego anime (język orginalny i rozmiar 450 MB za odcinek lekko mnie przeraził - czekam więc na sub), ale widziałam za to OP i ED. Do czego? Do "Paradise Kiss", świeżutko wypuszczonego (dokładnie wczoraj). I jestem zachwycona! Muzyka świetna, ze szczegónym naciskiem na Franz Ferdinand w endingu, ale Tommy February^6 też śpiewa całkiem nieźle. Co do animacji... Niby po zwykłej serii shoujo/josei nie powinnam się spodziewać fajerwerków, ale... to jest piękne! *_* Jakby kogoś ciekawiło, to podaję linki: opening, ending

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 21:31   

Nadgryzłam następną serię... Narutaru.

Niespełna dwunastoletnia dziewuszka podczas wakacji prawie topi się w morzu, ale ratuje ją stworzonko, przypominające skrzyżowanie rozgwiazdy z pokemonem... A potem stworzonko przychodzi do niej i zostaje z nią. Jest kochane, może zmieniać się w różne rzeczy i można na nim latać! Potem dziewczynka wraca do miasta i przekonuje się, że są też inne dzieci, które mają takie zwierzątka. I czasem trzeba z nimi walczyć.


...OK? Pokemony? Digimony? Inne Medaboty? Co ja wzięłam?


Więc w to, że jest to seria dla dzieci, typu pokemon, można wierzyć - jeśli ktoś się będzie bardzo upierał i bardzo ignorował drobne sygnały - tak do połowy trzeciego odcinka. Do pierwszego trupa :>

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-10-2005, 21:52   

Czy to stworzonko to jest takie żółte z mackami, co jak żółw trochę wygląda? Jeśli tak, to widziałam aemfałkę, na której stworzonko to mackami dusiło inną dziewuszkę ;)

A ja się powoli zabieram za Urusei Yatsurę. Tzn widziałam cztery odcinki XD I właściwie mnie zawiodły, mam nadzieję, że to się jeszcze rozkręci. Sam główny wątek sprawia, że człowiek spodziewa się czegoś poprowadzonego mniej więcej tak, jak Ranma. A na razie mamy tylko masę nieśmiesznych żartów ze skąpym wdziankiem Lum, bohaterem tak przejaskrawionym, że nawet ja nie wytrzymuję i bachorem rozpuszczonym bardziej niż Shippou (który nawet mnie denerwuje!) w rolach głównych. Ale cóź, nawet pani Takahashi musiała od czegoś zacząć...

No chyba, że to ta jakość, połączona z faktem, że to straszliwie stare jest, tak na mnie działa. Tego się nie da oglądać w większych ilościach, bo głowa przyzwyczajona do w miarę nowych produkcji boli ^^"

I tak, w tym tempie będę to oglądać rok albo dłużej XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2005, 23:00   

Ja ogladam Azumange Daioch która jest anime zacnym, bo strasznie śmiesznym i odjechanym w kosmos (najlepsze było, jak "kociara*" pojechala do schroniksa dla kotów...).

Oprócz tego oglądam też Narue No Sekai. Szkolny romans + space opera + nędzny scenariusz... Albo to się rozkręci, albo będzie bolało.

*tam jest taka dziewczyna, która strasznie lubi koty... Ale koty na jej widok albo uciekają, albo dostają berserka/

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-10-2005, 23:05   

Zeg napisał/a:
Ja ogladam Azumange Daioch która jest anime zacnym, bo strasznie śmiesznym i odjechanym w kosmos (najlepsze było, jak "kociara*" pojechala do schroniksa dla kotów...).

Ech, Azumanga. Pamiętam, że kiedyś chciałem całe obejrzeć, ściągnąłem wersję DVD i skończyło się na 12 odcinku. To prawda, że dużo jest sytuacji śmiesznych, ale niestety równie wiele dłużyzn. Tzn. dłużyzn, które w zamierzeniu miały być śmieszne, ale hm... IMO coś nie wyszło. Kto oglądał, ten prawdopodobnie będzie wiedział, o co mi chodzi ;]

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-10-2005, 09:53   

Azumanga była zacna, ale fakt - dłużyzny i powtórzenia... mogli byli wyciąć połowę, i byłoby super. Hmmm... Saikano mnie korci...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 13:11   

A tam. Dłużyzny da się przeżyć, aseria jest nawet lepsza jak się ogląda raz na jakiś cxzas, na poprawę humoru:].

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-10-2005, 21:13   

Hmmm... a tymczasem recenzja One mnie zachęciła, bo z tego co Zeg napisał wychodzi że to taki eye-candy, a moje oczka lubią słodycze (nie wspominając o tym, że, drogi wilku, sam mnie w BH kiedyś nazwałeś psem na uczennice _^_). Mam już połowę...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-10-2005, 23:20   

Bardzo możliwe, choć samego zdarzenia nie pamiętam;P. Oglądam Full Metal Panic. Dobre toto jest:].

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2005, 10:32   

I wreszcie się doczekałam. Po oglądnięciu pierwszego odcinka Paradise Kiss jestem raczej ustatysfakcjonowana. Są drobne błędy, ale ogólne wrażenia są pozytywne. Następny odcinek wychodzi już jutro^^

Ciągle czekam na Hana yori Dango. Jest już wprawdzie ściągnięte, ale koledze nie chce się nagrać. Muszę wymyśleć jakiś dobry sposób przekupienia go.

BTW, co to za rozszerzenie: .mkv?

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 25 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group