FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 13:25   

Ja z powodu braku kablówki nic nie ogladam. Niedługo moja dobra kolezanka ma mi dostarczyć na płytkach parę ciekawych anime.

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 13:45   

IKa, juz wiem co ogladasz......... mezna jestes............ ja do 2 odcinka nie dotarlam
Powrót do góry
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2005, 21:50   

IT. napisał/a:
Za Samurai Deeper Kyo się wzięłam...
Pierwsze sześć odcinków rządzi... a ostatnich dwudziestu nie mogę sobie przypomnieć..
I niech tak zostanie bo ktoś zjadł scenariusz i reszta nie wyszła.
Ale świat i tak jest piękny!


Samurai Deeper Kyo wg mnie fajne to jedna z tych seri ktory wyogladalem w niecale 2 dni :)

cio do tego co teraz ogladam .. to wlasnie skonczylem ogladac The Chronicles of Riddick - Dark Fury, rodzime anime to nie jest ale dla kogos kto ogladal Pitch Black 1 i 2 ciekawe uzupelnienie ;]

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-10-2005, 00:54   

Ha. Jest pierwsza w nocy, a właściwie to dwunasta bo zaraz cofamy zegarki.
Ja właśnie posiadłem kopię Perfect Blue w sensownej rozdzielczości, więc siadam do oglądania ^__^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 30-10-2005, 05:02   

jest 5.oo :P a ja jeszcze nie spie .. czytalem sobie mange bleach .. ale cos nieteges .. nio to zabieram sie za Tsubasa Chronicle

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
frostqueen
Gość
PostWysłany: 31-10-2005, 19:14   

kannazuki vel kannaduki no miko *^^* kompletny miszmasz rzeczy ktore juz sie gdzies widzialo, wykonany w sposob jakiego sie jeszcze nie widzialo ;) momentami kompletnie mnie rozbraja, a i mecha sprawiaja przyjemnosc, bo az sie zdarzylam za nimi stesknic. ^^ za najwiekszy plus za to uwazam brak sciemniania bo od pierwszego odcinka widac ze to shoujo-ai bedzie. dla kazdej fanki "tego gowna o lesbach" to naprawde spora zaleta ^_- no i oczywiscie Chikane rzadzi! XD
Powrót do góry
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2005, 21:52   

Gość napisał/a:
kannaduki no miko


O, to coś na ANN ma obrazek, na którym widać słodkie dziewczątka w sukieneczkach z falbankami... muszę zobaczyć, co to i czy się da oglądać XDDDDD Wiem, jestem straszna, ale ja lubię falbanki XD

Ja oglądam sobie powoli tego Negimę nieszczęsnego - im dalej tym mniej fanserwisu! Chociaż akurat w ostatnich odcinkach im się przypomniało... ^^" Tak czy inaczej to nie jest takie głupie - oklepane straszliwie, ale ładnie to oklepanie przedstawia. Tylko główny bohater... Ja bym już wolała starszego, nawet, jeśli łazęgowatego...

I dalej próbuję męczyć Urusei Yatsurę. Bo ja ciągle w to Wierzę. Stanęłam w połowie 6 odcinka... i nie mogę na razie, noo ^^"""

Wygrzebałam też płytkę z czymś, co miałam recenzować (i co się Hitsuji no Uta zwie), i co jest Dramatem Nadnaturalnym. I tak czekam aż będę miała humor tak zły, że nie wybuchnę śmiechem na samym początku ^^"

Widziałam też pierwszy odcinek Tsubasa Chronicle - to jest dziiiiwne. To ma piękne tła, ale jak zwykle u Clampa postaci (szczególnie męskie) są jakieś... nieciekawe? I w ogóle. Zerknę jeszcze na jeden, dwa odcinki i zdecyduję, czy warto się w to plątać XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-10-2005, 22:42   

Kaaaa_tuś.... A napisałabyś mi tego Negimę?

Ja się teraz przekopuję przez Legend of Basara i obawiam się, że w recenzji zostanie obśmiane całkowicie i niemiłosiernie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-10-2005, 22:59   

ka_tka napisał/a:
jak zwykle u Clampa postaci (szczególnie męskie) są jakieś... nieciekawe?

A te kilometry odnóży ci nie przeszkadzają? <ksztusi się ze śmiechu>

Ostatni odcinek TSR pozostawia jakiś taki... niedosyt? To chyba najlepsze określenie. Ja wiem, że nowelka, że zgodnie z fabułą, ale mimo wszystko... Czekam na następną serię! I mam nieśmiałą nadzieję, że przerwa między nią a TSR będzie mniejsza niż między Fumoffu a TSR...

Tak w ogóle to nie ma jak Bleach na dobre zakończenie dnia. Szczególnie, kiedy się czytało mangę. Poprawia humor wprost niesamowicie [ale to może dlatego, że ja od wczorajszego wieczoru w ogólności jestem w stanie do śmiechu] Oglądajcie Bleacha! To poprawia nastrój!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2005, 01:07   

od poprawiania nastroju jest Yumeria :P

a cio do Tsubasa Chronicle .. moze mnie ktos oswieci wyogladalem 26 odcinkow i tyle na anime news network jest .. a tu fabula sie nie skonczyla .. kiedy 2-gi sezon ? :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-11-2005, 04:05   

GoNik napisał/a:
A te kilometry odnóży ci nie przeszkadzają? <ksztusi się ze śmiechu>
LOL. O buuu. No, ale takich wyrośniętych to przecież teraz wszędzie pełno? Wink, wink. No, i ceterum censeo Sakura jest Słodka *__*
Właściwie, oni WSZYSCY są słodcy... Doskonali... Upiornie >_<

GoNik napisał/a:
Ostatni odcinek TSR pozostawia jakiś taki... niedosyt? To chyba najlepsze określenie. Ja wiem, że nowelka, że zgodnie z fabułą, ale mimo wszystko... Czekam na następną serię! I mam nieśmiałą nadzieję, że przerwa między nią a TSR będzie mniejsza niż między Fumoffu a TSR...
No ba. A co mają powiedzieć ci co już swego czasu czytali powieści? Po necie chodzą słuchy że z Odoru Very Merry Christmas na święta ma być bonusowa OAVka... Tonikaku, wiesz że po Odoru... w posłowiu jest "I tak dotarliśmy do końca pierwszej części historii Sousuke i Chidori..."

GoNik napisał/a:
Tak w ogóle to nie ma jak Bleach na dobre zakończenie dnia. Szczególnie, kiedy się czytało mangę. Poprawia humor wprost niesamowicie [ale to może dlatego, że ja od wczorajszego wieczoru w ogólności jestem w stanie do śmiechu] Oglądajcie Bleacha! To poprawia nastrój!
Fakt. Rukiopocisk _^_ A późniejsza jej rozmówka z Renjim...
"- Taa... Mou! Gochagocha urusai na, teme wa! Nigeterutsu no ni, sawagu n' jane'yo (...no janai yo)! Mitsukattara dou su'n'da kore'ya (dou suru no da, kore wa)!
- Omae no koe no hoga ooki to omou ga..."
Normalnie, LOL... Renji naprawdę gada jak lump z zaułka, i trzeba się nieźle wsłuchać żeby cokolwiek zrozumieć (w nawiasach dałem to co on mówi z pominięciem jego slango-skrótów). A zwrócenie się do kogokolwiek w japoni via "teme..." to najprostszy sposób wywołania bójki _^_ Nie żeby Rukia odpowiedziała wiele uprzejmiej... _^_

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-11-2005, 09:33   

wa-totem napisał/a:
Rukiopocisk _^_

Heh... to był odlot nr 1. Myślałam, że obudzę śmiechem rodziców. W mandze nie dało się oddać całego piękna sytuacji.
Odlot nr 2 był na Genryuusaia, kiedy się zacząl rozbierać i prezentować mięśnie. Raz, że natychmiastowo skojarzył się z Dragon Ballem, dwa, to była druga w nocy i dziwnie mi sie ten jego namiętny wzrok widział [hentaj... yaoj... płomień pożądania... bez komentarza...]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2005, 10:15   

Avellana napisał/a:
Kaaaa_tuś.... A napisałabyś mi tego Negimę?


Napiszę, napiszę, jak dooglądam, czyli pewno jeszcze za jakiś czas... :P


A co do TSRa... Ja byłam święcie przekonana, że to ma mieć 26 odcinków, dowiedziałam się w momencie, gdy wypuściwszy trzynasty, grupy fansubberskie stwierdziły, że kolejny zakończony projekt ^^" I zastanawiałam się, jak oni mają to zamiar zamknąć. Jakoś zamknęli, no ale... jakoś nic jak dla mnie ta seria nie wniosła do całej fabuły (powieści nie znam, tzn liznęłam kiedyś, nie skończyłam, w tej chwili liżę Very Merry Christmas powoli), przynajmniej na razie tego nie widać. Wprowadzili tabun postaci, z czego część zaraz zabili (albo przez 12 odcinków zabić nie mogli, przez 5 minut 13 zabili ^^"), a taki Leonard pojawił się ze trzy razy i chyba mu to bycie tajemniczym bishounenem w ciemnym płaszczu nie całkiem wyszło - właściwie tylko plątał się po ekranie... Chociaż miło się oglądało, a poważny klimat całkiem ładnie udało im się wprowadzić. Tak, ja też mam mieszane uczucia.

Ale następna seria na pewno będzie, nie? W końcu zostawili wiele 'dziur' i niedopowiedzeń, które, mam nadzieję, załatają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-11-2005, 11:07   

ka_tka napisał/a:
z czego część zaraz zabili (albo przez 12 odcinków zabić nie mogli, przez 5 minut 13 zabili ^^")

Eee tam... to pikuś w porównaniu z tym, ile Sosuke Gaurona zabijał... 3 serie mu to zajęło! [w samym FMP pięć (!) razy próbował, za każdym razem święcie przekonany, że się udało. Stwierdzenie 'zdychaj wreszcie' byłoby jak najbardziej na miejscu...]

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-11-2005, 16:41   

hmmm... taki to jest problem z ekranizowaniem czegoś, co nie zostało skończone. To trochę jakby zekranizować, w dwóch sporo oddalonych kawałkach, pierwszy tom "Potopu" i dziwić się że wygląda niekompletnie, i po co komu ten Zagłoba?

IMHO skrócenie TSR do 13 jednak nie powinno przeszkadzać, wydaje mi się że pierwsze FMP nie straciłoby wiele gdyby je też realizowano w tej formule, a nie jako 26. Były ewidentne dłużyzny, zwłaszcza w drugiej części, przy misji w Afganistanie.

Jako że mam skompletowane, zabrałem się do oglądania... niestety, najszybsza grupa BakaKozou trochę skisiła tłumaczenie. Piosenek totalnie, ale to zrozumiałe; na szczęście reszta błędów nie jest rażąca więc da się oglądać.

A że ciąg dalszy będzie - jestem pewien. "Odoru Very Merry Xmas" jest poprostu extra, a pierwsze 2 rozdziały "Tsuzuku On My Own" to dynamit ^__^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 27 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group