FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 11:21   

Wczoraj w nocy troszeczkę sie nudziłem, więc obejrzałem 1 odcinek "Onegai Teacher"...

Spoiler: pokaż / ukryj
takie ecchi, to ja rozumiem. Nie nastolatka z umysłem dwulatka (patrz: Chobits), ale dojrzała, zdecydowana kobieta ^_^V .


Oprócz tego 8 i 10 odcinej Inuyasha.

Spoiler: pokaż / ukryj
w 8 musieli walczyć przeciwko panu zamienionemu w żabę. W 10 przeciwnikiem byli dwaj bracia - jeden z jaszczurzym pyskiem mającym obsesję na punkcie swoich włosów i drugi ciskający pioruny z włóczni. Panu-pchle się parę razy od Inuyashy oberwało ^^ (co nie znaczy, że nie należało mu się - jak tylko pojawiają się kłopoty, insekt daje nogę).

A 9-ty odcinek diabli wzięli.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 28-02-2008, 21:40   

Shakugan no Shana II 19 - Jeżu miłosierny... Myślałem, że mnie coś trafi przy oglądaniu pierwszej połowy odcinka.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tanaka angstuje, bo przydałoby się powiadomić kogoś o niebezpiecznej sytuacji, w której znalazł się Yuuji, ale nie ma odwagi stanąć twarzą w twarz z Magrery. Podpowiem proste rozwiązanie tego problemu: istnieje coś takiego jak telefon. On jednak dochodzi do innych wniosków i udaje się na piechotę do siedziby swojego kumpla, dając więcej czasu przeciwnikom na ich niecne plany.
Poza tym w końcu coś się działo i może przynajmniej kilka ostatnich odcinków będzie na poziomie pierwszej serii.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2008, 21:48   

Shana II, 19


Spoiler: pokaż / ukryj
fm napisał/a:
Tanaka angstuje, bo przydałoby się powiadomić kogoś o niebezpiecznej sytuacji, w której znalazł się Yuuji, ale nie ma odwagi stanąć twarzą w twarz z Magrery. Podpowiem proste rozwiązanie tego problemu: istnieje coś takiego jak telefon. On jednak dochodzi do innych wniosków i udaje się na piechotę do siedziby swojego kumpla, dając więcej czasu przeciwnikom na ich niecne plany.

Widzę, że nie tylko mnie zachowanie Tanaki irytuje. W momencie, kiedy oparł się o ścianę, myślałem nawet, że sięga po telefon wiszący w budce, której nie było na kartce. Zresztą, na litość - czemu oni nie mają komórek?

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 22:16   

hellsing ova 4 - No cóż Alucard daję popalić, teksty ma mocne, a Millenium też dobre jest i ten wódz, ma ciekawe podejście do rzeczywistości, i oczywiście Seras jest genialna, i jak mi sie podoba jej giwera.
Spoiler: pokaż / ukryj
a scena gdzie Seras krew Integry piła to też było mocne, a niemiecka pani z piegami, które jakieś piosenki ludowe śpiewała do szału mnie do prowadzała, przynajmniej Alucard odpowiednio ją zmasakrował,

A tak po za tym brutalnością to nie grzeszy, jeszcze bardziej brutalne niż 3 poprzednie.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 28-02-2008, 23:21   

hmmmm...

Sousei no Aquarion

No powiedzmy, że rewelacji nie ma. Jest średnio. Postaci rzeczywiście były fajne, zwłaszcza panienka Sylwia... Nie no szczerze. Podobał mi się pierwszy opening. Przynajmniej zwrotki mi się podobały, bo sposób śpiewania refrenu nieszczególnie przypadł mi do gustu... Co do całej filozofii serii... Przemilczę przez szacunek dla NGE i RahXephona itp... taka szóstko-siódemka, może być ogólnie. Dobrze się oglądało, ale w sumie nic poza tym.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tylko: spotkamy się za 12 tysięcy lat; rozwaliło mnie kompletnie ;)


Hatenkou Yuugi 1-5

Szczerze mówiąc po obejrzeniu grafik do mangi i dwóch pierwszych odcinków myślałam, że zapowiada się coś fajnego, ale jak usłyszałam, że odcinków ma być 10 to aż mi się zębami chciało zgrzytać. To się ciekawie zapowiada, ale no nie po prostu bez komentarza. Kolejna reklamówka mangi? Litości =____=

Spice and Wolf do 8 odcinka

To takie spokojne, takie inne i klimatyczne. Rozmowy Horo i Lawrence'a są naprawdę interesujące. Tylko ta sprawa z handlem trochę mnie nuży, a to ponoć sedno wszystkiego. Acha i opening w pełnej wersji brzmi wspaniale *-*

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2008, 13:12   

Zachęcony pozytywnymi opiniami na tanuku, obejrzałem kolejne odcinki "Onegai Teacher"...

Spoiler: pokaż / ukryj
koledzy zawsze wyczują moment, żeby się pojawić XD


Oprócz tego 11 odcinek Inuyashy

Spoiler: pokaż / ukryj
tym razem akcja dzieje się w świecie Kagome, do którego przybywa demoniczna maska. Młodszy braciszek Kagome ma okazję poznać "gościa z psimi uszami", a jej dziadek po raz kolejny próbował udowodnić skuteczność swoich niby-zaklęć ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-03-2008, 16:01   

Wszem i wobec ogłaszam, że dobitnie koncze z Shakugan no Shana II... Uzbierało mi sie z pare odcinków, jakos nie mogłam sie zmusić do obejrzenia, przejrzałam sobie urywkowo - znów emo i nudy
Spoiler: pokaż / ukryj
no może tylko Yuuji przypakował i sie zrobił paker, jak ktos wyzej wspominał nosi obosieczny miecz wygladający na dosyc ciezki sobie na ramieniu, pokonuje samodzielnie Tomogare, ratuje Shane... a tak to nic ciekawego
. Nie, dziękuję.

Spice and Wolf 09 padło kolejne genialne zdanie... Human males are fine with any number of females i w tym momencie o mało nie spadłam z krzesła. Wciąż pozytywnie.

Crest of the Stars wydało mi sie czymś jak klasyka i całkiem interesująca tematyka, w sumie nie obejrzałam wczesniej, gdyz nie trawie 'kosmicznych' klimatów, ale po 2 odcinkach zdaje sie byc w porządku.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2008, 14:16   

Wczoraj któryś z kolei (chyba 7, albo 8) odcinek "Death Note" na AXN: Sci-fi :)

Spoiler: pokaż / ukryj
Ten uzależniony od jabłek przystojniak jest uroczy XD


Oprócz tego kolejne odcinki Inuyasha ^^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-03-2008, 00:33   

Utena, sam początek, jeszcze nie zrobiło się schizowo, ale już jest fajnie.

Kannaduki no Miko miało cholerne szczęście - gdybym oglądał je PO Utenie i tym samym dostrzegł te wszystkie bezczelne "zapożyczenia" na granicy plagiatu, na pewno nie dałbym tak wysokiej oceny. Ja rozumiem, że można stosować motywy popularne w anime, ale zrzynać całe sceny i postacie z konkretnej serii, będącej w czołówce bardzo specyficznego "genre'u", to grube przegięcie. Zwłaszcza, że jedna seria przy drugiej wygląda jak zagłodzony hucuł przy koniu krwi arabskiej.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2008, 01:21   

Ysengrinn napisał/a:
genre'u"

Po polsku mówi się gatunek. :P

Souten no Ken 6-7 - walka z Goranem. Przez prawie dwa odcinki. Za długo. W takim tempie dopiero pod koniec serii anime wyjdzie poza część mangi wydaną po angielsku :/ Seria wkroczyła też w fazę "już przyciągnęliśmy widza i nie musimy się tak starać". Od 7 odcinka kreska momentami fatalna.

Jojo's Bizzare Adventure OAV1 3-7 - świetne. Trzyma w napięciu i jest też kilka widowiskowych walk. Przeciwnik o imieniu Vanilla Ice może nie jest zbyt przekonujący, ale daje radę. Poza tym jest jeszcze Dio i ZA WARUDO! jak zjaponizowano "The World" :D Nadszedł czas na mangę, żeby się dowiedzieć po cholerę oni się właściwie tłukli.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 03-03-2008, 17:46   

Gundam 00 14-19 - tego się nie da opisać.


Spoiler: pokaż / ukryj
Mroczny brat Haro, nazwiska postaci pobocznych (Katie Manekin WTH?!), Wcale Nie Seele, maho szodzio gundamy w ilościach przemysłowych, "jeszcze zrobię z ciebie mężczyznę".


No i Nezumi F. Seiei znalazł sobie adoratorkę równie pokrzywioną jak on...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-03-2008, 18:52   

Rocket Girls - Fajne, miło się oglądało (pomijając parę wpadek merytorycznych)... i jak zwykle... za krótkie
H2O - do 9 odcinka. No coś się dzieje... seria wciąga jak odkurzacz... szkoda że to już końcówka
True Tears do 9 odcinka. Czemu odcinki tegoż są takie krótkie... kończą się w takich momentach że aż człowiekiem targa... no ale dzięki temu przyjemnie się ogląda i jest się łakomym na więcej.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2008, 12:01   

9 odcinek Onegai Teacher

Spoiler: pokaż / ukryj
i się okazało, dlaczego Ichigo jest taka mhroczna


oraz 15 odcinek Inuyasha

Spoiler: pokaż / ukryj
wiedźma doprowadza do wskrzeszenia Kikyo. Ciekawe, czy będzie taka sama historia, jak z Copy Rezo ze Slayersów...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 04-03-2008, 13:59   

Crest of the Stars do końca. Tego mi było trzeba! Fajnie oglądnąć takie coś po tylu zakręconych seriach. I już się biorę za kontynuację.

Saiunkoku Monogatari II do 38 odcinka. Jeszcze tylko 1 i kolejny sezon zamknięty. W zasadzie większość wątków dokończona, Shouka po prostu świetny, a i pośmiać się można, Shuurei za to ucieli troche antenowego czasu i wątki romantyczne z nią, jupi. Jeszcze tylko podsumowanie... ^^

Gdzieś-tam niedawno przewinęło mi się znów Juuni Kokki, oj pozapominało się sporo szczegółów, a radocha z drugiego obejrzenia tego anime jednako jak nie bardziej wielka. Z tym, że pozmieniałam sobie kolejność arców - 1, 3, 4 i 2. I kusi mnie by sobie powieść po angielsku nabyć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 04-03-2008, 15:56   

DiziXagi napisał/a:
Rocket Girls - Fajne, miło się oglądało (pomijając parę wpadek merytorycznych)... i jak zwykle... za krótkie
[...]

Mógłbyś wymienić te "wpadki merytoryczne" ?

Shion no Ou 17
Momentami trochę nudnawe (jak zwykle), ale ciągle interesujące na tyle bym nie zaniechał oglądania. Jedyna z serii aktualnie wychodzących, która mnie interesuje.

Rodzina Trappów
Rewelacyjne anime familijne aktualnie subowane przez grupę Live-evil. Kto oglądał wcześniej (leciało kiedyś na Polonii 1) wie, że w swoim gatunku nie ma godnych konkurentów. Ktoś jeszcze pamięta to anime ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 263 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group