FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2008, 23:03   

Mai otome 0 silf - Jakzwykle całkiem nieźle, i shoujo Ai ^^, fabuła zapowiada sie ciekawie, postacie sa całkiem całkiem, a zresztą co będę pisał sami obejrzyjcie. Polecam, i czekam na kolejne episody.
Bleach 161 - Nareszcie zacznie sie coś dziać, a przynajmniej mam taką nadzieje. A tak nawiasem denerwuję mnie te małe Hollow które doczepiły się bohaterów, a szczególnie ten który uczpił się Ishidy.
Shigofumi 7 - No trochę głębszy wgląd w przeszłość Fumiki,
Spoiler: pokaż / ukryj
i ten jej ojciec jest dość mocny, by do własnej córki strzelić trzeba mieć tupet

Co jeszcze oglądałem:
D-gray men 71 - Groza, czasem wogóle nie rozumie tego anime, może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego wzbudza ono we mnie takie duże poczucie fałszu?

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-02-2008, 23:07   

D.Gray A we mnie wręcz przeciwnie, ostatnio wzbudza szalenie pozytywne uczucia. Naprawdę wracają mi wrażenia z pierwszych odcinków, kiedy mimo potwornego uczucia wtórności szalenie mi się podobało. Aż mnie samą to zaskoczyło bo przez dłuższy czas podczas oglądania towarzyszyła mi tylko irytacja.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2008, 23:10   

Skończyłam Chevalier d'Eon.

To anime jest genialne. I depresjogenne. Ale genialne. Poza tym muszę dorwać soundtrack, choćby dla jednego motywu z ostatniego odcinka. Ale najpierw muszę iść pogapić się tępym wzrokiem w ścianę. Ehhh...

Spoiler: pokaż / ukryj
Widzę jedną wspólną cechę z Evangelionem: tam też dla nikogo się ta bajka nie skończyła szczęśliwie. "A potem żyli długo i nieszczęśliwie... albo wcale nie żyli."

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2008, 08:12   

Hueheheh, TEGO się nie spodziewałem, chociaż teoretycznie to nic wielkiego. Oglądam sobie Outlaw Star, które na początku każdego odcinka ma wprowadzenie. W odcinku siódmym pokazują wycinek mapy, a na wycinku "EARTH TERITORI" XD. Prawie jak Victoly w Samurai Spirits.

EDIT: na razie jedynym elementem, który mnie mocno irytuje, są tzw. Grappler Ships. Są to całkiem duże i ciężkie statki kosmiczne, które mogą walczyć za pomoca RAMION ze zwinnością malutkich myśliwców. Ujęcia i dynamika tych starć przypomina Gundama - omg...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2008, 13:35   

A propo D.gray, to nie jest to że mi się nie podoba, bo jest wręcz przeciwnie ale nie mogę pozbyć sie poczucia fałszu.

Rental 20 - Ogr, ale brzydko zrobiony, wolałem ogra z Tactics, a tak poza tym jak zwykle przeciętny poziom, ale oglada sie całkiem przyjemnie.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-02-2008, 21:45   

Jestem już po ostatnim odcinku Mushishi czyli 26 - seria naprawdę jest niesamowita, choć ten ostatni odcinek był trochę średni. Lekko oczy mi sie przy nim przymykały. Ale oceniając anime jako całość jest naprawdę dobrym kinem, ciekawym i odmiennym. Chyba już zawsze będę pod wrażeniem wyobraxni i samej materii czy jak to inaczej określić mushi :)

P.S. W D. Gray - man może ten fałsz wynika z tego, że postacie tam są przesadnie przedobre? Mnie to czasami irytowało

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2008, 21:09   

Eee, w DGM moim skromnym zdaniem to zależy od postaci. Allen i Lenalee - rzeczywiście wcielenia dobroci, ale czy reszta...? (przykłady: Lavi, Cross, Komui) ;)

A co do obecnie oglądanych. Gundam 00 odcinek 20

Spoiler: pokaż / ukryj
Cały czas, konsekwentnie, twórcy obrzydzają nam rodzeństwo Trinity. Byle ich tylko znienawidzić porządnie. Poza tym ten zielonowłosy od Alejandro... czy mi się tylko wydaje, czy on od początku był jakiś podejrzany? Jak zaświecił oczami, to pierwsze, co mi się wyrwało, brzmiało "ooo, znajomy Tierii" ;).


I Tsubasa Chronicle II odcinek 14

Spoiler: pokaż / ukryj
Pierwszy raz wzruszyłam się na tym anime, które oglądam chyba tylko ze względu na dwóch bohaterów. Historia Kurogane mnie naprawdę ruszyła...[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 26-02-2008, 21:36   

Higurashi no Naku Koro ni odcinek 2 i wreszcie zaczeło się coś dziać, pojawiły się pierwsze oznaki niepokoju, demonizmu i bardzo sie z tego powodu cieszę! Ale jest coś co jest dla mnie nooo średnio przyjemne do wytrzymania, mianowicie wygląd głównych bohaterek i przede wszystkim ich głosy...Już wiem co czują ludzie, którzy nie mogą znieść drapania widelcem po talerzu, to samo ja czuje gdy słysze głosy tych dziewuszek, wręcz jak ja je nazwałam - piszczałek, dostaje gęsiej skórki. Mam nadzieje, że seria warta jest tych psychicznych męk.

Spoiler: pokaż / ukryj
Duże wrażenie zrobiła na mnie nagła przemiana jednej z owych dziewczynek, wreszcie powoli czuje, że seria może dać coś więcej niż te czasami wogóle nieśmieszne sceny z odcinka 1

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2008, 22:16   

krew_na_scianie napisał/a:
Ale jest coś co jest dla mnie nooo średnio przyjemne do wytrzymania, mianowicie wygląd głównych bohaterek i przede wszystkim ich głosy.

Miałem podobną opinie.... głosy mnie dobijały a kreska odrzucała... myślałem "co oni mi polecili", na szczęście po paru docinkach seria przywarła mnie do monitora i nie dawała odejść aż do ostatniej klatki drugiej serii.
krew_na_scianie napisał/a:
Mam nadzieje, że seria warta jest tych psychicznych męk.

Jest... uwierz mi... jest warta ^_^

Sam osobiście męczę teraz Rocket Girls.... miałem zaczynać Idolm@ster ale komp odmówił posłuszeństwa... (ach te kodeki HD).

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 26-02-2008, 22:35   

Skończyłem oglądać "Code Geass", chociaż początkowo nie zapowiadało się super - ot kolejne dobre anime - tak po 8 odcinku jak wessało mnie tak puściło o 4 nad ranem, po ostatnim odcinku. Moje odczucia po obejrzeniu to: 1. anime jest super, 2. Suzaku to zdrajca i sprzedawczyk 3. Leluch fajny gość, choć narcystyczny, przy ostatnim odcinku zmieniłem zdanie, to potwór 4. Szkoda Eumphemi :( Ale i tak uważam że anime jest super :D

Teraz zaś zabieram się za El Cazador de la Bruja. Jestem przy pierwszym odcinku, jak na razie pozytywne odczucia mam, ale zobaczymy dalej.

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-02-2008, 16:49   

Krew - oj warto, zdecydowanie warto dać Higurashi szansę. Pierwszy odcinek to właściwie taki pilot wprowadzający w atmosferę sielskiej, "codziennej" Hinamizawy, choć końcówka jest moim zdaniem mistrzowska. A o ile poszczególne odcinki są często różne, to nie wyobrażam sobie innego przedstawienia i według mnie Higurashi należy oceniać jako całość (razem z drugą serią). I w przypadku takiej oceny naprawdę ciężko nie docenić tego anime :)

Graficznie pozostawia sporo do życzenia, głosów można się czepiać (ale jako głosy dziecięcych postaci są dobrane całkiem nieźle) ale fabuła i ogólny klimacik (zwłaszcza podczas oglądania dłuższymi seriami) wynagradza to w trójnasób.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DarkRiN Płeć:Kobieta

Dołączyła: 27 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2008, 18:24   

ja teraz ogladam D. Gray-Man:) chociaz ciezko sie oglada czekajac na nowe odcinki:P juz sie nie moge doczekac kolejnego:). Bardzo wciagnelo mnie to anime polecam kazdemu:P.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9182429
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 27-02-2008, 23:37   

Higurashi no Naku Koro ni i jestem już po 5 ocinku serii i cóż mogę napisać..Niby coś się zaczeło dziać, było nawet mrocznie i brutalnie ale tak naprawdę zaczyna się budzić we mnie odczucie, że zaczynam tej serii nie lubieć i wręcz nawet śmiercią naturalną umiera we mnie ciekawość całej tajemnicy. Twórcy po prostu za dużo cierpliwości oczekują ode mnie. Ciągłę patrzenie na te dziewuszki jest naprawdę męczące :/
Spoiler: pokaż / ukryj
i jeszcze pojawienie się wątku niby siostry bliźniaczki Mion, albo i nie - bo póki co sama sprawa tego jest dośc zagmatwana - zdenerwowała mnie. I te ciągłe przesłodziutkie głosiki bohaterek ehh..
. Ale skoro piszecie, że warto to obejrzeć, to zobaczę jeszcze kilka odcinków. Po prostu seria po delikatnej obietnicy czegoś ambintego na początku - narazie jeszcze nic mi "nie dała".

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Lila Płeć:Kobieta
BAKA Ranger


Dołączyła: 19 Wrz 2006
Skąd: [CENSORED]
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 28-02-2008, 00:09   

Hellsing Ultimate ( OVA ) ep. 4

Spoiler: pokaż / ukryj
Jestem zaskoczona, ale 100% miło.
Schrodinger jak zawsze Boski ^__^ a jeszcze z tym głosem!!
Van Rip - pierwsza minute zamykałam usta i przyzwyczajałam sie do jej głosu... ale po chwili, fajnie to współgrało. Szczególnie fajnie zrobione okularki i piegi ^^ Nie mówiąc o Pociskach.
Ogólnie... Nie moge sie doczekać kolejnego!

_________________
" Twas brillig, and the slithy toves, did gyre and gimble in the wabe;
All mimsy were the borogoves, and the mome raths outgrabe.~ "

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Akira1980 Płeć:Mężczyzna
Kolekcjoner.


Dołączył: 26 Sty 2008
Skąd: Neverwhere
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2008, 00:23   

Lila napisał/a:
Hellsing Ultimate ( OVA ) ep. 4 Jestem zaskoczona, ale 100% miło.

A wiesz może ile ta seria będzie mieć odcinków?? Sam zastanawiam się nad obejrzeniem, ale to dopiero jak będzie całość, a nie wiem jak długo dane będzie mi czekać na zakończenie serii :/

_________________
"Życie to sen wariata, a jak się przyprawi, to zmienia się w kolorowy telewizor."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 262 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 261, 262, 263 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group