FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-03-2008, 12:02   

Hatenkou Yugi 2-6 - aua. Cięższe niż się spodziewałem, ale i tak niezłe. Co prawda grafika mogłaby być porządniejsza, ale żyć się da. Bohaterowie w dalszym ciągu świetni.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2008, 13:07   

Nadrabiam zaległości, powoli, powoluteńku.
A że zaległości zrobiły się przez oglądanie amerykańskich seriali zamiast japońskich kreskówek całkiem spore - oglądam Death Note
:D

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 08-03-2008, 14:46   

@up
Jestem w podobnej sytuacji. Też ogłądałem (i oglądam) amerykańskie seriale zamiast anime. Zaległości mam spore i na razie uzupełniam je oglądając:

Higurashi 1-3
Dobrze się zapowiada, ale nie wiem jak będzie dalej. Mam nadzieję, że mnie te anime nie zawiedzie. Trochę przeszkadza mi kreska, ale da się przyzwyczaić.

Kino no tabi 1-2
Zapowiada się fantastycznie. Urzekła mnie historia z pierwszego i drugiego odcinka. Oczywiście nie zaprzestanę na tym oglądania.

BTW. Może ktoś powiedzieć kiedy kończy się akcja z "vampirami (tzn bounto <czy jak to się pisze>) w Bleachu, bo przez to zaprzestałem oglądania tego anime.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-03-2008, 18:21   

Hatenkou Yugi 7
"Ganbare, shokushu! Sukaato nugasero!" (Naprzód, tentaklu! Zerwij jej spódniczkę!)
O.M.G...
/me spadł pod stół i śmieje się nieprzytomnie

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-03-2008, 19:06   

wa-totem napisał/a:
"Ganbare, shokushu! Sukaato nugasero!"

"Tsundere."

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-03-2008, 21:58   

Cutie Honey Live Action 12-14 - harley queen będąca lesbijką, śpiewająca operowo po niemiecku, plująca jajkami w ofiary i mająca transformacje a'la Power Rangers to jeszcze nie szczyt szczytów, ale już blisko. Mamy już trzy honey, czyli poza różową Cutie Honey i niebiesko - czarną Emo Honey jest jeszcze siwiuteńka lesbo Honey.
Powrót do góry
Ras Zielin Płeć:Mężczyzna
Jah bless You!


Dołączył: 04 Sty 2008
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 09-03-2008, 11:31   

True Tears ep. 09/13
"Odwieczny" dylemat młodego Shinichiro między dziewczyną, z którą miesza a tajemniczą i dziwną Noe nadal nie ulega rozwiązaniu i wciąż jest pokręcony....


Spoiler: pokaż / ukryj
Matka Shinichiro nagle zauważa, że była nie dobre itp. chce być lepsza względem Hiromi. Wychodzi na to, że Hiromi nie jest siostrą Shinichiro, a Noe ma jakieś wątpliwości co do miłości chłopaka... What the Hell(?)

_________________
Iku zo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8627431
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 09-03-2008, 18:54   

Ach! Nie ma to jak dobre zakonczenia dobrych anime!

Saiunkoku Monogatari II ze znaczącą ilościa zamkniętych wątków, zostawiająca sobie jednak furtke i wiele niedopowiedzień. Z kontynuacja możliwa za pare lat. Z fabuła never ending story. Ale zgrabnie domknieta, z uśmiechem.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ryuuren jest po prostu nie-sa-mo-wi-ty! I jego nowa umietność poraża... Beware of the power of his flute! I powrót Shuuei'a i reakcja różnych osób na to - zwłaszcza Kouyuu. I Ryuuki wypowiadający wojne Oukiemu - wysokiemu urzędnikowi, który knuje przeciwko niemu. I Tantan-kun. I grono zaufanych ludzi, przyjaciół, z którymi Ryuuki umocnił swoje więzi. I konkluzja Ryuukiego wobec Shuurei. Zaiste, świetna seria.


Sekai no Senki pierwszy sezon za pasem. Fabularnie Sekai no Moshou u mnie ciut przed niż ta część, jakoś wołałam tamta tematyke niż kosmiczne wojny. Ale nadal bardzo solidna fabuła, bohaterowie, wciągająca akcja. Po prostu porządne anime.

Spoiler: pokaż / ukryj
No wiadomo jak sie oglada, że skoro są następne części, to bohaterowie główni zginąć nie mogą... ale nadal, gdy w przedostatnim odcinku Basroil dostał czołowo z działa wroga i zniknął w białym świetle, to czuć było dramatyzm sceny. I jak Lafiel nakazała ewakuację, jak musiała znów ratować Jinto i co tam mu szeptała. Zdecydowanie dobrze wyważony dramatyzm.

Już zacieram łapki do drugiego sezonu i OAVki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-03-2008, 08:41   

Slayers Try odc. 10

To co mnie wkurza w całych Slayersach, to ci "mniejsi, głupi źli". Przez całą serię muszą się palętać pod nogami, nie robiąc nic sensownego, a nawet jeśli to zupełnie przez przypadek.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ale beczałam z tekstu Amelii, stojącej na wzgórzu z Zelem" Siłą naszej miłości pokonamy zło!"
A tak po za tym to teraz jestem prawie pewna, że ta nowa seria Slayers to prima aprilisowy żart. Po porstu nie zrobiliby nasępnej po tak długim czasie.

Obejrzałam sobie też odcinek Higurashi o kamieniołomie. Aaaach ciary mi znowu chodziły po plecach, do tego tak tęskniłam w serii Kai. Ale to chyba ten odcinek nie został tam wyjaśnony, prawda? Mogło mi coś umknąć.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 10-03-2008, 12:54   

Nanami napisał/a:
Już zacieram łapki do drugiego sezonu i OAVki.
Jak dojedziesz do końca, będzie można podyskutować? :>
Chyba sobie odświeżę.

A ja przełknąłem coś co się KimiKiss nazywa i jeszcze 3 epy do końca.
Generalnie, totalnie sztampowy romans szkolny - znak wyróżniający: DWA trójkąty. Nie wiem ile przespałem, bo ostatnie dni byłem nękany infekcją i naćpany polopiryną... fabuła: przeciętna, sztampowa, ale bez poważniejszych zacięć; grafika: przeciętna ale przyzwoita (ładne projekty, wcale poprawna animacja kosztem trochę uproszczonego tła, i LOL, aż 3 panów, w tym dwóch potencjalnych harem-leadów...). Razem, słodkie i różowe jak wata cukrowa. Idealne na czas choroby, kiedy nie ma się siły by się skupić na czymś inteligentniejszym.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-03-2008, 15:32   

Cutie Honey Live Action 15 - a ja myślałem, że po wyciąganiu z pleców metra zakrwawionego, kolczastego łańcucha nic mnie nie zaskoczy. Tymczasem, twórcy ostro się starają. Mamy więc Honey w stanie berserk po krótkim spięciu z fryzura a'la Gackt i evil sprzedawczynię ryb mającą wyrzutnie rakiet w brzuchu (dokładniej, w okolicach nerek). Na dodatek emo Honey dostała zdrowo po pysku od berserkowej Cutie Honey. Uwielbiam tą serię. Aż trudno uwierzyć, że po tylu absolutnie badziewiastych drama żółtym udało się zrobić coś takiego, jednocześnie śmiesznego, głupiego, ale i znacznie bardziej "dorosłego" niż power rangersy czy sailorki live.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-03-2008, 18:51   

Shakugan no Shana II 21 - nareszcie jakaś walka. Chociaż szczerze mówiąc, odczuwam wrażenie niedosytu, a to z powodu

Spoiler: pokaż / ukryj
No ok, pokonali Sabraca, Yuji się wykazał. Ale do końca zostało ile? 3 odcinki? Bal Masque dalej sobie planuje w najlepsze, a następny odcinek wygląda na powrót do kiepskiej haremówki. Sama walka z Sabraciem zresztą trwała tyle odcinków, a ja nie mogę pozbyć się wrażenia, że była to jakaś płotka bez większego znaczenia dla fabuły. Jeszcze fakt, że Yuji nagle stał się taki genialny trochę irytuje. I chociaż to lepsze od jego zwykłej ciapowatości i niezdecydowania, to nie wiem, czy popadanie z jednej skrajności w drugą to dobry pomysł.

Totem pisał, że "powieść" ma naście tomów. Powiem szczerze, że jeśli kolejna seria (której pewnie się doczekamy) będzie na poziomie tej, to chyba sobie odpuszczę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 11-03-2008, 21:43   

Higurashi odc 10 i powiem tylko tyle, że to byłoby na tyle mojego oglądania tego anime. Nie wtrzymam tego już dłużej - i to naprawdę nie dlatego, że się boje - ja i to anime działamy na zupełnie innych falach

Nodame Cantabile odc 4 - zastanawiam się jednak czy szukanie podobnej, zastepczej serii po czymś tak cudownym jak "Honey and Clover" bylo dobrym pomysłem. Przede wszystkim niestety bardzo porównuje je ze sobą i narazie Nodame nie ma żadnych szans. Fakt, że seria nie jest najgorsza tylko czy ehh
Spoiler: pokaż / ukryj
Czy główna bohaterka będzie ciągle taka ciapowato - pajacowa? Jak to się nie zmieni to boje się, że zwariuje w którymś momencie!
Brakuje mi trochę tej powagii, która w Honey and Clover tak umiejętnie splatała się z komedią. No zobaczymy. A muzyka w trakcie jest dość przyjemna, więc ciekawe czy znajdę to "coś" w Nodame.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 11-03-2008, 22:07   

On-topic - Edo Rocket w dalszym ciągu (tak, nie mam czasu). Poza tym bieżące Neuro i nadal będę mieć całkiem prywatną słabość do tej serii.

Off-topic - że tak powiem, UPS... Bo widzisz, dla mnie właśnie w Honey & Clover bohaterki były do bani... Znaczy, Rika się jakoś broniła i ta drugoplanowa z biura Fujiwara, zawsze zapominam. Ale Hagu poza byciem "snem pedofila" była dla mnie zbyt autystyczna, ok - może to ma sens w kontekście jej talentu, ale prawdę mówiąc zwyczajnie nie obchodziło mnie, co się z nią dzieje. Natomiast Yamada wkurzała mnie samym swoim istnieniem i bezbrzeżną głupotą. Za to właśnie Nodame... Ja jej ani przez moment nie odbierałam w kategoriach "pajacowania", tylko jako osobę ekscentryczną i całkowicie non-konformistyczną, a przy tym mimo wszystko obdarzoną piekielnie silnym charakterem. Więc moja (druga) dobra rada. Przerwij oglądanie. Bo dalej NIE znajdziesz niczego, co by Cię zainteresowało, za to dużo rzeczy, które będą Cię drażnić...

Jednak zapominam zawsze, że subiektywna percepcja ma gigantyczne znaczenie. Bo ja też oglądałam Nodame po Honey & Clover - i Nodame było o wiele lepsze.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-03-2008, 17:20   

Cutie Honey Live 16-18 - czego jeszcze nie było? Wątku miłosnego! No to mamy wątek miłosny, z główną bohaterką i naczelnym evil bizonem w rolach głównych. Zakochana Honey zachowuje się jeszcze dwa razy bardziej infantylnie niż zwykle. Do tego cała trójka Honey dowiaduje się o sobie i swoich tożsamościach, co więcej, mają nawet okazję walczyć razem. Pojawia sie gotycka lolitka z dźwiękowym lizakiem na usługach Power-Lesbo-Harley-Queen-Rangers, jednak zbyt wiele o niej się nie dowiemy, gdyż szybko zostaje zarezana.
Wreszcie pojawiaja się jakieś konkrety co do pochodzenia wszystkich Honey i śmierci ich ojca (a zabójcą wydaje się nie kto inny, tylko...no nieważne). Dość dodać, że im dalej, tym ciekawiej, a coraz bardziej kiczowate walki a'la Dom Latających Pasztetów dodają temu jedynie uroku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 265 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 264, 265, 266 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group