FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 12-03-2008, 18:20   

wa-totem napisał/a:
Nanami napisał/a:
Już zacieram łapki do drugiego sezonu i OAVki.
Jak dojedziesz do końca, będzie można podyskutować? :>
Chyba sobie odświeżę.

No ba :)

A teraz Sekai no Senki II odc. 1-2, była ucieczka przez kosmos podczas wojennego chaosu, było wojowanie jako jednostka ogromnej floty w przestrzeni kosmicznej, przyszła pora na perypetie "naziemców" i akcje na powierzchni planety! Seria nic nie traci na humorze, który mi bardzo odpowiada, natomiast daje sie odczuć powiew młodzieńczej miłości mocniej (wreszcie?). Wprowadzenie do pierwszego odcinku buduje niesamowity klimat i zasysa do ekranu!
Spoiler: pokaż / ukryj
Kurcze, nie dość, że dali w języku abhów (specjalnie, żeby widz sie zirytował, że nie rozumie słów) to jeszcze zdaje sie, że to wycinki z końcówki tego sezonu. I gdyby nie to, że III seria jest i nowela dalej ciągnie to bym może dała sobie wkręcić, że Jinto naprawde umrze i to naprawde będzie ich ostatnie spotkanie (z Lafiel). A tak to bedzie dramatycznie, ale pewnie jakos to przezyje. I koniec odcinka 1 i wejscie w nowy ending... Świetnie budujące klimat cudo. Jakoś nie przepadam zazwyczaj za młodzienczymi miłościami, ale relacje Jinto i Lafiel cholernie mi sie podobaja. Uwagi Jinto po tym, jak Lafiel lekko zdziwionym tonem objasnia guwernatorom planety, że (Abhowie) mogą w razie buntu przerwać dostawy żywności bądź wysadzić atmosfere... Bezcenne :D "Abh... Znaczy MY mamy tendencje do przenoszenia metod z kosmosu na delikatny świat naziemny, nie oznacza to że jesteśmy ŹLI" :D Albo rozważania na temat "Czy Jinto jest gejem?". Pomimo tego humoru czarno widze jak Jinto rozwiąze ten konflikt na planecie więźniów.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-03-2008, 00:41   

Nanami napisał/a:
Pomimo tego humoru czarno widze
:>
Ach, w bardzo "swój" sposób.
Jak typowa ...panienka z haremu?
Gwarantuję, padniesz.
Ale ostatni odcinek tej niezakończonej serii (w chwili jej powstawania brakowało ostatniego tomu tej części cyklu nowelek; OAVka SnSIII powstała, kiedy już był i można było rzecz kompletniej zamknąć) jest naprawdę DOBRY. W zasadzie, do pownego stopnia mniej gorzki niż SnSIII.

Dociągnąłem z Clannadem do bieżącego.
Dobre! ヽ(´▽`)ノ

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-03-2008, 17:26   

Spice and Wolf 11 - Seria jest zdecydowanie za krótka, i obawiam się że zostanie pewien nie dosyt po jej obejrzeniu, a tak nawiasem Horo daję radę!
Bleach 164 - A nic mnie teraz bardziej nie denerwuję jak szwendające się 3 małe istoty które próbują nadać trochę humoru Bleachowi, choć im to nie wychodzi, każdy chyba wie o kogo chodzi.

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 15-03-2008, 23:17   

Skończyłam serie Nodame Cantabile i jednak Avellano znalazłam coś dla siebie :) To fakt, że numer jeden dla mnie pozostaje Honey and Clover, ale Nodame faktycznie jest dobrą pozycją! Na tyle dobrą, że bardzo byłam ciekawa następnych odcinków! Nie wszystkie dowcipy w trakcie oglądania przypadły mi do gustu, ale czasami można było się naprawdę fajnie pośmiać. Zresztą podejście do życia i innych ludzi Chakiego było tak momentami załamujące, że aż śmieszne :) samą Nodame może nie ubóstwiam, ale w sumie swierdzam że to bardzo sympatyczna postać
Spoiler: pokaż / ukryj
choć czasami łapałam się za głowę, że tak bardzo daje się poniżać obelgami Chakiego - no ale trzeba pamiętać, że była z niej nazbyt specyficzna kobieta! Wątek jak Chiaki ją przytula - super! No w końcu bestia objawiła uczucia! Szkoda, że mu przerwano ehhhh!
Słowem Avellana - jestem Twoją dłużniczką, Nodame podobało mi się, naprawdę bardzo mi się podobało!

Fantastic Children odc 10 - w końcu różne wątki fabuły zaczynają się powoli w coś układać. To anime czasami przypomina mi Dziewiąte Wrota, klimat jest niesamowity
Spoiler: pokaż / ukryj
Trochę zdenerwowało mnie pojawienie się tego roboto - mecha o dość swoiskim imieniu Wanda..Pozostaje mi nadzieja, że za często w serii Wandzia się nie pojawi :) ale tajemnica wątku tych mrocznych dzieci jest tak niesamowita, tak mnie intryguje, że mam czasami ochotę poszperać w internecie by już się tego dowiedzieć! To jest siła oddziaływania!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2008, 02:40   

38 odcinek Inuyasha, gdzie dane jest mi podziwiać talent rysowniczy Shippo ^_^ . A Miroku... jak zwykle... ;-)

41 odcinek Inuyasha.
Spoiler: pokaż / ukryj
Miroku się popisał... Prosić o urodzenie dziecka jedenastolatkę...


oraz 1 odcinek Geneshaft - bardzo ładna grafika i fajna muzyczka :) Wrażenia, jak na razie, pozytywne :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 07 Lut 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2008, 14:37   

Tsubasa Chronicle: Tokyo Revelations OAV 3


Spoiler: pokaż / ukryj
Śliczne. W ogóle Tokyo Revelations są tym, na co czekałam, oglądając poprzednie dwie serie TRC. W mandze Tokyo Arc mnie poruszył, a widząc to w anime... Och i ach.
Głównie rzecz jasna ze względu na Fai i Kurogane i ich nieco skrzywiony 'związek", ale nie powiem, że pobita i okrwawiona Sakura mnie nie ruszyła. Ogółem - nie zawiodłam się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-03-2008, 22:07   

Mononoke 1-7

Perfekcyjne i magiczne. Niesamowita postać Aptekarza i wszystkie trzy historie, po których ciarki przechodzą po plecach. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat. I grafika bardzo ciekawa :) Ogólnie jeden duży plus dla pierwszej połowy i zabieram się za resztę.

Tsubasa Tokyo Revelations

Jak Hisus, nie zawiodłam się. To było naprawdę dobre. Zdecydowanie najlepszy epizod przygód niezwykłej czwórki bohaterów. I to nie tylko fabularnie, ale też ze względu na formę. I nic dziwnego, że Bee Train tym się nie zajęło. I wreszcie coś się wydarzyło. I mam nadzieję, że ktoś nakręci resztę. Co prawda lawina angstu zaczyna się dopiero teraz, a potem jest jeszcze "gorzej". Ale bardzo bardzo mi się podobało i
Spoiler: pokaż / ukryj
moment, w którym Sakura nadziała na ten pręt... był ała.


Koutetsu Sangokushi 1-8

To jest po prostu wspaniała komedia! Emo emo emo emo emo mo. Tylko co u licha robi tam Mamoru Miyano?! I masa innych dobrych seiyuu? Mamusiu, dlaczego ... Ale powiem szczerze, że na łopatki najbardziej rozłożyło mnie ustawienie wojsk w pierwszym odcinku. ... Strzałka i co? Ptaszek? Acha i stroje panów są jak wyjęte z pokazów mody ekstrawaganckiej, zdecydowanie nie do noszenia i strasznie niepraktyczne <--- w gruncie rzeczy przypominają mi sukienki...

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-03-2008, 23:08   

Enevi napisał/a:
To jest po prostu wspaniała komedia! Emo emo emo emo emo mo. Tylko co u licha robi tam Mamoru Miyano?! I masa innych dobrych seiyuu? Mamusiu, dlaczego ... Ale powiem szczerze, że na łopatki najbardziej rozłożyło mnie ustawienie wojsk w pierwszym odcinku. ... Strzałka i co? Ptaszek? Acha i stroje panów są jak wyjęte z pokazów mody ekstrawaganckiej, zdecydowanie nie do noszenia i strasznie niepraktyczne <--- w gruncie rzeczy przypominają mi sukienki...


A jak Ci się podobały strzały dalekiego zasięgu (że o ich "wymazywaniu nie wspomnę) i "księżniczka"? Chociaż faktycznie ustawienie wojsk to coś absolutnie cudownego, o mało nie spadłam z krzesła jak to zobaczyłam. Do moich ulubionych scen należy jeszcze ta, w której sensei rozczesuje włosy Rikusonowi (czy jak mu tam), ależ ja wtedy kwiknęłam (bynajmniej nie z zachwytu)...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-03-2008, 09:14   

moshi_moshi napisał/a:
"księżniczka"?

Taaaak... po księżniczce z całą stanowczością stwierdziłam, że chcę jakiejś BABY i jak w kulki lecą, to takiej chały ja oglądać nie będę.
Przyznaję się, pierwszy odcinek mnie przeraził XD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-03-2008, 11:06   

moshi_moshi napisał/a:
A jak Ci się podobały strzały dalekiego zasięgu (że o ich "wymazywaniu nie wspomnę) i "księżniczka"?


To było po prostu piękne... Chociaż bardziej rozwaliła mnie "armata" i różowowłose coś, uganiające się za kwiatkami... Przy "tym" księżniczka wypada wręcz genialnie... Acha, czy mi się zdaje czy Rikuson ma rozdwojenie jaźni(?), bo przez chwilę dzielnie mówi "wojna to jedyne słuszne wyjście, a już za moment "Ach królu postaraj się powstrzymać konflikt, przecież nie ma nic gorszego!"... A potem znowu gadka o potrzebie wojny.
Spoiler: pokaż / ukryj
I kiedy zdecydowali, że będą walczyć z Gi, aby odzyskać pieczęć, to cieszyli się jakby dowiedzieli się że jadą na darmowy piknik...
Poza tym... Czemu każdy nowy wróg wygląda jak pajac?

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2008, 14:07   

Blood+ zakończone

Na początku wydawało mi się nudne i monotonne- zwykłe siekanie potworów i ratowanie świata przez nastolatke z kataną. Ale mniej więcej w połowie zmieniłem zdanie. Z każdym odcinkiem robiło się coraz ciekawiej, a w okolicach 35-40 odcinka wciągnęło mnie na dobre. Kreska i animacja jest na wysokim poziomie, muzyka pasuje do klimatu, fabuła jest nawet ciekawa a postacie bardzo zróżnicowane.
Podsumowując: Bardzo dobra seria która ma tylko jeden minus- do połowy jest strasznie monotonne- nic tylko jeżdżenie po świecie i zabijanie potworów. (co na szczęście nadrabia druga połowa)

Lucky Star do 12 odc.

Idealne na poprawe humoru :) Obowiązkowe dla wszystkich fanów komedii.

Kanon (2006) odc. 5

Jedna z najlepszych haremówek jakie do tej pory widziałem. Oryginalna i przemyślana fabuła to rzadkość jeżeli chodzi o ten gatunek.

He is my Master 01
Musze przyznac że wyglada nieźle... 2 uczennice (z sympatyczną maskotką xD) uciekają z domu i w poszukiwaniu pracy trafiaja do domu (a konkretnie willi) nastoletniego zboczonego milionera. Czegoś takiego własnie szukałem ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Hanus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2008, 14:29   

kaibutsu oujo :) przyjemne.... tylko chyba ktos tu gubi zakonczenie, albo to ja osleplem.

@BloodRevan z jakiego anime to avek ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7085766
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2008, 02:18   

Lupin the 3rd: Castle of Cagliostro - najznamienitszy złodziej świata znów kradnie! Tym razem jednak coś znacznie cenniejszego niż złoto.

Postawię pytanie i chętnie w swoim czasie (na IRCu lub na żywo) wysłucham proponowanych odpowiedzi. Pytanie brzmi - czemu mnie do tego nie ciągnęło wcześniej i jakim cudem przez cały kwartał tego nie obejrzałem? To, co ludzie mówią o tym filmie (i zwykle o całej serii, ale to chyba przede mną) nie jest przesadą w żadnym punkcie. Dzieje się dużo. Jeśli spojrzeć na całość z daleka, to jest to w zasadzie coś, co wszyscy znają - wartka akcja z dość typowym przebiegiem. Jest to wszystko jednak świetnie rozegrane. Postaci są również dość klasyczne, przez co dobrych od razu lubimy, natomiast złych tak średnio lub wcale. Muzyka jest... wspaniała. Wystarczy obejrzeć początek i wysłuchać tej jednej jedynej piosenki, która sama buduje TAKI klimat i skończy jako część kolekcji do słuchania w trasie. Reszta generalnie to typowe melodie z Lupina, ale też są niesamowite (wiem, bo słucham od ponad pół roku XD).

Film ogólnie wywiera niesamowite wrażenie. Cieszę się, że obejrzałem to tuż przed snem, bo ten klimat wywoła chyba u mnie wspaniałe sny, a w przypadku obejrzenia rano snułbym się cały dzień nucąc opening. Jeśli ktoś nie chce oglądać całości, to niech obejrzy choćby sam początek - gwarantuję, że zrozumie o co mi chodzi. To jest po prostu CU-DOW-NE. W zasadzie to nic dziwnego, w końcu za filmem stoi TEN Miyazaki! I tak, produkcja daje takiego kopa, jak inne reżyserowane przez niego i to pod każdym względem.

Niniejszym do kolekcji dodaję sobie kolejny film animowany, który będę wspominał przez resztę swych dni ^______^. Obym miał rację z tymi snami i oby lato szybko przyszło - chcę podróży, przygód i tych pięknych godzin, kiedy dzień ma się ku końcowi!

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-03-2008, 11:52   

Tsubasa Tokyo Revelations co tu dużo mówić bardzo fajna ova wyjaśniła każdą zagadkę w serii. Jedyne co mnie oburzyło to fakt że podczas 52 odcinkowej serii telewizyjnej i jednego filmu kinowego fabuła niewiele ruszyła z miejsca (chodzi mi o główne wątki), a wszystko wyszło w 3 odcinkowej ovie. Co nie zmienia faktu że z przyjemnością to obejrzałem.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-03-2008, 12:23   

Cutie Honey Live 19-21 - no i jedna Honey nie żyje. Wyjaśniło się, skąd się całą trójka wzięła i jakim to sk***nem był ich "tatuś". Seria robi ise coraz poważniejsza, ale nie brak elementu komediowych, jak choćby odcinek z podatkami od istnienia i doskonała parodia tytułów sentai.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 266 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group