FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 25-07-2008, 14:23   

END OF MARMALADE BOY!! Boże, nareszcie. Ja rozumiem, że to świetna seria, ale tak skandalicznie dłuuuuuuga...

Ogólnie - genialne anime. Dwieście procent ciepła, fajni bohaterowie, dużo romansu, sporo angstu. Komentarze pisane na bieżąco w logach rozmowy z IKą. Odjazd. Cudo. Mrrrau.
Ale nadal nie lubię Kei-kuna, o!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2008, 16:22   

Jestem po pierwszym odcinku Baccano. Krótko - lata 30. XX wieku w Ameryce, wojny gangów z magią, potworami i nieśmiertelnością, a pierwszy odcinek jest chyba chronologicznie ostatnim. Świetny opening, zatrzęsienie postaci.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2008, 20:49   

Hmm po długim wahaniu postanowiłem obejrzeć Elfen Lied jak narazie dotarłem do ep.3 i póki co ta seria wywołuje u mnie albo ataki śmiechu albo zażenowanie. Nie wiem czy obejrze do końca, ale jakoś mi się nie spieszy EOT na temat EL:)

Hatenkou Yuugi ep. 1-5 może mnie nie oczarowały, szczególnie pierwszy wydał mi się dość chaotyczny, ale naprawde jest to niezła seria. Siła napędową jest oczywiście trio głonych bohaterów z prześliczną Rahzel na czele :) Szkoda, że to tylko 10 ep.

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2008, 23:28   

Eureka Seven 3
Trudno wyrażać opinię bo obejrzeniu zaledwie 3 odciknów, ale myślę że mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że szykuję się fajna przygoda :) Brakowało mi ostatnio jakiegoś przyjemniejszego i lżejszego anime. Zdaje się, że właśnie to wypełni tę lukę. Przede wszystkim fajna kreska i b.dobra animacja. Również genialny humor, zwłaszcza, że mam do tego świetne napisy i momentami teksty mnie po prostu zwalają z nóg :p

[edit]
Cytat:
Brakowało mi ostatnio jakiegoś przyjemniejszego i lżejszego anime. Zdaje się, że właśnie to wypełni tę lukę.
Łatwe i przyjemne, huh? Odwołuję :p

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2008, 21:34   

No i dotarłem do sezonu trzeciego City Huntera i zostałęm nie mile zaskoczony. Tzrecia seria, jak narazie, jest krokiem w tył pod każdym względem - opening i ending są cieniutkie, historie zupełnie nie ciekawe, ale chyba najgorsze sa zmiany w grafice - oczywiście na gorsze...narazie sobie odpuszcze C.H

xxxHolic kei ep 11-13 - zakończenie łuku z Himawari hmm w sumie spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego. Ostani odcinek to w sumie zwykły wypełniacz, w którym zebrano najważniejsze postaci z obu serii.

Slayers Revolution
ep. 4 - oj wynudziłem się i to strasznie...

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2008, 22:54   

World Destruction ep1-3 - strasznie JRPGowe, ale jak na razie nie się nie cut, ba, nawet całkiem mi się podobało. Zobaczymy, co z tego będzie, bo jeśli fabuła nie wyewoluuje w coś bardziej konkretnego, to wszystko skończy się cut.

Ultraviolet ep1 - filmu nie widziałem, więc nie miałem się czym zrazić. Anime pełne fanserwisu, który na mnie nie działa. Design postaci jest taki sobie. Fajnie zrobiona jest tylko architektura. Fabuły tymczasem nie widzę, ale pierwszy ep wyraźnie był wprowadzeniem, więc może się pojawi. Zobaczymy.


Może szanowny Pan pohamuje język i zacznie stosować mniej fizjologiczne opisy tego, czego nie robił, lub czym się to może skończyć.

Post zmoderowano.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-07-2008, 23:49   

Koi Kaze 1-2

Wachałam się czy obejrzeć ją teraz, czy poczekać jeszcze "chwilę". Zdecydowałam się sięgnąć i mam mieszane odczucia. Bohaterowie mi się podobają, Nanoka nie jest taka jak się spodziewałam, a Kirihiro też budzi we mnie ciepłe odczucia. Ogólnie anime mi się dość podoba, tylko chyba nie mogę się tak wczuć jak to zrobili inni. Słyszałam, że reszta musiała obejrzeć odcinek za odcinkiem - ja nie odczuwam takiej potrzeby. Też niespecjalnie wczułam się w losy bohaterów. Może za krótko ich znam? Mam te swoje siedemnaście lat i nie wiem czy obejrzeć tą serię teraz, czy poczekać jeszcze kilka lat, by do niej "dojrzeć" i w pełni ją docenić?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 13:10   

Princess Tutu do końca. Po pierwszym odcinku miałam przerwę, ale reszte wchłonęłam już za jednym zamachem. Wow, tak uroczej serii dawno nie oglądałam. Słodko-gorzka, delikatna, z przepiękną muzyką - muszę tylko poszukać wszystkich utworów, jakie się przez serie przewinęły, bo dużą część znam, ale nie przypomnę sobie za Chiny Ludowe tytułów. Szkoad, że nie będzie kontynuacji: bo chociaz seria miała zakończenie wprost idealne, to będzie mi brakować bohaterów - z przyjemnością zobaczyłabym ich raz jeszcze. W końcu zaakceptowałam nawet Mytho, chociaż cieszę się niezmiernie, że
Spoiler: pokaż / ukryj
to nie z nim skończyła Ahiru. W sumie, to ona nie skończyła z nikim, przez co trochę szkoda tak pięknie prowadzonego wątku jej i Fakira. Pozostaje tylko wierzyć, że taka rozwiązanie historii przyniesie im szczeście na dłuższą metę.


Muszę zabrać się za coś bardziej energicznego, żeby Princess Tutu nie zlała mi się w pamięci z inną serią w podobnym klimacie. Tylko tak bardzo chciałam ogladnąć Marmalade Boy... Chyba będzie musiał poczekać.

Co do nowych Slayersów... to podobają mi sę. Wprawdzie ep. 3 wydawał mi się lekko wtórny i zbyt wcześnie umiejscowiony w serii jak na odcinek komediowy, ale za to przy 4 sie uśmiałam. Natychmiast przypomniał mi się Zelgadis z NEXT, kiedy ogarniało go szaleństwo. Dobrze, że nie porzuciła go chęć odwrócenia klątwy - zaczynałam się już obawiać, że towarzystwo Amelii zbytnio go rozpuściło. Największym zawodem do tej pory jest Gourry, który jak na razie ma minimalny wpływ na fabułę. Wprawdzie żart z mieczem oraz deklaracja "dozgonnego czekania na Linę" kompletnie mnie powaliły, ale za bardzo go lubię, żeby zaakceptować jego marginalą rolę (przynajmniej na tym etapie). Przynajmniej jego relacje z Liną trochę się zmieniły - czy może to tylko ja to tak oderałam? Oczekiwałam jagiegoś rozwinięcia ich kwestii, zwłaszcza, że po NEXT kompletnie zarzucono ten wątek. Wiem, ze to Slayersi na miłośc Boską, ale w każdej serii docenię ksztynkę romansu! (...może z wyjątkiem CG, bo tam tylko mnie irytuje)

Najlepszy tekst z ostatniego odcinka: "Wiser wam ją odbuduje!" <umarła ze śmiechu>

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
frioniel Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sty 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 13:49   

Poza nowymi odcinkami Code Geass R2 i Slayers Revolution postanowiłem zapoznać się z Elfen Lied. Na Tanuki, póki co, znajdują się dwie recenzje tego 'dzieła', w których autorzy podzielili się zupełnie odmiennymi wrażeniami. Niestety po pierwszym odcinku jestem bardziej za tą negatywną - od razu dał mi się we znaki przesyt hektolitrów krwi (jakby miało to nadać temu anime jakąś większą wartość) i niezwykle płytkie charaktery bohaterów. Obejrzę jeszcze dwa-trzy odcinki i zobaczę czy jakoś się to rozwinie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1666530
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 16:06   

Zapowiedź nowej serii Gundama 00 - niezła, naprawdę niezła. Zrezygnowano z patetyzmu i postanowiono na superdeformed-comedy. Wszystko wskazuje na to, że Setsuna nadal będzie powtarzał swoje słynne "Jestem Gundamem" (za co został skrzętnie wyśmiany). Nie do końca za to wiadomo, czy
Spoiler: pokaż / ukryj
Lockon zostanie ożywiony, czy twórcy się z nas nabijają
(i z czwórki zostanie troje). W każdym razie preview jest wart ściągnięcia (szczególnie za żart z pairingiem SetsunaxTieria).

Gintama 67 - Sa-chan! *^_^*

RAWR!!
Spoilery się ukrywa! Modzi TEŻ mają prawo nie widzieć jeszcze serii! Mai
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Helianthus Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 20:20   

Dokonczylam xxxHolic: Kei i chyba nawet lepsze wrazenie na mnie zrobil niz seria pierwsza - ogladalam go z wiekszym zaciekawieniem, szczegolnie 3 pierwsze odcinki :) Moze faktycznie ta koncowka z Himawari to bylo zupelnie nie to czego sie spodziewalam. Jednak podziwiam to anime za klimat, postaci i humor.

pewnie nikogo nie dziwi, ze w koncu siegnelam po Hatenkou Yugi i w sumie zaskoczylo mnie pozytywnie. Nie wiem czemu, ale recenzja na tanukim mnie troche zniechecila do tej serii i odkladalam ja na pozniej dosc dlugo. Jednak bardzo sie mylilam. Mam nadzieje, ze jak zakonczenie sugerowalo bedzie sezon drugi na ktory czekam z niecierpliwoscia :)

Troche wczesniej obejrzalam Princess Tutu i chcialabym teraz kilka slow napisac o tym anime. Szczerze mowiac podczas ogladania nie moglam sie powstrzymac od porownan z Utena. I jak Utena mnie troche zawiodla tak Princess Tutu zrobila na mnie naprawde pozytywne wrazenie. Bardzo lubie powtarzajace sie wstawki - np. tuz przed przemiana Ahiru w Tutu zawsze pojawiala sie przemowa Drosselmeyera - tworzy to specyficzny klimat serii i daje nutke tajemniczosci :) Wrazenie na mnie zrobila takze muzyka, pomysl na fabule, glos Tutu, postac Neko-sensei.... i moglabym wymieniac bez konca :)

To teraz po oberzeniu trzech swietnych serii czas na jakiegos gniota ;]

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Helianthus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 23:31   

Nom... skończyłem oglądać Eureka Seven. Byyyło warto. Fabularnie imo świetne, technicznie również i również wspaniała muzyka. Jedynie to zakończenie... z jednej strony również świetne, ale z drugiej trochę kiczowate lol :p

Spoiler: pokaż / ukryj
Przegięli z tym wielkim serduchem na księżycu O.o Poza tym mogliby pokazać, co tam robili w tym lesie ^^

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2008, 23:39   

Ja tez nie dawno skończyłem Eureka 7 i powiem szczerze, że zakończenie, mimo happy endu, dość mnie zawiodło. Zabrakło tej wisienki na torcie jakim niewątpliwie jest ta seria :)

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 12:59   

W zakończeniu podobała mi się Nirvash, zdecydowanie "overpowered" :)

Właśnie zdałem sobie sprawę jak bardzo to jest podobne do Gurren Laganna lol Niedobrze, bo wychodzi na to, że wielbiony przeze mnie TTGL jest z tego dość mocno zerżnięty :/

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
Shinpū Płeć:Mężczyzna
I'll never pray to God


Dołączył: 26 Mar 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 30-07-2008, 13:27   

Marmalade Boy ep. 20 jak do tej pory moim zdaniem najlepszy, prawie przez cały odcinek zwijałem się ze śmiechu :D

Ostatecznie skończyłem wszystkie sezony City Hunter . Jako najsłabszy zdecydowanie uważam seson 3. City Hunter '91 trzyma poziom pierwszych sezonów, a odcinek z duchem jako klientem Ryo jest chyba najlepszy ze wszystkich :) Podsumowując - City Hunter mial to coś co mnie przykuło do ekranu i nie pozwalało odejść . Przyznać trzeba jednak szczerze, że o ile odcinki czysto komediowe są świetne to odcinki "poważne" wydawały mi się mdłe i słabe. Jako całość u mnie dostaje jakieś 7/10 :)

Utena do 9 ep. hmm jakieś to dziwne narazie, choć koniec 9 ep. pokazuje, że ten czerwonowłosy, oprócz zdobywania kolejnych koleżanek, coś mocno kombinuje :)

_________________
Nulla lassitudo impedire officium et fidem debet

Żadne zmęczenie nie powinno przeszkadzać obowiązkowi i wierności.


Ostatnio zmieniony przez Shinpū dnia 30-07-2008, 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8431400
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 298 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 297, 298, 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group