FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 10:01   

*delikatnie tyrpa kijem od miotły* ... eh... w końcu trzeba toto dokończyć... *włącza NGE* ...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
selene Płeć:Kobieta
a slave of death


Dołączyła: 14 Maj 2005
Skąd: zapomniane okolice Wrocka
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2005, 10:29   

Cytat:
Co ty Hentaje oglądasz?


Hm... O ile wiem 'He is my master' to nie hentai tylko komedia ecchi =_=

_________________
Sora kara ochitekuru no wa are wa ame dewa nakute...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3240906
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 10:58   

Mizuumi, z dobrych rad: skończ oglądanie WR na 26 odcinku. Te 4 ostatnie naprawdę nie są warte casu. A poza tym kompletnie psują wrażenie po serii... - -" (i to nie jest tylko moje zdanie, o ile się zorientowałam).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-05-2005, 11:28   

Mizuumi napisał/a:
Jestem po pierwszym odcinku "He Is My Master"
... niech mnie ktoś uderzy.
==; <BONK> ^__^

Mizuumi napisał/a:
Jak moze sie podobac Anime, w ktorym w trakcie pierwszego odcinka jedna z glownych bohaterek zostaje zgwalcona przez jej pet aligatora ( "aww, isn't Pochi kawaii?" "KYAAAAA DASUKETE!") ?!
==; ...tasukete? Naaa... dame!
<zapuszcza się do służbowego ftp po pierwszy odcinek> *^_______^*; ecchi desu, ore...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-05-2005, 13:57   

IKa, jeśli nie chcesz psuć miłego wrażenia z NGE to NIE OGLĄDAJ dwóch ostatnich odcinków tylko od razu zapodaj sobie kinówki.
A sam oglądam Samurai Seven Po tych kilku odcinkach jest ciekawie, tylko czy przez 26 ocinków będzie równie dobrze ?
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-05-2005, 14:20   

Nie będzie:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-05-2005, 14:16   

Tak, chyba miałeś rację, na następnym spotkaniu zaczynamy Alchemika. Niezbyt mnie to kręci, bo to kolejna "dziecięca" animka, ale cóż.
Powrót do góry
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2005, 12:19   

A moi persona jest aktualnie całkowicie zapatrzona w "Naruto"...jak sciągne wszystko to może pokusze się o recke (good luck, jescze ok. 100 do ściągniecia + ciągle dochodzace nowe ^^')

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Qrczak Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2005, 21:46   

ja w tej chwili oglądam Naruto, He is my Master, Honey and Clover, Ichigo 100% TV, Mahou Sensei Negima, Oh! My Goddess TV, School Rumble, Speed Grapher, Trinity Blood i Tsubasa Chronicles ^_^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2243727
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-05-2005, 09:49   

tia, a mi zostal 1 ostatni odcinek z tsukikage ran...... woooo!
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-05-2005, 13:11   

Qrczak napisał/a:
ja w tej chwili oglądam Naruto, He is my Master, Honey and Clover, Ichigo 100% TV, Mahou Sensei Negima, Oh! My Goddess TV, School Rumble, Speed Grapher, Trinity Blood i Tsubasa Chronicles ^_^
Niektórym to dobrze, mają czasu na oglądanie tylu seriali ile ja mam egzaminów i zaliczeń -__-

No, ale wakacje niedługo ^^ a sesja się też kończy, 2 lipca. No chyba że spadnie coś na wrzesień, bo np. 20 czerwca o 19:00 mam 3 egzaminy, i właśnie zastanawiam się jak do ch****y mam być w 3 miejsach naraz!?

Mnie zostały teraz służbowe - Ah My Goddess i Futakoi Alt które subuję, i Tsubasa Chronicle. W tle mi leci właśnie Loop Mayi Sakamoto ^__^ Z 'singlowatych' ostatnio robiłem sub do "Tasukete! Mave-chan dokidoki HEART RESCUE" (lollercoaster ^^, naiwne ale zabawne) oraz Uta~Kata OVA - "Twin Summers of the Early Winter". Ah, no i jeszcze robię koedycję i QC Izumo: Takeki Tsurugi no Senki dla Angelic Anime...

o_O? uzbierało się nieco ^^;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-05-2005, 18:26   

A ja właśnie oglądam Cowboy Bebopa. Całkiem przyjemna seria sensacyjna, ciekawy mieszaniec gatunkowy, ale jest tu sporo naiwności. Zaczynają się od takich rzeczy, jak grupowanie zasad azotowych w listingu DNA (po dziesięć, dlaczego? bez sensu, przecież kodon składa się z trzech, po dziewięć byłoby znacznie bardziej sensownie), a kończą na zupełnych absurdach, jak ponad minutowe hasanie Spike'a w próżni (ciśnienie bliskie zeru ma chyba jakieś inne skutki poza niemożnością oddychania?). Nic, obejrzę całość i wtedy wydam werdykt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2005, 19:39   

No... wstyd się przyznać, ale dopiero teraz zabieram się za NGE ^^". A tak to ostatnio obejrzałem Triguna (super seria, szkoda że taka krótka :P) i Naruto (to anime z kolei oglądam 'masowo'... poczekam sobie 2 miesiące, ściągnę wszystkie nowe 8 odcinków i obejrzę na raz, potem znowu kolejne 2-3 miechy i znowu masowe oglądanie ^^). No i ostatnio obejrzałem Ghost in the Shell, ale średnio mi przypadł do gustu... To chyba tyle ;).

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-05-2005, 20:09   

Ankur, nie ma co się wstydzić :P Ja do tej pory nie obejrzałam Evangeliona...

Od paru dni usiłuję dorwać się do Haibane Renmei. Z racji permanentnego braku czasu mi to nie wychodzi.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-05-2005, 20:21   

Mai_chan napisał/a:
Ankur, nie ma co się wstydzić :P Ja do tej pory nie obejrzałam Evangeliona...


Ja podobnie i nie zamierzam oglądać w najbliższej przyszłości (tzn. w ciągu 2-3 lat).

tilk napisał/a:
Zaczynają się od takich rzeczy, jak grupowanie zasad azotowych w listingu DNA (po dziesięć, dlaczego? bez sensu, przecież kodon składa się z trzech, po dziewięć byłoby znacznie bardziej sensownie),


A ja myślałem, że to mnie drażnią idiotyczne rzeczy podczas oglądania filmów (np. w "Złoto Dezerterów" hitlerowcy zasuwający radzieckim czołgiem).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group