FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-05-2005, 09:28   

To już jest czepianie się, bo w tym kraju wszystkie niemiecie czołgi rozwalili za komuny:P. A co do Bebopa - fakt, kilka głupot tam jest, na szczęście nie jestem ekspertem i większość mi umknęło.

Evangelion - dawniej uważałem, że każdy fan anime powinien to obejrzeć. Było to jednak w czasach, gdy uważałem śp. Kawaii za autorytet, a oni sporo serii uważali za wielce ambitne:P. Dziś nadal uważam, że jest to najlepsza seria jaką widziałem(jak mi ktoś powie, że ogląda się ją żeby było nam źle i smutno to utłukę), ale nie sądzę, by była dla wszystkich:P. Trzeba lubić: mroczny i mistyczny nastrój, ezoteryczne ględzenie i mechy:]. Jeśli ktoś nie lubi to cały czas sie będzie wkurzał i szukał wad, a później napisze recenzję porównawczą z np. Full Metal Panic:>. Co ma tyle sensu co porównanie GitS i Chobits.

Żeby było ontopic - chwilowo komp wyłączony, co by mnie nie odciągać od pobożnego umartwiania się i dążenia do poznania prawdy(uczę się na egzamin)... Widziałem natomiast w telewizji Eurowizję, na której reprezentujący nasz kraj Iwan Komarenko narobił nam więcej obory za granicą niż zeszłoroczna żaba z Blukafe. Skoro już zaczęliśmy wysyłać śpiewaków serialowych, to proponuję w przyszłym roku wysłać Kaję Paschalską z jej cudną pieśnią "Chinka Czikuczikulinka";].

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2005, 15:28   

Chwilowo usiłuję obejrzeć Gasaraki, ale niestety Spellforce mi w tym dość mocno przeszkadza...

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ankur Płeć:Mężczyzna
Mag Czarnych Szat


Dołączył: 22 Maj 2005
Skąd: Gdańdk
Status: offline
PostWysłany: 24-05-2005, 16:41   

Ja tam osobiście wolę fantasy niż sci-fi... jedyne co trawię (ba, kocham :)) z sci-fi to Star Wars. Nie podobają mi się mroczne, cyberpunkowe klimaty, o wiele bardziej wolę klimaty fantasy. Dlatego pewnie mi sie nie podobał GITS czy Akira... ale NGE chcę obejrzeć - a w suime to oglądam, jestem na jakimś 14 odcinku ^^ - głównie dlatego, że słyszałem o nim naprawdę masę dobrych rzeczy... więc nawet jak mi nie pasują klimaty, to dla samej fabuły obejrzę (bo podobno jest świetna, choć jak narazie przez 14 odcinków prawie ciągle były tylko motywy a'la Power Rangers - w każdym odcinku jakiś anioł do rozwalenia i tyle :P).

Przy okazji, czy ktoś oglądał serię Record of Lodoss War? Warto? :) Świat jest wg mnie idealny (czyt. czyste fantasy :P), ale dla samego świata nie ma sensu oglądać... a tyle czasu nie mam żeby samemu experymentować z różnymi anime, wolę najpierw obejrzeć pozycje sprawdzone przez innych ^^".

_________________
Pozdrawiam,
Ankur :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5466475
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2005, 16:23   

Ja teraz oglądam βleach,no i też trochę Naruto...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-05-2005, 18:34   

Właśnie skończyłem Peacemaker Kurogane (a raczej Nudomaker)... Teraz rzuce 1k4: albo Bandit King Jingu, albo Hellsing albo Samurai 7 albo Bleach.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Meath Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2005, 19:06   

Ja oglądam trochę Naruto i kolejny raz Chobits xD. Ogólnie rzecz biorąc to wole czytać mange i niż oglądać anime, przynajmniej w tym roku... Po prostu nie mogę siedzieć przed telewizorem/ komputerem i tylko wlepiać oczy w ekran/ monitor, zawsze muszę jeszcze coś robić -_-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yukari Płeć:Kobieta
Sailor Venus :P


Dołączyła: 10 Maj 2003
Skąd: Gorzów Wlkp
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2005, 07:32   

ja niedawno skonczylam ogladac Pretty Guardian Sailor Moon Live Action ^.- calkiem to fajne. Duzo fajnych facecikow :P no i moja kochana Ayaka Komatsu *--*

_________________
Mew Mew
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5576641
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2005, 10:33   

W tej chwili na dobrą sprawę nic (przez sesję :P), ale kiedy mam czas to OMG TV i School Rumble.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-06-2005, 09:44   

Bleach mi się skończył, zaczęło się Bandit King Jingu.

Nie wiem jeszcze co o tym myśleć, ale po 2 odcinkach dochodzę do wniosku, że to jest przeznaczone dla troche młodszej odemnie widowni... Ale mimo to i tak dość fajne. Może jeszcze się rozkręci.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mizuumi Płeć:Kobieta
translator


Dołączyła: 24 Kwi 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2005, 18:31   

Ja mam w lapkach 3 (z czego 2 obejrzane) odcinki Speed Graphera. Bede pisala z tego recke, bo po prostu nie wytrzymam!
BTW - jesli ktos to jeszcze widzial - czy komus pierwszy odcinek tez wydawal sie zanimowanym fragmentem filmu "Oczy Szeroko Zamkniete" czy to tylko moja schiza? ^^:

_________________

When the truth seems so farway
Buddha loves you and Jesus saves
You need answers for your dismay
Ask yourself Ask your mom Ask DNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1862753
Dida Płeć:Kobieta
Ostoja zdrowego rozsądku


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: Granvania
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 04-06-2005, 20:58   

Chwila namysłu. Kiedy ja ostatnio widziałam jakieś anime? Na Bace chyba. o.O Zamierzchłe czasy. Dostałam ostatnio od koleżanki OVA VPM i kinówkę Ninja Sroll. Mam zamiar się za nie zabrać. ^ ^
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4707314
mazika_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 03 Cze 2005
Skąd: z daleka ;)
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2005, 23:59   

hmm teraz oglądam GTO (Great Teacher Orinoko), obejżałabym jeszcze raz Slayersów jak ja ich lubie ^_^ jak dorwe w łapki to będe katować. Ostatnio oglądałam Tajemnice przeszłości, Hellsinga i dawno Vision of Escaflowne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aliens Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 28 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2005, 00:01   

Wyłącznie Generał Daimos :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-06-2005, 09:24   

Zegarmistrz napisał/a:
Bleach mi się skończył, zaczęło się Bandit King Jingu.


Ja nadal oglądam to samo czyli Naruto i bleach nie rozumiem jak może się cokolwiek komuś znudzić....jak już oglądasz to do końca co nie?? No ale karzdy jest inny mnie to też Naruto zabardzo nie interesuje, a bleach jest wprost dla mnie stwożony :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2005, 12:06   

No i skończyłem School Rumble - a myślałem że komedie romantyczne mnie już nie zaskoczą :P. Zostaje OMG TV... którą jeszcze wypuszczają.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group