FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
slocik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Lis 2005
Skąd: stad
Status: offline
PostWysłany: 08-11-2005, 21:21   

naruto, honey and clover, inuyasha, black cat, trinity blood, jeszcze poare tytulow ktorych nei potrafie nawet powtorzyc :] ogolnei ogladam duzoooo :P


Ostatnio zmieniony przez slocik dnia 09-11-2005, 21:30, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3943710
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-11-2005, 21:23   

Zakończenie Trinity...
Może nie wywołuje niesmaku ale takie małe... samozastanowienie.
Po jasny grzyb ja to oglądam?
Co ja w tym widzę?
Jaki ses ma obejrzenie tego jeszcze raz?
Czemu tak mało Tresa?
Co to za plemnik tam latał?
Dlaczego zmutował?
Komu zależy na idiotce na tronie?
Dlaczgo pięść nie pasuje do nosa skoro prawie zasze wpasowuje się idealnie?
Dlaczego Cain wyszedł taki płytki?
Dlaczego wogule zakończenie w Rowie Mariańskim nie utonie i zostaje górka?
Dlaczego wreszcie ja się nad tym zastanawiam?
Kiedy druga seria?
Czy będą z tego dzieci?

I wogule mała faza mnie złapała. A poza tym znowu komp mi wysiadł.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-11-2005, 22:03   

Chciałam w tym miejscu napisać parę wniosków po 1/3 Gankutsuou. Będzie ciężko, bo w końcu sie nie zdecydowałam, czy mi się to podoba, czy nie.

1) Apel do animatorów: Nigdy. Nie. Róbcie. Czegoś. Takiego. Eksperymentalna grafika serii kompletnie nie przypadła mi do gustu. Myślałam, że może się przyzwyczaję, ale jednak nie. Oczy mnie przy tym bolą.
2) A propos designu. Ja rozumiem, że przeniesienie akcji pareset lat do przodu wymusza na twórcach pewne specyficzne ujecie postaci (chyba, że byłó odwrotnie: ktoś sobie wymyślił, że oni maja wyglądać tak i tak, a nijak mu to nie pasowało do XIX-wiecznej Francji... więc przeniósł akcję w przyszłość. Chwała Bogu, że nie do średniowiecznej Japonii...), ale czasami leciutko przesadzono. OMG. TO jest Mercedes? Coż to za fryz? I zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Maximiliana.
3) Taki wampirzy image Edmunda jednak mi nie pasuje. Głownie te wpychane wszędzie przerażające uśmiechy... Bardziej przypomina mi jakiegoś szalonego demona, niż cierpiącego człowieka owładniętego rządzą zemsty. Jest zbyt mało ludzki. Może dlatego, że wciąż do końca nie znane są jego motywy. Wydaje mi się, że osoba, która nie czytała ksiązki, musiała nieźle się denerwować, bo nie wiedziała, o co on własciwie się mści? Ciężko się z nim w tym momencie utożsamić.
4) Pal licho zmiany w fabule. Brakuje mi jednej rzeczy z książki, która wówczas wydawała mi się strasznie intersująca. Szkoda, że zniknął wątek Eugenii, IMO dosyć ciekawy jak na tamte czasy... a mianowicie jej romansu z nauczycielka, o ile się nie mylę. Może jeszcze to później pokażą, ale wątpię. Pewnie twórcy bedą chcieli ich w końcu połączyć, znaczy Alberta i Eugenię. A zresztą, nie ruzumiem, dlaczego akurat relacje Alberta z Peppo (Beppo) i Edmundem na kilometr zalatują yaoi, a od tego się wstrzymano...

Muszę jednak przyznać, że do tej pory ogląda się co całkiem przyjemnie. Ładna muzyka. No i Japończycy mają u mnie plusa za samą próbę ekranizacji jednej z moich ulubionych książek. Czy do końca udaną i czy tak właśnie sobie to wyobrażałam... Chyba jednak wolę Depardieu (mimo że brzydki i gruby i niepasujący... to miał styl).

Zastanawiam się nad zaczęciem ogladania Mushishi. Strasznie kusi mnie ta grafika, chociaż szeczerze mówiąc, nie wiem, czy opowieść z japońskimi demonami w tle mnie zainteresuje... Chyba wolę romanse. Wiem, wstyd.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2005, 06:26   

Taur napisał/a:
Obejrzałam kawałek Cluster Edge mimo ciekawych rysunków machin latających, anime średnio mnie zachwyciło, fabuła lekko mętna jeśli szybko nie zacznie się wyjaśniać to raczej nie wróżę sukcesu.


Cluster Edge jest po prostu nudny. Musiałem napisać tego notkę i w sumie stwierdzam, że jest to jedno z gorszych anime wśród nowości. Strasznie kiepsko zrobione. Po openingu naprawdę można spodziewać się o wiele więcej.
Co do tych mocy - on jest jak najbardziej świadom, że je posiada. Wystarczy na niego spojrzeć :P

A teraz coś ode mnie. Oglądam ostatnio.
Canvas 2 - Średnie anime. Kontynuacja Canvasa, ale od niego x razy lepsza. Tutaj już mamy faceta, który jest nauczycielem sztuki i pomaga każdej kolejnej panience na swej drodze pokolei. Póki co po 5 epach to 1 ep = pomoc 1 dziewczynie. Ale aż tak źle się nie ogląda.
Blood+ - W miarę dobra produkcja o Sai z Blood - the Last vampire. Choć poczatkowo lekko cukierkowata grafika rozwala klimat, to seria jednak trzyma w napięciu i zapowiada się dosyć ciekawie. Jak narazie 4 epy. Seria dopiero wychodzi, ale jednak jest to bardzo dobre anime.
Suzuka - Anime, które jest wychwalane przez sporo osób pod niebiosa. Kolejny romans momentami dosyć mocno przewidywalny. Do tego postaci są niesamowicie denerwujące, ale ma swój urok.
Play Ball - Choć kreska jest komiczna, to seria jest co najmniej dobra. Świetna fabuła - Chłopak, który zdobycie mistrzostwa musiał opłacić długo trwałą kontuzją palca co zabroniło mu grać w jego ukochany sport - baseball. Ale chłopak oczywiście nie poddaje się i postanawia wrócić do gry pomimo unierochomiunego palca. Postaci są świetne, fabuła tak samo. Lekko tylko kreska kuleje, która jest dosyć dziwna, ale fabuła jest wystarczająco dobra bym miał dobrą zabawę.
Paradise Kiss - Zmarnowana manga... Ma parę plusów, ale wszystko w zbyt mroczniastym klimacie.
Mai Otome - Nie oglądałem Mai Hime, ale póki co podobały mi się walki. Dosyć widowiskowe co się chwali. Fabuła taka sobie, kreska tym bardziej, ale jest dynamizm. Da się znieść. XD
Jikogu Shoujo - Seria pokroju Paranoia Agent. Dziewczynka, która spełnia życzenia ludzi i zabija osoby, które ich dręczą. Świetna fabuła, która zasługuje na pochwałę.
Noein - Anime w dziwnym klimacie z jeszcze dziwniejszą fabułą. Dziewczyna zaczyna mieć COŚ na szyi za co gonią ją ludzie z innego wymiaru. Póki co nie kapuję tego aż tak bardzo XD

Wiem, że oglądam sporo anime, ale to wszystko to nowości :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2005, 21:28   

Skończyłam Negimę... właściwie nie miałam tego w planach na dzisiaj, ale koniec jest tak zakręcony, że chcąc nie chcąc człowieka ciekawi i wciąga. To-jest-dziwne. Ocenienie-tego-jest-trudne.

Napiszę, tylko się zastanowię, co właściwie mnie przy tym trzymało i co sprawiło, że tak właściwie to mi się to całkiem... podoba? ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-11-2005, 22:19   

ka_tka napisał/a:
Napiszę, tylko się zastanowię, co właściwie mnie przy tym trzymało i co sprawiło, że tak właściwie to mi się to całkiem... podoba? ^^"

Imidż ojca Negiego pewnie :P
SireVan napisał/a:
Suzuka - Anime, które jest wychwalane przez sporo osób pod niebiosa. Kolejny romans momentami dosyć mocno przewidywalny. Do tego postaci są niesamowicie denerwujące, ale ma swój urok.

Hm, czy wychwalane nie wiem, ale uważam, że postacie zachowują się w miarę po ludzku i jest to jeden z niewielu "romansów", w którym bohater wie czego chce i do tego dąży. Tylko animację i seiyuu mogłoby mieć lepsze >_>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2005, 22:26   

Keii napisał/a:
Imidż ojca Negiego pewnie :P


Mou, ja się nie oglądam za bizonami i bizonopodobnymi, sprawiam takie wrażenie czy co? XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 10-11-2005, 22:27   

ka_tka napisał/a:
Mou, ja się nie oglądam za bizonami i bizonopodobnymi, sprawiam takie wrażenie czy co? XD

E tam, on wcale takim bizonem nie jest :p
Po prostu ciekawa postać z fajną fryzurą i charakterem :>

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2005, 22:30   

Jak nie jest? Zachowuje się jak przeciętny bizon! I ma długi ciemny płaszcz! XDD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2005, 13:16   

Keii napisał/a:
że postacie zachowują się w miarę po ludzku


Co w zachowaniu tytułowej bohaterki jest twoim zdaniem "ludzkie" ? Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem takiej kobiety... Przez nią właśnie to anime jest dosyć moim zdaniem zbyt dobrze oceniane. Reszta postaci już lepiej, ale Suzuka jest naprawdę beznadziejną postacią pod każdym względem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2005, 14:14   

Właśnie skończyłam Hundred Stories, niezwykły pomysł i bardzo ciekawa realizacja, nieco chaotyczne. Jedyne co mnie drażniło to grafika choć z drugiej strony odrealnienie kreski i ciemne barwy są dużym plusem, realizm i dosłowność wszystko by popsuły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-11-2005, 14:43   

SireVan napisał/a:
Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałem takiej kobiety...Przez nią właśnie to anime jest dosyć moim zdaniem zbyt dobrze oceniane.

Z ciekawości - widziałeś wszystkie odcinki, czy mówisz tak po kilku początkowych?
Bo raz, że dziewczyna po przejściach jest, a dwa, że im dalej tym lepiej.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Busterje Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Lis 2005
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2005, 18:59   

Suzuka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SireVan Płeć:Mężczyzna
Mecenas


Dołączył: 22 Sie 2005
Skąd: HentaiWorld
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2005, 20:13   

Cytat:
Z ciekawości - widziałeś wszystkie odcinki, czy mówisz tak po kilku początkowych?
Bo raz, że dziewczyna po przejściach jest, a dwa, że im dalej tym lepiej.


Wszystkie i czekam na coraz to nowe epy bo jak mówiłem ma swój urok. I ja na serio twierdzę, że ta postać jest conajmiej kiczowata... Widziałem o wiele więcej żeńskich bohaterów romantycznych, którzy zasługuję na chociażby pochwałę. Suzuka jest naprawdę kiczowata...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2086791
KoBik
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-11-2005, 21:13   

W chwili obecnej oglądam Kimi Ga Nozomu Eien oraz Mezzo.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 31 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group