FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2006, 12:41   

Hmm... to w takim razie zerknę, tylko poczekam, aż jeszcze trochę odcinków wyjdzie. Dzięki ^^
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-01-2006, 14:38   

Ragnarok the Animation - haha, katuję się tym, obiecałam sobie, że w końcu obejrzę. XD o dziwo, im dalej w las, tym fabuła gorsza, ale bohaterowie jacyś bardziej znośni _-_" (nie licząc może Roana, tragiczny całą serię...)
Macross seria - różne, od Do You Remember Love? poczawszy, zabieram się też zaraz za Flashback 2012 oraz II.

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-01-2006, 17:36   

Mam zamiar spoilerować, a ostatnio zaznaczanie działa mi różnie więc wyraźnie to zaznaczam.
SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER, SPOILER


Byłam wczoraj w kinie na Underworldzie 2. Odpuszczam sobie podtytół Evolution który prawie mnie zniechęcił do filmu.
Jak się komuś podobała jedynka i zastanawia się czy na to iść to mówię ze jest fajne. Moje oczekiwania przerosło. Chociaż te bonusowe sceny... ascezy na przykład mogą w niektórych budzić reakcje śmiechotwórcze i nie tylko. Genialna była scena z helikopterem jako robotem kuchenym, i motym z braćmi którzy choć kochali się nawzajem ale za to nienawidzili swego tatusia który ich kochał... Co prawda ostatnia scena wschodzącego słońca była... po prostu niewymowna, ale rekompensuje ją kilkanaście dobrych kawałków walki.
I mało dialogów jeśli ktoś nie lubi.
Ogulnie film fajny i warto iść do kina albo... no wiecie.
Ale jeśli lubicie ambitne kino to ani nie marnujcie pieniędzy na bilet ani czasu na... no wiecie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2006, 01:51   

Właśnie zakończyłem seans Memories Trilogy (Magnetic Rose,Stinking Bomb,Cannon Fodder). Po raz kolejny zostałem mile zaskoczony i o raz kolejny upewniłem się ze przerzucenie się na anime było bardzo dobrym pomysłem.

Teraz najwyższy czas zapuścić Paranoia Agent - mam to już jakiś czas ale jakoś takoś se leżało na uboczu.

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2006, 12:26   

Ostatnio obejrzałem Irresponsible Captain Tylor i musze przyznać ze starsze produkcje są jednak najlepsze ^_^. Szczególnie, że ostanio żywiłem się , jakby to dyplomatycznie ująć, nienajlepszymi produkcjami studia Gonzo (przynajmniej większość). Starsze animki jednak mają w sobie ... to coś. To jest tak wciągające, że serie TV i OAV-ke zaliczyłem w 2dni, raz 15 godzin bez przerwy siedziałem :)

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-01-2006, 12:52   

Pejt3r napisał/a:
. Szczególnie, że ostanio żywiłem się , jakby to dyplomatycznie ująć, nienajlepszymi produkcjami studia Gonzo (przynajmniej większość).


Bo to Gonzo było właśnie... Gonzo nie zrobiło do tej pory ANI JEDNEGO anime, w którym coś nie byłoby skopane... Za każdym razem cos mniej lub bardziej rozwalą. Najczęściej fabułę, akcję lub bohaterów.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2006, 13:08   

Zegarmistrz napisał/a:
Bo to Gonzo było właśnie... Gonzo nie zrobiło do tej pory ANI JEDNEGO anime, w którym coś nie byłoby skopane...


Hymm ... Dość brutalna opinia ^_^ i zgodził bym się gdyby nie kilka tytułów.
Chociażby GANTZ , jak dlamnie poprostu świetne anime ! co prawda miejscami leci jak z klopa, ale ogólne wrażenie b.dobre (przynajmniej na mnie).
Full Metal Panic! - ... wiem, że to akurat nie jest dobry argument, bo to stary wymaglowany temat, ale to anime zostawiło mnie z dziwnym uczuciem satysfakcji ^_^

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 22-01-2006, 13:15   

Prawde mówiąc myślałem, że FMP robiło Kyoto Animation a nie Gonzo. Cóż - FMP wyszło dobrze... Aż dziw przy tym studio.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Pejt3r Płeć:Mężczyzna
001001001101011


Dołączył: 19 Sty 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2006, 13:28   

Kyoto Animation jest akurat odpowiedzialne za FMP? Fumoffu ^_^ Tak to jest jak za jeden tytuł bierze się kilka różnych wytwórców, w końcu nie wiadomo kto, co, kiedy i dlaczego ;)

A tak przy okazji, może ktoś w tej chwili ogląda FMP 2 ? to by szepną słówko, idealne miejsce na taki post (tym bardziej, że jeszcze nie miałem przyjemności go zobaczyć) ^_^

_________________
sagashimono wa nan desu ka
mitsukenikui mono desu ka
KABAN no naka mo tsukue no naka mo
sagashita keredo mitsukaranai no ni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5692332
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 22-01-2006, 21:18   

Jak ci się podobało FMP1, to git. Jeśli wolisz komedie szkolne w typie Fumoffu, to raczej nie. Ogólnie Ave stwierdzi że FMP POZA fumoffu ssie, a 2 szczególnie. Co do mnie, popatrz na ava, popatrz na podpis... wszystko jasne?
Oglądałem speedsuba Bakakozou. Pomijając że im się nawet czasem udawało pomylić dziękuję z przepraszam... Teraz czeka, aż AonE się zlituje i zrobi ostatnie 3 brakujące odcinki... I czekam na ekranizację "おどる Very Merry Christmas" nie wspominając o "つずく On My Own".... :3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2006, 23:00   

Ostatnio skończyłam oglądać FMP! : TSR i po tych wszystkich zachwalających recenzjach jestem trochę zawiedziona :( ale nie mówię, że mi się nie podobało ;) Najbardziej przypadł mi do gustu chyba ostatni odcinek :D Ta walka mechów była super! Arbalest rlz !!

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-01-2006, 11:33   

Cóż, to niestety problem wszystkich 'serii' które tak naprawdę nie ogarniają całości materiału źródłowego. FMP, gdyby powieści filmowano w komplecie jak trzeba byłoby kilkudziesięcioodcinkowym tasiemcem. Ale prawa rynku wymusiły filmowanie tego po kawałku i teraz ludzie oceniają sobie osobno kawałki... to trochę tak jakby obejrzeć ekranizację pierwszego tomu sienkiewiczowskiego Potopu i stwierdzić - nie sięgając po książki - że Potop to kicha, a Kmicic to taki standardowy villain... Może wybaczałbym pochopne sądy gdyby sfilmowana była całość, ale NIE jest... w powieściach na przykład spora część 'komediowego oddechu' w tym łuku, oraz jego zwieńczenie w części relacji Chidori-Sousuke-Tessa przypada na "おどる Very Merry Christmas" - a tego jeszcze nie sfilmowano... Pewnie dlatego, że wyszłyby z tego tak ze 4 odcinki... Nic, może pokuszą się o film albo OVA...

o.O thread hijack xD

A ja teraz wziąłem na warsztat Rozen Maiden Träumend (koniec snu? niech szwargoczące mnie poprawią jeśli intuicja źle podpowiada xD)... jeszcze jeden ep do końca...

A Fate/Stay Night robi się widowiskowy... Saber x Lancer - Fight'o! xD Wylazł już też problem z maną, i mam szczerą nadzieję że nie przyjdzie im do głowy sięgać po metodę jej uzupełniania rodem z gry, bo to obiecujące anime się wtedy zrobi niesmaczne xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-01-2006, 12:00   

Wczoraj z Ysenem obejrzeliśmy 4 czy 5 odcinków Trinity Blood. Anime jest jakby stworzone dla Seriki, która lubi się fazować przy takich produkcjach. Generalnie przepis na ten tytuł wyglądał mniej więcej tak: weź Triguun, Vampire Hunter D: Bloodlust, Hellsing i mikser... Prócz setek tysięcy zapożyczeń posiada też mnóstwo tych niezrozumiałych, kawaii, coolowych elementów kultury zachodniej porozrzucanych z dużą dowolnością. Terminologia w random językach europejskich, bardzo mroczne wampiry, księża i zakonnice z kałachami w takich bajeranckich mundurkach, katolicyzm, papież, wojna z Anglią, kawaii mroczne panienki z takimi wielkimi, zgwałconymi oczami, chóralna muzyka grająca w scenach walki, bohater mówiący ile procent swej potęgi zamierza wykorzystać...

Generalnie ogląda się to bardzo fajnie i jest bardzo śmiesznie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-01-2006, 13:13   

Zeg, zapomniałeś jeszcze o postępującej traumie głównego bohatera i obowiązkowym przypominaniu otoczeniu o tym, że przyrzekł nikogo nie zabijać, przy jednoczesnym równaniu połowy miasta z ziemią :P
Poczekaj do końcówki, tam to dopiero będzie śmiesznie...
'Kain!' 'Abel!' 'Kain!' 'Abel!'
'Bracie! Siostro! A teraz, jak juz sie przywitaliśmy, to się pozabijajmy! '
Plus ciemna masa z Wielką I Potężną Mroczną MOCĄ.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2006, 16:50   

*ekhem* Na ekranie i w Playerze Bleach w tej chwili. Chyba jedyne anime, gdzie moim ulubionym bohaterem jest głowna postać :P...czy jestem inna przez to, ze lubie shouneny/seineny?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 38 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group