FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Martinez Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 07 Sty 2006
Skąd: Zawiercie
Status: offline
PostWysłany: 10-01-2006, 17:03   

U mnie na monitorku również "Honey & Clover" oraz "Kare Kano" przeplatane co jakiś czas "Inuyashą".

_________________
Nawet małpy spadają z drzewa.

Utkneła w nieskończonej pętli powtórzeń, a on jest idiotą.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5540199
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-01-2006, 12:13   

BUHAHA!!! Obejrzałam!!! Obejrzałam całą Tutu!!!
Zakończenie było takie, jak się spodziewałam, czyli albo jestem taka przewidująca, albo to anime skręciło w kierunku tak łatwym do odgadnięcia... Sama nie wiem. Ale nie da się ukryć, jest ZUE i za nim przepadam - za wykręcony klimat, za opowieści i za Fakira *_* I za Uzurę XD I za Neko-senseia XDDD <turla się>

Za Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto zabiorę się jak tylko ochłonę...
I oczywiście nadal mi się marzy FMP i dokończenie zaczętego dawno, dawno temu Shaman Kinga <piorunuje wzrokiem swój zapchany dysk> Oł łel...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-01-2006, 18:21   

Skończyłem Genshiken/Kujibiki Unbalance... Kujibiki to takie-sobie omake, ale genshiken to cacuszko. 10. Oglądanie obowiązkowe, i saori atsumi nie ma z tym niiiiic a niiiiiic wspólnego... jest w tej kilka scen które są zwyczajnie priceless... jak np. 'Zwierzęta!!!'

A ja ostatnio mam na tapecie głównie nowe, lecące w TV serie.

Shakugan no Shana po 13 epie z kolejną walką, w 14 właśnie zaczęła wielką retrospekcję.

Blood+ trzyma mnie w napięciu, naprawdę fajnie się to ogląda... może dlatego, że dawno nie widziałem niczego o wampirach/potworach robionego na 'serio'. Zdecydowanie kandydat do filmu Live Action. Definitywne 'age' dla Sayi. Plus bonus za fantastyczną piosenkę końcową - Kataritsugu Koto, w wykonaniu Hajime Chitose. Piękny tekst i NIESAMOWITY wokal *__*

Aria... zasnąłem nad pierwszym epem. Mając serię bez dwóch, skompletuję i zobaczymy...

Ginban Kaleidoscope już na 7 epie. Porządna dawka śmiechu, i sportowa seria. Nawiedzone kanadyjczykami japońskie łyżwiarki figurowe w strojach meido saikou! xD

Karin. Idealne jako przeciwwaga dla blood+, tym razem nabijanie się z wampirów, a właściwie komedia wampirzo-szkolna.

Jigoku Shoujo, Mushishi i Ichigo Mashimaro ostatnio utknęły, ale o ile IM ma 12 epów, to pozostałe są dłuższe...

No i oczywiście musiałem władować się w kolejną nowinkę - Fate / StayNight. Tym razem magiczne pojedynki i znów sim daterowa proweniencja... Na razie czysto, nawet bez fanserwisu, zobaczymy...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2006, 20:48   

Skończyłem Fantastic Children, kontynuuje Shado Skill (który niepokojąco przypomina SLayers, tylko, że nie jest śmieszny) zabieram się za 12 Kingdoms.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-01-2006, 21:40   

Lost Universe też przypominał Slayers tylko nie był śmieszny. Brrr...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2006, 23:09   

Ysengrinn napisał/a:
Lost Universe też przypominał Slayers tylko nie był śmieszny. Brrr...

Shadow Skill pod względem humoru ma się do Lost Universe tak, jak LU do Slayers. Poza tym był nudny.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-01-2006, 04:17   

Inaiek mnie deprawuje i oglądam Words Worth. Niesamowite, hentai z fabułą! Co gorsza, hentai z nie taką głupią fabułą O___o'

A najbardziej dobijające jest to...

...że ta przeurocza koteczka ma niemal identyczną fryzurę jak moja postać. Włącznie z odstającymi kosmykami.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-01-2006, 11:43   

Mai_chan napisał/a:
Words Worth. Niesamowite, hentai z fabułą! Co gorsza, hentai z nie taką głupią fabułą O___o'

<evil laughter> prawda? z tego by niezła komedia przygodowa była.

A ja mam ostatnio w repertuarze Blood+, które staje się lepsze z odcinka na odcinek
nieśmiertelnego Wybielacza
i Fate/Stay Night [nawet kawałek mangi mam, yay!]

_________________


Ostatnio zmieniony przez GoNik dnia 16-01-2006, 12:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-01-2006, 11:53   

Ba, z tego by była komedia przygodowa, której (na oko) ja bym conajmniej siódemkę postawiła...

(scena z pierwszego odcinka "o! Już rano!" jest mordercza)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2006, 15:57   

Hajime No Ippo - zadziwiająco dobrze zrobione anime.
Ikkitousen drugi raz - znalazłem płytki i nie miałem co robić to oglądam od nowa. Przyjemne. Fabuła nie powala, ale lubie to anime.
Hokuto no Ken TV - stare anime są fajowe bo nie dość, że mająnormalna fabułę to oprócz tego można siępośmiać z niektóych rozwiązań i pomysłów.
Daimos - cały czas dociagam kolejne odcinki. Lektor z Polonii 1 rządzi.

Ogólnie nastał u mnie okres oglądania bardziej rozrywkowych serii bo te co lepsze i w miare dostępne w sieci już w większości widziałem.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2006, 17:28   

wa-totem napisał/a:

No i oczywiście musiałem władować się w kolejną nowinkę - Fate / StayNight. Tym razem magiczne pojedynki i znów sim daterowa proweniencja... Na razie czysto, nawet bez fanserwisu, zobaczymy...


O, to to, co wypatrzyłam pół roku temu, bo mi się kreska gierki podobała (co ja poradzę, że te hentaice są tak ślicznie rysowane? XD). Da się już powiedzieć, czy warte zerkania?


A ja właśnie nadrobiłam klasykę (chociaż trudno mi powiedzieć, czy klasykę w pełnym tego słowa znaczeniu, czy też klasykę, bo u nas leciało...), czyli Bebopa. Dziwne. Niby niezłe, ale jakieś niekonsekwentne - część o tym, część o tym, a tu nagle o czymś zupełnie innym.. Takie jakby... za krótkie? Nie mniej ma to coś, co mnie do serii przyciąga i co sprawia, że się miło ogląda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-01-2006, 19:43   

Generalnie to Bleach, a w tej chwili Vandread the Second Stage i powiem jedno: FAZA, czysta, żywa FAZA !!!

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-01-2006, 19:58   

Sentou Yousei Yukikaze. Jeszcze nie zsubowali piątego odcinka, skubańce... W kwestii samego anime - dziwne, jeszcze się nie zdecydowałem, czy mi się podoba, czy nie :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2006, 22:44   

Parodie Gundams - miodzio, dla nie zorientowanych kompletny bezsens, a w zasadzie zabawnie idiotyczne i pełne autoironii. Co tyczy się twórców.
Na tapecie aktualnie Akage no Anne, piersze wrażenie pozytywne, ładna kreska, a patyna czasu jedynie dodaje uroku, muzyka ciekawa i też dość wiekowa, a fabuła - poprostu wciąga.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 17-01-2006, 00:07   

ka_tka napisał/a:
O, to to, co wypatrzyłam pół roku temu, bo mi się kreska gierki podobała (co ja poradzę, że te hentaice są tak ślicznie rysowane? XD). Da się już powiedzieć, czy warte zerkania?

Po dwóch epach...
- setting: współczesny plus magia. Siedmioro magów wzywa siedem magicznych postaci; Archer, Saber, Lancer i licho wie co jeszcze. Czemu się biją, licho wie, ale nazywa się toto ładnie - Seihai Sensou. Nie wynukałem jeszcze, czemu tłumaczą to jako "wojna świętego graala" xD
- z hentaica nic nie zostało. No, ave się upiera, że zostały oczy bez źrenic, ale to nieprawda, czasem je mają xD
- kreska JEST śliczna.
- z drugiej gry czyli nawalanki, zostało na razie najwięcej. Już w drugim epie pierwszy pojedynek. I ładny.
- Cztery słówka: dwa odcinki, trzech biszów. Jeden zły. Bishoujo nie liczyłem, skończyły mi się palce xD (OK, żarty na bok - będą też trzy. Rin, Sakura, Saber... Bardziej drugoplanowe zostawmy w spokoju. Narazie...)
- comic relief w postaci szalonej nauczycielki: obecny!
- Tragiczna Przeszłość (TM) głównego bohatera: a jakże!
- doskonała muzyka/oprawa dźwiękowa, boardzo nastrojowa.

Zapowiada się naprawdę nieźle...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 37 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group