FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-06-2005, 12:26   

Cytat:
bleach nie rozumiem jak może się cokolwiek komuś znudzić....jak już oglądasz to do końca co nie??


Skończyły mi się odcinki... Jak wpadną mi w ręce nowe, to obejrzę dalej.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 05-06-2005, 12:41   

Bambosh_Rider napisał/a:
No i skończyłem School Rumble - a myślałem że komedie romantyczne mnie już nie zaskoczą :P. Zostaje OMG TV... którą jeszcze wypuszczają.
I na dodatek tu też będzie przerwa, bo 2.VI poszło #21 (i niedługo będzie sub) ale #22 w telewizji dopiero 16.VI a nie jak zwykle co czwartek. Zresztą, qrczę, tak co tydzień... horror. A mam teraz takie 3, bo AMG i Bleach i Tsubasa... a właśnie, wyszła porcja #9 Tsubasa ^__^ A co do Bleach, to właśnie się zaczęło robić interesująco...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2005, 19:45   

Rukia napisał/a:


Ja nadal oglądam to samo czyli Naruto i bleach nie rozumiem jak może się cokolwiek komuś znudzić....jak już oglądasz to do końca co nie??

Sugerujesz, ze zanimuja cala mange? O, chcialbym to zobaczyc, bardzo..

mazika_ napisał/a:
hmm teraz oglądam GTO (Great Teacher Orinoko),...


Oro?

Onizuka, Onizuka ><

wa-totem napisał/a:
^ A co do Bleach, to właśnie się zaczęło robić interesująco...


Osobiscie nie moge doczekac sie ban-kai Ichigo.
Z wiadomych powodow ^^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Katja Płeć:Kobieta
Chrabina


Dołączyła: 22 Kwi 2005
Skąd: po prostu Łódź
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2005, 17:56   

Zangetsu napisał/a:
Rukia napisał/a:


Ja nadal oglądam to samo czyli Naruto i bleach nie rozumiem jak może się cokolwiek komuś znudzić....jak już oglądasz to do końca co nie??

Sugerujesz, ze zanimuja cala mange? O, chcialbym to zobaczyc, bardzo..


Ja też :P Właśnie jestem gdzieś tak na poziomie 86 odcinka,a wyszło 137 (czy coś koło tego) i nie wygląda na to by skończyli.A w Japoniii zaczynają wydawać druga serię mangi :P

_________________
Dla mnie to nic. Nowe milenium, nowy wiek czy nowy rok. Dla mnie to jeszcze kolejny dzień, kolejna noc. Słońce, księżyc, gwiazdy pozostaną te same.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 11-06-2005, 20:37   

Bandit King Jingu skończyłem już. Wygląda na to, że to JEST bajka dla dzieci, taka troche w stylu dobranocki. Za to pomysłowa i odjechana, że hej... Generalnie, jeśli ktoś poszukuje czegoś zakręconego i kreatywnego, a niekonicznie mrocznego to polecam.

Zaczął sie Jin Roh, potrwa do jutra... Jestem w połowie. Prawde mówiąc spodziewałem się jakiegoś pseudointelektualnego bełkotu ala Matrix, kolejnej (modnej w SF) krytyki totalitaryzmu, czy też wreszcie mrocznej wizji przyszłości...

Nikt mnie nie ostrzegł, że to będzie nudne po prostu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-06-2005, 07:16   

Katja napisał/a:

Ja też :P Właśnie jestem gdzieś tak na poziomie 86 odcinka,a wyszło 137 (czy coś koło tego) i nie wygląda na to by skończyli.A w Japoniii zaczynają wydawać druga serię mangi :P

to świetnie że byćmoże bedzie więcej odcinków

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-06-2005, 12:21   

Jin Roh się skończył puentą w rodzaju "Wilk zawsze musi zjeść Czewonego Kapturka, bo to lezy w jego naturze i co by nie robił, to się nie zmieni". Przyjemne... Zaprzecza to naturalnie możliwości zmiany postępowania człowieka, nawet w obliczu traumatycznych przeżyć i zła, a co dopiero po obejrzeniutego filmu. Co więcej - jeśli ludzie nie mogą zmieniać się nawet w tak drastycznych warunkach i "wilk zawsze pozostanie wilkiem" to po co oglądać tego typu nudy? Przecież i tak z nich nic nie wyniesiemy... Średnio udany film.

Nie pojmuje też jakim kretynem trzeba być, by wymyślić, żeby puścić to coś na konwencie, kiedy towarzystwo jest albo rozbawione, albo pijane i myśli tylko w co by pograć, z czego się pośmiać i jak wynieść magnetowid tak, by ochrona nie zauważyła... Każdy głupek wie, że na imprezach sprawdzają sie tylko komedie i strzelanki.

Teraz będzie leciał Hellsing. Jak ja nie cierpie wampirów... Pawie tak jak "ambitnych" serii

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2005, 23:26   

Na tapecie wylądowała Neeya (Infinite Ryvius)

Ostatnio oglądane: Vampire Hunter D Bloodlust, Gasaraki

W trakcie oglądania są (na bierząco) Bleach i Trinity Blood

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-07-2005, 08:23   

Zaczęłam ostatnio też oglądać Naruto

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2005, 17:46   

Ja teraz masowo oglądam ściągnięte Full Moon wo Sagashite >3 piękne anime..i biorę się za KKJ

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-07-2005, 23:39   

A ja mam do września spokój, więc wziąłem dziś rawy do Iriya no sora 3 i 4 i zrobiłem edycję wraz z kontrolą tłumaczenia ^_^ I posadziłem timera do roboty przy 4 a encodera do zrobienia work rawa do 5... już za 3 tygodnie koniec serii, a ona mi się co raz bardziej podoba...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 03-07-2005, 11:47   

Totem - wpadlbys albo co...................... :D

mi sie wlasnie skonczyl loveless, dzis koncze meczyc gestalta, wiec wracam do godannara
Powrót do góry
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2005, 19:42   

Ostatnio program ktorego uzywalam do sciagania anime mi nawalil, wiec musze sie zadowolic tym, co ogladam u Aori czy Nomikyo (czyt. Gravitation I Full Moon) moze jeszcze kogos poprosze,zeby mi poprzegrywal, bo ja bez anime dlugo nie wysiedze...XP

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2005, 12:41   

Do niedawna oglądałam .Hack//Sign. Mi osobiście się nawet podoba, ale tam faktycznie prawie nic się nie dzieje przynajmniej do połowy, tyle widziałam) Ale przynajmniej jest Sora :D To się nazywa facet na luzie.
.Hack//Sign przerwałam, bo dorwałam Fruits Basket. I mnie wciągnęło na amen. To jest pierwsze anime (ba, pierwszy film w ogóle), które powoduje, że mi się tak jakoś lekko i optymistycznie na duszy robi. Nawet te prościutkie i w gruncie rzeczy lekko naiwne historyjki (chociażby ten tytułowy Koszyk Owoców) jakoś do mnie trafiają. A już ta opwiedziana przez Tooru o tym, że każdy nosi umeboshi na plecach mnie rozbroiła, w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu ^_^

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2005, 16:02   

Fruits Basket? Ooo,tak, swietny wybor, kocham to anime! A czy lekkie? Mozna powiedziec,ze tak...no prawie... Tylko poczekaj do ostatniego odcinka...

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group