FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 299, 300, 301  Następny
  Co w tej chwili oglądacie?
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-05-2006, 20:39   

Kielon napisał/a:
Ergo Proxy do 11 odcinka (rawy)

Cytat:
Co ja robię... anime przez telefon opowiadam

powiedzmy, że ja też jestem na 11ep... ^^''

Na dobry początek: Punyan! Kocham cię!
Tyle.

W kolejności oglądania:
Sorcerous Stabber Orphen, niezłe, ładne, niezgorsza fabuła. Ale przede wszystkim, jak Vanny w recenzji pisała, fanserwiśny główny biszonen. I to 'coś' co trzymało mnie przed ekranem do 2 w nocy.
Karin <zeszła> to jest absolutnie głupie i bezsensowne! Rodzinka Karin jest patologiczna, a już Ren w szczególności... i Elda, oj tak, Elda. Ren ogólnie czystym bizoniastym fanserwisem był, jeszcze do tego głos Suwabe Junichi [Fuuma... trzeba coś dodawać?] I te OCZY Kenty... i wcale nie był do Ichiego podobny, ani trochę... a vampire hunterzy.... makabra w czystej postaci, szczególnie akcent Winnera.
Sympatyczna romantyczna komedia o wampirach. Tyle. Nie nachalna, dobry poziom dowcipu, poważne sceny gdzie trzeba. Do polecenia^^
Gokudo-kun Mannyuki jak ja dawno dobrej komedii nie oglądałam, jak dawno. Mimo paru śmierdzących [dosłownie] dowcipów, które zniesmaczały, poziom pozostawał odpowiedni. Mięśnie twarzy mi zdrętwiały w nienaturalnej pozycji ciagłego półuśmiechu od tej serii. W swojej klasie prawie że 10; prawie, bo właśnie ten smród i akcja z zamianą ciał [a konkretnie to pomieszanie mitologiczne z właściwym japończykom podejściem do innej niż własna kultury: weźmy co trzeba, nie martwmy się czy bierzemy jak trzeba] obniżyły ocenę. Nie rozumiem czemu wszyscy upewniali Gokudo, ze jest taki brzydki. On tylko mimikę twarzy miał przerażającą, oprócz tego był w końcu tym niebieskookim blondynem...
Shagukan no Shana, zatrzymałam się na 7ep, o ile nie zepsują koncówki seria ma szansę na wysoką pozycję w rankingu ulubionych.

Nie pytać w jaki sposób od poniedziałku do czwartku obejrzałam trzy 20-kilkuodcinkowe serie ><'

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 26-05-2006, 21:45   

Niemożliwe, moja recenzja Orphena się przydała! XDDDD (prawda, że fanserwiśny? prawda? XD ale jak tu go nie kochać...;D)
A co do Karin... nie wytrzymałam do końca 1 odcinka X_X

Ale żeby nie offtopiczyć ^^ FMP zaliczone, biorę się za Fumoffu. Ale jestem zawiedziona, podstawowa seria była dużo, dużo, DUŻO lepsza. (pomimo iż sceny akcji niekiedy nudnawe...)

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-05-2006, 21:56   

Vanille napisał/a:
Niemożliwe, moja recenzja Orphena się przydała! XDDDD (prawda, że fanserwiśny? prawda? XD ale jak tu go nie kochać...;D)

No pewnie, że tak :] Nawet ja czasem na Tanuki Anime wchodzę ^^
[haaa... dużo uroku osobistego, z gatunku tych wybuchowych XD jak tu go nie kochać :}]

Właśnie mi wyskoczyła 'Hitomi no Kakera' Fiction Junction Yuuki.
W tym momencie zaprzeczę sama sobie: Punyan! Dlaczego przed Madlaxem nie ostrzegłeś... a tak ładnie mi się ten utwór kojarzył [bo jest świetny].... a teraz z op do Madlaxa będzie... eshhh...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-05-2006, 22:25   

Karin: Fajne.
Wady: Ma.
Zalety: Ma wiecej.

Powiem że mogloby być krutsze i bardziej... zwarte. <<ludki ile można wnioski wyciągać??>> [ale to nie jest poważna wada zważywszy na czestość jej występowania...]

Sorcerous Stabber Orphen: Kreska mnie odepchła. Zostawione na później.

Gokudo-kun Mannyuki: W swojej klasie? Arcydzieło. Nawet wyżej niż Slayersi.
Wady: W pewnym momecie zakrencone jak świński ogon. aż do ciezkiej przesady. No i te dziwne wstawki...
Zalety: Ma więcej. <<Np. prowadzenie wątkow romansowych... Mozna się było zapluć smiechem.

Shagukan no Shana: Słodkie. O wieeeele za słodkie.
Fanserwisny filmik może być ale seria raczej pozostanie w dziale: nie obejżane.

Kashimashi ~Girl Meets Girl~ - 01 - The Day The Boy Transfor
Własciwie nie powinnam o tym wspominac bo to yurec ale co mi tam, ostrzege brać.
Nie gryzie. Ładna kreska. Ładna animacja. Muzyka nawet milutka. Duuużo cukru.
Tylko z fabułą jakoś tak słabiutko... słabiutko. A ten gruszkowaty statek kosmiczny... I po co ladny facet ma być samicą??

Jak ktoś lubi nie wiedzieć za bardzo o co chodzi to do polecenia.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Silent Angel Płeć:Kobieta
*Hermit*


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 27-05-2006, 14:05   

Hack Roots - w sumie wątek się powtarza, zagubiony dzieciak i Shino ma swój sposób próbująca mu pomóc. Aczkolwiek zawsze to jakieś nowe postacie. Tempo trochę ślimacze,bo jak naprawdę zaczyna się coś dziać, to pod koniec odcinka, a w następnym odcinku już przechodzi się do innego wątka...

Good Witch of the West - jak na temat arystokracji to może być znośne. Niestety anime to jest trochę przynudnawe jak na mój gust.

Ah My Goddess TV - design postaci bez zarzutu, ale samo anime woła o pomstę do nieba. Z Belldandy zrobili słodką idiotkę, a klimat padł. Nie ma jednak jak kreska Fujishimy i niepowtarzalny klimat.

Higurashi no Naku Koro - To anime naprawdę warte jest uwagi. Z lekka chore, ale wciągające. Design postaci nie jest też kunsztem grafików, ale sam klimat nadrabia te zaległości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
8822302
rathann Płeć:Mężczyzna
open-source wizard


Dołączył: 27 Maj 2006
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2006, 01:05   

Jigoku Shoujo - właśnie skończyłem. Początkowo wyglądało na "a kogo w tym tygodniu poślemy do piekła", tudzież "dzisiaj zamiast stalkera pokażemy szaleńca". Główny wątek dawkowany był bardzo powoli, ale po obejrzeniu do końca stwierdzam, że było warto. Śliczna kreska, ciekawe postaci zarówno rodziny Shibata, jak i samej Jigoku Shoujo i jej podwładnych. No i ten artystyczny wręcz opening i ending. W zasadzie przy każdym odcinku go oglądałem.

Blood+ - obejrzane do 30. Licealistka z amnezją adoptowana przez weterana z Wietnamu siekająca kataną tajemnicze potwory... Sekrety wewnątrz sekretów i odkrywanie mrocznej przeszłości... mniam.

Aria The Natural - czyli drugi sezon Arii, obejrzane do 7. Dla odmiany spokojne, relaksujące pejzaże wodnej Aqua'y i kolejne ciekawe przygody gondolierek. Doskonałe przed snem. Puinyaa!

Fate/Stay Night - wojna magów o Świętego Graala. Chyba nie trzeba reklamować. Warto zwrócić uwagę na doskonałą muzykę Kenjiego Kawai.

_________________
Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea.
-- Robert A. Heinlein
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 28-05-2006, 17:47   

Witaj, Entil'zha Aria Pokoteng =)

Ja chyba wreszcie spróbuję skończyć Black Cat. A w międzyczasie "bieżące", czyli Utawarerumono, Fate, Ouran, Haruhi, Aria, Blood...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Altena Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2006, 19:03   

Wczoraj widziałam animatriksa. Niektóre części są wyjątkowo dołujące dla wrażliwych.. Teraz czeka mnie Ghost in the Shell - 26 odcinków, które nareszcie udało mi się zdobyć^^

_________________
*****
Show me the flowers invisible
Sing me the hymnes inaudible
The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me - I'm on every hills and fields
I'm here...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lina^^ Płeć:Kobieta
Alone...


Dołączyła: 26 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-06-2006, 19:35   

Peach Girl
Slayers Try a w kolejce czekają:
Maburaho i Card Captor Sakura

_________________
Sekai-juu uwasa ni naritai
kagayaku mirai mo te ni iretai
Are mo kore mo honki no yume
dare hitori jama wa sasenai!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-06-2006, 23:14   

No i obejrzałam Shanę do końca... niezłe, szybko się ogląda ['jeszcze tylko jeden odcinek... tylko jeden i idę spać']
Film kinowy kiedy?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ktus
Gość
PostWysłany: 03-06-2006, 02:49   

obecnie ogladam

Ah! my goddess i jak narazie mam 8 odcinków ale tylko do 1,2,3,4 mam napisy, wiecie moze skad mozna sciagnac chodzby angielskie????:>

wlasnie skonczylem onegai teacher bardzo podobne do AMG i biore sie teraz za onegai twins ciekawe jak to wyjdzie ponoc lepsze niz poprzednik no ale to sie okaze.

czekam tez az mi sie sciagnie upragniony soul hunter ahhhh juz sie nie moge doczekac...
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-06-2006, 09:34   

Po Bezerku. Radzę z serca odpuścić sobie dwa ostatnie odcinki, oszczendnosc zdrowia, nerwów i zadowolenia. Ogulnie nime, dzieki zakończeniu, na 9 [Manga to jakaś postepująca schizofrenia a poza tym w pierwszym tomie jaki dorwala autor mnie potraktowal pedofilią, gwaltem i zabużeniami psychicznymi a w drugim z kolei jakimiś fairy i już naprawdę nie wiedzialam o cóż w mordę może mu chodzić!?]

Po Platinumgentum Ordain [a bodaj tak się to to pisze...]
Pierwsza połowa serii miodzio. A od czternastego odcinka już mialam niedomkniete usta i zastanawiałam się cóż się u licha wyprawia. W dodatku zabraklo chyba pomysłu na zakończenie... Ale anime odprężające, mimo wad ma zalety więc ostatecznie chyba byłoby 7.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-06-2006, 10:22   

Skończyłem Tenchi GXP. Głupia seria... Naprawdę głupia seria... Powinienem powiedzieć, że pomysł na nią wyczerpał się w okolicach 13 odcinka (ale sugerowałoby to, że twórcy w ogóle mieli jakiś pomysł). Brak ten twórcy nadrobili dając bohaterom co chwila nowy statek kosmiczny (było ich łącznie 4) albo nową panienkę, co pozwalało im na stworzenie nowego odcinka pełnego tych samych, głupich gagów.

W ciekawy sposób za to rozwiązali problem "którą panią wybrać"? W ostatnim odcinku nasz heros
Cytat:
żeni się z 8 babami na raz

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2006, 21:31   

Kolega przyniósł mi Erementar Gerad - jak dla mnie bardzo sympatyczne anime, kreska mi się podobała, nie miałam zastrzeżeń, muzyka nawet nawet, ale op i end mnie nie zachwycił -_- Fabuła też ciekawa, ciągle coś się działo ;) Motyw z Ren i Coud'em bardzo kojarzył mi się z Chii i Hidekim z Chobits. Unikalna "dziewczyna" trafia w "ręce" chłopaka, który o niczym nie ma pojęcia. Obie "dziewczyny" są tak samo "rozgadane" -_-" I wiadomo jak albo czym to się w końcu skończy ;) Całe dwa końcowe odcinki EG przeryczałam, ale to dobrze, bo ostatnim anime, na którym płakałam to był ostatni ep. Green Green :P Ja nie wiem jak to się stało ^^" Do większości postaci byłam nastawiona pozytywnie, ale Viro....tą postać bardzo chciałam uśmiercić!!

Dalej...
Ściąga mi się 19 i 20 ep. Shany. Uwielbiam pierwszy ending do tego anime! Opening już trochę mniej, ale też mi się podobał, natomiast drugi....nie za bardzo.... Kreska bardzo ładna, ale według mnie uczniowie 1 klasy liceum wyglądają za dziecinnie i za słodko!! Ale da się to przeżyć ;)

Z aktualnych anime to: Fate/Stay Night i Melancholy of Haruhi Suzumiya ;)

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
SG Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2006, 22:32   

Mnie opętał Ouran, zaczęłam Melancholy of Haruhi Suzumiya, kontynuuję oglądanie F/SN i czekam na 10 ep. Ergo Proxy.
Poza tym mam zamiar nadrobić zaległości i szykuję się na Wolf's Rain.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5670230
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 65 z 301 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 64, 65, 66 ... 299, 300, 301  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group