FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  Zachowanie ludzi w Necie:
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-03-2006, 00:39   

Kielon, odpowiedz właśnie... Bo wybacz, ale odnoszę wrażenie, że to, że sie nie dogadujemy, nie ma tak naprawdę nic wspólnego z muzyką, której słuchasz (a przynajmniej z jej brzmieniem), czy też z tym, że możemy sie w internecie powywyższać, wiec uznajemy się za "elytę". To jest kwestia światopoglądu. Jeśli piszesz, że policja to "psy" (i wróg numer jeden), a sklepanie kogoś za to, że nosi szalik z insygniami nieodpowiedniej drużyny piłkarskiej powinno być społecznie akceptowalne, bo przecież jest normalne (a jeśli tak nie uważamy, to znaczy, że żyjemy zabarykadowani w jakimś dziwnym świecie), to ludzie, którzy się z czymś takim nie zgadzają będą się rzucać. Bo co innego tolerancja wobec gatunków muzyki czy sposobu ubierania się, co innego akceptowanie lub nie pewnych zachowań - które na przykład moim zdaniem są po prostu szkodliwe i akceptowane być nie mogą.

(ja przepraszam za offtop, ale nie ja zaczęłam ><)

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-03-2006, 18:18   

Cytat:
Kielon, odpowiedz właśnie... Bo wybacz, ale odnoszę wrażenie, że to, że sie nie dogadujemy, nie ma tak naprawdę nic wspólnego z muzyką, której słuchasz (a przynajmniej z jej brzmieniem), czy też z tym, że możemy sie w internecie powywyższać, wiec uznajemy się za "elytę".

No wiesz, jak dla mnie pisanie o kimkolwiek, na przykład:
cytat 1 "Słuchaj głąbie: jeśli jeszcze raz się pojawisz ze swoim pirackim stuffem na naszym forum, to osobiscie pofatyguje się na policje złożyć doniesienie o przestępstwie! Zrozumiano panie Rholanidno, 20 letni mieszkańcu 100-licy"
cytat 2 "Wszystko, co mogłoby się spodobać wieśniakom w stylu mojego kuzynka (fakt, że mieszka on na wsi ma minimalne znaczenie, bardziej chodzi mi o jego gust), czyli hip hop (murzyńskiego nie lubię, białaskiego nienawidzę), disco polo oraz techno."
cytat 3 "tysiace całkiem zdawałoby się normalnych ludzi codziennie robi z siebie debili, kretynów, analfabetów, chamów, prymitywów i nadpobudliwych, agresywnych idiotów"
jest (jak dla mnie) wywyższaniem sie. Mógłym to nawet i dosadniej określic, ale poprzestane na wywyższaniu. ZWŁASZCZA na forum które wymaga od urzytkowników kultury w wypowiedziach. No sorry, albo wszyscy albo nikt...
Serika napisał/a:
Jeśli piszesz, że policja to "psy" (i wróg numer jeden), a sklepanie kogoś za to, że nosi szalik z insygniami nieodpowiedniej drużyny piłkarskiej powinno być społecznie akceptowalne, bo przecież jest normalne

Ta sprawa, o ile mi wiadomo, była wyjaśniona na chacie... Naprawde nie widze sensu do niej wracac. Jak nie wierzysz, to spytaj Iki albo Ysengrinna...

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-03-2006, 19:14   

A jak na mnie po prostu zbuntowany i nierozumiany przez nikogo Kielon nie widzi belki we własnym oku, ale za to dostrzega drzazgi w cudzych.

Bo jak ktoś dostanie lanie za inny szalik, to jest ok, a jeśli ktoś kogoś nazwie idiotą itd. to jest wywyższającą się szatanem. My szatany mamy na taką postawę odpowiednie słowo: Hipokryzja.

Bo moim skromnym zdaniem jesteś ostatnią osobą, która nadaje się, by uczyć kogoś tolerancji czy moralizować. Rzeczywiście, ani ja, ani nikt z tu obecnych nie jest doskonały, ale rozbieżność między przyzwoleniem na pranie niewinnych ludzi za inny szalik, a pluciem się o idiotę czy inną muzykę podludzi jest sto razy mniejsza od nazywania innych idiotami na kulturalnym forum.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-03-2006, 19:40   

Masz do mnie jakiś osobisty problem? Trzeba było się na sylwestrze odezwac. Moglibyśmy wszystko dokładnie przedyskutowac. A nie teraz cwaniczysz...

_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-03-2006, 19:48   

Przed sylwestrem nie ujawniałeś się z takim ciekawym światopoglądem mój drogi. O dziwo wszyscy wiedzieli, że byłeś fanem hiphopu i nikt Ci nic nie powiedział. Ludzie zaczęli się doczepiać, jak wzięło Cię na wywody o pseudokibicach. Nie zastanowiło Cię to? A nie, prawda, to tylko dowód tego że boimy się wpieprzu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-03-2006, 19:50   

Przepraszam.... Ja wiem, że to nie moja rola, ale to się zaraz przerodzi w pyskówkę... Możeby jednak wrócić do WŁAŚCIWEGO tematu, który, jakby nie patrzeć, z kibicami czy hiphopem nie ma absolutnie nic wspólnego?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-03-2006, 20:43   

Temat zostaje zamknięty ponieważ niektórzy nie potrafią zastosować się do poleceń Administracji oraz sprowadzają temat o zachowaniu się w sieci i trollach do tematyki o wyglądzie i subkulturach, oraz odwracają kota ogonem.


Miłego dnia
IKa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-03-2006, 22:31   

Obiektywnie patrząc też powinienem dostać Osta.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group