FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-10-2008, 17:27   

C.C napisał/a:
Ja szukam czegoś podobnego do He is my master. Ktos cos moze polecić?

Cała seria Hanaukyo Maid (dwie serie tv oraz oavka).
Kamen no Maid Guy.
Przejdź na dół
luky999 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2008, 21:16   Szukam anime...

Witam. Mam mały zastój w oglądaniu anime, ponieważ nie wiem co obejrzeć. Oto anime jakie widziałem:

1. Kanon 2006
2. Elfen Lied
3. Onegai Teacher
4. Claymore
5. Myself; Yourself
6. Sola
7. Clannad
8. Ef - a tale of memories
9. Shakugan no Shana (2 serie)
10. Higurashi no Naku Koro ni (2 serie)
11. Green Green
12. True Tears
13. Air
14. Melancholy of Haruhi Suzumiya
15. Onegai Twins
17. Devil May Cry
18. School Days
19. Shingetsutan Tsukihime
20. Fate\Stay Night
21. Rosario to Vampire
22. Chobits
23. Ichigo 100%
34. Karin
35. Kaze no Stigma
36. Da Capo (2 serie)
37. Da Capo II (2 serie)
38. Tona-Gura!
39. Nogizaka Haruka no Himitsu
40. Suzuka

I teraz moja prośba o to, byście zarzucili trochę tytułów wartych uwagi ( najlepiej coś w stylu tych wyżej). Mój ulubiony gatunek to romans/harem z dodatkiem school life, dramatu. Lubie też komedie ecchi. Zresztą rzucajcie tematami. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Overture Płeć:Mężczyzna
The luck of the draw


Dołączył: 09 Paź 2008
Skąd: Oświęcim
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2008, 22:04   

Będę się trochę powtarzał :) Rzucę parę tytułów.

Romanse:
# Kimi Ga Nozomu Eien
# Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora
# Saikano
# REC
# Love Hina
# Vampire Knight
# Gift ~ Eternal Rainbow


Widzę, że nie masz na liście samych romansów. Z "innych" anime polecam gorąco poniższe - imo jedne z najlepszych produkcji ostatnich lat.
# Shigurui
# Haibane Renmei
# Code Geass: Hangyaku no Lelouch (oba sezony)
# Death Note


Swoją drogą, jak nie wiesz co obejrzeć, na stronie jest świetna wyszukiwarka - to też dobre źródło informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-10-2008, 00:21   

Tym razem odpowiedź niepoważna :P

Harem, ludzie w wieku 16+ z odrobiną dramatu:
Zdecydowanie vandread trzech* facetów kontra stado rozszalałych bab próbujący ocalić losy ludzkości pozaziemskiej ;p .

Harem, szkoła, pokojówka, ecchi pod koniec dreszczyk akcji:
Mahoromatic emerytowany android wojskowy romansujący ze swoim panem, kosmici i mnóstwo fanservice. Ale pamiętaj brzydkie myśli są bardzo złe ;p (ale jak to obejrzysz przed vandreadem i oba w wersji angielskiej to będziesz szukać Mahoro na ekranie :P)

I My Me! Strawberry Egg facet jako nauczycielka po prostu genialne nutka romansu i szkoły też się znajdzie.

Midori no hibi romans szkolny trochę ecchi trochę akcji i przede wszystkim duży uśmiech.

Nanaka 6/17 była sobie wredna Nanaka bach i mamy amnezja i milutkie dziecko w klasie przedmaturalnej romans na 3 fronty można nawet powiedzieć że harem.

Otome wa Boku ni Koishiteru kolejny bardzo ciekawy harem bo tylko 3 osoby w szkole wiedzą że główna postać to chłop :p ducha nie licząc. Mimo to romans z wrogiem również wisi w powietrzu.

School rumble niema to jak parodia najgłupszego romansu szkolnego. Mówiąc krótko oboje bohaterów głównych jest tak głupich że ich głupota tworzy całe łańcuchy miłosne :P Poza tym świetna komedia. Wersji angielskiej nie widziałem bo nie wytrzymał bym tego drugi raz chociaż kto wie.

Yamato Nadeshiko Shichi Henge jeśli design postaci jak z gejowskiej mangi nie przeszkodzi w oglądaniu ciemnowłosa Sunako-chan rozweseli do łez a jeśli będziesz smutny pozwoli ci przytulić jedne ze swoich zwłok. Tutaj niestety wersja angielska nie wytrzymuje porównania z oryginałem.

I na kompletne zlasowanie mózgu hare+guu nie da się dokładnie opowiedzieć o czym to jest łatwiej było by chyba opowiedzieć o czym to nie jest więc warto zobaczyć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zibek
Gość
PostWysłany: 12-10-2008, 09:47   

Szukam czegoś podobnego do History's Strongest Disciple Kenichi
Walki rozwijanie się bohatera i dużo humoru.Może być również trochę fanserwisu
Widziałem już:
Bleach
D.Gray-Man
Code Geass
Hunter X Hunter
Flame of Recca
Seto no Hanayome

Proszę o propozycje.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-10-2008, 17:11   

Lubię ludzi którzy piszą że obejrzeli już bleacha :P jak się podoba to niech oglądają dalej co tydzień nowy odcinek :P 192 jak na dzisiaj.

Walka rozwijanie się bohaterów trochę fanservice i dużo humoru: można oglądać jak leci płowa tytułów podpasuje (prawie wszystkie z przedziału wiekowego 12-16 lat) osobiście polecam pokemon :p naruto, one pice i inne tasiemce z zamkniętych fma (fullmatal alchemist) eureka seven, ranma i slayersy :P
napisz jak będziesz szukać anime z jakimś sensem a nie bajek dla dzieci.
pozdrawiam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Niedźwiadek
Gość
PostWysłany: 12-10-2008, 17:36   

Właśnie skończyłem oglądać Girl Who Leapt Through Time, film wywarł na mnie ogromne wrażenie. Czy znajde coś w podobnych klimatach: proste życie i codzienne problemy?
Powrót do góry
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 12-10-2008, 17:38   

Kokodin nie ma potrzeby byś tak wrzucał na Zibka. Każdy ma inny gust i jak chce obejrzeć jakiegoś shounena to nikt mu nie broni. Sama lubię obejrzeć coś wciągającego, nie wymagająceg myślenia.

Acha i Zibek, błagam nie porównuj Code Geass to Bleacha. To nie jest to samo, te anime się diametralnie różnią. Można wiele kategori przypiąć CG, ale nie jest to shounen.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
radical_spike Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 18:12   wazne serie

czy ktos moglby mi podac tytuly dobrych anime po 2003 roku,tzn.godnych uwagi,gdyz ja mialem spora przerwe w tym temacie,a ostatnio znowu zaczalem ogladac i nie chce marnowac czasu z nudnymi seriami;p poszukuje perelek w stylu moich ulubionych serii jak noir,bebop czy nge ,bede wdzieczny za pomoc.

btw zastanawiam sie nad ergo proxy,wolf's rain i rahxephon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-10-2008, 18:26   

Wiem wiem trochę przesadziłem ale ten temat zaczyna być totalnym przedszkolem. Nikt już nie precyzuje gatunków ani o co mu chodzi nie mówiąc już o korzystaniu z wyszukiwarki na tanuki chociażby. Wiem ja też kiedyś byłem nowy i bez gustu ale wtedy po prostu trzeba oglądać "jak leci" poczytać sobie tylko skrócone recki żeby nie popadać w masochizm.
Wtedy rzeczywiście można znaleźć coś podobnego bo osoba pytająca i my wiemy o co chodzi. Wyliczanie całego i dość ograniczonego ale różniącego się znacząco repertuaru sieje tylko zamęt.
Wymieniajmy jeden tytuł lub 2-3 rzeczywiście powiązane jakimś motywem no i sam interesujący nas motyw.
Nie chciałem być niegrzeczny po prostu jakoś tak wyszło.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-10-2008, 18:37   

Przeniesiono post radical_spike.

Uwaga na przyszłość. Na forum Tanuki.pl przy pisaniu wiadomości stosuje się zasady interpunkcji i ortografii obowiązujące w języku polskim - proszę się do nich stosować. Dotyczy to zaczynania zdania wielka literą, kończenia go kropką i stawiania spacji PO znakach przystankowych.

Posty napisane tak skrajnie nieczytelnym stylem, jak powyższy, będą usuwane.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2008, 19:12   

radical_spike,
Nad Ergo Proxy nie zastanawiaj się tylko oglądaj:P Wolf's rain jeszcze nie oglądalam ale słyszalam że dobre.
Mogłabym Ci jeszcze polecić Death Note, Darker Than Black, Blood+, Interlude.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 12-10-2008, 19:28   

radical_spike, po prostu sprawdź ostatnie kilka stron tego tematu. Na 55 ktoś pytał o "najlepsze serie ostatnich 5 lat" i dostał kilka odpowiedzi - z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radical_spike Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2008, 00:44   

Przepraszam,nie wiedziałem,że nie mogę pisać w ten sposób.Generalnie chyba pierwszy raz się z tym spotkałem,ale jeżeli to komuś pomoże mogę poprawić swój polski;p

A teraz porcja pytań o anime:

1.Szukam czegoś w klimacie postapokaliptycznym,jak Nge(które było i jest pewnym wyznacznikiem jakości),niekoniecznie z robotami(ale mogą być),jak np.Eden-manga,która kiedyś czytalem.Strasznie"kręcą" mnie takie klimaty.
Próbowałem ze Scryed'em ,ale to nie to(szczególnie końcowe odcinki zawodzą).

2.Coś jak Bebop-widziałem triguna(całkiem niezły,ale znacznie gorszy od CB).


Ostatnio zmieniony przez radical_spike dnia 13-10-2008, 04:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-10-2008, 01:49   

Na takie pytanie można łatwo odpowiedzieć :].

Postapokaliptyczny całkiem niezły:
Blue gender, nieznane robactwo zjadło ludzkość a niedobitki próbują je zwalczyć. Na scenę wchodzi chłopak mrożonka który spontanicznie się przebudził i wtedy wszystko się komplikuje. Dla szerszego finfa recenzja na tanukach :P.

Kolejna katastrofa tym razem potop: Daphne In The Brilliant Blue .

Avenger ludzie uciekli z ziemi na marsa.

Eureka Seven przygodówka :P klimatu dzieciaki (i dorośli) w swoich wielkich mechach z tym że akcja jest dość sensowna.

Kurau: Phantom memory reperkusje katastrofy eksperymentu na księżycu.

Coś postapokaliptycznego z gonza.
Na ziemi: Blue submarine no6, Trinity Blood.
Poza ziemią (ale nie space opera :P): Solty Rei, Last Exile

A na deser Manabi Straight! . Japonia niedaleka przyszłość. Niż demograficzny powoduje zamykanie szkół kontra jedna niestandardowa uczennica.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 68 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 67, 68, 69 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group