FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Lulum
Gość
PostWysłany: 13-10-2008, 01:50   

Szukam czegoś... podobnego do Vampire Knight( Nie wiem czemu ale mimo że jest ono kierowane raczej do młodszych niż ja "oglądaczek" to jednak spodobało mi się) albo Trinity Blood.

albo jakiegoś dobrego horroru, o ładnej kresce.
czegoś mrocznego ale nie podobnego do Monster które całkowicie i wykonaniem i treścią nie przypadło mi do gustu. Jeśli już to raczej coś w stronę kigeki - które uwielbiam.
Ogólnie lubię anime o wampirach lub im podobnych mrocznych istotach, niestety chyba oskoczyłam większość tych popularniejszych (Blood, Kigeki, Vampire Knight, Vampire Hunter D: Bloodlust, Hellsing, Miyu). Może jednak coś się znajdzie przyjemnego? (Niekoniecznie o wampirach, horror zwykły też by mógł być... cho jakby ktoś miał jednak coś wampirzastego to chętnie....^^)
Przejdź na dół
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 13-10-2008, 12:48   

Lulum, myślę, że może Ci przypasować Tsukihime: Lunar Legend jakiśtam wątek romantyczny, wampiry są w obfitości, kreska ładna, sporo krwi, ale nie powinno Ci to przeszkadzać. Poza tym ma ładną muzyczkę do openingu (tylko tyle zapamiętałam z tegos seansu, no ale ok)
Może jeszcze Black Blood Brothers? Mnie się osobiście nie podobało, ale widać jesteś z tych co wszystko o wampirach wciągną, a obiektywnie rzecz biorąc seria nie jest zła.

Niestety tylko dwie pozycje, których nie widziałaś/eś przychodzą mi na myśl, ale może to wynikać z tego, że nie jestem wampiro-lubna.

_________________
ようやく君は気がついたのさ。。。
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-10-2008, 12:51   

Cytat:
(Niekoniecznie o wampirach, horror zwykły też by mógł być... cho jakby ktoś miał jednak coś wampirzastego to chętnie....^^)

Absosmerfnie Magnetic Rose najlepszy chyba horror o wampirach (choć nie do końca typowych) jaki widziałem. Rzecz wspaniała, a do tego naprawdę przejmująca (no i ta muzyka...).
Powrót do góry
manga
Gość
PostWysłany: 13-10-2008, 14:55   

polećcie mi coś w klimatach Ruchomego zamku Hauri
Powrót do góry
Lulum
Gość
PostWysłany: 13-10-2008, 21:54   

Magnetic Rose i Tsukichimę już przygotowuję do oglądania ;]
BBB już oglądałam i aż dziwne ze o nim nie wspomniałam - uwielbiam i uwielbiałam to anime. Mimo że przewaznie ostrzejsze horrory wolę, to jednak.. urzekło mnie. Bezwzględnie.

Cytat:
polećcie mi coś w klimatach Ruchomego zamku Hauri

Spirited Away? Wyszło spod tego samego studia, więc ma pewne wspólne elementy zwłaszcza jeśl ichodzi o wykonanie i styl. ;]
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-10-2008, 01:01   

Wampiryzm w różnym wydaniu :].

Na poważnie: Hitsuji no Uta, Blood+ .

Na pół słodko: Tsukuyomi: Moon Phase, Kaibutsu Oujo .

Na całkiem słodko: Karin.

Tak nawiasem hellsing i trinity blood mają jedną dziwną cechę wspólną mianowicie wampiry mówiąc swoje zaklęcia bojowe używają procentów. Nie wiem czy to tylko w dubie ale skąd się to wzięło to nie wiem :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lena100 Płeć:Kobieta
Pani Cogito


Dołączyła: 15 Gru 2006
Skąd: Ze wsi, z dżungli, z lasu
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 14-10-2008, 15:00   

Gość napisał/a:
polećcie mi coś w klimatach Ruchomego zamku Hauri

Generalnie wszystkie filmy Haoyo Miazakiego. Wyżej wymienione Spirited Away, Princess Mononoke, Narzeczona dla Kota, Kiki's Delivery Service... No, jest tego co nie miara, ale wiele z tego to starsze produkcje. Ale radzę przejrzeć wszystkie, nawet te adresowane stricte do dzieci, bo zostawiają naprawdę miłe wrażenie.

Aaa i co z tym "polećcie?". Po pierwsze, zdanie zaczyna się od dużej litery, po drugie zrezygnuj z trybu rozkazującego, a po trzecie jak się czegoś od kogoś chce to się używa słowa "Proszę".


Ostatnio zmieniony przez Lena100 dnia 15-10-2008, 01:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
macOS22
Gość
PostWysłany: 15-10-2008, 00:23   

Witam, chciałbym oglądnąć jakieś anime z demonami/upadłymi aniołami z elementami romansu, jak i akcji. Co polecacie?
Powrót do góry
radical_spike Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2008, 03:26   

Angel sanctuary
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
macOS22
Gość
PostWysłany: 15-10-2008, 20:17   

Dzięki, z chęcią pooglądam;]
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-10-2008, 18:27   

Tak wrednie zapytam. Czy jest coś godnego uwagi w nowościach lato/jesień2008 z jakimś przyzwoitym subem?
Gatunek praktycznie obojętny. Preferuje: komedia, parodia, dramat, sf, dobry romans(dzieci odpadają) i jeszcze w grę by wchodziły przesłodzone karykatury chibi. Poważna seria chibi była by genialna :P
No ciekaw jestem czy ktoś odpowie :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2008, 18:34   

To ja także będę wredna: http://forum.tanuki.pl/tematy10/3966.htm + ostatnie parę stron tematu "Co oglądacie..." - z nowości jesiennych chyba o każdej znajdzie się parę słów.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Anginsan Płeć:Mężczyzna
Doryjczyk


Dołączył: 13 Lip 2008
Skąd: Kłodzko (Krakos)
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2008, 20:03   

Witam znów nadeszła nuda i trzeba dorwać jakieś nowe ciekawe tytuły :)
Naszła mnie ochota na oglądnięcie anime gdzie walki będą na bardzo wysokim poziomie (efektywności)

Hmm głównie chodzi mi o porządnie zrealizowane walki a nie walczą zaraz gadają znów walczą gadają ehhhh idzie jobla dostać :)
Mile widziane żeby walki były efektowne ....
Co do samego anime historia gatunek i inne obojętne byle by poziom był przyzwoity
I nie chodzi mi o same walki tylko o ogólnie dobrze zrealizowane anime z dobrymi walkami

Z góry dziękuję i pozdrawiam

_________________
Celuj w Księżyc ,bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Nigdy nie pozbawiaj nikogo nadziei, może to wszystko, co mu pozostało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9096179
macOS22 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-10-2008, 21:54   

Tokyo Majin Gakuen Kenpuchou - oglądałem ostatnio i dosyć interesujące anime, kombinacja horroru z bijatyką, walki jedne z ładniejszych, chociaż pozostawiają pewien niedosyt, bo mogły by być dłuższe;] Ja też dopisuję się do Twoich poszukiwań, jakby miał ktoś jeszcze jakiś pomysł to proszę pisać:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-10-2008, 22:46   

Anginsan, Basilisk: Kouga Ninpou Chou, Code Geass - Hangyaku no Lelouch
Pierwsze Ninja, Drugie mechy.

Eee, efektywność i efektowność to dwie różne rzeczy, więc się zdecyduj.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 69 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group