FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Kogut Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2007, 17:05   

ja polecam claymore jest tam duzo krwi i fajne laski.peace

_________________
hentai.xxx
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Deithwen Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 18 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2007, 15:42   

Kogut napisał/a:
ja polecam claymore jest tam duzo krwi i fajne laski.peace
Mimo lakonicznej zachęty, anime Claymore jest naprawdę godne polecenia. Ładne graficznie anime, mimo dużej ilości walk posiada pewną głębię. Takie big swords fighting, ale bardziej ambitnie.

26 odcinków - w chwili obecnej 24 odcinki przetłumaczone na angielski. Tłumaczenia grupy Eclipse.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2007, 21:03   Anime oav komedie

witam :D

czy zna ktos serie komedi (moga byc ecchi , romantyczne ,shounen itd) wartych polecenia . Tylko mi chodzi o serie oav zeby jakies krotkie bylo i tresciwe :) (krotkie znaczy ze max 14 odc. jedna seria ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2007, 21:37   

Renji09 - ostatnio obejrzałam serię Tonagura - 13 odcinków, ecchi, ale z przymróżeniem oka. Sympatyczne, może się podobać.
Zero no Tsukaima elementy fanserwiśne, osadzone w klimatach fantasy. Ja bawiłam się przy tym nieźle. ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2007, 22:35   

@Renji09

Myślę, że najlepszym wyborem będzie Haruhi Suzumiya. Świetna komedia, elementy ecchi, świenty humor i ma 14 odcinków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-09-2007, 19:35   

Renji09 polecam Oh! My Goddess OAV - sympatyczna komedia romantyczna, ma tylko 5 odcinków, powinno przypaśc Ci do gustu. Zgadzam się też z poprzednikiem - Melancholy of Haruhi Suzumiya to jedna z najlepszych komedii jakie widziałam (mocno zakręcona).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2007, 20:11   

Dzieki za pomoc . :D

Chociaz Tonagure i Zero no Tsukaima widzialem obie serie warte obejrzenia :)


Ale Haruhi Suzumiya nie widzialem oraz Oh! My Goddess OAV tez nie widzalem . Ale tak na marginesie to oav My Goddess nie jest kontynuacja jakies seri poprzedniej zeby nie bylo tak ze bedzie tam jakis watek a ja nie bede wiedzial o co chodzi:)

no ale chociaz mam co ogladac . No to Itadakimasu i biore sie za ogladanie :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
cintra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 04 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2007, 20:32   

Renji09 napisał/a:
Oh! My Goddess OAV tez nie widzalem . Ale tak na marginesie to oav My Goddess nie jest kontynuacja jakies seri poprzedniej

O ile się orientuję, to najpierw było OAV a potem seria TV, wątki się powtarzają - obojętnie od której serii byś nie zaczął, nie będziesz miał problemów z fabułą. :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ConRed Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2007, 21:27   

"He is my master" to tytuł ociekający Echii że aż boli, 12 odcinków a pośmiać się też czasem można :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2007, 16:14   

Hmmm ogladalem "he is my master" i tak srednio mi sie podobalo

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lethal Płeć:Mężczyzna
...jest ZŁY!...


Dołączył: 28 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-09-2007, 22:03   

no cześć,

mam do Was pytanie, które jest do mnie w miarę ważne ;)

A więc tak, od niedawna (w sumie to około 13 dni temu) zupełnie przez przypadek natknąłem się na pierwsze w moim życiu anime które o dziwo mi się spodobało, Nie nie spobało mi się - Ja się w nim zakochałem! (po mimo teko że wiele osób ma o nim negatywne zdanie.. - mi tam te kwiatki nie przeszkadzają. Anime było świetne) może to zabrzmiało głupio ale naprawdę po obejrzeniu tego anime nie miałem i nadal nie mam dosyć, a w śród gąszczu różnorodności oferowanych anime dosłownie zgłupiałem...
Acha, zapomniał bym o jakim anime mowa - o Fullmetal Alchemist oczywiście...
ci co oglądali wiedzą że anime to posiada niesamowitą fabułe - niestety smutną. Poza tym posada ono to co dla mnie najważniejsze w miarę duża dawka humoru, tajemniczości, troszku krwi i fajnych bohaterów...
I tu jest do Was prośba, zresztą juz pewni wiecie bo po to jest ten temat... ale coż - Błagam doradzcie mi jakieś anime dorównujące FMA fabułą i chociaż niektórymi cechami...

PS. jak juz wcześniej pisałem ci którzy oglądali FMA będą wiedzieli co mi się spodoba...
PPS. nie przepadam za tasiemcami - hate narutoo
PPPS. o dzizas, sorry za nadużywanie słowa "anime".


Pozdrawiam.

edit//

znalazłem anime o nazwie "Samurai Champloo" - co myślicie, opłaca się to w ogóle oglądać? bo według opisu wydaje się być fajne i w dodatku spełnia moje oczekiwania.

_________________
"Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 00:58   

lethal napisał/a:
znalazłem anime o nazwie "Samurai Champloo"


Co do tego anime mam mieszane uczucia :/ powiem tak jesli nieprzeszkadza ci duza ilosc hip hopowych wstawek typu beatbox to warto obejrzec :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 16:55   

Humor, tajemniczość, akcja, odrobina krwi, dobre postacie.
Jak dla mnie brzmi to jak Cowboy Bebop i właśnie to bym ze swojej strony polecił.


Ostatnio zmieniony przez fleischman dnia 29-09-2007, 18:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 17:26   

Black Lagoon - strzelaniny, troche psychologi, generalnie o piratach dosc fajne i nowatorskie ze zadko sie widzi anime o piratach z naszych czasow ktorzy sobie zapierniczaja ludka po morzu ;P (skonczona seryja 24 epa)

Bleach - jak to jest byc bogiem smierci.. miec mieczyk i z kazdym odcinkiem stawac sie silniejszy i spotykac silniejszych wrogow.. perpetum mobile ale fajne :P

Blood+ - nowatorskie z pomyslem :> z krwia ladna grafika o wampirach ale tak nie do konca (skonczona seryja 50 epa)

Claymore - historia o takiej kobiecej wersji japonskiego wiedzmina krew miecze krew no i fabula + gafika na poziomie :) (w trakcie)

Cowboy Bebop - Swiat roku 2100(okolo ;P bo dokladnie nie pamietam) grupa ludzi kazda z potaci w swietny sposob wykreowana kazdy z nich zajmuje sie tym samym jest lowca nagrod w swiecie gdzie ludzkosc rozplenila sie we wszechswiecie, wsrod nich jest tez nasz glowny bohater mimo ze swiat ruszyl do przodu on ma cos z prawdziwego bohatera z dawnego dzikiego zachodu. Muzyka jezZzowa nawet calkiem pasuje do calosi (26 epa, OVA tez jest i tez calkiem fajne)

Death Note - wielki hicior anime psychologiczne, czlowiek mimo ze ma napisy przetlumaczone (grupy suberskie to mialy fajnie .. :P) to musi zatrzymywac epa czytac 3-4x zeby zrozumiec co jest grane (skonczona seryja 37 epa - ja chce alternatywne zakonczenie!!!)

Ergo Proxy - mrok futuryzm ladnie narysowane (gl bohaterka calkiem fajna) fabula nei do przewidzenia, czasem odrobine zbyt schizowe ale taki to ma urok (skonczona seryja 22 epa)

Eureka Seven - O tym jak by to wygladalo jakby kultura japonska nie zginela gdzies w swiecie wierzowcow i telefonow komurkowych i tak by bylo przez jakies przyszle 300-500 lat i mamy samurajoFFF co walcza z robotami, robota samuraja i inne takie..

Fate/stay night - hicior naprawde ekstra sceny walki dobra sciezka dzwiekowa ladna grafa i mase tego wciaga sie ta serie jak narkotyk i sam nie wiem kiedy 11 epow wciagnolem ;P szkoda ze ma tylko 24 ;/ no ale jako 1 z niewielu seri jest bardzo fajna nawet za 2-gim razem tego samego dnia ;)

Full Metal Alchemist - Tutaj jest tak kaze ci to obejrzec bo jak nie to cie znajde i spale ci dom:P a tak powaznie swietne anime o histori 2 braci ktorzy zyja w swiecie Alchemi-dla nie w tajemniczonych naukowo wyjasnione jak czarowac ;) ekstra zakonczenie 51 epa oglada sie samo no i OVA na poziomie :)

Full Metal Panic! - Klasyczny mech, ale o wiele lepsze od tych gandamowych Xerowatych seri.

Furi Kuri / FLCL - poryte i wyjechane na maxa 0 sensu logiki idealne zeby sie odmUzDzyC 6 epa (jesli dobrze pamietam)

Kekkaishi - taka mala perelka wsrod tego co wychodzi na bierzaco,oczywiscie nie taka znowu klasyczna historia o zwalczaniu demonow kazdego wieczora na terenie wlasnej szkoly :) powiem tak najlepsze co w tej seri to bohaterowie 2-go planowi 2 duchy psow (1 ma 400 lat a 2-gi 500 :P) w trakcie seria

Last Exile - nietypowe spojrzenie na alternatywna rzeczywistosc ktora mogla by sie zdarzyc .. a moze surrealistyczne odbicie obecnego swiata ? :< (skonczona seryja 24 epa)

Planetes - Swiat przyszlosci i to o czym teraz z ludzi nikt nie mysli jak to bedzie wygladac swiat jak NASA ciagle bedzie smiecic na orbicie ziemi .. :) o kosmicznych zbieraczach odpadkow .. i jakby nie patrzec prawdziwych bohaterow a na zakonczenie bo tak to zabrzmialo kiczowato, o tym jak to moze wygladac za kilkanascie lat ..(skonczona seryja 26 epa)

Samurai Champloo - samuraje .. tradycje.. swiat ktory juz minol.. i nietypowe spojrzenie na to wszystko ze swietnym humorem na poziomie ;) PS. jest nawet ep jak to "rapuja" po starojaponsku :P

School Rumble - Haremowka!! <tak tak ogladalem .. nie mozliwe> swietna odmUzDzajAcA jesli ktos ma dosc zrytego dnia od tepych ludzi ktorych mozna czasem spotkac w pracy (a czasem mozna im porysowac samochod :>) to polecam 26 epa

Shaman King - (nie ogladajcie z PL sciezka dzwiekowa !!! widzialem to chyba na tv4 i o zgrozo!!) takie troszke pokoemonowate z tym ze pokemona mozesz miec 1 .. :) a pokomnem jest duch pozostalosc po jakiejs istocie zywej ktora ma jakies pragnienie i bedzie ci pomagac jesli bedziecie mieli wspolne cele :P bardzo fajne dla troszke mlodszych ale staruchy i wariatki tez moga obejrzec (kolo 50 epa)

Tenjou Tenge - Bijatyki, swietne sceny walki czasem :) o tym jak wygladaja szkoly w japonii :> ze sobie rankingi robia najlepszych wojownikow w szkole, tylko sie bija cwicza sztuki walki (a co z nauka? :P) no ale fajne bardzo swietny op, jak to sie mala dziwczynka zmienia w dorosla kobite :>

Trigun - swietne, naprawde wysoki poziom, a dlazcego jest takie fajne ? bo nie wystarczy ze jest S-F i o przyszlosci nawet, ze co jakis czas mozna naprawde sie usmiac widzac niekore postacie na ekranie, jest takie fajne bo opowiada historie 1 osoby w bardzo ciekawy sposob.

Trinity Blood - Jak moglaby wygladac w przyszlosci walka Watykan vs Vampiry jesli Vampiry istnialyby :> a jesli istnieja .. to moze za jakis czas deja vi ? :> trzeba obejrzec bo mrok bo fajne bo tak mowie :P (24 epa)

Witch Hunter Robin - Zastanawialiscie sie czy prawdziwe czarownice istnieja? <nie mowie tutaj o rudych:> a co jesli istnieja i posiadaja najrozniejsze zdolnosci ? Laczy ich jedno cierpia przez to niczego nieswiadomi ludzie? Oczywiscie istnieje tajna organizacja ktora z tym walczy .. no i oczywiscie nikt o nich nei wie.. (26 epa)

Wolf's Rain - ehh wilki .. zarabista fabula, swietnie wykreowany futurystyczny swiat, czy to mozliwe zeby wilki mogly zyc wsrod ludzi majac ludzka postac ? wilkolaki ? w swiecie gdzie nie widziano wilkaod 200 lat .. a jedyne co po nich zostalo to przepowiednia.. (30 epa :)

Yumeria - Haremowka!! <kolejna!!> jest poprostu rozwalajace na maxa czlowiek ma wafel od ucha do ucha od opa do enda :) pytacie fabula ? :P nie wiem nie pamietam, pameitam ze sie smialem :P (13 epa)

PS.
pisalem to po pijaku jakis czas temu prosze sie nie smiac intencje sa szczere :) Brakuje kilku seri ale narazie powinno wystarczyc :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
lethal Płeć:Mężczyzna
...jest ZŁY!...


Dołączył: 28 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-09-2007, 18:47   

ok dzięki,

oglądne sobie tego samurai champloo, cowboy bebop, i death note.

Tymczasem.

_________________
"Tanie wino jest dobre, bo jest dobre i tanie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group