FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
ConRed Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2007, 19:13   

Hundred Stories też było niezłe, muszę przyznać ze swój klimacik miało
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-10-2007, 18:34   

Mam pytanie dotyczące cyklu Gundam Seed - które z jego części są warte uwagi? Czy trzeba obejrzeć wszystkie, żeby zrozumieć o co chodzi i jak to się prezentuje chronologicznie?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-10-2007, 18:46   

Obejrzyj tylko Gundam SEED i nic więcej. Co prawda reszty sama nie oglądałam, ale jeszcze nigdzie nie spotkałam się z dobrą opinią na ten temat (albo po prostu te złe przyćmiły resztę). W każdym razie SEED jest pierwszy (jeśli się nie mylę) i możesz na początek obejrzeć tę serię, a jeśli będziesz chciała zobaczyć co było dalej to następne. Ja nie zabrałam się za następne (Destiny i inksze) bo nie chciałam psuć sobie wrażenia po SEEDzie, który mi się podobał. Po obejrzeniu SEED możesz zerknąć na Gundam SEED: Between the Stars, króciutki epilog do tego poprzedniego.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2007, 19:54   

moshi_moshi napisał/a:
Mam pytanie dotyczące cyklu Gundam Seed - które z jego części są warte uwagi? Czy trzeba obejrzeć wszystkie, żeby zrozumieć o co chodzi i jak to się prezentuje chronologicznie?


Nie Gundamy są podzielona na różne uniwersa i nie musisz znać starszych gundamów żeby oglądać Seeda który dzieje się w Cosmic Era. Jak oglądasz Seed to zrób jak Melmothia czyli tylko Seed i Between the Stars. Destiny to strata czasu ja obejrzałam i żałuje. Z tego co wiem o starszych gundamach dobre są z Universal Century czyli Mobile Suit Gundam 0079 (tu uwaga Seed to trochę taki remake pierwszego Gundama więc wydarzenia przynajmniej, z tego co wiem na początku są praktycznie te same.) Dużo osób wydaję się też lubić Mobile Suit Zeta Gundam, Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team, Mobile Suit Gundam: Char's Counterattack. Sama nie oglądałam więc nie wiem. Są jeszcze Gunndamy dziejące się w innych uniwersach jak np. Turn A Gundam czy Gundam Wing ale Winga tym bardziej nie polecam jego debilizmu i wszechogarniającej nudy nawet Destiny nie przebija a wierz mi Destiny ma na tych dwóch polach wysokie notowania.

Chronologicznie najstarsze są Gundamy z Universal Century na wikipedi masz poukładane w kolejności jak zostay wydane i w kolejności wydarzeń Universal Century
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2007, 20:44   

Lepiej daruj sobie gundamy .. i obejrzyj Full Metal Panic, bo gundamow jest wiecej niz mozna spamietac i przy 4-tej lub 5-tej seri z nazwa "Gundam" czlowiekowi sie odechciewa mecha :(

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Scarface
Gość
PostWysłany: 07-10-2007, 15:03   

Mam pytanie otóż interesuje mnie jakis nie-mech z walkami,cos supernatural albo S-F moze byc,jakis romansik wpleciony tez jes mile widziany ogolnie cos co sie przyjemnie oglada jak np dla mnie bylo Busou Renkin.z gory dzieki wszystkim,aha jestem amatorem wiec wikszosci nie widzialem na pewno :)
Powrót do góry
mikolajp Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 17:01   

Darker Than Black?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2727785
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 07-10-2007, 17:03   

Jeżeli podobało Ci się Busou Renkin to polecam Fullmetal Alchemist ( http://anime.tanuki.pl/strony/anime/268/rec/264 ) - seria jest dosyć długa (ponad 50 odcinków), ale powinna Cię zainteresować. Z nowszych pozycji zdecydowanie Death Note i Darker than Black.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Oran
Gość
PostWysłany: 07-10-2007, 20:10   Ecchi

Jakie anime z katergorii Ecchi polecacie? Widziałem jedynie Green Green, spodobał mi się ten gatunek, ale nie znam większości anime, więc nie wiem co wybrać.
Powrót do góry
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 21:14   Re: Ecchi

Oran napisał/a:
Jakie anime z katergorii Ecchi polecacie? Widziałem jedynie Green Green, spodobał mi się ten gatunek, ale nie znam większości anime, więc nie wiem co wybrać.


Girls Bravo, He is my master, Ichigo 100%, Mahoromatic, Amaenaideyo!!, DearS, Elfen Lied (a co? może nie :P)

Nagasarete Airantou - To polecam całkiem już poza pytaniem pana Oran-a. Prosta haremówka, z masą humoru.

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 07-10-2007, 21:37   

Jeżeli ktoś ścierpi brzydko narysowane yaoi to można obejrzeć Zetsuai Brozne - ale tylko zevby sie pośmiać - dramatyzm wypowiedzi mnie powalał

Poza tym Loveless, też yaoi ale już nie tak bardzo widoczne. Grafika ładna, op i ed też, minusem ejst to ze rozkręca sie pare wątków i żaden nie ejst dokonczony. No moze jeden

Polecam jeszcze Lovely Complex - grafika moze nie powala, za to teksty bardzo

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 21:38   Re: Ecchi

Oran napisał/a:
Jakie anime z katergorii Ecchi polecacie? Widziałem jedynie Green Green, spodobał mi się ten gatunek, ale nie znam większości anime, więc nie wiem co wybrać.


no to mozesz sobie obejrzec takie serie:
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, Guardian Hearts, Iketeru Futari, Kyou no Go no Ni, Maburaho,
Midori no Hibi

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2007, 21:44   kaze

mam pytanie czy wie ktos czy jest druga seria kaze no stigma ????

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-10-2007, 14:55   

Cytat:
Blue drop 01 - ŁAŁ Niesamowita grafika, bardzo dobra muzyka, i zalążki dobrej fabuły + Shoujo Ai :

Ogląda to ktoś inny i potwierdza?
Powrót do góry
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-10-2007, 15:25   

Cytat:
Ogląda to ktoś inny i potwierdza?


Czytałam mangę, która jest jak najbardziej yuri, a ponieważ seria ma robić ponoć za prequel, to są szanse, że coś rozwinie się w kierunku shoujo ai.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group