FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-11-2007, 18:58   

Cytat:
Dobra jestem ostatnio po dosc ponurych i przygnebiajacych seriach wiec prosze o anime, ktore mnie rozbawi do lez. Dobrze by bylo gdyby mialo elementy parodii. Ogladalam Ouran High School Host Club, School Rumble, FMP Fumoffu. I nie chce zeby gdzies w polowie seri zaczelo sie robic tragicznie czy cos. Narazie smutku mam dosc. Wiec wylacznie serie nastawione na komedie(byle nie glupawa).

ja ostatnio dla rozchmurzenia sie oglądałem "nuku nuku tv"(12) , "nana 7 of seven"(25+1) , "lucky star"(26?)(kompletnie bez sensu tylko śmieszne i super cute) oraz takie z lekkim fabularnym zabarwieniem pod koniec (ale z wesołym zakończeniem)
"Otome wa Boku ni Koishiteru"(12+1) , "sister princess"(26) i "hand maid may"(10+1)(polecam po całości zobaczyć ova po ostatnim dialogu uśmiech pozostaje na dłuższy czas)
no i moje niedawne źródełka szczęścia "nanaka 6/17"(12+1) "hare+guu"(26+6+7)
*liczbt w nawiasach liczba epków ale to pewnie wiadomo
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lares Płeć:Mężczyzna
Palladyn


Dołączył: 16 Maj 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2007, 21:21   

Zna ktoś serie która ma podobne projekty postaci , szczególnie bohaterek, takie jak w Kaikan Phrase?? Byle by fabuła była albo sensacyjna albo romans.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8819462
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2007, 21:36   

Zna ktoś anime podobne do Death Note, Code Geass lub Darker than Black?

Poszukuję także anime, przy którym jest pewne, że się rozpłaczę (a bardzo rzadko płaczę, więc chcę upuścić przynajmniej wiadro łez)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-11-2007, 22:04   

Ale ze śmiechu, ze wzruszenia z wściekłości...?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2007, 22:26   

moze Chrno Crusade? albo KGNE ? zależy co sprawia że płaczesz xD

_________________
Watashi wa L desu..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-11-2007, 00:12   

piterkow napisał/a:
Poszukuję także anime, przy którym jest pewne, że się rozpłaczę (a bardzo rzadko płaczę, więc chcę upuścić przynajmniej wiadro łez)...

Hotaru no Haka - Grobowiec Świetlików
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2007, 09:55   

piterkow napisał/a:
Poszukuję także anime, przy którym jest pewne, że się rozpłaczę (a bardzo rzadko płaczę, więc chcę upuścić przynajmniej wiadro łez)...


Now and Then, Here and There
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-11-2007, 12:31   

czy ktoś może mi polecić jakąś lekką komedie może być romantyczna ale taką z dobrym eng dubem
ostatnio oglądam tylko japońskie z napisami i jestem troche zmęczony czytaniem a chce sie wyluzować przed poniedziałkiem (sprawy związane z pracą/wojskiem)
jak dobrze pójdzie to nie będę miał już tyle czasu na anime a chciał bym sie pozytywnie naładować przed nadciągającymi stresami
dlatego prosze chociaż o kilka tytułów żeby było z czego wybrać
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 14-11-2007, 17:49   

Slayers. Genshiken chyba tez jest z angielskim dublingiem. FullMetal Panic Fumoffu i School Rumble, Ouran High School Host Club sa strasznie smieszne, ale ja ogladalam po japonsku i nie wiem czy jest dubling.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-11-2007, 20:54   

dzięki iza widać wymiana grzeczności :]
niestety połowe już widziałem , połowe pozostałych mam na liście tych których nie chce oglądać (takie wahanie nie lubie gatunku ale samo anime może być dobre) dodatkowo nie przepadam za wielosezonowością i otwartą fabułą
jedyny tytuł którego "nie znam" to Ouran High School Host Club jak będzie jakiś przyzwoity dub nie omieszkam spróbować
dzisiaj rzuciłem sie na hobits bo chyba lubie tego kolesia jak krzyczy że nie jest perwertem :P
o ile mnie słuch nie myli to ten sam koleś co w strawsbery eggs i harushi suzumiya
coś mi sie zdaje że po prostu lubie komedie oparte na takich "nieporozumieniach" (strawsbery eggs, hobbits, Otome wa Boku ni Koishiteru, girls meet girls, onegai *.*, ale też sister princess, futaKoi czy flcl)
w każdym razie dzięki za pare tytułów ewentualnie czekam na koleine
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-11-2007, 21:09   

Użytkownik kokodin otrzymuje ostrzeżenie na mocy punktu 4. (pisanie nieczytelnych postów), oraz na mocy punktu 15. (nie stosowanie się do zaleceń Moderacji; http://forum.tanuki.pl/tematy10/1896,30.htm?highlight=#134889 - wcześniejsze ostrzeżenie i zalecenie Moderatorki).

Proszę stosować się do zasad interpunkcji i ortografii języka polskiego. Czyli stosowanie wielkich liter, kropek, przecinków i spacji.

Miłego dnia
IKa

PS.
"Chobits" piszemy przez CH
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BloodRevan Płeć:Mężczyzna
[Miejsce dla sponsora]


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2007, 20:50   

Szukam czegoś podobnego do:

1. D.Gray-man
2. Samurai X

Kto mi coś takiego poleci? :P (Tylko żeby było chociaż troche humoru)

(Co do tego drugiego wszystkie polecone wcześniej obejrzałem ;p)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
551523
Patriot Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Lis 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2007, 16:57   

Elo
szukam anime podobnych do Ranma 1/2, Chobits, (takich jakie już widziałem), a także jakichś ciekawych ze sztukami walki (oprócz Naruto i db).
Widziałem: Ranma 1/2, Chobits, Love Hina, Ouran High School Host Club, Green Green.

//@ down
Wielkie dzieki Iza jak obejrze wsyztsko to bede pisal ;)


Ostatnio zmieniony przez Patriot dnia 18-11-2007, 19:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4772326
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-11-2007, 19:06   

Czyli szukasz komedii romantycznej i nawalanek, tak?
Inuyasha-duuuzo walk, fantastyka i watek milosny.
Bleach-jak wyzej tyle, ze watek milosny praktycznie nie wystepuje(a jesli juz to w bardzo malym stopniu)
Fruit Basket-komedia romantyczna. Przyjemna seria i mozesz smialo po nia siegnac, jesli nie przeszkadza ci dramatyzm(im dalej tym go wiecej) i slodkie, kawaii panienki(a wlasciwie jedna;d).
Full metal panic-walki, wojna, mechy itp. z watkiem milosnym. Nie zabraknie tez humoru. Jesli ci nie podpasuje to sprobuj FMP Fumoffu. Ci sami bohaterowie tylko seria juz wylacznie nastawiona na komedie. A jesli odwrotnie to za FMP the second raid.
X-duzo walk i super mocy, dramatyzm i watki milosne. Jesli nie chcesz sie brac za cos przygnebiajacego to lepiej zostaw to sobie na pozniej;D
School Rumble- przesmieszna komedia romantyczna z naciskiem na komedia. Duzo swietnych i ciekawych postaci. Jak sie spodoba to wez sie tez na drugi sezon.
Tsubasa Chronicle-fantastyka, walki i watek milosny. Jesli lubisz tworczosc clampa to pewnie ci sie spodoba. I lepiej nie bierz sie za 2 sezon, bo w nim same dluzyzny i "powtorki". Jesli nie chcesz sie zniechecic to sobie podaruj.
No na razie chyba straczy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-11-2007, 12:13   

Czy jest sens oglądać Tsubasa RESERvoir CHRoNiCLE - Tokyo Revelations, jeżeli widziało się tylko dwa pierwsze sezony Tsubasa Chronicle i w ogóle nie miało się styczności z mangą?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group