FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 19-11-2007, 14:43   

Jestem w takiej samej sytuacji co ty. Ale mysle, ze tak. Nie wypuszczali by czegos co by nie mialo pokrycia z wypuszczona seria. Ale moge sie mylic, wiec sie nie zarzekam.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 19-11-2007, 18:14   

Hm, ja bym rzekła, ze OAV-ka jest skierowana głównie do czytelników mangi, pomijając tych co mieli styk z wczesniejszym anime czy w ogóle z ta seria. Nie było żadnych retrospekcji ani wprowadzenia czy zawiązania fabuły. Bezposredni skok do nowego swiata, czyli niejako mozna traktowac jako kontynuacje serii TV... ale tylko niejako. Relacje miedzy bohaterami rozkładaja sie odrobine inaczej i są rzucane zdania nawiązujące do sytuacji z mangi. Niemniej mozna spróbowac, to tylko 3 odcinki. Sama jestem ciekawa jak odbierze ją ktoś, kto nie miał styczności. Bo ja jako śledząca na biezaco mange jestem w pełni zadowolona póki co.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lain Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Maj 2003
Status: offline
PostWysłany: 19-11-2007, 20:11   

Iza napisał/a:
Jestem w takiej samej sytuacji co ty. Ale mysle, ze tak. Nie wypuszczali by czegos co by nie mialo pokrycia z wypuszczona seria. Ale moge sie mylic, wiec sie nie zarzekam.


O ile dobrze pamiętam to niestety, ale Tokyo Revelations nie pokrywa się z serią anime a przynajmniej nie z tym, co było na samym końcu, potraktowali serie TV jakby nigdy nie istniała. Ale i tak możecie oglądać. Jeśli pamiętacie ten świat gdzie Syaoran zobaczył przeszłość Kurogane w tym też świecie Fay użył magii nie pamiętam dokładnie, ale to zdaje się odcinki 42, 43. Właśnie po tym świecie drużyna wylądowała w Tokyo. Tylko w anime chyba pomieszali kolejność i kiedy Fay użył magii to w serii TV przenieśli się w inne miejsce ciągle w tym świecie z biblioteką, podczas gdy w mandze wylądowali w Tokyo i tak też jest to pokazane w Tokyo Revelations.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Uzumaki
Gość
PostWysłany: 20-11-2007, 03:03   

Cześć! Od kilku tygodni szukam serii anime która by mnie wciągnęła i nic :(
Pomyślałem że eksperci najlepiej doradzą więc wpadłem na to forum :)

Najchętniej obejrzałbym jakąś serię obyczajową gdzie dużo akcji toczy się w szkole, żeby były fajne mundurki i ładna kreska :) nie musi być wątku miłosnego chociaż jest mile widziany.
Z tytułów tego typu bardzo podobały mi się I'S Pure, Haruhi Suzumiya, Video Girl Ai.
Powrót do góry
KsanieQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Lis 2007
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2007, 07:26   

Postanowiłem troche pogrzebać w sieci by znaleść anime, które by mi pasowało i bardzo mi się spodobało " He is my master". Znacie jakieś dobre, podobne tytuły?? ( najlepiej z widocznym wątkiem romansu)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9477304
Nev
Gość
PostWysłany: 21-11-2007, 17:06   

hmm Code Geass i już
Powrót do góry
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-11-2007, 18:04   

Gość napisał/a:
Code Geass

...
Do którego, z dwóch powyższych pytań uznałeś to za odpowiedź?
Uzumaki, może Boys Be?

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DiziXagi Płeć:Mężczyzna
Zettai Ryouiki


Dołączył: 06 Sie 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-11-2007, 22:55   

Zero no Tsukaima i Inukami - Dwa tytuły które ostatnio spowodowały u mnie nie mały krwotok z nosa... przebiły nawet wychwalaną przeze mnie Negime.
A z innych godnych polecenia to Love Love?

_________________
There is a god between the over knee socks and miniskirt.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Naji Lestian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec


Dołączył: 23 Lis 2007
Skąd: Annamir
Status: offline
PostWysłany: 23-11-2007, 23:35   

Oglądałem ostatnio Ghost Hunt. Zna ktoś jakieś anime o podobnej tematyce, albo po prostu jakiś podobny horror o duchach trzymający w napięciu? Dzięki za pomoc.

_________________
This never ending.
Think about yourself.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nataku
Gość
PostWysłany: 25-11-2007, 11:05   

witam... Chobits, Onegai Teacher, Love Hina, Ah! my goddess, school rumble --> czyli dobrze kończąca sie komedia romantyczna... możecie coś polecić
Powrót do góry
piterkow Płeć:Mężczyzna
Kira Follower

Dołączył: 08 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2007, 11:41   

@nataku
Zdecydowanie polecam Haruhi Suzumiya... Zdecydowanie komedia, z zepchnięciem romantyzmu na dalszy plan (choć właściwie nikt nie wie o czym jest to anime), ale zapewniam, że się nie zawiedziesz.


Ostatnio zmieniony przez piterkow dnia 25-11-2007, 12:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nieszczescie Płeć:Mężczyzna
szczęściarz


Dołączył: 24 Lis 2007
Skąd: Olkusz
Status: offline
PostWysłany: 25-11-2007, 12:00   

nataku napisał/a:
witam... Chobits, Onegai Teacher, Love Hina, Ah! my goddess, school rumble --> czyli dobrze kończąca sie komedia romantyczna... możecie coś polecić


Spróbuj He is my master, ja się przy tym anime bawiłem świetnie :)

_________________
Tengen Toppa Gurren Laggan ! Yoko <3

Spoiler: pokaż / ukryj
Kamina R.I.P. [*]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8534462
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2007, 22:33   

nataku napisał/a:
witam... Chobits, Onegai Teacher, Love Hina, Ah! my goddess, school rumble --> czyli dobrze kończąca sie komedia romantyczna... możecie coś polecić


jeżeli szukasz bardzo spokojnej komedii romantycznej to mogę ci polecić "Ai Aoi Yoshi" jednak nie ma w tym zbyt wiele akcji, Green Green - też jest wszystko z komedii romantycznej i zakończenie dość zaskakujące(nie polecam oglądać OVA od tej serii) no i mój zdecydowany faworyt - Tonagura!, można się popłakać ze śmiechu :) wątek miłosny, ogólnie pomysł i wykonanie genialne, przygody niczego sobie :) takie typowe ecchi dla przedstawicieli płci męskiej :F

Cytat:
Cześć! Od kilku tygodni szukam serii anime która by mnie wciągnęła i nic :(
Pomyślałem że eksperci najlepiej doradzą więc wpadłem na to forum :)

Najchętniej obejrzałbym jakąś serię obyczajową gdzie dużo akcji toczy się w szkole, żeby były fajne mundurki i ładna kreska :) nie musi być wątku miłosnego chociaż jest mile widziany.
Z tytułów tego typu bardzo podobały mi się I'S Pure, Haruhi Suzumiya, Video Girl Ai.


Tak jak wspominałem wcześniej, na pewno spodobałaby ci się seria "Tonagura", 13 doskonałych odcinków, szkoła, mundurki, miłość, fanserwis, momenty niesamowicie śmieszne jak i poważne, polecam :>

Przy okazji, sam poszukuje czegoś bardzo podobnego do "Tonagura!"
(obejrzane mam, czyli odpadają: Ah! My Goddess!, Air, Chobits, Love Hina, Green Green, GTO :P, He is My Master, Mahou Sensei Negima, Onegai Teacher, School Rumble, Ai Aoi Yoshi)

Szukam także dobrych przygodówek podobnych do Hellsinga(mhoooczne i ma klimat :>), Triguna(wypas bohater, dużo humoru), Code Geass(akcja!), Golden Boy(pupcie i też przygody ^^) Full Metal Alchemist(no to jest klasyk :> ) tasiemce raczej wykluczam :)

wybrednie, ale myślę że da mi się coś poradzić przy rękach zagorzałych fanów, z góry dzięki!

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nakago Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Lis 2007
Skąd: okolice Poznania
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2007, 22:49   

Nikodemsky napisał/a:
jeżeli szukasz bardzo spokojnej komedii romantycznej to mogę ci polecić "Ai Aoi Yoshi"

Nie słyszałam o takim anime, ani takiego tytułu nie znalazłam. Nie chodzi Tobie, przypadkiem, o "Ai Yori Aoshi"?... 24 odcinki + 12 odcinków "Ai Yori Aoshi ~Enishi~".


Tytułów podobnych do "Triguna" nie ma :-P, Vash jest jedyny w swoim rodzaju. Ale poleciłabym "Full Metal Panic!", bo tam główny bohater też jest jedyny w swoim rodzaju :-D. "Full Metal Panic!" i "Full Metal Panic! The Second Raid" łączą szkolną komedyjkę (druga seria jest mniej humorystyczna, ale coś tam zabawnego ma, głównie na początku) z dramatem wojennym (powiedzmy), zaś "Full Metal Panic? Fumoffu!" jest czystej wody komedią szkolną, z rodzaju tych głupkowatych, ale że bohaterów wcześniej polubiłam, to i ta seria nawet mi się podobała (z reguły za takimi nie przepadam).

_________________
"Bo przyjdzie Nakago i Ci odpisze" - Ainaelle
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2007, 23:01   

O haremówkach się nie będę wypowiadać, bo za mało wiem...

Zgadzam się z Fullmetal Panic! - to rzeczywiście bardzo dobry tytuł. Z Trigunem jest ten problem, że znam co najmniej dwa tytuły, będące wyraźnie "pod jego wpływem", czyli Grenadiera i GunXSword. Oba raczej słabe i wtórne, ale nienajgorzej rysowane, więc może komuś będą odpowiadać jako czysta rozrywka.

Poza tym te cztery wymienione przez Nikodemsky'ego tytuły dla mnie nie mają żadnych cech wspólnych poza krajem produkcji... Więc poddaję się i nie podejmuję niczego typować.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group