FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Szuki Płeć:Mężczyzna
placek z jagodami


Dołączył: 21 Sty 2008
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 30-05-2008, 23:48   

Cowboy Bebop. Zdecydowane! Rewelacyjna seria...
Trigun
Ewentualnie Scrapped Princess
Baccano! (chodź to taka gangsterka, wiesz - lata 30 itp... i masa czarnego humoru!)
W Ghost Hunt też zdarzały się momenty, w których ryczałem ze śmiechu...

Ale i tak najbardziej polecam Bebopa... spełna wszystkie twoje kryteria :)

_________________
"Chcę zjeść coś, co kiedyś oddychało, pasło się na łące i miało matkę..." xD
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 30-05-2008, 23:50   

Darker than Black - dużo akcji, mniej humoru, ale się zdarza. Bardzo orginalne sci-fi, choć mnie zakończenie nie satysfakcjonuje, ale spróbuj, nie pożałujesz.
Full Metal Alchemist - pasuje idealnie, do twoich preferencji, ale spodziewaj się też trochę dramatu.
Inuyasha - jeśli nie boisz się tasiemców to, zobacz. Fanasty, akcja, miłość i humor. Wątek romansowy przewija się dość często i jest dość ważny dla fabuły, ale, nie jest jakiś shojokowaty, że tak powiem.
Cowboy Bebop - też pasuje idealnie, do tego niesamowita muzyka i bohaterowie. Klasyka, tak zwane "Must see". Twórców Samurai Champloo.
Trigun - podobny do CB, jednak później seria trochę poważnieje, ale nie traci się przyjemności oglądania.
Slayers - napewno obiło ci się o uszy. Jeśli jesteś z młodszego pokolenia i nie pamiętasz za dobrze, bądź wcale nie oglądałeś, to teraz nadrób zaległości.
No i tradycyjnie Code Geass. Tylko uwaga wciąga i uzależnia. Ale naprawdę warto, polecam gorąco. Są tu co prawda mechy, ale anime nie opiera się na ich walkach, choć trochę ich jest. Zobacz 1 odcinek, ja knie podpasuje to masz masę innych serii do wyboru;D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
viesiu Płeć:Mężczyzna
Ten tam taki jeden.


Dołączył: 22 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-05-2008, 17:49   

Oj, oj. Pisał przecież, że Bepopa oglądał :)

A od siebie dodałbym tylko Gurren-Lagann (którego z resztą polecam przy każdej możliwej okazji :p). Tyle tylko, że mechy, ale raczej dość specyficzne, więc można próbować :p

_________________
"Go beyond impossible and kick the reason to the curb! That's the way of Gurren-dan!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1223942
KuroiBara Płeć:Mężczyzna
Fear of the Dark


Dołączył: 01 Wrz 2007
Skąd: stad nie widac
Status: offline
PostWysłany: 05-06-2008, 01:17   

z tego co piszesz moze przejzec :

Soul Hunter - tytul tak jak i anime wiadomo o czym, wszystkie watki ktore pragniesz.

The Melancholy of Haruhi Suzumiya - szkolna opowiesc, takie troche fantasy , sporo humoru, nienachalny watek milosny;]

Inukami - cos jak Inuyasha tyle ze krotsze z watkiem milosnym i duuuzo humoru.

Slayers - wymieniono powyzej

Cowboy Bebop- tez

FMA- tez

Z duza dawka humoru - szkolne (nie s-f)

Grat teacher Onizuka

_________________
Gdzie słów wiele, mało treści
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3597844
Ferret Płeć:Mężczyzna
Kawaii desu~


Dołączył: 13 Maj 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2008, 02:18   

Cytat:
The Melancholy of Haruhi Suzumiya


Przyłączam się... nie dość, że zabawne... to i naprawdę fajnie zrobione ^^.

A odnośnie komedii Fantasy...
hmm...
Zero no Tsukaima by chyba podchodziło.
Poza tym znakomitym tytułem (no... okej... ja po prostu uwielbiam ten setting xD) jest Tales of Eternia.
Co jeszcze... hmm...
Może by Ci przypasowało .hack//DUSK (to ma parę nazw... ale ta najkrótsza xD).
Poza tym szczerze polecam - Magical Pokaan - zabójcza komedia.
Nom... starczy xD.

Co do Full Metal Panic... zwykły nie jest taką znowu komedią, ale za to Fumoffu miażdży xD.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2925549
Cherubine Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Cze 2008
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2008, 19:13   Shounan

nie wiem czy dobrze to napisalam , ale chodzi mi o anime wlasnie z tego gatunku. mozecie cos polecic

Scalone do właściwego tematu.
- Teukros
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8238869
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-06-2008, 19:22   

Pisze sie shonen, jest już podobny temat, ale odpiszę - One Piece, Soul Eater, Naruto, Bleach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wilku102 Płeć:Mężczyzna
marzyciel

Dołączył: 09 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2008, 13:41   

Ja szukam anime poświeconego realnemu życiu. Powinny w nim byc wątki komiczne romantyczne i mile widziany wątek muzyczny. Ogladałem już BECK i NANA i szukam czegos podobnego. Mozecie cos polecić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2344306
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-06-2008, 14:11   

Nodame Cantabile ?

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wilku102 Płeć:Mężczyzna
marzyciel

Dołączył: 09 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2008, 14:36   

to próbowałem oglądać i jakoś nie moge, ale chyba spróbuje jeszcze raz. Może nie spodobało mi sie bo zbyt poważne. Czekam na dalsze propozycje ^_^

A ja polecam Beck super anime o tworzeniu zespołu w japoni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2344306
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2008, 17:08   

HMM potrzebuje malej pomocy szukam komedi ecchi albo jaka kolwiek byle lekkie i latwe do strawienia :D i prosze rzucicie jakas duza ilosc tytulow bo juz troche tego w zyciu widizale a chce cos nowego zobaczyc n_n

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
yt1300
Gość
PostWysłany: 10-06-2008, 15:16   

witam raz jeszcze. wracam po wiecej rekomendacji. podsumowujac co obejrzalem dotychczas w (przyblizonej i niedoskonalej) kolejności od 'najbardziej mi sie podobalo' (kazdy wers to poziom przyjemnosci ogladania):
Cowboy Bebop
Trigun, Black Lagoon, Samurai Champloo, Baccano!, Spice and Wolf, Seirei no Moribito
Great Teacher Onizuka, Ah! My Goddess!, Last Exile, Hellsing (nie ova), Death Note, Darker than Black, Ergo Proxy
Shigurui, Witch Hunter Robin, Fate/Stay Night, Code Geass, Full Metal Panic, Gurren-Lagann

przy czym wszystkie te serie mi sie podobaly, po prostu w roznym stopniu ;] i tylko te mechowe mnie troche kluly w oczy (ahh te kilku-tonowe maszyny walczace jak mistrzowie kung-fu)

w najblizszym czasie mam jeszce zamiar zabrac sie z Slayers'ow (nigdy nie widzialem calych, tylko niektore odcinki jeszcze na rtl7 (czy to juz bylo tvn7?) bodajze), Wolf's Rain, pewnie Full Metal Alchemist. co jeszcze byscie polecili?

nie mam nic przeciwko zebyscie rzucili rowniez tytulami filmow. widzialem (i podobalo mi sie):Toki wo Kakeru Shoujo, Paprika, Milenium Actress, Vampire Hunter D: Bloodlust, klasyki Ghibli (Tonari no Totoro, Kaze no Tani Naushika, Hauru no Ugoku Shiro, Sen to Chihiro no Kamikaushi, Mononoke Hime)

pozdrawiam
Powrót do góry
Wilku102 Płeć:Mężczyzna
marzyciel

Dołączył: 09 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2008, 20:04   

Z anime to mogę polecić: Beck, Nana, Paradies Kiss, Love Hina, ale widzę że w takich raczej nie gustujesz hhhhmmmm ..... coś z akcji pewnie byś wolał hmmmm..... no nie. Te które mi do głowy przychodzą to już obejrzałeś. Z filmów to mogę polecić Zatoichi super film akcji.




P.S. założyłem że jesteś facetem nie wiem czy dobrze, jak nie to sorki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2344306
Quan Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Paź 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 10-06-2008, 20:33   

yt1300

Z filmów to mogę polecić Sword of the Stranger - samuraje i te sprawy.. co prawda fabuła nie jest z najlepszej półki (jest dość prosta), ale za to kreska, walki, animacja - cudoooo, przynajmniej dla mnie ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8938346
Dante666 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-06-2008, 22:04   

yt1300,
moge ci polecic: Ouran Host Club (perelka), school rumble, murderer princess(krotkie, ale dobrze zrobione), full metal alchemist ( jak to obejrzysz to obowiazkowa kinówka bo masz lekki niedosyt po serialówce), sproboj takze Serei no Moribito, jak cos jeszcze mi sie przypomni to dam znac :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group