FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2008, 14:31   

Jak dla mnie to fajne było Ghost Hunt, ale to raczej jak sie wieczorem ogląda. Fakt jest tam dużo humoru, ale te ich niektóre "misje"w polaczeniu z klimatyczna muzyką trzymały mnie w napięciu.
I jeszcze polecilabym Kakurenbo-krotki 25 min horror ale na serio warto obejrzec.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2008, 15:32   

Hmm.. Zastanawiam się czy znajdzie się choć jedna osoba która będzie w stanie pomóc mi dobrać następną sportową pozycję = P a widziałem już..
Wild Striker, Whistle!, Aoki Densetsu Shoot!, Captain Tsubasa

Oczywiście nie musi być to piłka nożna - ale BYŁO BY MIŁO : ) chociaż z drugiej strony nie słyszałem o żadnych innych pozycjach, poza tymi wymienionymi eh : )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 25-08-2008, 15:48   

Prince of tennis. Jak nazwa wskazuje, o tenisie, manga świetna, miejscami nudnawa, ale naprawdę miło się czyta. Anime nie wiem nie oglądałam, ale z tego co wiem to nie ma większych odtępstw od orginału.

Major. O baseballu, podobno świetne, ale nie zaręczam, bo nie oglądałąm.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
alex Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Sie 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-08-2008, 16:34   

Shizuku napisał/a:
Anime nie wiem nie oglądałam, ale z tego co wiem to nie ma większych odtępstw od orginału.


Ja oglądałem, ale naprawdę trzeba dużo samozaparcia żeby obejrzeć wszystkie 178 epów. Anime tak samo jak manga jest czasem przynudnawe ale daje się oglądać. Teraz wychodzą OAVki o finałach krajowych. Tak jak napisałaś nie ma wiele odstępstw od mangi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9658503
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-08-2008, 16:42   

Veritas:

Slam Dunk - koszykówka (ale manga lepsza)
Eyeshield 21 - futbol amerykański (jw.)
Initial D - nielegalne wyścigi samochodowe

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-08-2008, 00:25   

A i zapomniałam o Hikaru no go. Manga świetna, anime też podobno dobre. O w grze w go, ale odciągnąć się nie możesz.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
andrzejos Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sie 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2008, 12:41   

Kakurenbo i serię Higurashi widziałem. Nazywanie ich strasznymi to przesada:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2008, 13:29   

Luźna propozycja podejścia do problemu: spróbuj może zdefiniować, co uważasz za "straszne", niekoniecznie w obrębie anime. Bo jednak kwestia tego, od czego przechodzą mrówki po plecach, jest subiektywna, ja na przykład nie zwracam uwagi na włóczące się flaki (względnie zauważam ich idiotyzm), a wrażenie na mnie robią drobne zmiany koloru, dźwięku, jednego elementu w tle... Niekoniecznie wybicie całej obsady ;)

Więc w sumie pytasz o horror, podsunięte tytuły kwitujesz, że nie są straszne - ale dlaczego? I co w takim razie jest straszne? Niestety, w pytaniach też trzeba trochę precyzji, bo inaczej za chwilę mogę Ci doradzić Itazura na Kiss, zdecydowanie najstraszniejszą serię sezonu. Człowiek siedzi, ogląda i boi się, co za chwilę twórcy wymyślą...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
dakkon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2008, 14:29   

Może nie jest to jakiś wybitnie oryginalny horror, ale na pewno trzyma w napięciu:
Kanojo no Omoide
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
misq
Gość
PostWysłany: 26-08-2008, 20:30   

Mam pytanie (może troszkę niezgodne z tematem, ale nie wiedziałem gdzie indziej mogę zapytać :). Chodzi mi o ponoć tak sławne w Japonii Initial D. Temat w alfabecie jest, ale nie chcę go odświeżać :)

Jest to pozycja warta obejrzenia? A jeżeli tak to muszę zaczynać od 1wszej serii (z powodu wieku jest trochę uboga graficznie co mi dosyć przeszkadza; )
Powrót do góry
bubu
Gość
PostWysłany: 26-08-2008, 23:14   

A jeśli chodzi o sport to polecam Over Drive. Może nie wyróżnia się z tłumu pod względem fabularnym itp, ale pozycja naprawdę świetna dla fanów kolarstwa. Choć czytając trochę opinii dochodzę do wniosku, że nie tylko dla nich.

Ogólnie sport ten b. dobrze odwzorowany bez sztuczności jaką czasami czuje się, gdy twórca stara się, ale nie bardzo ma pojęcie o temacie. Prawdopodobnie dzięki temu, że przy tworzeniu konsultowano się z takimi firmami jak Shimano czy Trek. Dlatego można tam znaleźć oryginalne części, rowery. Chociażby rower głównego bohatera (o ile się nie mylę Trek 1200). Ogólnie jedna z moich ulubionych pozycji.
Powrót do góry
Renji09 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2008, 02:01   

jest prosba niech ktos mi poleci jakas maxymalnie zeschizowana serie przy czym mowie ze widizlame flcl, evangelion (wszystko co jest :p) lain. no wiec prosz epostarajcie sie cos zarzucic zchiznietego xD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dakkon Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Sty 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-08-2008, 10:11   

Filmy: Mind Game, Cat Soup, Dead Leaves, Paprika,
Serie: Kemonozume, Paranoia Agent
Krótkie filmy: Atama Yama, Inaka Isha, Diary of Tortov Roddle (może nie są schiznięte, ale na pewno dziwne); Happy Machine - szósty odcinek serii Genius Party,

Dla prawdziwych twardzieli:

Spoiler: pokaż / ukryj
Call me tonight

Oglądać tylko na własną odpowiedzialność :P


Moderacja uprzejmie informuje, że na forum obowiązuje zakaz umieszczania ruchomych awatarów.
Proszę zmienić awatar na nieruchomy i bez wisielców. Na przyszłość proszę też odbierać prywatne wiadomości.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-08-2008, 14:21   

Będę dzisiaj nieoryginalny. :]
Czy ktoś może mi polecić dobre anime w stylu haibane renmei ? Ale nie chodzi o lain i niea tylko o coś klimatycznie podobne dla takich starszych panów jak ja :P Czyli ciekawa poruszająca fabuła ukryta głęboko za mgiełka utopii i ładnych kresek.
Bardzo bym prosił o jakiś tytulik z góry dziękuje i czekam cierpliwie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 27-08-2008, 14:26   

Kino no Tabi?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 59 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group