FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 89, 90, 91  Następny
  Jakie anime widzieliście?/Widziałem (...) co polecicie? 1
Wersja do druku
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 11:21   

Shingetsuhan Kitsune, Green Green, Onegai Teacher, AIR

ja bym polecał także Chrno Crusade, naprawdę wciągająca przygodówka, fabuła fajnie się rozkręca, no i jest wątek miłosny na koniec :) - Twórców Hellsinga i Full Metal Alchemist (to najbardziej skupiło moją uwagę na tym anime, bardzo dobrze widać połączenie pomysłów)

Hmmm lubisz mroczne, to Shingetsuhan Kitsune, jak lubisz się pośmiać to Green Green, jak lubisz spokojny romans to Onegai Teacher a jak lubisz ciekawą rozwijającą się historię i trochę popłakać to AIR (to wszystko są przykłady typowego ecchi, prócz Chrno Crusade)

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
VTrT Płeć:Mężczyzna
IV RP "FAN"


Dołączył: 26 Sie 2007
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 11:46   

Z tych które wymieniłeś Nikodemsky, skłaniam się ku Chrno Crusade ale musisz mi powiedzieć czy jest warte ssania?

Czekam na kolejne ewentualne proprozycje xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8000367
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-09-2007, 12:57   

Gatunek: Romans, Fantasy (pomijając Fushigi Yuugi, które wyskakuje tu też ==) - Zero no Tsukaima, Shamanic Princess, ewentualnie Princess Tutu, ale tam romans jest ZUY (co może potwierdzić GoNik), a poza tym specyficzna kreska jest.

Gokudo - zwariowana komedia fantasy z elementami romansu,

Chrno Crusade - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/55/rec/55 - albo jest się fanatykiem, albo, znając już sporo serii i łapiąc zapożyczenia, nie wychodzi się poza pierwsze odcinki (co widać w komentarzach ;))
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 13:01   

Cytat:
ewentualnie Princess Tutu, ale tam romans jest ZUY

Sprecyzuj, jeśli można. Co tam jest zuego, poza może krukami zmieniającymi się w evil baletki?
Powrót do góry
VTrT Płeć:Mężczyzna
IV RP "FAN"


Dołączył: 26 Sie 2007
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 15:44   

Ale chyba wybiorę jednak Zero no Tsukaima bo lubie Harrego Pottera no i to jest takie troszkę krótsze od zwykłego anime, a ja nie wiem ile będę miał czasu na oglądanie xD

Mimo to dalej czekam a nóż jeszcze coś się ciekawego znajdzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8000367
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-09-2007, 16:50   

Grisznak napisał/a:
Cytat:
ewentualnie Princess Tutu, ale tam romans jest ZUY

Sprecyzuj, jeśli można. Co tam jest zuego, poza może krukami zmieniającymi się w evil baletki?
Jest niezadowalający z punktu widzenia oczywistej chęci spairingowania Fakira z... (by me i GoNik, o), zadowalający zaś pod względem pairingu Mytho, o (by me).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
VTrT Płeć:Mężczyzna
IV RP "FAN"


Dołączył: 26 Sie 2007
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2007, 19:29   

Dobra zdecydowałem się tym razem na Full metal Panic! (nie romans ale chociaż komedia) ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8000367
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-09-2007, 20:20   

IKa napisał/a:
Grisznak napisał/a:
Cytat:
ewentualnie Princess Tutu, ale tam romans jest ZUY

Sprecyzuj, jeśli można. Co tam jest zuego, poza może krukami zmieniającymi się w evil baletki?
Jest niezadowalający z punktu widzenia oczywistej chęci spairingowania Fakira z... (by me i GoNik, o), zadowalający zaś pod względem pairingu Mytho, o (by me).

Czyli to nie pairing jest zuy tylko wy jesteście zue, ot co.
Powrót do góry
Kenislaw Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2007, 19:43   

Nikodemsky napisał/a:
Shingetsuhan Kitsune

Chyba chodzi o Shingetsutan Tsukihime? Fajne mroczne klimaty, polecam ^_^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rut3k17 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2007, 20:20   

Ostatnio skończyłem Green Green, Ichigo 100%, Yumeria, Shuffle, Suzuka i poszukuje czegoś podobnego, jakiś komedii szkolnych z domieszką ecchi. Co polecicie??( i jeśli można to jakieś linki do ściągnięcia)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2007, 20:20   

jak zwał tak zwał, Opowieść o prawdziwej księżycowej księżniczce bodajże.

Są wampiry, są super moce, są obrońcy dobra, wątek miłosny no i zakończony dobrze. tak dla informacji.

Cytat:
Ostatnio skończyłem Green Green, Ichigo 100%, Yumeria, Shuffle, Suzuka i poszukuje czegoś podobnego, jakiś komedii szkolnych z domieszką ecchi. Co polecicie??( i jeśli można to jakieś linki do ściągnięcia)


Zdecydowanie polecam School Rumble i Klasyk - Love Hina

o linki zgłaszaj się na priv, bo nie wiem czy tutaj można promować coś takiego :P

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 02-09-2007, 22:21   

A Light poszukuje nowych serii shounen-ai/yaoi......
Light widziała już:
Papa To Kiss In The Dark,
Gakuen Heaven
Gravitation
Loveless
Saint Beast
X
Yami no Matsuei
Legend Of Duo
Angel's Feather
Kyo Kara Maou
2 odc. Okane Ga Nai
A na sukisho nie ma ochoty....

A tak ogólnie to szuka nowszych serii, bo tych starych nie chce oglądać...Pzdr.
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2007, 09:31   

Nie wiem, czy wiesz, że Saint Beast oprócz starszej sześcioodcinkowej ma świeżo wyemitowaną serię TV? A poza tym nie jestem szczególną znawczynią tematu, ale bardzo się obawiam, że większość możliwości już wyczerpałaś. Shounen-ai to dość wąski nurt i nowe serie ukazują się chyba nawet rzadziej niż jedna na sezon... Mangi owszem, tych jest dużo, ale animowane adaptacje zdarzają się stosunkowo rzadko, może dla tego, że mają za małą grupę docelową.

Proponowałabym ewentualnie poszperać w nowszych tytułach z kategorii shoujo - http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?geid=60 - spora część z nich nie ma może wątków shounen-ai, ale za to zawiera odpowiednią dawkę bishounenów.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LightOfNewWorld
Gość
PostWysłany: 03-09-2007, 19:19   

Wielkie thx Ave ale Saint Beast tą najnowszą też już widziałam....cóż rzeczywiście czas poszukać czegoś innego, pozdrowienia i dzięki jeszcze raz za to że ktoś zechciał chociaż przeczytać mój post.
Powrót do góry
Nikodemsky Płeć:Mężczyzna
Beauty of Silence


Dołączył: 28 Sie 2007
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2007, 20:19   

Cytat:
Wielkie thx Ave ale Saint Beast tą najnowszą też już widziałam....cóż rzeczywiście czas poszukać czegoś innego, pozdrowienia i dzięki jeszcze raz za to że ktoś zechciał chociaż przeczytać mój post.


czytają ludzie czytają :P po prostu żadnej z wymienionych twoich nie oglądałem więc trudno ocenić, no ale widząc recenzje moge polecić jedynie Magic Knight Rayearth, mogę się mylić, ale może to mieć coś ze sobą wspólnego :)

_________________
http://myanimelist.net/animelist/Nikodemsky
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 91 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 89, 90, 91  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group