FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny
  Stare Seriale. Nowe Seriale. Dobre Seriale!
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-05-2006, 15:40   

Moja siostra przed chwilą oglądała jakiś polski serial komediowy o szpitalu. Co sądzę o polskich serialach nie jest tajemnicą, jednak ten mi się spodobał, gdyż była to piękna zbijka z Wiedźmina - a tegoż w wersji filmowej nie lubię jeszcze bardziej niż polskich seriali.
Przejdź na dół
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 12-05-2006, 17:46   

Daleko od nosy to prymitywizm jeszcze gorszy od kiepskich. Wogule wolę inny rosdzaj humoru niż reszta świata chyba... chociaż zawsze mi się wydawało że w tej materii to się raczej nie wyrozniam...
z seriali przywołuje Niemiecką makabre typu:
Medicoptera [moja koleżanka nadal to to kocha <<a ja się dalej brechtam i bedę się brechtać ze sceny erotycznej na automacie pinbalu>>]
Comando "Małolat": to było znosne pod warunkiem małych wymagań.
Komisaż Rex: Chyba ktoś już to wymienił <<ja osobiście ciągle tamiętam jakaś taką scenę w ktorej własciciel tego Rexa rozprawial coś o walorach tyłka swojego szefa... OO?>>

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2006, 22:49   

Cytat:
Sindbad Zeglarz, czy jakoś tak. Byłem tą serią zafascynowany, bo głupotą biła wszystkie inne serie fantasy w telewizji. I w każdym odcinku bohaterowie wchodzili do tej samej wiochy, gdzie witał ich coraz to inny zestaw wieśniaków, w coraz brudniejszych łachmanach.
13 Posterunek - pierwsza seria była niemiłosiernie głupia, chamska i śmieszna. W kolejnych starczyło pomysłowości tylko na dwa pierwsze punkty.
Świat wedlug Bundych - jak zwykle najwięcej prawdy o ludziach dowiaduje się człowiek nie z obyczaju, a komedii. Fajny serial o "przeciętnej hamerykańskiej rodzinie". Polska interpretacja miała nieliczne momenty, ale większość odcinków była do luftu.


Do tego jeszcze :
Słoneczny Patrol
Alo, Alo
i ten serial z tą nianią Franią, co teraz zrobili polską wersję ;)

Więcej nie pamiętam ^^

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2006, 17:25   

dobra, dopiszę jeszcze o innych serialach, które zostały wspomniane a lubię.
Martinez napisał/a:
"Przystanek Alaska" sam nie wiem dlaczego.

to fajne, ciekawe społeczeństwo mieli w tym miasteczku. fajny serialik
..:::GHOST:::.. napisał/a:
ój drugi typ do tytułu serial stulecia to Nieustraszony aka "Knight Rider", Czyli Michael Knight i jego wierny kompan - K.! To to już wogóle ubustwiałem, pamiętam jak matka mnie nie mogła od telewizora odciągnąć... cholera! czemu ci amerykanie nie robią już takich seriali...<łezka w oku>

kiedyś widziałem, ale dawno. świetnie się oglądało, ale zupełnie nie pamiętam.
Cytat:
Robin Hood - stary, piękny serial, napakowany metafizyką i z niesamowita muzyką Clannda, której słucham pasjami do dziś.

stary, dobry Robin. najlepszy ze wszystkich seriali o Robin Hoodzie. i muzyka rzeczywiście piękna.
IKa napisał/a:
MacGyver- to wiekszośc zna (aktualnie na TV4) - GoNik! dokłądnie! uszczelnianie czekoladą zapamiętam do końca życia XD, tudzież wykrywacz kłamstw zbudowany z budzika XD

dobre, tylko jego pomysły naprawdę rozwalały czasami
GoNik napisał/a:
Skoro na kreskówki schodzimy... ExoSquad!! Z niedoścignionego RTL7. Urwany w miejscu wołającym o pomstę do nieba [czyli w ostatnich 2min odcinka mamy duże BUM i nastepnego sezonu nie narysowali]
To była seria z ogromnym potencjałem, a ci durni amerykanie nie oglądali... jak wiele dobrych seriali, które przerwano po paru odcinkach.

kiedyś moja ulubiona kreskówka (oczywiście poza anime). potem doszły inne.
wa-totem napisał/a:
Babylon 5

obejrzałem pierwszy odcinek. zapowiada się nieźle.
Bianca napisał/a:
jeszcze "siedem zyczen" (czarne koty rule)

a no, to było też spoko. tylko trochę za mało nakręcili
Grisznak napisał/a:
A czemu nikt się nie przyznaje do oglądania Słonecznego Patrolu ? O Pameli już wszyscy zapomnieli ?

przyznaję się. nawet fajne to było
Ysengrinn napisał/a:
13 Posterunek - pierwsza seria była niemiłosiernie głupia, chamska i śmieszna. W kolejnych starczyło pomysłowości tylko na dwa pierwsze punkty.

mnie się wszystkie podobały, ale pierwsza najbardziej.
Martinez napisał/a:
"4 pancerni i pies"

*chlip*... mój pierwszy serial


a jeszcze zejdźmy do animacj (nie anime, bo o tym jest oddzielny dział):
-wszelkie kreskówki Marvela, szczególnie X-men:TAS
-6 w pracy - taka głupawa komedyjka o grupie 16-latków którzy pracują w hipermarkecie. chwilami można paść ze śmiechu
-South Park - naprawdę głupi humor, ale zabawny i z przesłaniem. polecam wszystkim, których nie obrażają żarty polityczno-religijne ani wyjątkowo złośliwy humor
...i dużo innych, któłrych w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariko Płeć:Kobieta
wanna-be seiyuu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2006, 11:51   

Oj tak, 6teen jest niezle;) Teksty momentami rozwalaja:D X-men - Evolution i Batman of the Future. Z seriali jeszcze Klinika uniwersytecka (lecialo na RTL7). Uwielbialam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-05-2006, 10:00   

Mariko napisał/a:
Oj tak, 6teen jest niezle;) Teksty momentami rozwalaja:D

no, szczególnie filozofie Jude`a
Mariko napisał/a:
X-men - Evolution i Batman of the Future.

Evo niezłe, ale TAS lepsze... chociaż, czwartego sezonu Evo nie widziałem. Batman of the future ciekawy, prawie tak dobry jak pierwszy serial animowany o Batmanie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariko Płeć:Kobieta
wanna-be seiyuu


Dołączyła: 28 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2006, 11:00   

Ano. Ale juz Ligi strawic nie moge. Bosz><
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2006, 11:09   

hmmm... Liga miała kilka fajnych odcinków, ale ogólnie rzecz biorać nie lubię za bardzo.



ostatnio zacząłem oglądać serial "Dead Like Me". opowiada o dziewczynie, która zginęła (w dosyć śmieszny sposób, jeżeli ktoś chce wiedzieć jaki, niech obejrzy) i po śmierci została Ponurym Kosiarzem (dokładniej: ma wyciągać z ludzi dusze na moment przed śmiercią, żeby uchronić ich przed bólem i pomóc im dostać się do nieb lub piekła). widziałem tylko jeden odcinek ale zapowiada się ciekawie.


jeżeli chodzi o animacje, to wczoraj na VH1 widziałem dwa odcinki kreskówki "Daria" o dziewczynie, która ma "lekkie" problemy w kontaktach z rówieśnikami. całkiem sympatyczne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grahf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2006, 13:21   

Lecę właśnie z 9 sezonem Stargate. Ktoś lubi?
Osobiście uważam że serial ten już jest trochę za długi i powinien się skończyć na poprzednim sezonie, ale nie jest tak źle jak przypuszczałm. Wprowadzenie na poły boskich Ori jako głównych adwesarzy było świetnym posunięciem i wyszło nawet serii na dobre. Zobaczymy jak będzie dalej.

_________________
In the name of their bastard son
They murdered our forests and beliefs
So your god will forgive?
Yet I shall never!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2006, 16:02   

SG-1 oglądałem niepełne dwa sezony. fajne, ale ogólnie rzecz biorąc jest dużo fajniejszych seriali. może jak skończę Farscape`a to wrócę do Gwiezdnych Wrót
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 30-05-2006, 12:18   

Ciekawe czy ktoś pamięta... Taki Serialik... Nazywał się bodaj Cambelowe czy jakoś podobnie z wymowy... To było dobre. Zwłaszcza Wydrze podobały się nieprzytomnie panującte tam stosunki międzyludzkie: Sąsiad sąsiadowi Wilkiem ale jak któremuś sąsiadowi coś się dzieje źle to murem za nim. Jeszcze raz bym to sobie obejżała...
Jeszcze było podobne coś co się Robinsonowie nazywało. Też fajne dla Wydry. Chyba trzeci serial w tkórym cantralnie i za pierwszym razem utrafiłam parowanie.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
achiever
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2006, 01:54   

Dobry temat. Miło powspominać te seriale, które się kiedyś oglądało z takim zapałem i fanatyzmem:D Zwłaszcza, że się dzieckiem jesczzed było i nie było tak wielu dobroci jak emule i niemal nieoraniczony dostęp do czego się chce (obejrzeć).

Na początku (ale 90% fabuły to już nie pamietam) to były Pokolenia (nie no poprawka, z tego to pamiętam tylko, że drzewo było openingu, takie złote, symbolik ot, no i jeszcze pamiętam jak był odcinek gdzie był rasista, co chciał dynamitem czy jakoś tak, wysadzić rodzinę czarnych, niesmowicie to przeżywałem i nie rozumiałem co jest z tym rasizmem - miałem wtedy z jakieś 5 lat a moze i mniej).

Później przyszła pora na Dynastie. Tu też niewiele pamiętam, oprócz tego, że były ciągłe intrygi z Alexis (ta najbardziej znana chyba aktorka z tej telenoweli) i w ostatnich odcinkach jakaś niesamowita tandeta z obcymi (w ogóle ufo przyleciało <wow>) o ile nie pomyliło mi się już w pamięci. Te dwa seriale to oglądałem, bo cała rodzinka oglądała i wtedy rzeczywiście mi się podobały:)

Później przyszła pora na McGyvera (na imię ma Angus taka ciekawostka:) i Drużynę A. No byłem megafanem tych seriali, jak zresztą więszkośc kolegów z podwórka i podstawówki. Nigdy nie zapomne tych wynalazków McGyvera (przez które jako maluch kombinowałem dość długi czas zrobić balon z papieru odłożonego na piłce napełnianym gorącym powietrzem od środka tak by się unosiło, ale nigdy nie działało jak na filmie:( ) Drużyna A to zawsze miła genialne akcje "wynalazkowego" zbrojenia się i lęk przed lataniem B.A. no i ucieczki Murdoka z psychiatryka:) Był jeszcze Detektyw Remington Steel czy jakoś tak z Piercem Brosnanem.

Później pochłonęła mnie Ziemia 2 (to chyba ten serial gdzie byli obcy mieszkający pod ziemią i się przez nią przmieszczający, o ile dobrze kojarzę tytuł). O taak tego serialu to byłem maksymalnym młodym fanatykiem:D

Słoneczny Patrol, Żar Tropików, Niebezpieczne Ujęcia, Po Tamtej Stronie i w ogóle co niedzielne telenowelo-intrygowe seriale w stylu Savannah, czy Matki, Żony i Kochanki:) się oglądało:) A właśnie jeszcze Dzień za Dniem (tam był chłopak z HIVem potem z AIDS i Korki z Zesp. Down'a). A z Archiwum X to odkąd weszło na ekrany od razu stało się moim njumero uno i nadal chętnie oglądałbym dalszą serię. Więcej grzech... tfu seriali nie pamiętam (na razie i nie chce mi się już drażnić Przeglądarki Pamięciowej:)
Powrót do góry
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 27-07-2006, 17:58   

Ze swojej strony dodam serial który nie tak dawno widziałem, a który bardzo się mi spodobał, mianowicie "Prison Break", niezła fabuła, fajny klimat, jak ktoś ma okazje obejrzeć to polecam :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-07-2006, 22:33   

Reboot. Człowiek wracajacy do czasów dzieciństwa zawsze cieszy się nieprzytomnie. Już pierwszy odcinek obudzil wspaniale wspomnienia. [Już wiem dlaczego termin Hack&Slash nigdy nie wydawal mi się obcy ;p]

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Kocyk Płeć:Mężczyzna
Samurai X


Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Osaka
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2006, 10:51   

Stare seriale.... nie za dużo ich oglądałem ale pamiętam "Przystanek Alaska". Oglądałem go dawno temu. Całkiem niedawno TVN przez jakiś czas chyba kilka odcinków puścił.... . Lubiłem też M*A*S*H ale nie oglądałem wszystkich odcików...^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3329356
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group