FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
  Równość
Wersja do druku
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-05-2006, 15:36   

o przepraszam bardzo... Czyzbyś Nezumi miał na myśli wycinanie słów lub sformuowań powszechnie uważanych za obraźliwe? Szczególnie w odniesieniu do kobiet?
Jeśli tak, to komunikuję ci, że wycinałam, wycinam i BĘDĘ wycinać takie coś. Nawet jeśli jest to tzw. "cytat".
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2006, 15:48   

nie, mam na myśli czepianie się moich poglądów przez Grisznaka, Ysengrinna, Zegarmistrza i kilku innych. jeżeli chodzi o sformułowania obraźliwe, to może faktycznie przesadziłem, ale to był cytat przytoczony w celu uświadomienia użytkownikom wulgarności moich rówieśników
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-05-2006, 20:23   

Nezumi napisał/a:
1. "dresy" to popularne określenie stosowane w odniesieniu do chuliganów. jeżeli ktoś ubiera się w dres, słucha hiphopu a nie jest chuliganem, nazywa się go skate`em lub hiphopowcem
2. "mohery" to określenie stosowane w odniesieniu do fanatyków religijnych powiązanych z Radiem Maryja. a fanatyzm religijny to cecha negatywna

dobra, zapytam inaczej. jak bys sie poczul gdybym poszla na forum i utworzyla temat "nezumi ma 15 lat i NIE ROZUMIE"? tez stwierdzenie faktu. bez tlumaczenia czego tak wlasciwie nie rozumiesz, ani dlaczego tak uwazam

tak ze radze jeszcze raz: zamiast narzekac ze cie krzywdza zastanow sie nad wlasnym zachowaniem (patrz na przyklad wybitnie uargumentowany post pt "ale w biblii tez jest mnostwo nietolerancji" bo... a no wlasnie ze nie ma bo, ani nawet jednego przykladu)

w szczegolnosci racz dostrzec ze ludzie czepiaja sie nie twoich pogladow, a tego ze uwazasz sie za tak duzy autorytet ze w rozmowie z ludzmi dwukrotnie od ciebie starszymi, kilkakrotnie bardziej oczytanymi i lepiej wyksztalconymi uwazasz ze maja przyjac twoj punkt widzenia chociaz na ich N argumentow ty nie podles ZADNEGO oprocz JA TAK MYSLE. no wiec jak to ze MYSLISZ nauczysz sie podpierac czyms co WIESZa ne tym ze jak sie z toba nie zgodza to znaczy ze cie przesladuja, to mozesz oczekiwac rzeczowej rozmowy. dopoki sie tego nie nauczysz - nie spodziewaj sie powaznego traktowania
Powrót do góry
Eltanin Płeć:Mężczyzna
?????


Dołączył: 17 Lis 2004
Skąd: Ciemna strona słońca
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-05-2006, 23:44   

Wiecie, ja naprawdę rzadko wypowiadam się w tego typu tematach. Głównie dlatego, że nie lubię po próżnicy gęby strzępić, ale tu za chwilę dojdzie do rękoczynów. Jak mawiał nasz ex. prezydent „nie chcem ale muszem”.

Do Adminów, moderacji i wszystkich zaprzyjaźnionych z Grupą Trzymającą Władzę. Skoro już zostało postanowione, że „"******* (tu wstawić odpowiedni nik) ma ** lat i NIE ROZUMIE"?” To chyba nie ma sensu tłumaczyć, bo i tak nie zrozumie. Znaczy dalsza dyskusja jest bez sensu.

Do młodych zbuntowanych przeciw czemukolwiek – niezależnie od tego jak młodzi byście nie byli, podejrzewam, że znana wam jest stara prawda – Świat nie jest sprawiedliwy. Tym forum trzęsie despotyczna moderacja i klika z GTW, więc wasze protesty i tak nie zostaną prawdopodobnie wysłuchane. Jedyne co osiągniecie, to poirytowanie moda, a to nigdy użytkownikom na zdrowie nie wychodzi. Pogódźcie się ze smutną prawdą, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

Tymi optymistycznymi konkluzjami kończę i zgłaszam propozycję zamknięcia tematu zanim poleje się krew.

_________________
Hubba Hubba Zoot Zoot
Deba Uba Zat Zat A-num Num
A-hoorepa Hoorepa A-huh-hoorepa A-num Num.


Be kind to dragons, for thou art crunchy and taste good with ketchup.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1777110
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2006, 18:54   

Ależ tu jest pełna równość...każdy kto zaczyna gadac głupoty zostaje równo zjechany.
Klika z GTW ? To jakas loża o której nie słyszałem ?
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-05-2006, 18:58   

Grisznak: no coś Ty, nie zauważyłeś? :) GTW = Grupa Trzymajaca Władzę = admini, moderatorzy oraz ich znajomi = Zło Wcielone. Na moje oko obejmuje każdego, kto z wyżej wspomnianymi moderatorami jest się w stanie dogadać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2006, 19:34   

Zaraza...ja jedną adminkę znam, czyli niby też w tej loży jestem ?
Powrót do góry
Smoczek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Kwi 2006
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2006, 19:41   

W GTW to raczej nie... ale jesteś pomagierem GTW xP.
Wydaje mi się, że temat tak troszkę schodzi z odpowiednich torów na radosny off topic (nie żeby mnie to bolało, ale jak już wyklinamy GTW za brak równości... to można przy tym zostać xP).
A swoją drogą... pierwszego warna w życiu dostałem (no dobra, drugiego... ale wcześniejszy się nie liczy bo był żartem) ^^.
Aha ja tam na temat równości nic nie mówię, za to admini i modzi już wiedzą co mi się na forum nie podoba i dlaczego się tak pieniłem swego czasu xP, nie będę pisał o co chodzi... nie ma co wywoływać burzy z małej chmurki ^^.


Ostatnio zmieniony przez Smoczek dnia 29-05-2006, 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3256390
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2006, 19:41   

a czujesz sie przesladowany? bo jak nie to jestes na bank!
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2006, 19:54   

Aj aj aj, naprawdę, na co to ludzie nie narzekają tak w zasadzie ^^.
Na forum wydziałowym dwóch kolegów dostało wczoraj ostrzeżenia naprawdę tylko za to, że:
- jeden zamiast FTIMS napisał FTiMS (I jest za informatykę w skrócie, a admini są z informatyki, więc przeczuleni :P) - dwa punkty karne od adminki,
- drugi chciał załagodzić sytuację, a nie jest po prostu lubiany przez tę pannę - karniak poczwórny,

Ktoś się czuje prześladowany? Welcome to the jungle :].

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-05-2006, 20:05   

ee.......... rozszyfruj skrot? bo na PW takie cos chodzilo pod Fizyka Techniczna i Matematyka Stosowana
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2006, 20:29   

No i prawidłowo - u nas na początku też tak było, bo nie było właśnie informatyki :P. A teraz zamiast i jako i jest I jako informatyka.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kielon Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lis 2005
Skąd: Warszawa/Kielce
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-06-2006, 22:03   

Zauważyłem taką ciekawostkę na forum w temacie: "Polityka i religia na forum"
AVE napisała:
"Temat zamykam. Użytkowników proszę o nienadużywanie cierpliwości już nie moderacji, tylko adminki. Grisznaka proszę o usunięcie podpisu, bo jakkolwiek zasadny by nie był, jest prostą drogą do nowej awantury."
o tym podpisie->"Z cyklu "Yntelygentne cytaty z forum Tanuki"
"Wiesz co, myslalam, ze jestes madrzejszy. Naprawde. Widze, ze wladza uderzyla do glowy. "
( Mariko o Grisznaku )"
Wszystko spoko tylko że sama ma w podpise cytuje: "<Zegarmistrz> W tych osobach, ktore się obraziły i odeszły najgorsze jest to, że wszystkie zostają, by narzekać..."
Ktoś ma jakieś spostrzeżenia? Aby nie byś gołosłownym oto screen.

ostro.jpg
Plik ściągnięto 43 raz(y) 531,06 KB


_________________
To co kochamy mówi nam jakimi jestesmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7345867
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-06-2006, 22:06   

Eltanin napisał/a:
Do młodych zbuntowanych przeciw czemukolwiek – niezależnie od tego jak młodzi byście nie byli, podejrzewam, że znana wam jest stara prawda – Świat nie jest sprawiedliwy. Tym forum trzęsie despotyczna moderacja i klika z GTW, więc wasze protesty i tak nie zostaną prawdopodobnie wysłuchane. Jedyne co osiągniecie, to poirytowanie moda, a to nigdy użytkownikom na zdrowie nie wychodzi. Pogódźcie się ze smutną prawdą, że dalsza dyskusja nie ma sensu.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-06-2006, 22:09   

Kielon napisał/a:
Wszystko spoko tylko że sama ma w podpise cytuje: "<Zegarmistrz> W tych osobach, ktore się obraziły i odeszły najgorsze jest to, że wszystkie zostają, by narzekać..."
Ktoś ma jakieś spostrzeżenia? Aby nie byś gołosłownym oto screen.

W tych osobach, ktore się obraziły i odeszły najgorsze jest to, że wszystkie zostają, by narzekać...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group