FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
  Równość
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2006, 15:06   

Proszę o nierozwijanie kolejnego offtopu.

Wyjaśnienie dla Grisznaka: jeśli Cię to pociesza, gdyby Azag równie celnymi argumentami i z równą erudycją bronił feminizmu, buddyzmu albo ateizmu, dokładnie tak samo odnosiłabym się do jego wypowiedzi.

Pytanie ogólne: proszę o podanie choćby jednego dobrego powodu, dla którego na forum, które administruję, znajdującym się przy stronie, w którą wkładam dodatkowe pół etatu pracy, na serwerze, za który ja płacę i w domenie, za którą również ja płacę, nie miałabym zamykać i/lub kasować tematów zawierających treści, od których moje trawienie i samopoczucie gwałtownie się pogarszają?

Posty nie nawiązujące bezpośrednio do tematu lub nie zawierające odpowiedzi na powyższe pytanie będą kasowane.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-06-2006, 15:15   

No, to mi się podoba. Krótko zwięźle i na temat, powiedziałbym, że po męsku, ale to znowu może kogoś urazić.
To moje forum i robię co chcę, a jak się nie podoba to: "małczat sobaki !" - i w porządku.
Dyskusję uważam za zamkniętą.
Powrót do góry
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2006, 15:26   

Właśnie. Ja też popieram. Podejdę do Bianci tak samo jak do IT - dla własnego spokoju.
Chiru OUT.

EDIT:
IT. z kropką przepraszam.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2006, 15:31   

OMG, czyżby miał zapanować spokój? No, nareszcie :].

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2006, 15:13   

Avellana napisał/a:
Pytanie ogólne: proszę o podanie choćby jednego dobrego powodu, dla którego na forum, które administruję, znajdującym się przy stronie, w którą wkładam dodatkowe pół etatu pracy, na serwerze, za który ja płacę i w domenie, za którą również ja płacę, nie miałabym zamykać i/lub kasować tematów zawierających treści, od których moje trawienie i samopoczucie gwałtownie się pogarszają?

to proste: "trawienie i samopoczucie gwałtownie się pogarszają" to odczucie subiektywne. czasami temat może się adminowi/moderatorowi nie podobać z różnych powodów, co nie znaczy że jest zły. tobie, Ave, nie będzie się podobał jeden temat, inny Crackowi, jeszcze inny Zegowi, IKa cały offtop uzna za zły i każdy inny mod podziała na tej samej zasadzie i wtedy będą tylko dyskusje o pogodzie i to wyłącznie słonecznej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2006, 15:22   

wiesz..... zawsze mnie dziwi dlaczego ludzie traktuja rzeczy znajdujace sie w sieci jako nalezace do wszystkich, bedace publiczna wlasnoscia i sluzace do tego zeby im osobiscie robic dobrze.

uwaga: to forum jest WLASNOSCIA PRYWATNA. znaczy, obowiazuja PRAWA WLASNOSCI. znaczy Avellana ma prawo np. dac ci bana bo jej sie nie podoba twoj nick - tak samo jak mialaby prawo wezwac policje gdybys sie jej wpakowal do JEJ mieszkania i zaczal robic to co TY chcesz i nie dawal sie wyprosic - uwaga, jesli da ci bana a ty tu wrocisz, to TEZ bedzie miala prawo zawiadomic policje.

no wiec zasady na tym forum nie sa takie zeby "byly dobre dla wszystkich" tylko takie jak chce Avellana - ktora dzieli sie wladza z pewna grupa ludzi, do ktorej ty NIE NALEZYSZ. jezeli avellana lub ktokolwiek uzna np. ze nalezy ci dac bana "za tak", albo ze na forum maja byc tylko dyskusje o pogodzie - to tak sie stanie.

chcesz miec inne zasady - zarob kase, kup serwer, postaw forum i do przodu.


Ostatnio zmieniony przez Nezumi dnia 13-06-2006, 15:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2006, 15:24   

Nezumi, nie chodzi o to. Czy jakbyś prowadził bar, to byś tolerował fakt, ze przychodzi facet i paskudzi na podłogę? To powinno rozwiać pewne wątpliwości.

Poza tym pierwsza zasada dowolnego portalu - admin ma zawsze rację. Już na forum bezpłatnym, gdzie jedyną zasługą administracji był porządek, a nie istnienie całości, łatwiej było zdyscyplinować użytkowników, niż tutaj. Czyli coś tu nie gra...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2006, 15:31   

Tylko, że można pogadać też o czymś innym niż pogoda, o czym świadczy wielość różnych tematów.
Poza tym nikt Cię tu na siłę nie trzyma. Więc albo się dostosowujesz do tego co jest, a jest jak jest, albo możesz poszukać innego forum, na którym nie będą Cię ograniczać i szykanować.

Jak ja bym płacił za to forum i wkładał w nie tyle wysiłku itd co Av. to oczywiście też wprowadził bym pewne zasady i jakby mi się coś nie podobało to bym to wywalał. Bo po jaką niby cholera miał bym sobie psuć nerwy??

Ja zostaje :) oczywiście. Mi się podoba.

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
Nezumi Płeć:Mężczyzna
Wieczny i Nieskończony


Dołączył: 11 Lut 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2006, 15:52   

ja też zostaję. ale ogólnie to chodzi mi o to, że nie należy przesadzić z zamykaniem tematów bo wtedy każdy temat w który może pojawić się kłótnia będzie zły
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-06-2006, 15:59   

a przedmowcom chodzi o to ze jak zostajesz to akceptowales reguly. wiec sie do nich stosuj albo przygotuj sie do tego ze NIE zostajesz bo skonczysz z banem.

konstytucja:
Cytat:
Decyzje moderatorów nie będą przedmiotem powszechnej debaty
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-06-2006, 16:13   

Jeśli chodzi ci o to, aby nie przeskadzać z zamykaniem tematów, to DAŁO się to powiedzieć w sposób znacznie mniej denerwujący. Śmiem twierdzić, że twoja wypowiedź ma prawo grać moderatorom na nerwach, ponieważ - choć nie wprost - ZNOWU zarzucasz im niekompetencje. Temat został zamknięty - słusznie zresztą - z powodu panującego tam przeraźliwego bajzlu i temperatury dyskusji, która przekroczyła skalę.

Decyzje moderatorów nie podlegają publicznej debacie. Uparcie tą regułę łamiesz. Zrób to jeszcze raz, a bez wyrzutów sumienia wlepię ci osta. Polecam się na przyszłość.

PS. Temat zamykam, bo jako żywo, przestaję widzieć sens jego istnienia.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-06-2006, 13:10   

Ja jeszcze dodam, że albo użytkownik Nezumi zacznie przestrzegać obowiązujących norm i przestanie robić za jednoosobową rewolucje albo też zostaną zastosowane odpowiednie środki.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group