FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 56, 57, 58  Następny
  Tanuki Anime - Komentarze czytelników
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2008, 09:55   

Amati : 26.10.2008 07:25:45 (212.76.37.186)
Re: hmm..
Komentarz do recenzji "Gravitation"
Cytat:
Nie katuj się kochana.Jak coś ci się nie podoba,to z jakiegoś powodu.Może niezbyt wiele rozumiesz z treści???a może nie lubisz facetów,którzy wolą innych facetów a tu ,,zima mija a ty niczyja”???


ja : 26.10.2008 09:12:36 (79.163.167.19)
Re: hmm..
Komentarz do recenzji "Gravitation"
Cytat:
Ojjj widze urażoną fanke. Jak mi przykro…Po prostu nie podobalo mi się i mam do tego prawo. Niewiele rozumiem z treści ? Ciekawe. Dla mnie tam nie ma nic do rozumienia bo to było nudne jak flaki z olejem. Widocznie nie bawi mnie widok 2 facetów wzdychających do siebie. Wiem że ten komentarz zostanie usunięty ale musiałam coś odpowiedziec:P


izzz : 26.10.2008 05:21:17 (82.47.159.170)
Re: Nie wiem jakim cudem...
Komentarz do recenzji "Ginga Nagareboshi Gin"
Cytat:
kurcze tak okolo roku temu wpadlam na wspanialy pomysl! ze moja ukochana bajka z dziecinstwa musi miec jakies zakonczenie ty opisujesz( wlasnie widzialam do tego momentu grzie silver postanawia uciec do dzikich psow)no i zaczelam szperac w necie potem mi to znow umknelo. Ale musze w koncu dowiedziec sie co bylo potem !! kocham te bajke !! byla nieodzownym uczestnikiem mojego dziecinstwa hehe Dlatego mam pytanie..jak dostac, zdobyc te kolejne czesci???


Nini : 26.10.2008 02:25:53 (83.21.45.236)
Re: król
Komentarz do recenzji "Król Szamanów"
Cytat:
Naucz się pisać, używać Shifta, terminów i myśleć, zanim coś zrobisz.

Shaman KIng to anime. Nawet nazwa strony, na której piszesz ten komentarz, Ci podpowiada. Szczególnie nie szczegulnie. Widać że kochasz jetixowe SK.


Ech... Kiedyś były plany, żeby wprowadzić ukrywanie komentarzy, może przydałoby się to dziabnąć?

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-10-2008, 13:29   

a... : 27.10.2008 12:45:16 (83.145.166.95)

Ekhym

Komentarz do recenzji "Bleach: The DiamondDust Rebellion – Mou Hitotsu no Hyourinmaru"
Cytat:
Chciałem zwrócic uwage na subiektywnosc recenzenta ale ktos juz mnie ubiegł.

Pozostaje mi tylko dodac ze tak nieobiektywnie napisana recenzja wprowadza w błąd nie jednego czytelnika.

Wiem ze ten komentarz powinien znalesc sie gdzies na forum bo niema w nim nic o samym filmie ale jezeli ktoś kto nawet nie ogladał tej produkcji po przeczytaniu recenzji moze wyczuc subiektywnosc autora to jest cos nie tak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 27-10-2008, 19:38   

School Days
Wakabayashi : 27.10.2008 19:05:00 (81.210.95.130)

Re: żenujące
Cytat:
Yuna napisał/a:
Jak dla mnie School days to najbardziej nieudana pozycja jaką widziałam, pomijam brak jakiejkolwiek fabuły, natomiast zachowanie głównych ,,bohaterów” to porażka ,tak z pewnością nie zachowują się normalni ludzie a jeżeli ktoś zachwala tą serię to albo skończył podstawówek i jego okres rozwoju zatrzymał się na wieku przedszkolnym albo jest przekonany że na swiecie istnieją to tylko puszczalskie panienki latające za totalnymi idiotami i zboczeńcami
To się przerzuć na filmy dokumentlne, ponieważ czego chyba nie zauważyłaś, w bardzo dużej ilości anime „panienki” uganiają się za totalnymi idiotami.I tak – to NIE JEST realne, ale nie o to tu chodzi.Chodzi o budowanie napięcia.O wzbudzanie, dość prostymi środkami, uczuć złości czy współczucia u widza.I wg mnie to się udaje.A podstwówki nie skończyłem bo akurat Czarodziejka z Księżyca leciała w telewizji.

Wakabayashi : 27.10.2008 19:27:32 (81.210.95.130)

Re: Sami jesteście nielogiczni i niespójni ^_^"
Cytat:
imprecis napisał/a:
Makoto jest idealnym przykładem osoby uzależnionej od seksualności. Co do „tragicznego” zakończenia, które wg. was jest nielogiczne to takie zachowanie bohaterek jest normalne, biorąc pod uwagę stan psychiczny w jakim były – głęboka depresja.Postacie są dobrze skonstruowane, logiczne i spójne. To, że Wy tacy nie jesteście to nie znaczy, że takich osób nie ma.

Moim zdaniem to anime jest niedocenione, bo niestety mało kto je rozumie.
Dokładnie człowieku.W 100% się z Tobą zgadzam.Swietna końcówka, a postcie wcle nie są tkie nielogiczne.Dużo osób jeździ po tym anime bo spodziewało się słodkiedo romansidła a tu niespodzianka.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 11:02   

paya : 29.10.2008 09:42:57 (83.29.33.211)
jee
Komentarz do recenzji "Yami no Matsuei"
Cytat:
ja kocham yami no matsuei


N. : 29.10.2008 06:48:08 (83.3.107.58)
Re: 10/10 ?
Komentarz do recenzji "W krainie bogów"
Cytat:
Miło by było, gdyby się nie wypowiadali ci, którzy tego filmu nie zrozumieli.


zerwis : 28.10.2008 22:36:58 (84.38.160.60)
kenichi
Komentarz do recenzji "Shijou Saikyou no Deshi Kenichi"
Cytat:
kocham to anime ! Jest genialne !


Ki-kun : 28.10.2008 19:32:48 (79.187.189.234)
Świetne :D
Komentarz do recenzji "Seto no Hanayome"
Cytat:
świetna recenzja i świetne anime :]

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2008, 21:23   

samotnik : 29.10.2008 21:18:28 (79.175.217.64)
ciekawe anime
Komentarz do recenzji "Scrapped Princess"
Cytat:
Fabuła anime jest ciekawa i naprawde wciagająca
Nie moge tylko znaleść 3 ostatnich odcinków (22-24). Jeśli ktos wie gdzie są to prosze mi to napisać
GG 7068880

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-10-2008, 22:24   

Ghost Hound
A.Maciejewski : 30.10.2008 21:07:49 (83.8.42.220)

Strona
Cytat:

A czy orientuje się ktoś gdzie można oglądnąć to anime?

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 01-11-2008, 21:26   

Higurashi no Naku Koro ni Kai
kic : 1.11.2008 10:42:32 (83.19.100.226)
Czas trwogi
Cytat:
Komuś się chyba pomyliły dni. Dziś nie mamy 1 kwietnia, a i dowcip niesmaczny. Zaiste czas iść na groby i popaść w zadumę i w refleksję, a dzięki tej recenzji będą miał nad czym dumać…
Hana Akechi : 1.11.2008 13:47:47 (90.192.47.35)

Re: cos nie nowego

Komentarz do recenzji "Ognistooka Shana"
Cytat:
Ej, no nie przesadzaj, wcale nie było tyle fanserwisu. Ty chyba pisząc to nie oglądałeś jeszcze Green Green ;)
alexis : 1.11.2008 19:44:41 (79.186.251.44)

YnM is very good!

Komentarz do recenzji "Yami no Matsuei"
Cytat:
Uwielbiam to anime :* Jest po ptrostu świetne…Szczególnie główni bohaterzy i CZARNY charakter :D Ale proszę: ma ktoś jakieś linki żebym mogła obejrzeć to anime? Tylko nie www.kreskowki.fani.pl bo tam przewaznie jest „przeciazony serwer” uhhhh….Proszę!!!!!!!! Z niecierpliwościa czekam na odpowiedź od jakiegoś uzytkownika. Linki proszę abyście przesyłali na numer gg 5515389



P.S.Możecie od epizotu 3 włącznie przesyłać ;] bo do drugiego obejrzałam na kreskowki.fani T.T
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-11-2008, 11:07   

NANA

yoanna : 2.11.2008 10:54:42 (83.11.176.80)
Cytat:

a wiecie oś na temat drugiej serii?

Norrc : 2.11.2008 13:54:54 (77.89.72.218)

Re: Infantylne i słabe

Komentarz do recenzji "Higurashi no Naku Koro ni Kai"

W koszu
Cytat:
Tak, panuje wolność słowa, dlatego możemy wyrażać nasze oburzenie i niezadowolenie, prawda? Recenzja pisana jest po to, aby na siłę pokazać czytającemu, że autor jest fajny i ma wyrobiony gust a nie jest zwykłym głupkiem z fandomu który zachwyca się każdym pantsu-ecchi-mordobicie. Dla nas, nie ma nadzei. jesteśmy skazani na Tengou Tenge i Ikkitousen bo mądrzejszych (guębokich) tytułów nie zrozumiemy :(


podsumowanie: LOL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-11-2008, 20:38   

Naruto :PP : 2.11.2008 19:46:39 (83.20.242.194)
Re: Green Green :D :**
Cytat:
Troche głupio sie skończylo bo chciałem zeby Midori i Yommoto czy jakos tam , zeby byli razem :( tez fajnie sie skończylo ale.. no właśnie :(

Narito :P : 2.11.2008 19:52:11 (83.20.242.194)
Re: Midori... Moja Midori... Zawsze będziemy razem...
Cytat:

rozumiem cie dokładnie ;(((... To miało sie inaczej skończyć ! ;((((((((((((

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-11-2008, 13:48   

Darker than BLACK

Wycieczka osobistaemix : 10.11.2008 21:27:23 (91.198.27.32)
Nic ciekawego
Cytat:
Niestety muszę stwierdzić że Enevi nie umie pisać recenzji albo ma dziwny gust(gdyż o wielu jej recenzjach mam takie zdanie).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-11-2008, 18:58   

zniesmaczony : 20.11.2008 18:22:02 (83.175.186.73)
Komentarz do recenzji "Baccano!"

Cytat:
nie oglądałam tej serii, ale mam uwagę co do użycia jednego określenia. Chodzi mi mianowicie o zastosowanie sformułowania "Nie byłam też wstrząśnięta, bo celem twórców nie jest wywołanie katharsis u widza." Co to ma znaczyć?
Katharsis oznacza "oczyszczenie", więc dlaczego autor to tu zastosował. Moja uwaga, będąca zarazem radą, proszę nie stosować słów, których znaczenia nie jesteście pewni, tylko po to, aby uwydatnić pseudo "profesjonalizm" recenzji. (przepraszam, że to nie do końca na temat", co do serialu, to chętnie nie obejrzę.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 02-03-2009, 21:00   

Wiem, że w obecnym systemie to niepotrzebne, ale oto pewien ewenement: sfrustrowana trufanka... Shining Tears X Wind:

Cytat:
normalnie zal mi się robi Was czytając te komy.A na widok recenzji to mi niedobrze.Weźcie sobie oglądnijcie jakąś haremówę,albo „Boku ga ita” to dopiero zobaczycie co to złe anime.


Cytat:
no nie dziwie się,że Ci się nie podobało skoro oglądałeś po pijaku!No i jak już na początku Ci się nie podobało to poco oglądasz dalej!?
To tyle do Ciebie;p;p;p
Tak nawiasem do recenzentów ze strony Tanuki.Obiście nigdy tu nie wchodzę.Wiecie czemu?Bo recenzje piszą takie szuje jak autor tego tekstu!!Jak Ci się anime nie podoba to kobiecina lekkich obyczajów po co piszesz do niego recenzję!?Zostaw i zapomnij!!A te Waszym zdaniem „świetne” anime typu „Boku ga ita”(na którym prawie zasnęłam,zwymiotowałam i zszargałam nerwy)są po prostu idiiotyczne!!Cieszę się,ze to anime oglądnęłam najpierw,a potem przeczytałam Twoją durną i kłamliwą recenzję!Bierz się Autorze za recenzjowanie anime,które lubisz,a nie recenzujesz i psujesz zabawe ludzią!

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2009, 16:19   

Zegramistrz, specjalnie dla Ciebie przeklejam: Crystal Triangle znalazł obrońcę!
plachu napisał/a:
Serio chcesz powiedzieć że to jest najgorsze anime?

W takim razie jesteś idiotą a twoja koleżanka zrobiła Cię w chu**. Pozdrawiam kretyna który robi z siebie pajaca ukazując bardzo stare anime w jak najgorszym świetle.

Ciekawe czy w ogóle je obejrzałeś i o jakiej karierze ty mówisz?

Fakt anime nie powala na kolana a, obejrzałem je tylko z ciekawości ale mimo to bardzo mi się spodobało.

Idąc dalej twoim tokiem rozumowania, równie idiotycznie mógłbyś napisać że Shonan Junai Gumi (prequel GTO) w ogóle nie powinno być zaliczane do anime a Golden Boy nie posiada fabuły.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 03-06-2009, 19:35   

Komentarz do recenzji Chocotto Sister - usunięty, bo sprytny jegomość dał linka do swojego profilu na YT jako username.

youtube. com/user/Naproxenum
Cytat:
to są rozkosze mieszkania w Polsce

dyletancka recenzja nastolatki.... dłuuuga, z mnóstwem powtórzeń, stylistycznie niespójna...
patrząc po ilości usuniętych komentarzy... zbyt zakompleksionej jak na wiek dojrzewania...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2009, 16:54   

Licho wie, czy sprawa nie będzie miała ciągu dalszego, więc może tu dam znać, co i jak. Wywaliłam dzisiaj dwa komentarze (jeden rano, drugi przed chwilą), pisane pod różnymi nickami, ale dość podobne w charakterze, więc być może pochodzące od jednej osoby. Są to przypadki "graniczne" - są rozbudowane i zawierają co nieco o serii, ale w dużej mierze składają się z bardzo napastliwej polemiki, graniczącej z wycieczkami osobistymi (których nie da się czysto "wyciąć", zostawiając sam komentarz na temat serii). Wykrzaczyłam je na własną odpowiedzialność, jeśli się panna będzie pultać, to mogę jakoś reagować.

Z komentarzy do Hunter X Hunter (do komentarza powyżej)
Cytat:
Czytałam wiele komentarzy odnośnie HxH – polskich, angielskich i niemieckich. Ta wypowiedź jest jedną z najgłupszych, z jakimi się spotkałam. Ok. Rozumiem, ze seria nie jest doskonała – sama zauważyłam mnóstwo braków. Nie potrafię jednak się zgodzić z twoją opinią. Nie będę się teraz opisywać bo trochę późna, jak na to godzina. Powiem tylko jedno:

Czepiasz się, że Razor (twój „facet siatkarz”) używa „dzikich mocy” o_O. Pomijając twoje nazewnictwo muszę przyznać, że zdarzają się na forach osoby, które mają coś przeciwko eee…. no zostańmy przy twoich „dzikich mocach”. -_- Jednak ty i tobie podobni nie pomyślą, że jest to całkiem naturalne. Gona poznajemy, jako dzieciaka mieszkającego w wiosce w głębi dżungli – całkowicie odizolowanego od cywilizacji. Wychowywała go Mito więc dzieciak miał jak w raju. Gdy wyruszył w podróż pragnąć zostać Łowcą po raz pierwszy zasmakował prawdziwego życia. Jednak nie mógł tak od razu się zmienić. Widzimy więc, jak podchodzi do egzaminów, trudzi się by odnieść sukces mimo swojego braku przygotowań – podczas walki w wieży 5/5 autor musiał wymyślić fortel w postaci świeczki, bo walki typu Kurapiki albo Killui byłby stanowczo ponad jego siły. Podczas przedostatniego egzaminu nawet Hisoka był zmuszony mu pomóc (z własnych ehm… przyczyn, ale jednak). Dopiero z czasem, gdy Gon zaczął trenować widzimy pewne zmiany. Sadziłeś, że „moce nadprzyrodzone” będą się ograniczać tylko do podstawowego użycia Nen!? W miarę rozwoju wypadków Gon i Killua zyskują nowe umiejętności. Trening chłopców z Biscuit na Greed Island należy do moich ulubionych momentów. NIe ma także w nim nic przesadzonego. A Razor, któego tak nie mogłeś znieść? Widząc pojedynek (grę) z nim jest jasno ukazana różnica pomiędzy jego siłą a Gona. Zupełnie inny poziom. Kolejny przykład… Genei Ryodan. Oni także nie spełniają twoich wymogów? Zauważ, że oni nie bez powodu uchodzą za najniebezpieczniejszych kryminalistów.

Np. przeszkadzają tobie i zresztą wielu innym osobom postępujące wraz z fabułą nadprzyrodzone moce. Jakoś jednak nigdzie nie zauważyłam takiego ciosu wymierzonego w Dragon Ball. Przecież Goku ten był zwykłym karateką a z czasem odkrył Ki (w HxH znane pod nazwą Nen) na scenę wkroczyli nawet kosmici – tu to dopiero mamy do czynienia z science fiction. Nikomu to jednak nie przeszkadzało. W HxH jednak pojawia się facet, który potrafi uformować ze swojego Nen kulę i odbić ją jak piłkę i od razu koniec świata.

Najpierw poznałam DB. HxH przyszedł dużo później na długo po Naruto. Jednak w moich oczach ani DB ani też Naruto mogłyby nigdy nie powstać. Nie byłoby straty. HxH ze wszystkimi swoimi błędami jest o wiele więcej warte niż te dwa razem wzięte. Teraz czekam tylko z niecierpliwością aż zakończy się kolejny epizod w mandze i stworzą kolejny sezon anime. Ta… wiem. „Ta dziewczyna nie wie co mówi.” ^^ Wiem. Każdy ma swój gust. Tak jak jestem bardzo wybredna pod względem anime to HxH przypadło mi do gustu od razu. Zdania nie zmienię.

Tak od siebie… Z tego anime/mangi wyniosłam bezgraniczne uwielbienie dla Genei Ryodan. :* Chociaż wiem, ze autor mógł dodać sporo to jednak stworzył naprawdę niesamowitą grupę. Zresztą, jak pewnie wszyscy zauważyli nie bez powodu mam nick machi – ten nick towarzyszy mi na kilkunastu forach. :)

No, to by było na tyle. Tyle się napisała a obawiam się, że byłeś tu tylko jednorazowo i marna szansa, ze to przeczytasz.

Chce też podziękować kuzynce do której przyjechałam na tydzień na wakacje z Niemiec, siedzę do tej godziny i nie pozwalam jej spać i na dodatek wyciągnęłam ją jeszcze z łóżka by sprawdziła ą wiadomość i poprawiła niektóre błędy. :) Ale to wszystko dla HxH więc było warto.


Z komentarzy do Gundam 00 (do recenzentki)
Cytat:
Po przeczytaniu recenzji i większości komentarzy, oraz po obejrzeniu obu serii G00 zastanawiam się tylko nad jednym ( i tu pytanie do autorki recenzji) co było komediowego i śmiesznego w pierwszym sezonie ( bo po przeczytaniu śmiesznych zarzutach o niewyjasnienie choćby kim jest Tieria wnioskuję że tylko 1 część Pani obejrzała, co więcej nie dokońca zrpozumiała pani co znaczy „mission incompete”, mozna rozumieć ze tylko z 1 miała Pani do czynienia)? To był mój pierwszy Gundam, ale z mechami i ogólnie z anime mam doscyć długo już do czynienia. I jestem w szoku po tym co tu czytam!

Ogólnie rzecz biorąc humor w anime jest nierozłącznym aspektem jego bytowania, jednakże zastanawia mnie cóż tak rozbawiło autorkę tego tekstu, że mimo, że jest do dramat sci-fi, nazwała go komedią? Rozterki i zachowanie Setsuny drażniącym? Proszę wybaczyć ale ja zwróciłem na to uwagę dopiero po przeczytaniu Pani recenzji, co więcej uważam, że w piękny sposób został uchwycony tu obraz chłopca, który odnalazł swój cel ale nie ma pojęcia na jakim etapie jego realizowania jest.

Przykrą sprawą jest także pytanie o to czy który kolwiek z bohaterów nie miał tragicznej przeszłości. A czemu miałby nie mieć? Każdy z ludzi przeżył tragedię i każdy z was komentujących ten artykuł ma zapewne za sobą wydażenia mniej lub bardziej traumatyczne, zapewne każdy widział na własne oczy skutki terroryzmu, alkoholizmu, prania mózgu .. czemu was dziwi to, że podobne aspekty zostały użyte w tym anime?

Jak wiemy gustibus est non disputandum, więc sam fakt czy komuś Gundam podoba się czy nie mnie nie interesuje, chodzi o sam fakt waszych śmiesznych zarzutów. Są one bardziej trywialne niż krytyka ludzi którzy nigdy nie oglądali anime ( np. a niby jakim cudem te roboty tak łażą i walczą? ; a od kiedy samurajowie latają?).

Jeżeli was coś drażni, rozumiem i szanuję to ale zastanówcie się czy wynika to z tego że anime jest słabe czy z tego że wam nie do końca te anime/ te szczegóły nie przypadły do gustu.

Ja jestem pod duzym wrażeniem obu serii i czekam niecierpliwie na Movie. Polecam każdemu bez względu na preferencję anime, akcja toczy się tu nieustannie i rwie do przodu z każdym epizodem, ogląda się jednym tchem.

Serdecznie Polecam!

P.S .. jeśli ktoś prychał herbatą na monitor, to może czas na badania? To może być epilepsja :)) Gundam 00 napewno nie jest komedia i to stwierdzenie autorki czyni jej wypowiedź ciutkę beznadziejną :) Bardzo liczyłbym o podjęcie dialogu, tu, przez komunikator, gdziekolwiek, strasznie mnie interesuje cóż tak zabawnego odnalazła Pani w tej serii :))

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 57 z 58 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 56, 57, 58  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group