FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 56, 57, 58  Następny
  Tanuki Anime - Komentarze czytelników
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-06-2005, 15:24   Tanuki Anime - Komentarze czytelników

Tak, żeby zachować dla potomności gdzieś w (nie)widocznym miejscu.
Xeniph, specjalnie dla Ciebie :)

QuicXerfer^666 : 7.06.2005 13:20:01
jebnięty recenzent :D ;/
Xenipha chyba jest ogromnym i zajebanym ignorantem i Hellsing woógle nie oglądał takie oceny to z recenzentem można sobie w dupe wsadzić.:D ;/

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-06-2005, 16:15   

Kolejny osobnik, któremu wielką trudność stanowi zrozumienie konceptu, że nie wszyscy ludzie myślą tak samo. Nothing to see here, move on.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-06-2005, 16:22   

Ktoś ma rację we wszystkim co napisał. a recenzent to frajer ofkurzi mend pasożytnicza:D:/. HELLSING RZĄDZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A recenzent jest mały ma wszy w pempku i nie rośnie :D :/

Te wszy w pępku mnie zabiły...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 07-06-2005, 16:30   

mnie też.... i komenta, który poleciał.
zastanawiam się, cóż to oznacza "ofkurzi" ... bo "mend pasożytnicza" to się domyślam ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2005, 16:49   

IKa napisał/a:
mnie też.... i komenta, który poleciał.
zastanawiam się, cóż to oznacza "ofkurzi" ... bo "mend pasożytnicza" to się domyślam ...


Obawiam się, że to miało być "ofkurz i" = "of course i", ale oczywiście daleko mi do zrozumienia głębi poetyckiej wręcz stylistyki autora danego komentarza.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2005, 17:18   

O rany... GitSowi fanboye przy nim to erudyci :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-06-2005, 09:41   

Co by nie gadać to pomysłowy gościu;>.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2005, 09:11   

Nie będę tutaj się rozwodzić, ale zacytuję wczorajszy komentarz do Evangeliona (wiem, że go wszyscy czytali):
Cytat:
...mam proste pytanie: Po co za recenzje brał się ktoś kto nie jest w stanie zrozumieć tej serii?

Dla mnie to co najmniej niekompetencja a taka recenzja nie jest nic warta. Dlaczego tak mówie? otóż dlatego, że NGE zdecydowanie ma przesłanie i sens! powiem więcej... To przesłanie zmieniło i ukierunkowało moje życie... niektórzy mogą się dziwić, inni śmiać. Ale zapytam tylko, czy możliwym było by, że przesłanie którego niema, było by w stanie na mnie wpływać tak silnie, gdybym je sobie np. po prostu uroił!?
...ja treści tego anime rozpatrywałem całymi dniami a terminy, które w NGE padły choćby takie jak AbsolutTerrorField (które symbolizuje granice Ego) używam w egzystencjonalnych rozmowach ze swymi przyjaciółmi.
Dla mnie ta recenzja jest po prostu tragicznym tworem i zaciemnia nie zaznajomionemu potencjalnemu odbiorcy prawdziwe (czytaj: bardziej obiektywne) podejście do serii.

Innymi słowy zarzucam tej recenzji CAŁKOWITY (bo subiektywizm nie jest zły) BRAK OBIEKTYWIZMU... oparty co najgorsze na niekompetencji (tj. niezrozumieniu serii przez recenzenta).

...Deklaruje jednocześnie, iż mam zamiar podjąć się karkołomnego zadania zrecenzowania NGE...
i sądzę, że każdy chcąc nie chcąc zgodzi się z moją wypowiedzią.


Przypominam też moją odpowiedź:
Cytat:
Obiektywnie rzecz biorąc, zapraszam na forum, chętnie podyskutuję. A co do recenzji: jeśli będzie na poziomie (w sensie gramatyczno-logicznym, nie musi być zgodna z moją opinią), to jej zamieszczenie u nas jest jak najbardziej do pomyślenia. Szczerze mówiąc wiem, że są osoby, które tę serię odebrały tak jak Ty i chętnie opublikowałabym taki tekst jako opozycję do mojego głosu "niedowiarka".


A czynię to po to, żeby wykazać, że moja metoda jest skuteczna. Na pewno lepsza niż wyśmiewanie jego argumentów. Jegomość został w miły sposób spacyfikowany, czego dowodem poniższa PM, którą znalazłam dzisiaj na forum.
Cytat:
Sory za tak ostrą krytyke, ale chyba miałem zły dzień... w każdym razie nie chce offtopować w komentarzach ciągnąc ten wątek dlatego pisze tu. Dzięki za spokojną odpowiedź (w dzisiejszych czasach to żadkość ; ) )
Kiedy tylko znajde czas postaram się napisać obiecanąrecenzje... mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-07-2005, 13:19   

A ja melduję, że właśnie poleciał drugi z serii komentarz do FMA. Brzmiący mniej więcej "nie powinniście brać się za pisanie recenzji, skoro nie macie gustu". Podpisane jako "ja :]".

W związku z tym chyba naprawdę należałoby napisać wyraźniej (i najlepiej jeszcze wytłuścić), że komentarze dotyczą serii, nie recenzji - i że z ewentualną krytyką recki zapraszamy na forum - -"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2005, 14:19   

czy ten poprzedni (o tym, że recenzent powinien lepiej zająć się czymś innym a nie pisaniem recenzji) też nie był podpisany ja :] ?

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-07-2005, 14:23   

też :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2005, 14:42   

True Otaku EvaGitS z Jedynym Słusznym "Ambitnym" gustem w całej okazałości :P. Pewnie kolejny licealista co to uważa że wie wszystko (też taki byłem) :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 08-07-2005, 22:27   

poleciał właśnie bardzo rzeczowy koment podpisany "ktoś" o jakże znamiennym i głebokim tytule "wal się" o treści "Slayersi są super!!!" do komentarza "jubei" :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 09-07-2005, 23:14   

dzisiejszy plon:

zergadis0 napisał/a:
Weźcie sobie Aspirynę!

Niewiem jaki kretyn to oceniał! Ta kinówka jest poprostu perfekcyjna! Non stop jaja ze wszystkigo z czego się da! jak dla mnie 10/10!

Komentarz do recenzji "Slayers Great"


zergadis0 napisał/a:
Znowu problemy z głową...

Jak ci recenzenci mogą obrażać serię która jest dla mnie niemal świętością!? W Hack//Sign zachwyca poprostu WSZYSTKO! Postacie bardzo ciekawe, fabuła też świetna, grafika tak samo, a muzyka to wręcz ARCZYDZIEŁO! Jak dla mnie 11/10!

Komentarz do recenzji ".hack//SIGN"

zergadis0 napisał/a:
GITS 2

Chyba ten co oceniał ten film naprawdę ma problemy z głową. To że nie mógł go zrozumieć nie oznacza że ma słabą fabułę! Jak dla mnie fabuła conajmniej 9/10

Komentarz do recenzji "Ghost in the Shell 2: Innocence"

zergadis0 napisał/a:
GITS

Ludzie... żeby tak nisko ocenić tak WYBITNĄ pozycję? Oceniający w tym serwisie są naprawdę dziwni.

Komentarz do recenzji "Ghost in the Shell"

zergadis0 napisał/a:
EoE

Trzeba być kretynem aby wystawić EoE 4/10 za fabułę i 6/10 za postacie! Trudno powiedzieć czy widziałem kiedyś leprzy film! Jak dla mnie 10/10 w każdej kategori!

Komentarz do recenzji "End of Evangelion"

zergadis0 napisał/a:
Cowboy Bebop

WSZYSTKO co związane z Cowboy Bebop jest GENIALNE

Komentarz do recenzji "Cowboy Bebop"

zergadis0 napisał/a:
Rewelacja!

Moim zdaniem trzeba mieć coś nie tak aby tak słabo ocenić tak genialną serię jak Love Hina. Zarówno manga jak i seria TV oraz OAV są poprostu genialne!

Komentarz do recenzji "Love Hina Again"

tusia napisał/a:
Re: no tak...

Ravey napisał/a:

zgadzam sie w 100%to wspaniałe anime leci na Hyperze:D hyba o tym kazdy wie Last Exile jest takie fajne jak;
Hellsing,Gundam Wing,Tajemnica przeszłości
...iiii jak zawsze świetne Grat Teacher Onizuka
:D

Tak onizuka był niesamowity :] odpiszesz mi :("

Komentarz do recenzji "Last Exile"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 11-07-2005, 18:26   

Chyba trzeba będzie przeczyścic komentarze '>_<' <- *the evil one*

yattaman
mazi000 : 21.06.2005 08:52:00 (80.53.149.182)
yatta

Cytat:
yattaman jest najlepszym anime wszechczasow


kanzen@vp.pl : 10.07.2005 22:36:58 (195.238.247.3)
Cytat:
Re: yatta

OWSZEM NAJLEPSZE ! A MA KTOŚ MUZYCZKE Z MOMENTU KiedY BANDA DORONBO ROBI ROBOTA :D:D:D ??? PLIS PRZEŚLIJCIE MI !


last exile
tusia : 8.07.2005 20:27:13 (193.110.231.134)
...
Cytat:
JA TO KOCHAM i szkoda że się kończy :( szukam muzyki z tego :]ktoś wie gdzie moge znaleźć piszcie na temat lastexile (tusia-92@go2.pl)


Ravey : 20.06.2005 12:49:36 (80.50.36.186)
no tak...
Cytat:
zgadzam sie w 100%to wspaniałe anime leci na Hyperze:D hyba o tym kazdy wie Last Exile jest takie fajne jak;
Hellsing,Gundam Wing,Tajemnica przeszłości
...iiii jak zawsze świetne Grat Teacher Onizuka
:D


slayers
Que : 5.07.2005 20:17:35 (83.16.30.11)
Re: Heh
Cytat:

Aśka :] napisał/a:

Minatsu napisał/a:

Świetne anime. Cool magia, przygody i humor. Najlepsza jest Lina i Xelos :)
Nie masz przypadkiem słów Dragon Slave w oryginale?
Pozdrawiam

Niemasz racji, najlepszy jest Zelgadis, on jest tak słodki, że oczu od telewizora oderwać nie mogłam !!! :)

Aghr, nieprawda! Najlepszy jest Xell i już ^o^ xD


Record of Lodoss War: Chronicles of the Heroic Knight
miyu napisał/a:

*Tytuł XD

HOHOHO wyjdzie tlyko że ja obronię to anime (któego nye oglądałam ^^"" _^_''') tylko czytałam mangę =,= kurde ja mam wrażenie czy tylko ja cuś widze w takich mangach i aninme?? za dużo naczytałam się Widźmina =,= ale te 2 punkty za fabułe no cóż każdy ocania jak chce (po co ja idiotka to pisze <gleba gleb>) XD ale jednak dla mnie Lodoss ma cuś w sobie _^_


X: Movie
Taka jedna : 26.06.2005 20:16:21 (83.27.98.243)
Re: X
Cytat:
Ano, ja odnosnie spoileru (czy spoilera? Jak to sie pisze?)... Ładne przegiecie, nie? Ja w sumie X oglądalam tylko po to:P
Poazdrawiam Cię.


mermaid melody
Rosiczka-chan : 24.06.2005 13:58:54 (80.55.145.106)
Wszystkiego najlepszego dla autorki
Cytat:
z okazji nadchodzących 61 urodzin.


GTO
ciekawa : 20.06.2005 17:11:22 (83.17.116.170)
kto wie o czym był ostatni odcinek GTO?
Cytat:
kto wie o czym był ostatni odcinek GTO?


Wolf's Rain
lila : 19.06.2005 19:49:26 (83.22.46.214)
uuuuu
Cytat:
wszystko super ale glupio sie konczy!!!!!!:(


Fullmetal Alchemist
mrs.S : 18.06.2005 11:11:11 (62.233.253.5)
:|
Cytat:
Anime jest bardzo dobre. Co za balwan pisal ta recenzje?


:<> : 19.06.2005 08:04:55 (83.22.52.108)
OH MY GOSH
Cytat:
WCZORAJ WIEDZIALAM NOWE CZESCI "FULL METAL ALCHEMIST"SA SUPCIO!!!!!I JESREM CIEKAWA JAKA BIEDZIE DO TEGO RECENZJA(JESLI BEDZIE)


mimka : 19.06.2005 09:06:32 (83.22.52.108)
FMA MOVIE
Cytat:
NIE DOCZEKAM SIE TEJ CHWILI A PREMIERA W JAPONI 23 CZERWCA!!!!!!!!!!!!!!!!


Windreal : 18.04.2005 09:25:19 (83.20.79.136)
Tytuł wymagany :/
Cytat:
Ale ja muszę jeszcze coś dodać: nie pan, tylko PANI ;p A "nadmierna" (?!?!?) popularność to wcale nie minus (bo niby dlaczego miałoby to być ujmą?).


fma fan : 17.06.2005 13:32:07 (83.22.49.230)
miodzio
Cytat:
strasznie lubie ten serial ;)polecam!!!!!


Ayashi no Ceres
pytania o skanlacje =='

Mirabelka : 1.06.2005 15:28:09 (213.199.216.2)
Och Aki......
Cytat:
Mi tam najbardziej podobał się Aki !! Pocałunek z Ayą przy fontannie był nie-sa-mo-wi-ty!! Szkoda, że to jego siostra :(


Alex : 18.06.2005 14:37:46 (83.23.197.239)
...
Cytat:
I tak Aki the best :P.. tylko szkoda, że skończył tak jak skończył :(


Recca no Honou
Shi M. : 18.06.2005 11:36:32 (83.23.20.138)
The best ;)
Cytat:
Dzięki stronie *** mam szanse czytać tak wspaniałą mangę, Flame of Recca ;D Polecam ją wszystkim, bo jest naprawde świetna!!!
Jeżeli ktoś posiada odcinki Flame of Recca, to prosze o kontakt, bo bardzo mi na nich zależy :)
Mój e-mail to kasia1423@wp.pl
Gg: 4967678
Buźka :*


Fushigi Yuug
Sara : 17.06.2005 11:23:58 (83.28.151.19)
hai!
Cytat:
heya!
Fushigi Yuugi to naprawdę fajna anime!
Pokochałam ją!Dzieki niej zaczełam się uczyć chińskiego!Naprawdę warto było ją oglądnąć!
Jej fabułam jest super!Przynajmiej ja tak sądzie!

Nie zrozumiany............:P : 26.04.2005 13:23:36 (213.192.91.227)
......Fushigi Yuugi...........
Cytat:
Nakago..Moja siostra się w nim buja....zzz
Lubię go ale nie kocham, ona uważa że nie jest zły tylko nie zrozumiany.........
Miaka....Ona jest głupia, każdy prawie sie wniej kocha o ona ma muz wielkości orzeszka...
Fushigi Yuugi...to super super super mnga!!!

sailor moon
Animka : 27.05.2005 18:24:19 (193.151.96.28)
wyjasnienie serii
Cytat:
1. To, zę postacie będą sie rozwijać oznacza, że sailorki przejdą transformacje w super sailorki, a Sailor Moon zmieni się ostatecznie w Eternal Sailor Moon.
Szkoda, że tylko tyle jest do wyjaśniania;-(!!!
Ale to nic nie szkodzi!!! Wasza Animka!!!


Sailor Moon Live Action
*Ysengrinn : 7.06.2005 12:05:53 (80.55.214.122)
Nie mehr...
Cytat:
To było straszne... Powinni tego zabronić...[/qoute]

Sailor Moon S
Animka : 22.05.2005 15:21:03 (193.151.96.28)
objaśnienia
Cytat:
A teraz moja kolej!

Objaśnię te 4 kadry:

- pierwszy kadr u góry przedstawia Chibiusę jako Sailor ChibiMoon i Tuxedo Kemena czyli Mamoru (jakby ktoś był niezbyt kapiszi Mamoru i Tuxedo to ta sama postać)
- druga fotka u góry przedstawia Sailor Uranus czyli Harukę Tenou (to ta krótkowłosa blondynka) i Sailor Neptune (to ta druga). Wyjaśnie o co chodzi z ich charakterami. kliknij: ukryte Otóż Haruka zachowuje sie jak chłopak. Gdy sailorki ją spotykają myślą w pierwszej chwili, że jest chłopakiewm i sie w niej zakochują. A Haruka to wykorzystuje robiąc w filmie śmieszne sceny. Z perspektywy widza możnaby pomyśleć że Haruka i Michiru mają sie ku sobie, ponieważ w jednym z odcinków Haruka pobiła chłopaka, który zalecał sie do Michiru.
- pierwsza dolna fotka przedstawia tą trzecią nieznana postać. Jest nią Sailor Pluto.
- druga dolna fotka przedstawia Hoatru Tomoe kliknij: ukryte córke doktora Tomoe, który by ratować życie córki zgodził się na pakt z ciemnymi mocami i od tej pory w ciele dzieczynki zamieszkuje Misterss 9 (czyt. Najn). Okazuje sie jednak, ze Hotaru jest ostatnią z czarodzijek - Sailor Saturn. Sailor Saturn ma moc zniszczenia i śmierci co w połączeniu z potęgą ciemnej mocy Misterss 9 daje wybuchową mieszankę. Lecz dzięki pomocy ChibiUsy i Sailor Moon. Misterss 9 zostaje pokonana, a zła natura Sailor Saturn zostaje przezwyciężona. Po pokonaniu Misterss 9 i złej strony Sailor Saturn Hotaru zamienia się w dziecko i od tej pory jest pod opieką Haruki i Michiru (i tu kolejny wątek związany z naszą nietypową parą).

Wasza Animka! przeczytajcie jeszcze jeden zamieszczony przeze mnie tu koment w którym wyjaśniam tajemnicę talizmanów.
Narka! ;-)


i jeszcze

[quote="animka"] Otóż w tej serii:
kliknij: ukryte dwie czarodziejki poszukują trzech talizmanów, z których ma powstać świą=ęty Graal. Te talizmany sa ukryte w czystych sercach trzech ziemian. Okazuje się, że ci ziemianie to nie kto inny jak Sailor Uranus, Sailor Neptune i Sailor Pluto. Niestety by zdobyc te talizmany te trzy sailorki musza zginąć. W tym celu pojawia się kolejny czarny charakter (niestey nie wiem jak jej na imię). Zabija ona Sailor Neptune i Sailor Uranus. Na szczęscie jednak do akcji wkracza Sailor Pluto z trzecim talizmanem i przywraca życie zabitym sailorkom. Po połączniu się talizmanów powstaje święty Graal. Sailorki przekazują go Sailor Moon, która dzięki jego mocy zmienia się w Super Sailor Moon.

Animka!! pozdwawiam fanów anime!!!



Sailor Moon Sailor Stars
Animka : 22.05.2005 16:16:51 (193.151.96.28)
wyjaśnienie serii
Cytat:
1. W tej serii Super Sailor Moon przemienia się w swą ostateczną formę wiecznej czarodziejki Eternal Sailor Moon.
2. Zespół ThreeLights to tak naprawdę Sailor StarLights. Bardzo dziwne, że faceci zmieniają się w sailorki, ale mniejsza o to. Seiya zakochuje się w Usagi i jako Sailor Star Fighter postanawia bronić Eternal Sailor Moon w przeciwieństwie do innych SatrLights. Sailor StarLights poszukują swojej księżniczki - Księżniczki Kakyu, która potem sie odnajduje, lecz zostaje zabita przez Galaxię.
Dla dopełnienia Taiki zmienia się w Sailor Star Maker, a Yaten w Sailor Star Healer.
3. ChibiChibi nie jest (!) córką Usagi ani chibiUsy. Jest ona promykiem nadziei. ChibiChibi jest ziarnem, które dobra Galxia po zrozumieniu swojego zła wysłała w przeszłość by powstrzymać samą siebie przed zniszczeniem Kosmosu.
4. Tajemnicą Galaxii, jak mniemam, jest to, że tak naprawdę jest dobra, lecz w jej sercu zamieszkała Sailor Chaos - zła czarodziejka chaosu. Podczas ostatecznej walki z księzniczką Sernity, dobra strona galaxii wypuszcza wszystkie zabrane ziarna i pokonuje w sobie zło.
5. Aha no i nie martwcie sie o związek Mamoru i Usagi, bo Usagi wcale nie ma zamiaru pokochać Seiy.

Wasza Animka!!! Teraz to facet byłeś naprawdę tajemniczy w tym tekście!


*Miya-chan : 23.05.2005 21:11:38 (82.139.13.231)
Re: wyjaśnienie serii
Cytat:
Zaiste, raczej bym się nie zgodziła, chyba że o czymś nie wiem ^ ^'
A recenzowanie raczej nie polega na wyjaśnianiu wszystkich tajemnic serii, nawet takiej, którą i tak pewnie wszyscy już dawno widzieli...

Animka : 27.05.2005 18:03:29 (193.151.96.28)
Re: wyjaśnienie serii
Cytat:
Przepraszam za pomylenie płci. A za reszte nie przeproszę, bo wiem jak ciężko jest znaleźć coś o swoim ukochanym anime!!! Ważniaro!!!


pomijam mój =='

olka : 10.05.2005 16:14:19 (82.160.76.210)
Cytat:
Każdy ma swój gust! Nikt nie zmusi nikogo, by polubił Mamoru czy tego drugiego! Ja lubiłam obu. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że najgorsza była ta seria z pegazem! Tam prawie wcale nie było Sailor moon tylko ta Chibiusa. To skandal! Co prawda, czasami było dużo śmiechu, ale to nie stawia tej serii na 1, 2 lub3 miejscu.

Cytat:
Zgadzam się z tym, że zmiana płci u tych gwiezdnych czarodziejek to DUŻA PRZESADA

Sailor Moon S Movie: Hearts in Ice
Animka : 22.05.2005 15:47:29 (193.151.96.28)
wyjaśnienie
Cytat:
Otóż Kakeru obejrzał w kosmosie wschód słońca razem z Przepiąkną Luną, która zamieniła się w prawdziwą kobietę dzięki potędze miłości. Cudowne no nie! Fotka luny-kobiety jest zaraz na początku strony w tabelce. W tej serii także pozostałe sailorki dostają super moce i zmieniają się w super sailorki.

Wasza Animka!!! Pozdro dla recenzenta!!!
Ale facet staraj się bardziej ciekawie opisywać anime i nie krytykuj bo nikogo nie zachęcisz do oglądania, a przecież Sailor Moon to najlepsze anime na świecie i z najlepszym wątkiem w całej historii mangi!!!


SMss
Animka : 27.05.2005 18:19:18 (193.151.96.28)
wyjaśnienie serii
Cytat:
1. To właściwe lustro należy do ChibiUsy, która jako, że jest dzieckiem ma najwspanialsze lustro marzeń.
2. Obiektem westchnien ChibiUsy jest Pegaz, który zmienił się dla niej w człowieka.

Wasza Animka!!! Jak tam twój chumor po moich ostatnich komentarzach? Odpisz ;-D

Sailor Moon Super S Movie: Black Dream Hole
Animka : 27.05.2005 18:28:32 (193.151.96.28)
wyjaśnienie serii
Cytat:
1. Outher Senshi pojawiły się tam po to, by odnaleźć talizmany i Mesjasza.
Szkoda, że tylko tyle. Pa. Wasza Animka!!!

saint seyia
Star : 16.04.2005 00:49:17 (80.53.106.122)
:[
Cytat:
No wiesz jak tak mozesz :( przeciez, jezeli przyjrzec sie blizej to znajdziesz tam fabyle i chrakter postaci .... a tak na marginecie to najlepsze anime jakie widzialam do tej pory z tes serii... i jeszcze jedno nie napisane zostalo o wersji Hades i Zeus <-- ale to tak dla ciekawostki ^-^

UFO Princess Valkyrie
*wa-totem : 4.06.2005 11:39:10 (83.24.160.84)
no, ja niejako z poczucia obowiązku...
Cytat:
m...m...MEIDO!!!!! xD''

GITS
vlos : 28.05.2005 22:43:51 (62.21.108.151)
MEGA LOL!!!
Cytat:
normalnie trzymajcie mnie bo padne!
nawet nie wiesz jak wielki swietokractwo popelniles i wykzales sie absolutna nieznajomoscia tematu

czlowiku ty ghosta oceniles taksamo jak Armitage III!!!!

normalnie rece opadaja

NGE
m2dman : 12.05.2005 10:09:29 (83.23.143.172)
hmm
Cytat:
Widzę, że zrozumienie tego anime, to zbyt wiele dla chociażby redaktora/tki tej recenzji, no ale czego można oczekiwać po ślepcu który czyta wiersze w dodatku napisana nie językiem "Brajla" tylko po DZAPOŃSKU... (mała sarkastyczna aluzja) a... jeśli chodzi o motywy chrześcijańskie to jest tego multum, tylko widać nie każdy zna podstawy Bibli..
pozdrawiam i zachęcam do dokształcenia!
nie mowie że ta seraj to dzieło nad dziełami
ani ze ja jestem super inteligentny, ale po co ktoś zabiera się za cos czego nigdy nie zrozumie?

Bakuretsu Hunters ... Animka strikes back....
animka : 22.05.2005 14:44:19 (193.151.96.28)
muzyka
Cytat:
Nie widziałam samej serii TV ani też nie czytałam mangi, ale miałam okazję posłuchać muzyki oppeningowej i edningowej. Są kapitalne. Z klipu oppeningowego sądziłam, że to nie jest komedia, lecz pozory mylą. W każdym razie zgadzam się co do biustów. Są trochę za duże. No cóż, może dlatego, by tamaten facet podobny do kobiety mógł być od drugiej płci lepiej odróżniany. Mnie tamnie przeszkadzaja biusty w końcu jestem kobietą. Takich erotycznych scen nie powinni oglądac mali chłopcy, a nie wszystkie dzieci do lat 18. To absurd. A na lekcji biologii to co? Jak w podręczniku opisywane jest ciało człowieka to też przystałaniamy sobie te miejsca kartką hę?! To jakiś aburd z tym erotyzmem itd. Takie filmy powinny być dozwolone dla wszystkich ludzi w każdym wieku.

Wielka fanka wszystkich anim Animka!!!

Pozdro nie zapomnijcie tego co napisałam!!! ;-)

Toushou Daimos
Matties : 6.05.2005 21:07:51 (84.10.77.17)
What is is ?
Cytat:
Co to kurde? Kasujecie komentarze, czy tylko was wkurzyło, że NA WASZEJ STRONIE jakiś palant reklamował swoją stronę z Daimosem?

Cytat:
Ta. Fakt, piracenie jakiegoś serialu z 1978 roku, to jest bezczelność.
Ale kto będzie kupował za 50 zł videotekę wszystkich odcinków.
Stare odcinki powinne być za darmo, a nie takie cackanie by zdobyć przynajmniej jeden.
Zgadzam się, że piractwo to jedno wielkie dno, ale pomyśl ile z tego ludzi korzysta :D.
Proponuję ich wszystkich aresztować.
Siemka.

+dyskusja o ściagniu i preferencjach Zega :P
Gravitation
Ariel : 18.05.2005 19:13:18 (83.22.18.120)
Gravity...
Cytat:
A nie bo Ryu-chan jest najlepszy!!!!!! ^-^
Nie no... tak seryjnie to całe Gravity jest THE BEST!!! (Złote oczy górą ^^)

x
Hpsi : 6.05.2005 00:06:59 (83.23.93.51)
heh
Cytat:
a ja od 4 miesiecy szukam na necie jakiś odcinóków X ... i kurde nic nie moge znelsć macie jakieś linki czy cos ?

Nurse Witch Komugi-chan Magi Karte
*wa-totem : 29.04.2005 15:28:48 (83.24.171.114)
co... coo... co to?
Cytat:
Co tam robi robot prosto z Yattamanów!?

*Xeniph : 29.04.2005 18:19:45 (83.144.112.203)
Re: co... coo... co to?
Cytat:
Pewnie stoi... nic nadzwyczajnego zresztą, w Abenobashi też on był.

*Tilk : 29.04.2005 18:41:25 (80.55.246.78)
Re: co... coo... co to?
Cytat:
Ba, stoi. Jeździ i gada.

Gunsmith Cats
wormage : 18.04.2005 20:47:45 (84.10.132.247)
Re: {BRAK}
Cytat:
czytałem tylko mange i to właśnie od tej serii zaczęła się moja przygoda z mangą (na początku smiałem się z kolegi który czytuje mangi aż nie dał mi przeczytać tej serii)
Ta manga jest najlepsza jednak filmy niestety pomimo szczerych chęci nie oglądałem.

Onegai Twins
Koval : 15.04.2005 18:18:14 (83.27.106.88)
Powiem wam o Onegai twins
Cytat:
O niee osoba która pisała recenzje to tempy ograniczony burak. Owszem Maiku jest bardziej interesującą postacią niż Kusanagi Kei ale żeby mowić że w ONEGAI TEACHER wątek główny jest nieciekawy to chyba trzeba *** się z 4 piętra na łeb.....
Owszem ONEGAI TWINS JEST BARZDO CIEKAWE lse ONEGAI TEACHER JEST 4x LEPSZE
*nie miałem zamiaru obrażać recenzenta sorry ale mnie troche poniosło
SAYONARA

Jin – Roh
Agnieszka : 6.04.2005 13:25:42 (84.142.186.58)
hmm..
Cytat:
Lepiej idż oglądać po raz dziesiąty Magic Knight Rayearth ewentuanie pisać recenzje Pokenonów zamiast komentwać poważne anime, których fabuła jest dla Ciebie jak widać zbyt wymagająca.

ps.o, 5/10 za grafikę...
tyle samo co Dragon Ball
no sorry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 58 Idź do strony 1, 2, 3 ... 56, 57, 58  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group