FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
  Pytanie do znających się na prawie...
Wersja do druku
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2005, 10:00   

LunarBird, Kaczynski.......... zaraz, to ten pan co to jest rok spozniony z zatwierdzaniem budzetu do szkol warszwskich tak ze nie ma tam teraz kasy na papier toaletowy i srodki czystosci? ten co jest 2 lata spozniony z zatwierdzeniem planu zabudowania warszawy przez to mozna budowac wszystko i wszedzie? ten co dal urzednikom w magistracie po 30 tysiecy premii na koniec roku "za ciezka prace przy podejmowaniu odpowiedzialnych decyzji"?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak, nie ma to jak krysztalowa uczciwosc i wywiazywanie sie z obowiazkow...............................

LunarBird - tak z ciekawosci........... czy masz moze jakies argumenty na poparcie tego czy innego systemu niz to ze sa zli bo sa liberalami/lewica? znaczy sie takie ekonomiczne chociazby....
Przejdź na dół
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-09-2005, 10:09   

Zegarmistrz napisał/a:
Kaczki, Moczulski, Olszewski i reszta towarzystwa miały okazję porządzić krajem w poprzedniej kadencji sejmu.

Figa prawda. Moczulski nigdy nie był w rządzie, Kaczyński de facto też nie. Rząd Olszewskiego został obalony niemal siłą jak tylko zaczął rozliczać komunistów (co dzisiaj jest raczej oczywiste). Tak więc rządzili panowie z dzisiejszego PO, PSL, SLD i SDPL (czyli też de facto SLD tylko przemalowane).
Zegarmistrz napisał/a:
To, co róznego rodzaju oszołomy nazywają "skutkami rządów lewicy" jest w rzeczywistości długofalowym efektem działalności poprzedniej ekipy.

A świstak siedzi i zawija je w te sreberka. Co ten rząd w takim razie robił przez *cztery lata* hę? Siedział na stołku? Zresztą na ludzi z poprzedniego rządunie głosowałem nie głosuję i głosował nie będę.
Zegarmistrz napisał/a:
To, że WY macie jakąś wypaczoną wizję chrześcijaństwa i opartej na nim fundamentalistycznej polityki usprawiedliwiającej wyzysk nie znaczy, że MY, wierzący i myślący katolicy pójdziemy za symbolami, pod które bezprawnie się podszywacie.

Tak. Czyli w kościele wyznajesz wiarę która mówi że zabijanie jest grzechem a potem jesteś za aborcją i antykoncepcją wbrew stanowisku Kościoła i ośmielasz się powoływać na wiarę? Trochę to nielogiczne nie uważasz? To samo z wieloma innymi kwestiami. Jesteś katolikiem a pomimo to siedzisz na stołku i nie protestujesz kiedy próbuje się zalegalizować rzeczy jasno określane przez dekalog jako zło. Godzisz się na to zło i w ten sposób stajesz po jego stronie. I kto tu kogo ma uczyć katolicyzmu kolego? Zaręczam że o katolickiej wierze wiem więcej niż ty, więcej o tym czytałem i myślałem. Nie bądź więc z łaski swojej taki pewien swego, oki?
Zegarmistrz napisał/a:
W skrócie LPR = 666

Co to ma do mnie? Nie głosuję na LPR.
Zegarmistrz napisał/a:
- nawoływaniu do nietolerancji i nienawiści

Nie nawołuję do nietolerancji. Tylko że nie widzę powodu czemu tolerancja miałaby oznaczać akceprację zła. Możesz mi to wytłumaczyć? Nie ma tolerancji dla zła. Inaczej krzywdzisz tym ludzi, tolerujesz ich błędy nie próbując ich przekonać że się mylą. Chrystus z demonami nie dyskutował i nie negocjował. Nie zgadzam się na walkę z ludźmi bo ludzie są omylni ale prawo nie powinno tolerować zła. Inaczej samo staje się wykrzywione.
I wypraszam sobie stawianie mnie w szeregach zwolenników LPR. Albo nie czytałeś tego co pisałem o LPR albo kup sobie okulary bo źle widzisz, kolego. Nie trzeba być w LPR żeby być katolikiem. I nie trzeba być w LPR żeby się z nimi zgadzać w pewnych kwestiach (a w innych nie).

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-09-2005, 10:14   

Bianca napisał/a:
czy masz moze jakies argumenty na poparcie tego czy innego systemu niz to ze sa zli bo sa liberalami/lewica?

Dla mnie uczciwość to wystarczająca gwarancja działającego systemu. A nie widzę powodu czemu ludzie niewierzący mieliby być uczciwi skoro sami sobie ustalają zasady. Gdyby krajem rządzili ludzie naprawdę uczciwi i posiadający własne zdanie to byłoby zupełnie inaczej.
Komunizm był taki jaki był z powodu nieuczciwości właśnie bo sam system nie był jeszcze najgorszy. Tylko że optymistycznie zakładał że niekontrolowana przez nikogo grupka (niewierzących) ludzi będzie oczywiście pracować dla dobra publicznego... Tiaaa... :>

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2005, 10:21   

LunarBird: poważne ostrzeżenie. Po pierwsze, nie wkładaj ludziom w usta czegoś, czego nie powiedzieli. Nie przypominam sobie, żeby Zeg kiedykolwiek wypowiadał się na tematy choćby aborcji. Bądź łaskaw ograniczać się do polemiki z tym, co zostało napisane na forum, a nie z poglądami, które wkładasz w usta innych.

Po drugie, czuję się naprawdę obrażona, kiedy implikujesz, że jako osoba niewierząca po prostu nie mogę mieć żadnych zasad moralnych i muszę nurzać się we wszelkiej zgniliznie (a to akurat jasno wynika z Twoich postów). Takie podejście niestety świadczy o bardzo dużej niedojrzałości, którą całkiem słusznie zarzucają Ci Twoi oponenci. Bardzo proszę, żebyś uważał na swoje wypowiedzi i ograniczył ataki na innych, gdyż w przeciwnym razie będę zmuszona ten temat po prostu zamknąć.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2005, 10:23   

Lunarbird - ok, to jeszcze powiedz, co "rozliczenie komunistow" zrobi dla kraju? znaczy sie dobrego. oprocz tego ze bedzie moralna satysfakcja "o, ci to sa komunisci"

a co do wiary, antykoncepcji i innych.......... czy jezus przypadkiem nie mowil tez "nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni?"..... czy masz moze od niego specjalne upowaznienie na stwierdzanie co jest dobre a co zle? (czy moze ma je kosciol i papierz ktory przez tyle setek lat byl nieomylny i wymordowal z tej razji tyle ludzi)
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2005, 10:29   

LunarBird, moj drogi........... wbacz, ale wlasnie prawie spadlam z krzesla.......... czy tobie NAPRAWDE wydaje sie ze powiedzenie "jestem katolikiem" gwarantuje uczciwosc?! wybacz, ale dla mnie katolik to taki ktos kto robi wszystko co chce, a potem idzie do kosciola i sobie kupuje rozgrzeszenie (i zeby nie bylo, to JEST cos co kosciol promowal przez lata) - nie mowiac juz o tym ze mowienie ze sie w cos wierzy a wiara to dwie rozne rzeczy.....

natomiast wybacz, ale osoba niewierzaca ma zwykle o wiele twardsze moralne zasady (jakie by nie byly). poniewaz ustala je sama i odpowiada za nie przed soba. i nie ma "ojej, diabel mnie skusil" na swoje usorawiedliwienie gdy cos zrobi zle.
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-09-2005, 10:50   

LunarBird napisał/a:
Co ten rząd w takim razie robił przez *cztery lata* hę? Siedział na stołku?


Pchnął zatrzymaną przez was gospodarkę, załatał waszą dziurę budrzetową, nadsztukował wasze nieudolne reformy!

LunarBird napisał/a:
Dla mnie uczciwość to wystarczająca gwarancja działającego systemu.


Tak? To podaj konkrety... Dlaczego taki uczciwy, nigdy nie związany z rządem poseł jak Kaczyński dopuścił się takich zaniedbań jak te w Warszawie? Dlaczego niezwiązany z rządem Lech Kaczyński był Ministrem Sprawiedliwości za Jerzego Buska?

Dlaczego tak nieskazitelny człowiek jak Moczulski był agentem SB (orzeczenie sądu lustracyjnego z roku 2005) i kłamcą lustracyjnym?

Rząd Olszewskiego obalony siłą? Taaaak pamiętam te czołgi na ulicach Warszawy... Czy ty na pewno nie pomyliłeś Polski z jakąś Republikom Bananową?

Jako ciekawostkę - na pewno znaną Ci, jako wielkiemu łowcy sensacji - wypada podać, że ten miły polityk jest od 1962 roku masonem, a w 1991 roku został Wielkim Mistrzem Loży Narodowej Polski.

Ciekawe jest też stwierdzenie, że nie głosujesz na LPR i jednocześnie podanie jako przykładu dobrego poltyka jednego z posłów tej partii!

Mówisz też, że nie głosujesz na ludzi związanych z poprzednim rządem, stworzonym przez skompromitowany duet AWS-UW? Przecież:
- Olszewski był członkiem AWS.
- Moczulski był członkiem AWS.
- Lecha Kaczyńskiego, członka rządu na którego przedstawicieli nie głosujesz?

Reasumując: jako dobry Polak - Katolik eSB-ekom, Masonom i młodocianym przestępcą, którzy ukradli księżyc mówię zdecydowane NIE!

Reasumując po raz drugi: nie znasz się na polityce.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-09-2005, 11:07   

Avellana napisał/a:
Nie przypominam sobie, żeby Zeg kiedykolwiek wypowiadał się na tematy choćby aborcji.

Stanowczo protestuję!Nie przypominam sobie bym kiedykolwiek twierdził że należę do LPR a mówi się do mnie tak jakbym to powiedział. Nie twierdziłem też nigdy że pochwalam *całość* działań LPR a zarzuca mi się że to robię. Nie pochwalam też nigdy przemocy i nietolerancji a to mi się zarzuca. A o Zegarmistrzu mówiłem przykładowo aby zilustrować do czego prowadzi jego myślenie (wielu katolików jest takich jak powiedziałem). Miałem na myśli jaki Zegarmistrz może się stać (oby nie) a nie jaki jest w tej chwili. Albo wymagasz od wszystkich albo od nikogo. Poza tym nie użyłem cytatu więc jak mogłem fałszować czyjeś słowa? Ale na wszelki wypadek wyjaśniłem żeby nie było ze ktoś znowu źle zrozumiał.
Bianca napisał/a:
LunarBird, moj drogi........... wbacz, ale wlasnie prawie spadlam z krzesla.......... czy tobie NAPRAWDE wydaje sie ze powiedzenie "jestem katolikiem" gwarantuje uczciwosc?!

Powiedzenie nie. *Bycie* katolikiem tak. Bycie katolikiem to przede wszystkim życie w/g wiary a nie tylko mówienie że się nim jest. Nie ma czegoś takiego jak nieuczciwy katolik. Jest tylko nieuczciwy niewierzący utrzymujący że jest katolikiem.
Bianca napisał/a:
natomiast wybacz, ale osoba niewierzaca ma zwykle o wiele twardsze moralne zasady

Tak, dziś uznaję że to jest dla mnie dobre, jutro że tamto. Twarde zasady są wtedy jak są stałe i niezmienne. A przykazania są stałe i niezmienne. I nie wmawiaj mi że ateiści są idealni i nigdy się nie mylą. Wszyscy ludzie się mylą. Tylko ateiści zmieniają zasady tak żeby nie musieć się wysilać przy ich przestrzeganiu.
Bianca napisał/a:
i nie ma "ojej, diabel mnie skusil" na swoje usorawiedliwienie gdy cos zrobi zle.

I co to ma być? Diabeł mnie skusił a kto podjął decyzję? Nie diabeł tylko ja. I to ja jestem wienien nie diabeł. Bo ja potrafię wybrać dobro tylko mi się nie chciało. Innymi słowy trafiłaś kulą w płot.
Bianca napisał/a:
czy jezus przypadkiem nie mowil tez "nie sadzcie a nie bedziecie sadzeni

A czy Jesus nie mówił "Niech wasza mowa będzie tak, tak -nie, nie a co nadto jest od Złego pochodzi"? Nie dyskutuje się ze złem i się go nie toleruje. Jak coś Kościół uznaje za niezgodne z dekalogiem to katolik powinien tego unikać i robić wszystko aby pomagać w tym innym.
Zegarmistrz napisał/a:
Dlaczego tak nieskazitelny człowiek jak Moczulski był agentem SB

Wycofałł się z polityki? Wycofał. Dla mnie postąpił honorowo. A błąd może się zdarzyć każdemu zważywszy na metody "perswazji" SB...
Zegarmistrz napisał/a:
Taaaak pamiętam te czołgi na ulicach Warszawy...

nie o czołgi chodzi, ale w *ekspresowym* tempie uchwalono wotum nieufności. Doprawdy zdumiewające tempo działania jak na tamten parlament.
Zegarmistrz napisał/a:
Tak? To podaj konkrety...

Konkrety? Czy pan potrafi logicznie myśleć? Jak nikt nie oszukuje i nie okrada to jak niby system ma nie działać? Nawet jak coś będzie nie tak to uczciwi ludzie w rządzie i parlamencie szybko to naprawią. A jak sami nie będą potrafili to znajdą kompetentnych.

A co do Kaczyńskiego to dla mnie jego postawa wobec nieuczciwego radnego z PO i interwencje w sprawach Eroticonu i Parady Równości kompresują jego pomyłki. Gdyby inne partie miały na koncie tylko tyle pomyłek...

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-09-2005, 11:23   

LunarBird napisał/a:
A co do Kaczyńskiego to dla mnie jego postawa wobec nieuczciwego radnego z PO i interwencje w sprawach Eroticonu i Parady Równości kompresują jego pomyłki.


Tak, dokładnie... Nie ważne jest, że panuje budowlane bezprawie w historycznym mieście posiadającym liczne zabytki. Nie ważne, że każdy może wybudować co zechce nie bacząc na to, jak wpłynie to na jakość życia i komunikację w największym mieście Polski.

Nie ważne, że tysiące dzieci w owym mieście uczy się w brudzie i syfie, które stwarzają zagrożenie dla ich zdrowia.

Ważne, żeby gejom nie można było przejść się i pomachać transparentami.

Tego typu rozumowanie jest zaskakujące u osoby, która jak pisze w jej sygnaturce ukończyła 26 lat. Prawde powiedziawszy uważam, że osoba posiadająca tego typu, naiwne poglądy nie jest artnerem do dyskusji, a jedyne, co mogę jej polecić to dokształcenie się w dziedzinach polityki i ogólnej wiedzy o społeczeństwie.

Dalszą dyskusję z Tobą uznaje za niecelową, gdyż w wyraźny sposób - co jest regułą także i na innych tematach, na których się udzielasz - nie wnosi ona NIC konstruktywnego, a służy jedynie biciu piany, popisywaniu się wziętymi z sufitu, wynikłymi z braku wiedzy teoriami spiskowymi oraz ignorancją.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 06-09-2005, 11:24   

LunarBird napisał/a:
Zegarmistrz napisał/a:

To, że WY macie jakąś wypaczoną wizję chrześcijaństwa i opartej na nim fundamentalistycznej polityki usprawiedliwiającej wyzysk nie znaczy, że MY, wierzący i myślący katolicy pójdziemy za symbolami, pod które bezprawnie się podszywacie.

Tak. Czyli w kościele wyznajesz wiarę która mówi że zabijanie jest grzechem a potem jesteś za aborcją i antykoncepcją wbrew stanowisku Kościoła i ośmielasz się powoływać na wiarę? Trochę to nielogiczne nie uważasz? To samo z wieloma innymi kwestiami. Jesteś katolikiem a pomimo to siedzisz na stołku i nie protestujesz kiedy próbuje się zalegalizować rzeczy jasno określane przez dekalog jako zło. Godzisz się na to zło i w ten sposób stajesz po jego stronie. I kto tu kogo ma uczyć katolicyzmu kolego? Zaręczam że o katolickiej wierze wiem więcej niż ty, więcej o tym czytałem i myślałem.

Faktycznie. Zupełnie nie mogę zrozumieć, jak po przeczytaniu takiego fragmentu mogłam dojść do wniosku, że wmawiasz Zegowi jakieś nie jego poglądy i piszesz tylko przykładowo. Oczywiście, ta sama miara dotyczy wszystkich i zgadzam się, nikt nie powinien Cię nazywać zwolennikiem LPR. Ale też chyba wprost nikt Cię tak nie nazwał? ;)

Po raz kolejny ostrzegam, że zaczynam się czuć osobiście dotknięta, kiedy wmawia się mi, że moje poglądy i zasady są nic nie warte, bo nie ma jakiegoś kościoła, który by je motywował. Przyjmij do wiadomości, że ludzie są porządni albo są łajdakami niezależnie od wyznawanej religii. Oczywiście zgadzam się z pierwszą częścią Twojego twierdzenia - to, że ktoś mówi, że jest wierzący, jest mniej istotne od tego, czy postępuje zgodnie z zaleceniami wiary. Ale też proszę, żeby do Ciebie dotarło, że osoba niewierząca może być równie porządnym człowiekiem jak każdy katolik. Nie twierdzę, że lepsza. Twierdzę, że bycie uczciwym człowiekiem nie ma nic wspólnego z wiarą i bardzo proszę, żebyś tego nie utożsamiał.

LunarBird napisał/a:
A co do Kaczyńskiego to dla mnie jego postawa wobec nieuczciwego radnego z PO i interwencje w sprawach Eroticonu i Parady Równości kompresują jego pomyłki.

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie, to w oczywisty sposób znasz niektóre sprawy z dość odległych przekazów. I przepraszam, ale jak w ogóle można huczne akcje propagandowe w obronie moralności (nawet jeśli słuszne, nie o to chodzi) porównywać z szeregiem błędów administracyjnych i gospodarczych w zarządzaniu miastem!

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-09-2005, 11:44   

tak, czlowiek wierzacy ma niezachwiane zasady moralne............ stad na przestrzeni lat przedstawiciele kosciola:

- zabijali
- kradli
- cudzolozyli
- wielbili idole (sam kult Jana Pwala II jest sporo wart)

zaraz, to co tam jeszcze zostalo?..................

i nie wiem czy wiesz, ale ten "zbrodniaz wojenny" itp, jak to okresliles stalina, odbyl "podstawowy kurs" w seminarium duchownym.....................

natomiast coz, jakos sie nie odniosles do odpuszczania grzechow (w tym zaocznie) przez ww. siedlisko wszelakiego dobra i morlanosci jakim jest kosciol (tez fakt historyczny).

no i tak, faktycznie dla rzadzacych walka z homoseksualistami jest wazniejsza niz z bezrobociem i chaosem gospodarczym.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-09-2005, 11:50   

To nie jest dyskusja. Dyskusja polega ma przytaczaniu dowodów na poparcie swych teorii. Nie na powtarzaniu propagandowych tez. Polega również na próbie przekonania rozmówcy. Jak widzę jednak Lunar jest niereformowalny, a do tego brak Mu zdolności, by przekonać resztę. W związku z tym temat zamykam jako ognisko sporów. Jeśli LunarBird nie zmieni sposobu dyskusji zmuszony będę dać Mu ostrzeżenie.

Bianca - prosiłbym nie generalizować w kwestii ludzi wierzących. To gdzie tow. Dżugaszwili pobierał w młodości nauki raczej nie było powodem jego takiej a nie innej działalności. Nie widzę również realnych dowodów na to, iż niewierzący są bardziej moralni od wierzących.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group