FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-05-2005, 21:11   

Rukia napisał/a:
A co myślicie o tym że muglby być Bleach2.Bo to całkiem możliwe.
Co tam że 33 odcinek jest niezafajny reszta na pewno będzie cool


Ja się boję, że zrobią jak w Inuyashy - 160 odcinków i akcja urwana w połowie.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-05-2005, 16:31   

Ryuzoku wlaśnie zabaczylam 33 odcinek i powiem ci że on wcale nie był taki denny
teraz możliwe że po uwolnieniu Rukii, nie będzie końca Bleach.
Bo innaczej to poco byłby ten odcinek o siostrach Ichigo?? Π_Π

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2005, 14:27   

mam pytanko ale prosze żeby mi ktoś na nie odpowiedział więc:
napewno wszescy wiecie że są oddziały Shinigami w Bleach,no i jest ich 13...a ja nie wiem czy to jest tak że 1 oddział jest leprzy od np. 13 oddziału albo na odwrut proszę o odpowieć bo naprawde mi zalerzy a nie mam się z tym do kogo zwrucić PLEASE!!! ^_^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2005, 14:42   

Z tego co mi wiadomo, poszczególne oddziały mają przydzieloną odpowiednią rol w społeczności dusz. Numerek nie ma raczej z tym nic wspólnego.


ps używanie Worda* nie boli

*Openoffice'a tez nie


pps Przyjął do wiadomości.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Zangetsu dnia 08-06-2005, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2005, 15:11   

Dzięki...mnie też się tak wydawało...to bardzo dobże że tak jest jeszcze raz dzięki ^ ^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2005, 15:54   

to wygląda tak, jeden oddział to wykapani wojownicy, jak 11ty, i oni tylko walką się zajmują, kiedy taki 4 oddział to śłabeusze zajmujący się uzdrawianiem i pomoca sanitarną, ewentualnie sprzataniem, to było dobrze wyjaśnione w samej serii ale co tam:P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2005, 16:10   

Zangetsu napisał/a:
ps uzywanie Worda* nie boli


Tak samo, jak polskich znaków. To moderacja zwraca uwagi...

Zangetsu napisał/a:
Numerek nie ma raczej z tym nic wspolnego.


Odziały prócz numeracji różnią się mocą i zakresem działań... Wiadomo, że 11 jest elitą, 4 zaś zrzesza słabeuszy "niezdolnych, by bronić swego życia mieczem". Wydaje mi się, że żołnierze poszczególnych sił nieszczególnie się kochają.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2005, 16:21   

skoro według was 11 to wojownicy a 4 to słabeusze to co powiecie o 13 i 6

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-06-2005, 16:36   

Inni wojownicy... 11 chwalą się, że są najsilniejsi. To znaczy, że pozostali są słabsi. Zresztą - Shinigami nie operują tylko brutalną siłą... W serii były dowody na to, że potrafią posługiwać się też wyrafiną magią i zaawansowaną magio-technologią. Może jedenastka to np. zespół uderzeniowy, walczący na pierwszej linii 13 to komandosi, u którzy walczą inną techniką i nie potrzebują tak dużych zdolności walki, natomiast 6 to znów siły porządkowe, odpowiadające za spokój wewnętrzny...

Kolejne odziały mogą być np. technikami, operatorami pojazdów, kawalerią, magami, zwiadowcami, zaopatrzeniowcami, lotnictwem... Każdy działa w swej specjalizacji...

Cóż, to tylko domysły... Ale seria zapewne kiedyś to wyjaśni.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Chimeria Płeć:Kobieta
Wiedźma co nie wygląda


Dołączyła: 12 Lut 2004
Skąd: z grzbietu smoka
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2005, 16:47   

Bleach jest ciekawym anime i nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że manga lepsza. Wręcz przeciwnie.
Oczywiście fabuła nie wybija się ponad poziomy. Główny bohater walczy z coraz to silniejszymi przeciwnikami rosnąc w siłę po każdym pokonanym (analogicznie do Goku, nieprawdaż?) Szlachetny krzykacz, ale jest w nim coś interesującego i bynajmniej nie chodzi mi o włosy.
Jest też jak to powiedział Ysen kawaii panienka, która według mnie nie jest zupełnie kawaii. Pod męską widownię otrzymała bogate atrybuty, a poza tym jest ni mniej ni więcej, a głupia.
Większość bohaterów jest schematycznych, ale jednak mają w sobie to coś co nas do nich przyciąga.
Co do 33 odcinka...ehem, nie zachwycił mnie specjalnie, ale jest on formą retardacji w tej opowieści.
Uważam, że na ogromny plus zasługuje muzyka w Bleach. Jest dopasowana do sytuacji i albo odpowiednio żywa, albo spokojna. Jak dla mnie idealna.
Podoba mi się kreacja Urahary. Tajemniczy, uśmiechniety właściciel sklepu. Po prostu ciekawy. A jeszcze ciekawszy gdy dorwie się parę skanlacji znacznie wyprzedzających akcję anime.
Świat tu wykreowany bazuje na pewnych zasadach ściśle powiązanych z innymi. Z drugiej strony autor też tak całkiem nie poszufladkował wszystkiego. I to mi sie podoba, aczkolwiek da sie zauważyć niekonsekwencję twórców. Skoro w Soul Society egzystują dusze zmarłych,które nie zmieniają wieku, to jak Rukia, Renji czy inni mogli się tam wychowywać? Możliwe, że czegoś niedoczytałam, więc ktoś z większą wiedzą mógłby sprostować.
Ogólnie- Bleach polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5342274
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 08-06-2005, 19:09   

Zegarmistrz napisał/a:
Cóż, to tylko domysły... Ale seria zapewne kiedyś to wyjaśni.

Żadne domysły, już zdążyła wyjaśnić. W 34 prosto z mostu masz objaśnienie że 4 to klasyczny oddział wsparcia logistycznego - leczą rannych, a na co dzień zamiatają, gotują i czyszczą kanalizację...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-06-2005, 08:37   

Cytat:
Jest też jak to powiedział Ysen kawaii panienka, która według mnie nie jest zupełnie kawaii. Pod męską widownię otrzymała bogate atrybuty, a poza tym jest ni mniej ni więcej, a głupia.


W założeniu miała być słodka, coś jak Sylpheel. W praktyce jest z gatunku "dajta mnie siekiere!!!"
Cytat:

Większość bohaterów jest schematycznych, ale jednak mają w sobie to coś co nas do nich przyciąga.

Zależy kogo. Mi się schematy podobają tylko jeśli są z charakterem. A tutejsze postacie charakteru nie mają. Nieodparcie kojarzą się z późnym DBZ, czyli "wrzućmy miliard postaci o dziwacznym wyglądzie to ludzie nie zauważą, że się niczym nie różnią". ok kończę tę litanię narzekań;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-06-2005, 07:47   Teścik

mam tu dla was mały teścik http://guru.theotaku.com/view.php?action=retrieve&id=109
Mnie wyszło to

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-06-2005, 10:33   

Coś nie tak jest z tym testem... Najpierw wyszedł mi Łucznik, potem Ichigo mimo, że kliknąłem w te same opcje... Ichigo chyba jest mi bliższy Jak do tej pory z tego typu testów tylko Megatokyo mi dobrze wychodziło (non stop trafiałem Erike).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 22-06-2005, 16:14   


kul.... >P
edit: chwila, moment.... beautiful?! XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group