FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57  Następny
  Bleach
Wersja do druku
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2010, 21:22   

anulka406, jednak proponowałbym obejrzenie chociaż do ~50 odcinka(do zakończenia wątku z Soul Society i wkroczeniem do niego). Po tym początku Memories of Nobody powinno bez problemów zostać ogarnięte. Co do pozostałych dwóch filmów to mogłabyś mieć problemy z ogarnięciem shikai i bankai niektórych postaci(wyższe formy zanpaktou).

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2010, 00:53   

Aaa, szkoda. One wyglądają tak zachęcająco. Nie wiem, czy uda mi się obejrzeć serię. Nie mam czasu, a taki film zawsze można.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2010, 16:35   

anulka406, bez pierwszych odcinków ciężko będzie się połapać w świecie(w sumie światach) i reszcie pojęć. Całej serii nie musisz oglądać by nadążyć nad kinówkami.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Stary_Umęczony Płeć:Mężczyzna
Andrzej

Dołączył: 30 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2010, 20:06   

Jeśli chodzi o pierwszy film, to moim zdaniem się odnajdziesz.
Własnie to mnie w tym filmie wkurzało, że wszystko było z początku przedstawione jak dla osoby z zewnątrz, a nie dla kogoś kto jest zaznajomiony z Bleachem. Najwyżej nie będziesz znać paru postaci które przez moment pojawią się na ekranie tylko po to żeby fani byli szczęśliwi, a w zasadzie bez żadnego znaczenia fabularnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Usagi Płeć:Kobieta

Dołączyła: 11 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 11-11-2010, 17:28   

Obejrzałam pare odcinków z bratem anime ogólnie niezłe. Podczas oglądanie można sie wciągnąc.Kreska moim zdaniem bardzo dobra i muzyka też niczego sobie
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iedliqasiek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Lis 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 20-11-2010, 17:47   

Oglądam to anime cały czas i czytam mangę.
W sumie typowy tasiemiec, podobny nawet do Naruto, z tym że tamten ma więcej wątków.
Jeżeli chodzi o mangę to nie rozumiem po kiego grzyba Kubo ją kontynuuje, zamiast zakończyc na pokonaniu i zamknięciu Aizena -.-
Mam nadzieję, że wymyśli coś ciekawego i nie będzie się to tak ciągnęło jak seria z Aizenem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2011, 23:25   

odcinek 319
czy tylko mnie się wydaje, czy poziom kreski(zwłaszcza w scenach walki) znacząco się podniósł, w porównaniu z poprzednimi? Bardziej walki z kinówek przypomina. A może to ja mam jakieś zwidy?
Mimo iż to sezon fillerów to fabuła póki co ciekawa! Niesamowite!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 11:13   

Wait, what?!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NecroMac Płeć:Mężczyzna
Biri biri!


Dołączył: 16 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-08-2011, 20:40   

tia, choć ja się spodziewałem że jednak sam z siebie wskrzesi tą moc, ale tak też można :), od początku mnie zastanawiało co papcio knuł :). btw Bardzo fajnie to rozegrali w tym arcu

Spoiler: pokaż / ukryj
Wpierw Ginjo wydaje się zły, potem dobry, potem znów zły. A na końcu Ichigo z płaczem uważa że nawet jego własny ojciec go zdradził :D so sweet! Ale trzeba przyznać że przez połowę strasznie przynudzali...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-08-2011, 21:18   

Kichać na Ichigo, który wreszcie przestał być Spidermanem.

Czemu Rukia ścieła włosy? >[

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zangetsu Płeć:Mężczyzna
Lady of mercy


Dołączył: 13 Maj 2005
Skąd: jenotolandia
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2011, 00:05   

Zapewne poszło we wzrost.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Assin Płeć:Mężczyzna
Moe is serious business


Dołączył: 04 Sie 2011
Skąd: Wolbrom
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2011, 00:17   

Bleach jest dobrym anime. Osobiście obejrzałem do:
Spoiler: pokaż / ukryj
Pokonania Aizena

W porównaniu do innych tasiemców trzyma wysoki poziom. Obejrzałem 500 odcinków One Pieca z 60 Fairy Tail i z 100 Naruto (dalej mi się nie chce akcja była zbyt mało dynamiczna nie widać siły postaci). Wracając do Bleacha Struktura Świata w nim przedstawionego jest bardzo dobra Podział na "ziemie" Solu Society itd. Postacie może są schematyczne ale potrafią wyjść z ram jakie im są nadane. Anime można tylko wysoko ocenić szczególnie jak ktoś lubi pooglądać anime a nie jak kończy się po 4 godzinach... Humor tęż stoi na wysokim poziomie oczywiście w większości jest to humor sytuacyjny.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 05-08-2011, 20:54   

Assin napisał/a:
(dalej mi się nie chce akcja była zbyt mało dynamiczna nie widać siły postaci)

Assin, coś czuje że się dogadamy :)

Zangetsu napisał/a:
Wait, what?!


No nie no, niech Tite zmieni ten rozdział, przecież jak patrze na to, jak piękno Zangetsu zostało zniszczone paroma machnięciami stalówki, to mnie szlak trafia

BTW, zacząłem zbierać mangę po polsku Bleach. Tłumaczenie moim zdaniem wcale nie jest gorsze od tego, które mamy w wersjach mniej upublicznionych. Niektórzy uważają że niektóre terminy są niepotrzebnie tłumaczone, albo przekłamane, ale moim skromnym zdaniem to jednak powinni byśmy być wdzięczni tłumaczom z JPFu za ich prace, bo gdyby nie to, to nasz rynek mangi byłby uboższy o ten jakże wspaniały shonen.

Ale co do samego Bleacha, postacie męskie są dość charyzmatyczne, i niezwykle potężne <Ishida Uryuu, Uliquora, Ichigo, Aizen i wielu innych> Zaś postacie żeńskie są w większości typowo dla młodych chłopców - albo opiekuńcza panna z miseczką Z, albo słodka panienka z miseczką A. Fabuła nie zmierza raczej to jakiegoś końca, co jest raczej wadą Bleacha, ale i tak nie przeszkadza to w cotygodniowym oglądaniu jak Pomarańczowo-włosy i spółka spuszczają Baty jakiemuś nowemu typowi Hollowów' wampirów, itp, itd, etc.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-08-2011, 21:25   

Znaczy jak dla mnie Bleach jest na chwilę obecną jedną z najgorszych aktualnie czytanych mang, gdyż wszystkie gorsze szczęśliwie mi się pokończyły (/me radośnie kopie Defense Devil i drugi Bloody Monday).

Bo szczerze powiedzmy seria na ten moment nie ma niczego - ani ciekawej fabuły, ani interesujących postaci, o dobrych walkach nie wspominając. Atmosfera jest nijaka, a historia zmierza w jakimś dziwnym i mało interesującym kierunku.

Podsumowując, zgadzam się z pewnym zdaniem powiedzianym w innym temacie:
Karel napisał/a:
Wyglądałoby to o wiele lepiej gdyby Tite zakończył Bleacha i rozpoczął nowy tytuł z tymi samymi bohaterami.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 13-10-2011, 14:00   

Co do Bleacha... sądzę, że anime jest średnie. Nie złe, ale mu do bycia dobrym dużo brakuje. Obejrzałam 47 odcinków tego anime. I potem się zniechęciłam. Fabułą jest zbyt wolna i rozciąga się niemiłosiernie .A zwłaszcza jak
Spoiler: pokaż / ukryj
wyruszyli by ratować Rukię
. Postacie? Jako tako mogły być, ale pomimo, iż ja zwykle po paru odcinkach zapamiętuję ich imiona, w tym anime miałam z tym ogromny problem. Do kreski nic nie mam, do muzyki też.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 55 z 57 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group