FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
  Melancholy of Haruhi Suzumiya
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2009, 18:54   

Owszem, ale plotek i tak to nie powstrzyma. Goście przez 3 lata odciągali premierę, skoro to nie wkurzyło fanów to takie E8 to pikuś.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-07-2009, 22:00   

Ciekawostka.

Hym hym. Ostatnio wspominałam o panu Yamamoto Yutace w innym wątku, a tutaj nagle znów wyskakuje. I to wieści są najświeższe... przypominam - Yamamoto jest -byłym- reżyserem KyoAni odpowiedzialnym m.in. za niektóre odcinki pierwszego sezonu Haruhi (klik).

Na Otakonie fani zapytali go o jego opinię na temat Endless Eight. Proszę, oto jego odpowiedź.
"Eeeeeeeeto...." heh, starał się jak najlepiej dobierać słowa.
Raz słyszę, że go wywalili, za drugim że sam odszedł... każda strona ma własną wersję jak sądzę. Ciekawe czy właśnie E8 nie było źródłem 'konfliktu'.

Ale... JUŻ ROK TEMU TO PLANOWALI?

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 00:00   

Cytat:
Ale... JUŻ ROK TEMU TO PLANOWALI?

Mówiłem?

Ale w sumie nie odpowiedział dlaczego to tak rozciągnęli.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
HiguRa
Gość
PostWysłany: 20-07-2009, 00:41   

Nie no, czepiacie się. Nowe odcinki są Usunięto wulgaryzm - pkt. II 4 Regulaminu., jak na mnie na pewno lepsze od "pierwszej" serii. Przynajmniej jest śmiechowo nawet przy samym wyłapywaniu różnic.
W najnowszym odcinku nie było mierzenia kimon, tekstu Kyona o basenie (że nie powinien nazywać się publiczny), za to tym razem Kyon przy odejściu Haruhi podrywał się nie jeden raz, a kilka (nie chciało mi się liczyć. No i fajna była animacja z zegarem.
Powrót do góry
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-07-2009, 07:26   

Gość napisał/a:
Przynajmniej jest śmiechowo nawet przy samym wyłapywaniu różnic.

Tak, zdecydoanie jest bardziej dramatycznie, niż podczas szukania mordercy na wyspie, bardziej zabawnie, niż na meczu baseballa i pojedynku w grę komputerową.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 07:52   

Gdybym chciała się pobawić w "znajdź różnice", sięgnęłabym po pierwszą lepszą książkę z obrazkami. A tak na serio, to co innego, jakby oni spędzali te wakacje inaczej w każdym odcinku, natomiast powtórzenie kilkakrotnie tej samej sceny (Kyon zatrzymujący Haruhi), wycięcie jednej kwestii, a nawet zmiana koloru kimon odcinka ciekawszym nie czyni - moim skromnym zdaniem, oczywiście. Każdemu podoba się co innego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Frea
Gość
PostWysłany: 20-07-2009, 12:03   

Szukanie mordercy na wyspie jak dla mnie od samego początku było oczywiste. mecz baseballa jak dla mnie to była wielka porażka. Zgodzę się jedynie z pojedynkiem z klubem komputerowym, który był ciekawy.
Powrót do góry
Prox Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Wrz 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-07-2009, 14:13   

To jest chore. Obejrzałem z 4 odc. włącznie. 5 odc przeleciałem i zobaczyłem, że jest to samo. Pomyślałem, że może 6 odcinek będzie inny.ALE GDZIE TAM !

Ta seria zostanie moim zdaniem surowo oceniona.Poi co mnie to już z zirytowało. Po co mam oglądać ciągle to samo.Poczekam do odcinka, gdzie coś zacznie się dziać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-07-2009, 21:17   

Gość napisał/a:
Szukanie mordercy na wyspie jak dla mnie od samego początku było oczywiste. mecz baseballa jak dla mnie to była wielka porażka

może troc hę bardziej się uargumentujesz, bo jak narazie wygląda mi to na przekomarzanie się i robienie z siebie przekory.

Jak narazie nie skonczyłem oglądanie na 4tym odcinku, będę kontynuował, gdy coś się ruszy.

Szkoda, że autorzy tak bardzo marnują czas, mogliby przecież rozwinąć wątek ESPerów, który jest jednym z ciekawszych w nowelkach.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Frea
Gość
PostWysłany: 21-07-2009, 11:51   

Slova napisał/a:
Gość napisał/a:
Szukanie mordercy na wyspie jak dla mnie od samego początku było oczywiste. mecz baseballa jak dla mnie to była wielka porażka

może troc hę bardziej się uargumentujesz, bo jak narazie wygląda mi to na przekomarzanie się i robienie z siebie przekory.


Śmieszne nie było w ogóle, wszystko się jakoś wlokło i wiało nudą. Ale cóż, z fanatykami Haruhi nie wygram, więc już nic nie będę pisać.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2009, 12:01   

Rozumiem, że komuś pierwsza seria Haruhi mogła się nie podobać, ale mówić, że druga, w której mamy 2 zwykłe odcinki, a potem 4 razy powtórkę praktycznie tego samego jest ciekawsza... Nie widzę tu logiki, naprawdę.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-07-2009, 12:16   

Wiesz, mówiąc komukolwiek, że ich ulubione odcinki jakiegoś anime były denne i przy tym nie podając żadnych argumentów nie wygrasz z nikim. Wątpię, by aby nie dać się przekonać stwierdzeniu rzuconemu bez żadnego uargumentowania trzeba być fanatykiem - mnie na przykład też nie przekonałeś, że owe odcinki były złe, choć fanatyk ze mnie taki, że jeszcze "2 sezonu" nie nadgryzłem.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-07-2009, 19:29   

Gość napisał/a:
wiało nudą.

No, ale za to teraz mamy istne tornado w misce flaczków z olejem. Zabawy w stylu "znajdź różnicę" są stosowane w edukacji dzieci w wieku przedszkolnym bądź w klasach 1-3 SP. Czuje się zbyt inteligentny, by taka zabawa mi nie uwłaczała.

Gość napisał/a:
Śmieszne nie było w ogóle, wszystko się jakoś wlokło i wiało nudą.

Uściślisz? Mnie jak dotąd w S2 do rozpuku rozbawiła tylko scena, gdy Mikuru dostała piłką w głowę. Nie wiem, może to dla tego, że tego typu gagi zawsze mnie ruszają, jak w Toradorze Taiga dostała w twarz piłką do kosza, to nieźle śmiechłem.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-07-2009, 19:32   

KyoAni odniosło się do wypowiedzi Yamakana:
Cytat:
“This person has absolutely nothing to do with our company.”

I o ile E8 jest moim zdaniem porażką, to mają całkowitą rację. Nie wiadomo kto zaczął spór w wyniku którego wspominany pan poleciał i o co poszło, więc to co teraz mówi jest bez znaczenia.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Frea
Gość
PostWysłany: 21-07-2009, 21:25   

Ale to jest MOJE zdanie, podkreślam MOJE, więc po co mam Was do niego przekonywać?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 27 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 25, 26, 27  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group