FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
  Gundam AGE
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 31-01-2012, 20:28   

Daerian napisał/a:
Gamer2002 napisał/a:

Tak Flit, po 25 latach wciąż twoim celem jest anihilacja Vagan a opcja pokoju jest dla ciebie nie do pomyślenia.

Pytanie, na ile jest to prawdą... o ile nie jest to propaganda, to Vaganie odrzucili już kilka propozycji pokojowych, a wróg prowadzący ataki terrorystyczne + nie chcący nawet prowadzić rozmów... cóż, niewiele wyjść pozostaje?

Flit nie interesuje się odpowiedzią na następujące pytania: Co jeśli Vaganie mają wewnątrz siebie opozycje, która nic nie zrobią bez zewnętrznej pomocy a poza tym jest bez możliwości kontaktu? Ilu Vagan wyraziło głośny sprzeciw i za karę np wsadzili ich do lodówki by siedzieli cicho półki sprawa nie będzie zakończona albo wyprano mózgi, by byli zdolni jedynie operować konsole? Ilu wie co się dzieje na froncie?
Owszem, z dobrze znanego nam punktu widzenia Flita nic nie świadczy o tych możliwościach, znamy uzasadnienie jego działań. Ale założył, że każdy Niemiec to Hitler którego trzeba zabić.

Cytat:
a Vaganie w tej chwili są u mnie na samym dole listy "możliwych do rozmów i mających swoje racje" znanych mi wrogów z całości Gundama.

Na tej liście jest Death Army z G Gundama? :P

Cytat:
Pobrzmiewa mi to Wingiem

To było krótko tam. Poza tym, z tego co czytałem dwa pierwsze odcinki jego arcu mają pokryc 17 rok życia i ostatni liceum, dwa następne akademię wojskową a po tym ma otrzymać AGE-2.

Cytat:
Kio: Ktoś jeszcze będzie zaskoczony jak będzie terrorystą walczącym z obiema frakcjami dla pokoju?

Wiele zależy od tego jak skończy się obecna generacja. Co osiągnął UE, jakie będą stosunki Flita z Asemem, czy Flit wkurzy się dostatecznie na rząd Federacji za opieszałość z jego planem by założyć Flitans...

Oczywiście, Kio będzie tru mesjaszem. Zniewieściałość wskazuje na Lorana z Turn A, wygląd i wiek na Joeya z Heromana, arty pokazują go także z nastawieniem Yoha z Shaman Kinga. Pure good + Pure good + Pure good = Pure good, to łatwiejsze niż 2+2.
Jeżeli nie będzie Gundamem pomagał w praniu, to się rozczaruję.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2012, 16:09   

Odcinek 17

Ten odcinek skupiał się głównie na rozwinięciu głównego rywala generacji, ale ogólnie wojna znalazła się w kieszeniach Riku, Kairi i Roxasa ;p

Zacznijmy od Zahearta - podoba mi się jak kompetentnie podchodzi do swojego zadania a jednocześnie jest całkiem sympatyczny. Ustalił gdzie mógł się po bitwie znaleźć Gundam, chacjenta Flita była najbardziej oczywistą opcją, ale w końcu nie wystawia się sił bez 100% pewności. No to w czasie gdy sprawdzane są inne opcje przygotował sobie wejście i nawet tak bardzo nie narzucił się z nakłanianiem by Asem go wpuścił do środka, rzucił na kółku propozycje i dwaj pozostali zajęli się naciskaniem. No i jeszcze sam trzymał się z tyłu by wkroczyć w odpowiednim momencie. Jedynie jego przydupas powinien był kupić dłuższy koc, no ale zaliczmy to jako for audience's realization only :P
No i "Nie zabiję cię, ale obezwładnię", jak mnie to ucieszyło, że bezproblemowo załapał tak proste rozwiązanie, jednocześnie jest wciąż lojalny Vaganom, ale wychodzi na znacznie lepszą osobę niż Desil. Tak to bywa, że zbliżając się do ludzi naprawdę zaczynasz ich lubić. Oczywiście, nie można było odpuścić sobie też stworzenia trójkąta miłosnego...

Ogólnie to uproszczona wersja War in the Pocket, powinni byli odcinek temu przenieść Gundama a super-ochrona rezydencji to Mario z bazooką :P
Nie zachwyca mnie perspektywa wykorzystywania pod pokład całych arców tego co robiły poprzednie Gundamy. Choć w sumie spodziewałem się tego, że wzorowaliby się na początku Zety, przynajmniej wzięli coś mniej spodziewanego.

Z innych spraw:
- Ten przydupas Zahearta ma fryzure Yarka i kolor włosów jego syna. Hmm, hmmm... Edit: choć w sumie ma inną tonacje skóry, brwi i kolor oczu.
- Flit, wśród swej kolekcji książek o budowaniu MSów masz książkę o programowaniu zachowań roju? Ty chyba nie wsadziłeś potajemnie SI do tej swej masowej linii MSów...?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2012, 00:01   

Mam nadzieję że moderacja nie będzie mi miała za złe, jeżeli moje combo będzie się powiększać. W końcu to nie moja wina że inni nie piszą a temat jest mi potrzebny by składować moje przemyślenia do recenzji :P

Odcinek 18

Uśmiech Zehearta - gay gay gay gay gay gay gay gay gay gay gay yaoi bait ;P

Ale podobał mi się odcinek nie licząc tego i
Spoiler: pokaż / ukryj
że policja zostawiła go po tym jak jego przydupas zwiał, jedyne tłumaczenie jest że był jedynie 17 letnim podejrzanym a przydupas biegał po okolicy z bronią, więc trza było sobie odpuścić prawdopodobieństwo że nastolatek przypadkiem wyninjuje się ze szkoły ;P.

Odcinek zgrabnie skompresował wszystkie żelazne punkty wątku szkolnego jak rozwiązanie problemu dręczyciela, wspólne momenty klubu (zdjęcie Zeherata z związanymi włosami oznaczone jako na sprzedaż, czy zamazane zdjęcie tyłu Romay z napisem nie gapić się xD), oraz pokazanie Zeheartowi i widzom, że Asem jest dobrą osobą. Cała ta część była ciepła.

Druga część
Spoiler: pokaż / ukryj
poszło z standardem "to los", "urodziliśmy się na innych światach", ale dobrze że sprawa się już wyjawiła a jego maska nie będzie po to by ukrywał swą tożsamość. Podobały mi się też próby Zehearta wyperswadowania Asemowi pomysłu dołączenia się do armii, oraz wypomnienie że do walki potrzeba silnej motywacji.
Zeheart jest kompletnie innym przeciwnikiem niż Desil, nawet moce X-Roundera nazywa tanimi sztuczkami.

Swoją drogą, też dobre było to, że pokazano ich ograniczenie, że nie zawsze są w stanie zdążyć zareagować. Przy okazji, Asem niejednokrotnie miał kontakt z Zeheartem i nie było reakcji X-Rounderów. Mam nadzieję, że faktycznie Asem będzie zwykłym człowiekiem walczącym z pomocą skillu, bo szansom Kio że nie będzie miał mocy nie daję już żadnych.


Woolfa było mało, ale najwyraźniej w następnym odcinku będzie go więcej, bo Asem zapisuje się do armii i zostaje żołnierzem.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-02-2012, 16:07   

18 była prześliczną dekonstrukcją nowego MC.
Naiwny, idealistycznie nastawiony małolat dostaje od życia lodowaty prysznic... a jego sympatia traumę :3
Ciekawe czy Flit zrobi synowi pogadankę w tonie "witaj w klubie anonimowych ofiar traumy, przyzwyczaisz się" :> O reakcji Romary już wiemy - nic nie mówiła o planach zaciągnięcia się, a w zapowiedzi występuje w mundurze... chociaż oczywiście, możliwe jest "gdzie ty Kajus tam ja Kaja", gorszy wariant z dziećmi na froncie już przerobiliśmy w tej serii.
Zaskakuje fakt, że pacyfistyczna wymowa jest mocno zmoderowana... jak porównamy do, jak by nie było, równolegle lecącego w TV Gundam SEEDa HD, to widać to wyraźnie. Oh, jesień będzie BOSKA. Badass pink princesses in their badass pink spacecruisers, and all the DELICIOUS tears...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2012, 22:06   

Odcinek 19

Asem jednak odpuścił se akademie i zapisał się do wojska od razu mają chody u tatuśka, choć opinia korzystającego z nepotyzmu nad nim ciąży ;P. Podoba mi się nowy i nowy-stary skład Divy. Nawet Dique jest fajniejszy, no i strasznie fajna jest jego córka.
Zeheart tymczasem walczy za nasze modły. Jednak Gundam nie był jedynym celem jego półtora rocznej misji i zdobył w tym czasie informacje o technologii Federacji. Podobała mi się scena jak Vaganie zareagowali na jego awans, i oni i Federacja krzywią się na widok nepotyzmu ;P

Walka nie była tak dopracowana jak w poprzednim odcinku, ale miała swe momenty. Woolf się wykazał a Asem przejął się za bardzo, za co mu się dostało od pani kapitan.
Trochę mnie rozczarowuje, że Asem nie zna Woolfa, liczyłem że mając Gunpla jego MSa jest jego fanem :P

Wygląda na to, że po tym jak aresztowano Grodeka drogi Flita i reszty z Divy się rozeszły.

W następnym odcinku: Wrath of Khan.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2012, 19:54   

AGE 20

Mam nadzieję, że Arisa szybko przestanie być jedynie twarda w gadce i zacznie działać, już drugi raz musi być ratowana. Przynajmniej jest fajna wobec tatuśka i Asema.
Także przydałoby się, by Romary i Asem mieli ze sobą chwilę, obydwoje wiedzą o Zehearcie, obydwoje mają swoje wątpliwości, mogliby zastanowić się nad tym razem.

Ale poza tym super odcinek z super walką.
Vaganie przejmują się AGE Device, których wszystkich sekretów nie zna nawet Federacja i jasno określono, że Gundam nie jest istotny dlatego bo jest Gundamem, tylko dlatego bo ma AGE Device.
Zeheart zaś dostał dopasowaną do niego maszynkę. Ma też techniczne powody do noszenia swej maski, co jest dobre bo nie wychodzi na pajaca :P
Przed walką jeszcze podobała mi się scena w mesie, nie pamiętam czy była jakakolwiek scena w pierwszej generacji gdzie Woolf jadł, ale taka mała rzecz świadczy o jego ponad 25 letnim doświadczeniu. W pierwszej generacji był bardziej kumplem do picia (tylko że Flit był na to zbyt nieletni ;P), tutaj już jest prawdziwym mentorem.

Pojedynek Zehearta i Asema to była rzecz na poziomie, którego bardziej bym spodziewał się w finale generacji a nie 2/5 serii w początku-środku generacji. Asem chciał zakończyć to raz na zawsze, ale Zeheart mu pokazał jak wielka jest między nimi różnica, poza tym oszczędzając go znowu posłał go w strefę wątpliwości.
No i INAZUMA KIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICK.

Poza tym, w ramach wątpliwości czy Federacja się poprawiła od czasu pierwszej generacji, stare ciężkozbrojne jednostki Vagan padały bez problemu.

A poza tym KHAAAAAAAAAAAAAN.
No, może nie aż tak, bo Desil za wiele nie zrobił, ale przynajmniej był w stanie bez problemu rozpracować Zehearta, co świadczy o tym, że stał się niebezpieczniejszy. W końcu wyjaśniono kim dla siebie oni są, jaki był status Desila kiedy działał z Yarkiem, oraz stało się jasne że szef Vagan faworyzuje swych Newtype ;P. Choć nie zdziwię się, jeżeli Desil i Zeheart są jego synami, czy coś. Co prawda liczyłem nieco, że Desil jak dorośnie pójdzie w przeciwną stronę co Flit, no ale można z tym przeżyć.


Wygląda na to, że Asem w następnym odcinku dla odreagowania weźmie sobie symulowany pojedynek z AGE-1 i Zeheartem na raz, co skończy się jeszcze świetniej niż jego pojedynek z samym Zeheartem :P Ale przynajmniej będzie salutował.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-02-2012, 20:32   

Wrażenia po odcinku 19:
Mruuu, Woolf jest bardziej badass teraz :D Stał się jeszcze fajniejszy niż był.
A po drugie - more NTR flags again (niebieskowłosa for the win).


Wrażenia po odcinku 20:
No, to teraz jest prawdziwie kompletny Char... maska i czerwony, trzy razy szybszy od innych mech :D
Wzdech, szkoda że Desil nie zginął w otchłaniach kosmosu.
Gamer2002 napisał/a:


Mam nadzieję, że Arisa szybko przestanie być jedynie twarda w gadce i zacznie działać, już drugi raz musi być ratowana. Przynajmniej jest fajna wobec tatuśka i Asema.

Z drugiej strony sympatyczna z niej postać. A reakcja Asuno na rozmowę z przełożonym była śliczna ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2012, 20:49   

ep 20 - nareszcie jakaś efektowna walka. Co nie zmienia faktu, ze mechy są w tej serii marniutkie, co psuje znacznie zabawę (drugi Gundam może nawet być). Plusem tego odcinka był Desil, który wyrósł na badassa. Zakompleksionego, ale jednak. Zresztą żłe postacie muszą mieć trochę kompleksów, by mogły wydobyć z siebie wszystko, co najgorsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-02-2012, 22:14   

vries napisał/a:
Plusem tego odcinka był Desil, który wyrósł na badassa.

Na co? Wybacz, ale gdzie mu do badassa... mały, zakompleksiony i zarozumiały bubek, tylko starszy o ładnych parę lat. Z badassa nie ma w sobie nic... mam nadzieję, że szybko go sprzątną, bo jak na razie tylko i wyłącznie psuje mi wyśmienity drugi łuk serii.
Najlepiej aby zrobił to Flit, ze stwierdzeniem że teraz jest już mądrzejszy i wie, że takie sprawy należy załatwiać do końca.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 29-02-2012, 22:29   

Daerian napisał/a:
A po drugie - more NTR flags again (niebieskowłosa for the win).

Zdajesz sobie sprawę że w tej serii to są Death Flags? =___=

I ten Flit przy rodzinnym stole, i to spojrzenie na Emily w tonie "gdyby ONA żyła nie byłby cię tutaj" sprzed 2 odcinków...

Poza tym, Asemu kolejny raz ma skopany kuper, w tonie "nie nadajesz się dzieciaku, spadaj nim ktoś ci zrobi krzywdę". YES. GIVE IN TO YOUR ANGER. I CAN FEEL THE DARK SIDE GROW STRONG IN YOU.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2012, 23:24   

Cytat:
Zdajesz sobie sprawę że w tej serii to są Death Flags? =___=

Zdajesz sobie sprawę, że NTR Flags które Yurin generowała zawsze w Gundamie były Death Flags? :P
Choć w sumie taki Largan i Adams (murzyn ;P) wygenerowali każdą istniejącą flagę zgonu dla facetów. Obydwaj żyją a Largan jest w spin-off mandze ściga kosmicznych piratów i przyjmuje promień na klatę swej Genoace mk. II jakby nigdy nic.

Co do Arisy, myślę że będzie Woolfem trzeciej generacji.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-03-2012, 00:14   

Hm, a czy 3 protagonista nie ma niebieskich włosów?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2012, 11:45   

Spójrz na mój banner w podpisie, mam na nich trzech protogonistów ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-03-2012, 11:56   

Odcinek 21
Walki mniej, ale za to skupienie na postaciach.

Najważniejsza rzecz – nauka to potwierdza, Asem jest zwykłym człowiekiem. I to jest świetne.
Nie sądzę, by aktywowano jego moce później w ten czy inny sposób, gdyby to zrobiono, byłby najsilniejszym z protagonistów. Z resztą, nauka z odcinka jest o tym, że dorównuje się swym ojcom znajdując swoje własne specjalizacje. Przyszły balans jest oczywisty:
Flit – normalny pilot Newtype.
Asem – mistrz pilotażu, ale zwykły człowiek.
Kio – Newtype Mesjasz, ale słaby pilot.

Wracając do Asema
Cytat:
I CAN FEEL THE DARK SIDE GROW STRONG IN YOU.

Z powodu jakiś porażek? Jest na to za awesome i ma za dobry supporting cast! Doświadczony Woolf jest świetny w roli mentora i doskonale wie, czego młodemu trzeba – niemożliwego starcia z symulacjami młodego Flita i Zehearta. I to DZIAŁA.

Flit nie jest Gando ani Patrickiem Zala (ale żarcik „nie jesteś moim synem” to miał niewybredny ;p), ale widać, zwłaszcza w porównaniu z Madornami, jaki z niego typ głowy rodziny. Bądźmy szczerzy, to Woolf twierdził że Asem jest w stanie sam się poprawić będąc sobą, Flit twierdził że zrobi to dlatego bo ma JEGO krew. Zdziwienie Asema, że znowu ktoś nie ma nabożnej czci względem swego ojca samo mówi za siebie. Gdyby to byłby sitcom, Madornowie byliby zabawną zwariowaną rodzinką, zaś Asunowie byliby poważną bogatą familią, zupełnie jak w Meet the Fockers.

Jedną z cech AGE które lubię, jest ilość różnych rzeczy w odcinkach. Nie są to co prawda kompletne odskocznie gatunkowe, ale w tym odcinku mieliśmy trening militarny. Wcześniej mieliśmy działalność szpiegowską, quasi-superbohatrską działalność głównego bohatera z sekretną tożsamością, uciekanie przed służbami porządkowymi, starcie dwóch strategów, przygodę w fabryce mechów z przeskakiwaniem przez próżnię, starcie gangów, a nawet życie szkolne... Jak w dobrej przygodówce przygody są różnorodne.

Z interesujących rzeczy, to ta okularnica z openinga to nie żona Diqua? To w końcu kogo on zapłodnił? ;P Może córkę Iwarka? :D
Tak czy inaczej, scena okularnicy i pana muchomorka była słodka. Powiedz no które deathflag to nie ręczę za siebie...

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-03-2012, 19:04   

Gamer2002 napisał/a:

Spójrz na mój banner w podpisie, mam na nich trzech protogonistów ;P

NOOOOO!!!!!
Ona ma być i tyle! Tym razem będę się intensywnie domagał, aby włosy były farbowane! (nawiasem mówiąc, strasznie recesywne geny na kolor włosów mają bohaterowie tej serii...)
Romary niech sobie Zeheart bierze ;)

Odcinek 21
Przede wszystkim urocza chwila z Flitem, gdy pomimo wszelkich prób nie udało mu się ukryć uśmiechu na widok starego kumpla... Woolf jest jak na razie stanowczo najlepszą postacią tej serii.

Gamer2002 napisał/a:

Tak czy inaczej, scena okularnicy i pana muchomorka była słodka. Powiedz no które deathflag to nie ręczę za siebie...

Nawet nie wspominaj :P

Rodzina Madorna jak zwykle powala :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 23 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group