FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
  Jakiej muzyki procz J-Popu sluchacie?
Wersja do druku
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 15:23   

Fajne, fajne, ale powoli brzydnie kiedy przyjdzie słuchać tego kilka godzin dziennie.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Talantea Płeć:Kobieta
Seksowna laleczka


Dołączyła: 16 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2009, 15:36   

No tak, w sumie tez lubie to co jest dopiero nowe, nie mam jakiegos zespolu ktorego tylko slucham. Lubie czasem odswierzyc to co stare i sobie pospiewac to co znam XDD Z polskich zespolow uwielbiam Myslovitz, kocham glos wokalisty i przeslania w tekstach *_*

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 10:09   

Lol, j-popu właściwie nie słucham XD
Ulubione zespoły:
*Placebo (moja największa miłość *__*)
*I Hate Myself
*Sunny Day Real Estate (głównie za pierwszą płyte, a właściwie połowe jej oraz świetne wykonania Live, które są lepsze niż 'oficjalne')
*Taking Back Sunday
*A Thorn For Every Heart ( za demówkę + pierwsza płyte... reszta to już nie to samo ;s)
*Hawthorne Heights ( oni sa masakryczni, ale i tak ich lubię xD)
*Linkin Park (stara miłość z czasów gimnazjum/podstawówki)
Plus Foo Fighters i The Killers- lubię sobie ich czasem posłuchać.
Plus The Used, które dopiero poznaje , ale jak narazie mi się podoba.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2010, 12:52   

Ostatnio znudziły mi się bardzo znane kapele rockowe i wziąłem się za coś mniej znanego. All Time Low czy np You At Me Six jest ciekawą alternatywą.
Poza tym ostatnio trafiłem na genialny kawałek o nazwie Strange wykonywany przez Kerli oraz eh... Tokio Hotel. Click jbc.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
~~mukuru Płeć:Kobieta
Drama Queen


Dołączyła: 29 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 19:36   

Zacznijmy od tego, że j-popu nie słucham wcale. Kiedyś miałam słabość do j-rocka, teraz od czasu do czasu słucham Miyaviego czy Dio, ale to chyba przede wszystkim dla miłych wspomnień, które budzą.
Czego słucham..? Bardzo różnie, sporo muzyki alternatywnej, rock, trochę indie, punk, muzyka poważna, chociaż ma też ulubionych wykonawców reprezentujących inne gatunki.

_________________
Cóż powie- on? Co powie głos sumienia ---
ta zmora zmór, co za mną kroczy w ślad?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
12287571
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 29-03-2010, 19:28   

~~mukuru napisał/a:
Zacznijmy od tego, że j-popu nie słucham wcale.

Same here, chociaż do niedawna uwielbiałam Ayumi Hamasaki, Hitomi i Kokię - tej ostatniej słucham do dziś.
Słuchałam jeszcze zespołów visual kei, np. alice nine., którym to zainteresowałam się po otrzymaniu od koleżanki płyty DVD z utworem "Number Six" (którą to otrzymałam w roku 2007, dziwne). Chociaż daleko mi od fangirlowania tychże panów, nie powiem, są ładni i fajnie grają (Swoją drogą, w klasie była nawet dyskusja, ilu z nich to dziewczyny...).
Aktualnie większość piosenek w moim odtwarzaczu jest z gatunku pop, chociaż Kasię Kowalską też lubię. Poza tym interesuję sie muzyka klasyczną, no i nadal lubię posłuchać Vanessy Mae.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
~~mukuru Płeć:Kobieta
Drama Queen


Dołączyła: 29 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 20:53   

Bo jpop za bardzo cukierkowy jest! Visual kei ma swój urok, alice nine nigdy mnie nie wciągnęło, natomiast bardzo lubię twórczość Miyaviego (to, co on robi z gitarą jest niesamowite!). Po koncercie przez dłuższy czas słuchałam Dio bo panowie świetnie grali, i to chyba wszystko.
A co do wątpliwości odnośnie płci- patrząc na to obiektywnie, czasem naprawdę trudno się dziwić. Zwłaszcza ludziom, którzy z visual kei nie mają nic do czynienia. A ładni są, i to bardzo!

_________________
Cóż powie- on? Co powie głos sumienia ---
ta zmora zmór, co za mną kroczy w ślad?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
12287571
Berciks Płeć:Mężczyzna
Sindanóriello


Dołączył: 16 Lut 2010
Skąd: CK
Status: offline
PostWysłany: 31-03-2010, 22:19   

Tylko w soundtrackach z anime i remixach muzyki z touhou słuchałem J-Popu. U mnie jednak przeważa Rap i HH, słucham też reggae, czasami trance, techno i metal. Z rapu to często Wu Tang Clan, Snoop Dogg, N.W.A, Eazy-E, Ice Cube i Dre, z hh to Kaliber 44, Peja, WWO, Slums Attack, Tede, WYP3, Liroy, Płomień 81, Molesta i wiele innych ;). Z metalu to słuchałem Cradle of Filth i Nightwish, tak to już tylko metalowe wersje themów z touhou. Techno/trance słucham najrzadziej, głównie Tiesto. Z Reggae to oczywiście Bob Marley oraz Natural Dread Killaz.

_________________
Sindanóriello - "z wewnątrz szarego kraju"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2010, 11:25   

Właściwie J-Popu też nie słucham wcale, ale zdarza mi się słuchać J-Rocka (najczęściej Miyavi). Czasami spodoba mi się jakiś opening z anime i to wszystko. Poza japońską muzyką słucham najczęściej rapu czyli właściwie tylko 2paca(żadnych polskich, gdyż nie mogą jemu dorównać), zdarza się Metallica, ale z tych starszych utworów no i nawet heavy metal. Lubię słuchać starych zespołów, bo mają w sobie coś, czego dzisiejsze zespoły nie posiadają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zonk486 Płeć:Mężczyzna
Głupek na wynajem!!


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Piotrków Trybunalski
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-05-2010, 22:02   

A ja najczęściej słucham wykonawców, a nie gatunków. Na przykład z J-pop mogę wyróżnić formację M.O.V.E. która jak dla mnie tworzy świetne kawałki będące połączeniem J-popu i J-rocku. Ostatnio zacząłem się przekonywać do Utada Hikaru, której piosenki są wręcz niezwykłe. A co do pozostałych, do z polskiego hip-hopu ostatnio trafił mi się do słuchania 52 Dębiec i Łona. O ile pierwszy powrócił po baaardzo długim czasie, tak drugi zawsze się gdzieś pojawiał. Z pozostałych gatunków muzycznych, to mam parę pozostałych ulubieńców, ale zaskoczył mnie zespół o nazwie Die Antwoord podany na tym forum bodajże w temacie humor. Tej muzyki da się słuchać!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1281908
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group