FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
  Jakiej muzyki procz J-Popu sluchacie?
Wersja do druku
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-05-2003, 18:04   

AvE czcic tą gitarę ^^ heheheh... ja tez mam podpis tyle że całej grupy na elektryku ^^ heheheh... aczkolwiek na koncercie tez nie byłam ja tyle że ta gitara ma juz 20 lat i tatuś za dawnych czasów był na koncercie a potem zaraził dziecko miłościa do tej kapeli ^^ czcze tą gitrare jak nic innego ^^ ma jakieś 20 lat jak nie więcej ale nadaj dobrze gra... nawet na koncercikach gram na niej chociarz w domku w kącie biały stratocaster (Jimi Hendix miał takiego)przyciaga kurz ^^ ale co tam... co do kapeli nazwa fajowa... moja nazywa się DETOX na Polski Odwyk ^^
Przejdź na dół
Seymour Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Sie 2002
Skąd: White Purgatory
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2003, 11:14   

Justine --> Ja niestety mam z netu mp3 FSOL'a, ale jak natkne sie na ich plytke to napewno kupie :)

No, no! Widze, ze same techniczne pozycje! No to po kolei: Chemicznych braci nie lubie, bo hmmm... jakby to ujac? Nie rozumiem ich muzy. Jak dla mnie graja za ciezkostrawne beaty(i ten teledysk - The Test... dzwieki wieloryba polaczone z tymi chorymi ujeciami w klipie!). Underworld'a mam jedna piosenke - Push upstairs. Musze powiedziec, ze calkiem przyjemny kawalek :> . Fatboy wiadomo - znany i lubiany. Duzo mam jego piosenek(m.in. kilka breakowych pozycji w jego wykonaniu), ale ostatnio malo o nim slychac. Juno Reactor jedynie znam utwor Komit, nic o nim nie wiem poza tym. Miss Kittin, o Boze! Jak uslyszalem Frank Sinatra zmienilem troche zdanie o tej pani :) . Podoba mi sie jeszcze jej piosenka z filmu Hackers(nie pamietam tytulu) i byla jeszcze taka, gdzie spiewa na dachu wiezowca, a w oknach widac jakies wizualizacje. Gus Gus nie kojarze :| .
Seciki taaa... za duzo artystow, by wszystkich wymienic^_-
Mozesz podac jakies grupy, ktore graja trip-hop? Bo stylu tej muzyki nie kojarze

Mi najbardziej ze styli technicznych podchodza: Goa Trance, Acid, Drum&Bass

Znasz moze Electric Universe, DJ Manga, A & E Dept, Flying Steps, Storm, Trance Atlantic Air Waves, DJ Rush, Cake'a lub Fluke'a?

_________________

You can't change it. There's only one future...

- - -

NAFOL walczy!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4643422
Justine Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Sie 2002
Skąd: Abiti
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2003, 20:04   

Hm, rzeczywiscie niektore kawalki Chemicznych moge byc troche dziwne, ale plyta Surrender ma kilka genialnych kawalkow ^__^
Mysle, ze mozesz spokojnie posluchac troche wiecej muzyki Underworld'a, bo warto mozesz zaczac od najbardziej znanych "Born Sleepy" i "Cowgirl".
Juno Reactor to interesujaca postac skoro lubisz Goa Trance to jego muzyka moze Ci sie spodobac.
Haha, Frank Sinatra jest swietny, a teledysk, o ktorym mowisz to chyba "Rippin Kittin" (tez ciekawy kawalek jesli chodzi o liryke)
Gus Gus to taki troszke eksperymentalny zespol zwlaszcza ich pierwsza plyta. Ja uwielbiam ich "Tennage Sensation" taki wolniejszy troche trip-hopowy kawalek

Trip-hop to w pierwszej kolejnosci jego tworcy czyli Massive Attack i Tricky pozatym Portishead, Morcheeba (ale tylko 2 pierwsze plyty), Goldfrapp...i wiele zespolow, ktore w mniejszym lub wiekszym stopniu sa kojarzone z trip-hopem DJ Shadow, Bjork, DJ Krush, Kruder&Dorfmeister, Moloko, Olive, Mono itp.

Hm, czesc nazw, ktore podales wydaje mi sie znajoma, ale nie kojarze zadnego utworu natomiast DJ Fluke'a kojarze z "Absurd"

Sorka, ze dopiero teraz pisze, ale ciagle zyje w chaosie ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Boski Miszcz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lut 2003
Skąd: Tam, gdzie Mazoku mówi dobranoc
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2003, 10:48   

Acha, zapomniałem dodać, słucham jeszcze punk-rocka, ale do punka mi jeszcze baaaardzo daleko, mówiąc szczeże nie mam zamiaru się nim stać.
Rock, Punk-rock, Metal, słucham wszystkiego gdzie jest dobra muzyka, mocne gitary i niezłe brzmienie ( a najlepiej jakby to wszystko było po japońsku dop.Naga) No właśnie :D

_________________
Ku chwale LON!

A la la la la LON, a la la la la LON LON li LON LON LON LOL, oo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2003, 22:48   

A ja tam najbardziej lubie hip-hop i tyle ;PPP I oczywiscie reagge nyuuu^^ jest cudowne^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nirra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Cze 2003
Skąd: z otchlani ciemnosci^^
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2003, 23:02   Jakiej muzyki procz J-Popu sluchacie?

ja hip-hop polski i ruski hehehehe, J-pop co to wogule jest?

_________________
Nie normalni proszeni sa o nie dotykanie mnie!!!
Obawiam sie,ze moge od nich dostac grzyba!!

^ ^
L
______
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167623
Nirra Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Cze 2003
Skąd: z otchlani ciemnosci^^
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2003, 23:18   Jakiej muzyki procz J-Popu sluchacie?

nie....wiec oswiec mnie o swiatynio madroscii skarbnico wiedzy!!

_________________
Nie normalni proszeni sa o nie dotykanie mnie!!!
Obawiam sie,ze moge od nich dostac grzyba!!

^ ^
L
______
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1167623
Kaolka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 25 Maj 2003
Skąd: Radom
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2003, 19:11   

a moze nowa czlonkini forum sie przylaczy do dyskusjii o muzyce ^^

a wiec od dawien dawna moim "filarem" muzyki byl rock... ^^ jak bylam mala sluchalam pop ==''' az mi sie wstyd przeznac..
teraz z rocka slucham Puddle of Mud (jesli tak sie pisze nie zwracam wyraznej uwagi na nazwy zespolow).. 3 dors down.. i inne taki ^^ lubie sluchac baaaardziom TLC (jeszcze z nimi mi nie przeszlo :( )

rap!!! amerykanski ^^ eminem!! dr dre!! 50 cent!! O_O moi idole HH polski??? tysh , najlepiej K44 i molesta i fenomen.. peja dnooo (oki doki ^^ nie chce zeby na mnie ktos za to zdanie krzyczal)

a ostatnoi jakos do mnie techno przemawia... kzadego rodzaju techno!! bo ja.. jak sie bawie na imprezach... to tylko najlepiej przy technie!!! to jest boska muzyka ^^
no i ostatnio tesh slucham brejk bitow ^^ : Freestyle Project "let your body move " - moja piosenka .. Flying steps... Barthezz...music instructor... ehm... itd ^^ (kolezanka mnie wciaglena!!)

nio to tyle na temat mojego sluchania ciekawe czy ktos ma tak zroznicowane gusta jak ja..

aha!! i zapomnialam powiedziec jeszcze ze slucham: muzyki do LOTR'a Enyi.. muzyki do anime... hmm.. Nightwish... Iron Maiden, Nirvany.. czasem Metaliki... i to chyba wszychoo ..

_________________
Jedno nas łączy *potrzeba* XD
(hasło wyborcze do kampanii Kaolkowo-Evilkowej na rzecz darmowej zbiórki pieniążków na mangi XD)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5251034
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2003, 23:39   

Ogółem 9więc nawet teraz...-SB) słucham RMF FM i się przyzwyczaiłam. /czasem mi coś jednak odbija i słucham jedenj płyty cały tydzień. Tak jest np. z Balladami rockowymi, Łzami, Urszulą, hip-hopem (Uwaga, zaraz cię za to zabiją-SB- Jak się ten Ryo wkręci, to cię zabije i będę cię musiał odkopać) i Roxette. Ach, no i jeszcez przecie Wilki!!! alibo (*znak krzyża*-SB) Ich Troje^^

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-06-2003, 09:31   

Deoś, Roxette? *ściiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisk* Aż się wzruszyłam T_T A co do Ich Trojga... Hehe, przyznam się bez bicia, że słuchałam... 3 pierwsze albumy uważałam za warte słuchania i w sumie ciągle lubię sobie do nich wrócić, ale potem zrobili się dziwni - -'

Teraz zamilknę, bo już się na ten temat wypowiedziałam... Choć w chwili obecnej to głównie j-rocka słucham ;> No co, j-rock to nie j-pop, ne? ;>>>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2003, 10:13   

Ja natomiast o wilkach:

Wolni jak mazenia, nie dotykajac cienia, polne kwiaty we wlosy wplot ci wiatr... bla bla bla

Zoska miala fajna piers, a monika dwie, z aska mozna bylo radia krasc, z baska samochody, piekne jak motyl, jak sledzie na niebie blablabla...

Dobra muzyke od zlej najlatwiej rozroznic poznajac slowa... nalezy zalatwic jej tekst, ewentualnie jakies znosne tlumaczenie. Jesli po poznaniu tekstu chce sie jej jeszcze sluchac, to znaczy, ze muzyka jest dobra.

Wilki dobre nie sa...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-06-2003, 10:22   

Ha! Ale muzyka to muzyka, a tekst to tekst ;> Muzyka może być świetna, ale tekst do niej może od muzyki odstraszyć ;P Dlatego tak lubię j-music, bo mogę posłuchać dobrej muzyki, a nie rozumiem co śpiewają ;>

Zeg, a inne ich piosenki oprócz Baśki słyszałeś? ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuzoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2003, 10:49   

Ze mną jest dosyć podobnie choć powną cześć udaje mi się zrozumieć.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-06-2003, 10:56   

Kilka... Tytulow nie pamietam... Wszystko to co RMF puszczal... Raczej glupie byly. Wolnosc jak marzenie chyba najlepsza, choc daleko jej jeszcze...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2003, 22:15   

Ja co do wilków...Zegarmistrzu (Światła...nawiasem bardzo lubię tę piosenkę...), czy tyt słyszałeś tak na przykład "Here I am"? Alibo "Beniamina" albo "Son of the blue sky"? Albo "Eli lama sabatchani"? Ni mówiąc już "O siobie samym" albo "Sid i Nancy"? Najpierw [osłuchajm, piotem pomyśl, co mówisz...^^..A tak na bok, zapomniałam wspomnieć o zespole-cud :Stare Dobre Małżeństwo - słuchamć mogę naokrągło!!!

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 19 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group