FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
  Czarna lista zespołów
Wersja do druku
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-07-2007, 13:04   

Grisznak napisał/a:
Morbid Angel to zespół amerykański. Nowak sam kopie grób swojemu pomysłowi, pozywając przed polski sąd amerykanów.

Jak się chce psa uderzyć, to kij się znajdzie. Choćby się nie czepiał amerykanów, to i tak by go zniszczono prędzej czy później. No bo to nietolerancja przecież... I założę się o skarpety mojej nieboszczki babci, że TVN dojdzie do wniosku, że to wszystko sprawka Radia Maryja.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-07-2007, 13:11   

A to ciekawe, bo nie pamiętam, aby kiedykolwiek Nowak wspominał o tym, by trzymał Rydzem. To mu uczciwie oddam.
Gdyby miał trochę oleju w głowie (a nie ma, bo miałem okazję go poznać) to zrobiłby to sprytniej, podciągnął pod antysemityzm i wszystko cacy. Ale na to jest za głupi i dlatego polegnie.
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-07-2007, 13:22   

Cytat:
Ryszard Nowak zapowiada również, że jeszcze w lipcu światło dzienne ujrzy raport "Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce". W dokumencie ma się pojawić analiza treści poszczególnych utworów, opis symboliki używanej przez muzyków, a także kalendarz imprez, które odbyły się w Polsce po 1986 roku.

*wali łbem w biurko*
Ludzieeeeeeee! Zamknijmy ich wszystkich w wariatkowie i każmy tworzyć raporty o ilości źdźbeł trawy i ich stanie zdrowia na metrze kwadratowym trawnika! Przynajmniej do czegoś się przydadzą...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-07-2007, 13:28   

GoNik napisał/a:
Cytat:
Ryszard Nowak zapowiada również, że jeszcze w lipcu światło dzienne ujrzy raport "Rockowe zespoły satanistyczne w Polsce". W dokumencie ma się pojawić analiza treści poszczególnych utworów, opis symboliki używanej przez muzyków, a także kalendarz imprez, które odbyły się w Polsce po 1986 roku.

*wali łbem w biurko*
Ludzieeeeeeee! Zamknijmy ich wszystkich w wariatkowie i każmy tworzyć raporty o ilości źdźbeł trawy i ich stanie zdrowia na metrze kwadratowym trawnika! Przynajmniej do czegoś się przydadzą...

Goniu, ale ja bardzo chętnie ten raport przeczytam, kto wie, może nawet gdzieś się w nim przewinę, jako swego czasu aktywny publicysta tej sceny. Duzi chłopcy tez potrzebują zabawek...
Powrót do góry
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2007, 13:33   

To chyba pierwsze tego rodzaju opracowanie tej sceny. Z historycznego punktu widzenia może być bardzo wartościowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-07-2007, 13:45   

Grisznak, nie wątpię... Ale sam przyznasz, ze mają coraz ciekawsze pomysły na tak zwane 'działania zastępcze' - tu kosmita z torebką, tam satanistyczne zespoły...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 11-07-2007, 13:49   

Grisznak napisał/a:
A to ciekawe, bo nie pamiętam, aby kiedykolwiek Nowak wspominał o tym, by trzymał Rydzem.

A ty myślisz, że ktokolwiek będzie się jego albo Rydzyka pytał o zdanie? Wyszperają gdzieś zdjęcie ze znajomym znajomego znajomego... i reszta pójdzie sama. Teraz jest przecież sezon na Rydzyka.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 11-07-2007, 14:19   

A ja myślałem, że sezon na czarownice.

GoNik - peace, nie takie rzeczy świat widział. Jedni by zapisać się w dziejach niszczą cuda świata, jak Herostrates, inni walczą z pogańskimi szatanisztami i gejami z kosmosu i pluszu. Jakby człowiek się tym wszystkim przejmował dawno by już zwariował.
Lunar napisał/a:

Nie po to demoralizowano młodzież i mieszano ludziom tolerancją w głowach, żeby jakiś tam polak to wszystko teraz zburzył. :>


Rozumiem, że dobrze wiesz jaki naprawdę był cel demoralizacji młodzieży i mieszania ludziom tolerancją w głowach.

Teukros napisał/a:
To chyba pierwsze tego rodzaju opracowanie tej sceny. Z historycznego punktu widzenia może być bardzo wartościowe.


Zaiste, tyle chociaż dobrego. Cóż, zawracanie kijem katastrof naturalnych (w tym głupoty ludzkiej) nie ma sensu, można co najwyżej zapobiegać, usuwać skutki i szukać dobrych stron.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Arashino Shiro Płeć:Kobieta
władająca czasem...


Dołączyła: 28 Mar 2006
Skąd: Poznań
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-07-2007, 09:22   

http://muzyka.onet.pl/10175,1423415,0,1,wywiady.html

Led Zeppelin też? chyba się będę musiała poddać egzorcyzmom.

_________________
Żyj póki możesz, bo każdy twój dzień może być twoim ostatnim...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
następne+pytanie...
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-07-2007, 10:34   

Trubadurzy, The Police - przepraszam, właśnie zeszłam, już dawno nie czytałam takich głupot. Po rozprawieniu się z muzykami, pan Nowak zapewne zabierze się za książki - pierwszy do odstrzału Harry Potter, a jak dobrze pójdzie to i Kubusiowi Puchatkowi się dostanie.
To mogłoby być śmieszne, ale za bardzo się boję że znajdą się ludzie (wysoko postawieni), którzy wezmą na poważnie ten "spis"... pozostaje czekać na publiczne "palenie na stosach" płyt wyżej wymienionych...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-07-2007, 14:02   

Ysengrinn napisał/a:
Rozumiem, że dobrze wiesz jaki naprawdę był cel demoralizacji młodzieży i mieszania ludziom tolerancją w głowach.

Wystarczy mi, że potrafię to sobie wytłumaczyć, a moje wyjaśnienia zaskakująco często pasują do faktów. Ale jak ktoś wierzy w pomyje wylewane z telewizorów i szumnie nazywane "informacjami" to ja mu nie bronię. Głupcy też mają swoje miejsce na tym świecie.

Ysengrinn napisał/a:
A ja myślałem, że sezon na czarownice.

Sądząc po takich osobistościach jak prezydentowa i Monika Olejnik, powiedziałbym raczej, że to sezon CZAROWNIC... ><


moshi_moshi napisał/a:
To mogłoby być śmieszne, ale za bardzo się boję że znajdą się ludzie (wysoko postawieni), którzy wezmą na poważnie ten "spis"...

Ktoś na tych ludzi głosował. Nie podoba się, to następnym razem nich ten ktoś głosuje mądrzej. Chyba, że się jednak spodoba, bo wtedy to już nikt nic z tym nie zrobi.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 14:10   

Przepraszam, ale kolejny temat się zamienia w "Świat według Lunara". Proszę nie kontynuować offtopu. Lunar, jeśli nie jesteś w stanie powstrzymać się od dzielenia się swoją wizją rzeczywistości w każdym temacie, prosiłabym o zaprzestanie wypowiedzi w dziale Off-topic.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 12-07-2007, 14:46   

Avellana napisał/a:
Przepraszam, ale kolejny temat się zamienia w "Świat według Lunara". Proszę nie kontynuować offtopu.

Jaki offtop, przecież cały czas mówimy w ten czy inny sposób o rozmaitych czarnych listach muzyki, nawet jeśli chwliami odjeżdżamy od tematu. No i czy dziwne takie, że po tych wszystkich latach wyborów wnerwia mnie wieczne skakanie do oczu władzy? To jest po prostu nudne, najpierw wiekszość wybiera rząd a potem ta sama większość (a przynajmniej tak się wydaje) wylewa na rząd wiadro pomyj. I tak non stop color... Honestly...

Ja tam o wszystkie czarne listy jestem spokojny. Będą wybory, okaże się ile to wszystko było warte. I nie kryję, że chciałbym do wszystkich pozostałych rządów mieć tyle pretensji, co do obecnego. Bo szczerze mówiąc cała kwestia niepomiernie mnie bawi. Z jednej strony wiadomo było powszechnie, jakie LPR ma poglądy a mimo to ludzie ich wybrali, z drugiej teraz wszyscy są zaszokowani i robią wielkie oczy. Było przecież do przewidzenia, że coś takiego może wyniknąć. To trochę jakby grupa zdecydowała wejść do groty niedźwiedzia i mówiła potem: "och, jakie ten niedźwiedź ma zęby i pazury! Jeszcze nas zje!" >< A przecież ktoś do tej jaskini zdecydował sie wejść i to wiedząc, że tam jest niedźwiedź. Naprawdę nie pojmuję zaskoczenia. A poza tym przeceniacie IMO możliwości LPR. Ot, będzie zawierucha, ktoś się wtrąci, pokrzyczy, pogrozi tym czy owym i zrobi się spokój.

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 12-07-2007, 14:59   

Ignorowanie wielokrotnych uwag Moderacji i Administracji o NIE kontynuowaniu oftopu, zwykle grozi otrzymaniem ostrzeżenia. Co też niniejszym sie stało.

Każda kolejna osoba, która będzie kontynuowała dyskusje w tym stylu, lub zechce odpowiedzieć na powyższy post, otrzyma także ostrzeżenie.

Miłego dnia
IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2007, 15:16   

Nadmierna kontrola państwa nad wszystkim co się może bez niego obyć jest bezsensem. Nie czytałem ostatnich 2 stron (wiec może już ktoś o tym pisał). Przypuśćmy, że taka lista powstanie. Jak wtedy najlepiej walczyć z konkurencją? Promując własny zespół czy podpowiadając temu co tworzy spis, żeby wpisał do niego wykonawców innej wytwórni (pod byle pretekstem) jako argumentów używając pękatych kopert, koniaków itp. Zupełnie zabiłoby to resztki normalności w przemyśle rozrywkowym, nie mówiąc o wolnym rynku.
Jakie kryteria powodowały by, że dany wykonawca znajdzie się na liście? Jakościowe. Czyli bardzo trudne do sformułowania, zmierzenia i stwarzające masę możliwości do nadużyć. Czy jedno 'f*ck' na płycie czy dopiero od 5 kwalifikuje artystę na listę? Ile razy wykonawca może sprofanować jakąś świętość? Zresztą kryteria jakościowe mają to do siebieTeoretycznie np. The White Stripes mogliby się znaleźć na liście za płytę "Get Behind Me SATAN", a przecież oni z diabłem nie maja nic wspólnego.

I co z tym fantem zrobisz LB (bo chyba tylko ty jesteś zwolennikiem listy)?!
EDIT:
LOL, B&!
Możesz zawsze odpowiedzieć na manga.pl :)

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 11 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group