FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
  Wielki powrot anty-WiP-u
Wersja do druku
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-02-2004, 20:34   

Przecież mazoku nie mają płci? :P

btw: nie należałoby zamknąc tego tematu i wszystkich dyskusji dotyczących AW prowadzić w siedzibie?

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-02-2004, 23:23   

Puk, puk... Ja przepraszam, ze przeszkadzam - Serika rozejrzała sie nieśmiało po topiku z założenia wrogiej organizacji - ale muszę coś skomentować (tak, ostatnio łapię ludzi za słówka, nie mam pojęcia dlaczego! Może to zaraźliwe?)

Cytat:

Wiosna bedzie nasza! A jesli ktos zaprzeczy, to skasuje mu posta!


Tam nie było ani słowa o tym, że Wiosna ma należeć do AntyWiPu! Złaszcza, jeśli przeczyta się do tego podpis pod jego postami... Vel, jak mi przykro - złośliwy uśmieszek - Zeg nie ma żadnych powodów, żeby wypróbować moc działania swojej nowej broni na Twoim poście. Musiałbyś sie bardziej postarać! :P

A, własnie, Zeg, gratulacje! Nawet nei wiesz, jak się cieszę z Twojego awansu! *___* (pod nosem: "Nareszcie nie ja! nie ja! nie ja!!! *__*")
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2004, 21:48   

Aj aj aj... zastanówmy się w takim razie...

Ale ale, jeśliby dokładnie się przyjżeć...

Cytat:
Wiosna bedzie nasza! A jesli ktos zaprzeczy, to skasuje mu posta!


Cytat:
WIOSNA NIE BĘDZIE WASZA!!!


Zaprzeczyłem słowom, że wiosna będzie ich... Jakby się zastanowić, zaprzeczyłem dokładnie ;P W końcu nie mogę pisać, że Wiosna nie będzie NASZA, bo to by nie miało większego sensu... Albo dla oczywistości i jasności zaprzeczenia można to rozegrać tak...

Cytat:
Wiosna bedzie nasza!


ZAPRZECZAM!

Tak łatwiej i jaśniej ^^ W końcu zostało powiedziane, że "jeśli ktoś zaprzeczy, to skasuje mu posta!" ;PPP

Tu należy zastanowić się, co Zegarmistrz rozumie poprzez słowo "nasza" Być może właśnie to ono jest kluczowym słowem w intrygach Anty-WiP'u i ich Tajną Bronią (obok oczywiście Moderatorstwa Zega)!!! Co oznacza "nasza"? Czy to za nią kryje się Podstęp Anty-WiP'u Mający Na Celu Zdobycie Wiosny? (PAWMNCZW)

ROZPRACOWAŁEM WAS!!! I co mi teraz zrobicie, ha? ;P

EDIT

Zapomniałbym podziękować Serice, bo gdyby nie zwróciła mi uwagi, nie zauważyłbym, jak łatwo można operować i manipulować pojęciem "nasza"... a teraz już Wiosna nie będzie Anty-Wi... znaczy się nasza... znaczy się wasza... to jest ich... ^^' No, wszyscy wiemy o co chodzi ;) Tak, czy inaczej- dzięki! ^_-

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2004, 21:56   

Cytat:
Tu należy zastanowić się, co Zegarmistrz rozumie poprzez słowo "nasza" Być może właśnie to ono jest kluczowym słowem w intrygach Anty-WiP'u i ich Tajną Bronią (obok oczywiście Moderatorstwa Zega)!!! Co oznacza "nasza"? Czy to za nią kryje się Podstęp Anty-WiP'u Mający Na Celu Zdobycie Wiosny? (PAWMNCZW)

ROZPRACOWAŁEM WAS!!! I co mi teraz zrobicie, ha? ;P


Nie powiedziałbym, żebyś nas rozpracował... Intrygi i podstępy to domeny Agendy. AntyWiP posługuje się innymi metodami. :P

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2004, 22:05   

Taaak, Yuby? Zatem wytłumacz mi, co znaczy słowo "nasza"? Czym jest to słowo w ustach Zegarmistrza? Czyja ma być ta Wiosna? Jak wytłumaczysz tą nieścisłość? Nie udawaj niewiniątka, Yuby, ja już was dobrze znam. Podstęp podstępem zwyciężaj! Tak chcecie pokonać Agendę? Naśladując ją? Ja wam dam... ;P

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-02-2004, 23:20   

Brak logiki i czytania tekstu ze zrozumieniem szerzy się w Agendzie... :P

Wytłumaczenie ci "zawiłości" tych słów, mimo ze proste, nie zostanie dokonane. Jeżeli przeciwnik sam stwarza sobie problemy gubiąc sie w odmętach rozważań nad prostymi sprawami, AntyWiP wykorzysta jego błąd bezlitośnie. :P

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-02-2004, 23:56   

Tu wystepuje drobna rozbieznosc zdan, gdyz na przyklad pewien gad od wiosny woli zime.....

Ale mozna uogolnic, i powiedziec : " Wszystkie pory roku beda nasze" Interpretacje pozostawiam "wam".
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2004, 11:50   

Vel! Czy wiesz, ze Wiosna bedzie nasza! to oficjalny slogan projektu WA (Wiosna AntyWiPu / Wszechbiblia Anime). Zaprzeczajac mu zdradziles swe niepatryjotyczne poglady i zdradziles sie z przynaleznoscia do wrogich postepowi sil Reakcji! Na naradzie, ktora odbedzie sie w Herbaciarni (zaraz potem, jak ta zostanie odbudowana) zdecydujemy, jakie beda twe dalsze losy!

Ja bede obstawal za biletem do Irkucka w jedna strone.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2004, 11:54   

Yuby napisał/a:
Brak logiki i czytania tekstu ze zrozumieniem szerzy się w Agendzie... :P

Wytłumaczenie ci "zawiłości" tych słów, mimo ze proste, nie zostanie dokonane. Jeżeli przeciwnik sam stwarza sobie problemy gubiąc sie w odmętach rozważań nad prostymi sprawami, AntyWiP wykorzysta jego błąd bezlitośnie. :P


Dobra, dobra, Yuby- my już tam swoje wiemy... >;] Poza tym widzę wyraźnie, że coś knujesz... taak, w twoich oczach- m.in. tym takim wielkim, w tym avatarku ;P

Sm00k napisał/a:
Ale mozna uogolnic, i powiedziec : " Wszystkie pory roku beda nasze" Interpretacje pozostawiam "wam".


No i jak tu się więcej kłócić? Nie dość, że mają wewnętrzne konflikty i nieścisłości (jednemu nie podoba się wiosna, więc chce sobie zdobyć wszystkie pory roku, drugi walczy o wiosnę, trzeci zasłania się słowem "nasza"), to tu wyraźnie widać, że chodzi o Anty-WiP! Taaak, członkowie Anty-WiP zaczynają tracić się w zawiłości i nielogiczności swych planów- a dlaczego? My to dobrze wiemy... >:) Po prostu w intrygach, planach i podstępach nie jesteście w stanie dorównać Agendzie! Podejmujecie jakieś tam nieśmiałe próby, ale my już od dawna wykryliśmy wszystkie wasze słabości- i Agenda to wykorzysta. Bezlitośnie ;P

<O matko... ^^">

Zeg --> Już drżę ;P

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2004, 12:20   

Cytat:

Po prostu w intrygach, planach i podstępach nie jesteście w stanie dorównać Agendzie! Podejmujecie jakieś tam nieśmiałe próby, ale my już od dawna wykryliśmy wszystkie wasze słabości- i Agenda to wykorzysta. Bezlitośnie ;P


Obawiam się że nie będziecie mięli czego wykorzystać... Istotnie, nie dorwónujemy Agendzie w planowaniu... A to z tego prostego powodu, że się tym nie zajmujemy. Mamy inne metody działania. Nie tracimy czasu na żmudne zaznaczanie punktów na mapie i dzieleni ról w wykonywanym zadaniu. :P Jest to absolutnie zbędne. Nie ma planu- nic nie może wziąść w łeb :P

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2004, 12:24   

Zatem nie macie żadnej strategii, żadnych planów, żadnej organizacji! Chaos szerzy się w waszych szeregach, a ty, Yuby, własnie otwarcie to przyznałeś! I wy chcecie z nami zwyciężyć? Wy chcecie zdobyć Wiosnę? MUHAHA, nie macie szans! ;P

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2004, 12:37   

W zasadzie to zastanawiam się, po co ja ci to wszystko tłumaczę... Im bardziej jesteś w błędzie, tym lepiej dla nas. Ale będę litosciwy. :P

1.
Jest różnica między "plan", a "organizacja". To samo tyczy się słowa "strategia". "Plan" oznacza raczej jeden atak. "Organizacja" i "strategia" to system działania na całej linii, przez cały czas. Swego rodzaju profil organizacji. Nie korzystamy z planów, ale posiadamy zarówno organizację, jak i strategię.

2.
Cytat:

Chaos szerzy się w waszych szeregach


A czego właściwie spodziewałeś się w AntyWiPie? Miłosci, ładu i pożądku? :P

3. Brak planów ma wiele zalet wbrew pozorom. Jak powszechnie wiadomo, większośc planów i strategii bierze w łeb w kontakcie z rzeczywistością. Brak planu pozwala rozwinąć "improwizację", co z kolei prowadzi do możliwości szybkiego i łatwego dostosowania sposobu działania do sytuacji.

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2004, 12:42   

Yuby, dobrze wiesz jednak, że bez odpowiedniego przygotowania nie macie szans na pokonanie Agendy ;P A wmawianie sobie i innym, iż jestem w błędzie tylko bardziej odkrywa wasze zakłamanie i słabość!!!
(^^")
Do Wiosny pozostało już tylko 20ileś dni. A wy nie podejmujecie żadnych działań. Jesteście nieprzygotowani, a samą improwizacją nie zdobędziecie Wiosny! Nie ma tak lekko... ;P Mogę się założyć, że wasze plany (o ile takowe wogóle istnieją, wnioskując z twoich słów- nie) nie dojdą do skutku! Wiosna nie będzie wasza!!!

(Miłość, ład i porządek w Anty-WiPie? O_o Toż to największy koszmar nocny, jaki mógłby mi się przyśnić... :P)

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yuby Płeć:Mężczyzna
Kotosmok


Dołączył: 16 Cze 2003
Skąd: Wrocław
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-02-2004, 13:05   

1.
Pozwolę sobie przypomnieć, że mniej więcej pół roku temu toczyła się wojna AntyWiP-Agenda. I ie można było powiedzieć, żebysmy tamtą wojnę przegrywali. :P Zostala ona zakończona w skutek osób postronnych, stających się coraz częściej przypadkowymi ofiarami starć. Pomijam fakt, że wtedy Agenda była u szczytu swej potęgi. A teraz jakby nie patrzeć wygląda to trochę inaczej...

2.
Plany... Wydaje ci się, że gdyby były konieczne, AntyWiP wciąż by istniał i był znaczącą siłą w Multiswiecie? Jak widzisz nie konieczne. A co czasu który został do wiosny... Żyj dalej w takim przekonaniu, ale możesz obudzić się zbyt późno.

3.
Cytat:

(Miłość, ład i porządek w Anty-WiPie? O_o Toż to największy koszmar nocny, jaki mógłby mi się przyśnić... :P)


Jak dla kazdego mazoku... :P

_________________
From the brightest start
Comes the blackest hole
You had so much to offer
Why did you offer your soul?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3010805
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 29-02-2004, 15:52   

Czas do wiosny... będę czekał z niecierpliwością i zaciekawieniem, wierz mi, że może nawet nie zasnę ;P

Taaa, koszmar Mazoku, zważ jednak, iż mimo że jestem Mazoku, który miłością i dobrem żywi się tak samo jak i nienawiścią i złem i dla mnie tak jest to koszmarem... Po prostu nie umiem sobie wyobrazić czegoś takiego... To by była prawdziwa Forumowa Katastrofa ^^'

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 18 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group