FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-01-2010, 20:53   

Ysengrinn napisał/a:
5. Uthangol Pass zajmuje w tej chwili zaledwie kilka tysięcy ludzi (którzy mieli iść do Hardcastle), zostaną jednak wzmocnieni kawalerią (lądem) i piechotą (mostem powietrznym) z Wielkiej Rozpadliny nim nadejdą tam siły z Firetrees.

Po pierwsze uracz nas wiadomością, ile to czasu, wedle Ciebie, zajęły opisane wydarzenia. Bo widzę, że Tobie czas upływa kilkukrotnie szybciej. W związku z tym nie czuję się zobowiązany do dbania o ten, podobno istotny, czynnik (proszę się później nie dziwić, że mogę, a raczej: będę, opisywał wydarzenia, które zdarzyły się zanim miały miejsca wydarzenia, które np. Ty opisujesz).
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2010, 21:05   

kic napisał/a:

"Odwróćmy szachownice" - Daerian, to Ty mi powiedz w jaki sposób tworzycie te diamenty? PS. Alt to był ukłon w Twoją stronę...


Velg napisał/a:

kic - a i owszem, ale i to da się obejść. Po prostu tworzymy czarem potrzebny nam diament (w 3ed. da się, co prawda za kosztem XP, ale mythallar...), a potem stworzonego diamentu używamy jako komponentu. Oczywiście, czary takie winny przestać działać poza zasięgiem mythallaru, ale... No własnie, różnicy nie ma. I tak ograniczenia mythallru nas obowiązują.


Masz odpowiedź napisaną przez Velga. Ja mu wierzę. I nadal nie odpowiedziałeś na pytanie, czemu nie możemy użyć tego diamentu?

PS: Szat nie stworzę, skoro się nich wycofuję. Potrzebowałbym zbyt wiele czasu - coś poniżej 75 dni, powiedzmy 60, jako że to słabsza wersja Szat Arcymaga.

PS2: Post przerobiłem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-01-2010, 21:11   

Daerian, ja się pytam jak stworzyliście te diamenty... (to że czarem jest raczej oczywiste)

Daerian napisał/a:
PS: Szat nie stworzę, skoro się nich wycofuję. Potrzebowałbym zbyt wiele czasu - coś poniżej 75 dni, powiedzmy 60, jako że to słabsza wersja Szat Arcymaga.

Sorry, ale nie znam szat arcymagów, które mają KP równą zbroi półpłytowej.
Mam rozumieć, że wycofanie się z szat jest równoznaczne również z tymi fajnymi kosturami.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 10-01-2010, 21:14   

Fei napisał/a:
Po pierwsze uracz nas wiadomością, ile to czasu, wedle Ciebie, zajęły opisane wydarzenia. Bo widzę, że Tobie czas upływa kilkukrotnie szybciej.


Poprzedni post to wydarzenia których Zeg nie mógł opisać przed zamknięciem questa, bo jak słusznie zauważyliście, zamknięcie nastąpiło nagle. Obecny post to już wydarzenia aktualne.

To po pierwsze. Po drugie - jeżeli chcecie co chwila wstrzymywać questa żeby się pohandryczyć i spróbować ugrać więcej niż wcześniej ustalone to nie liczcie, że zamierzam się stosować. Mogliście pisać, woleliście gardłować, Wasza strata.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2010, 21:26   

kic napisał/a:

Sorry, ale nie znam szat arcymagów, które mają KP równą zbroi półpłytowej.

Niby tak - Szata Arcymaga daje AC równy napierśnikowi (+5), z kolei ja jednak zrezygnowałem z paru bonusów takich jak ulepszone rzuty obronne (+4 normalnie) i zwiększona szanse ana przebicie Magic Resistance. To o wiele więcej niż te 2 AC.


kic napisał/a:
Mam rozumieć, że wycofanie się z szat jest równoznaczne również z tymi fajnymi kosturami.

Z kosturami sprawa jest dokładnie taka jak z szatami - proszę spojrzeć na post. Jednak muszę wspomnieć, że Czerwoni Magowie (a w armii mam głównie tych najpotężniejszych) na pewno mieli różne ciekawe zabawki.

kic napisał/a:
Daerian, ja się pytam jak stworzyliście te diamenty... (to że czarem jest raczej oczywiste)

Poczekamy na Velga za pozwoleniem? On wie, a ja nie mam czasu się kopać.

PS1: Ewentualnie, armia doskonale wyszkolonych fanatycznie wiernych wojowników - weteranów jest dla mnie więcej warta niż galeony ;-)

PS2: Czy możesz sobie w końcu odpuścić sprawę naszych klonów, bo omawiamy ją już chyba conajmniej 3 raz? Sam piszesz, że MAC to jedna drużyna, a tłumaczę to już chyba czterem Waszym członkom (w tym Tobie już dwa razy conajmniej).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-01-2010, 21:28   

Więc nie zdziw się potem, gdy np. Twoja armia, która gdzieś tam wedle Ciebie przybyła, nagle zniknie ze świata z powodu wydarzeń, które miały miejsce w międzyczasie - który Ty, tak pewny siebie, przeskoczyłeś.
Ysengrinn napisał/a:
To po pierwsze. Po drugie - jeżeli chcecie co chwila wstrzymywać questa żeby się pohandryczyć i spróbować ugrać więcej niż wcześniej ustalone to nie liczcie, że zamierzam się stosować. Mogliście pisać, woleliście gardłować, Wasza strata.

Wiesz, skoro za każdym razem trzeba się kilkukrotnie powtarzać, żeby do Ciebie coś doszło... Stosować się nie musisz - ja Cię tam zmuszać nie będę, ale czy Ty oczekujesz, że my będziemy się w rewanżu dostosowywać się do Ciebie? Chyba zdajesz sobie sprawę, że w takiej sytuacji rozgrywka traci sens. Choć śmiem wątpić...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-01-2010, 21:33   

Daerian napisał/a:
Z kosturami sprawa jest dokładnie taka jak z szatami - proszę spojrzeć na post. Jednak muszę wspomnieć, że Czerwoni Magowie (a w armii mam głównie tych najpotężniejszych) na pewno mieli różne ciekawe zabawki.

Dzięki, że się wycofałeś. Co do czerwonych magów doskonale wiem, że mają ciekawe zabawki którymi mogą się bronić to jest dla mnie oczywiste.
Powrót do góry
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 10-01-2010, 21:34   

Daerian, to będzie drugi raz. Za pierwszym razem rozchodziło się o ich ilość. Przyjęliśmy to i nie będziemy wnioskować o ich ograniczenie. Teraz występuje jednak problem dotyczący kosztów wytworzenia tych klonów, które (jak się jednak może okazać) w przeciwieństwie do danych Velga mogą być bardzo kosztowne dla Thay. Przez to ograniczy to wam możliwości wytworzenia podobnych sił, przedmiotów itp.

PS. Szaty po po prostu nie mają takich właściwości.

_________________
"Zaczynałem jako zwykły zegarmistrz, ale zawsze pragnąłem osiągnąć coś więcej." - Lin Thorvald


Melior Absque Chrisma
Pierwszy Epizod MACu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-01-2010, 21:42   

Czy byłaby możliwość, abym oddał 25 tysięcy jednostek Pustelników pod czyjeś dowództwo, oraz trochę kamieni feniksów? Jednostkami dowodzi Sora.
Sam nie potrafię dowodzić, a ktoś zrobiłby to lepiej za mnie

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"


Ostatnio zmieniony przez RepliForce dnia 10-01-2010, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-01-2010, 21:42   

Altruista napisał/a:

Dzięki, że się wycofałeś. Co do czerwonych magów doskonale wiem, że mają ciekawe zabawki którymi mogą się bronić to jest dla mnie oczywiste.

Bardzo proszę :D


kic napisał/a:

PS. Szaty po po prostu nie mają takich właściwości.


http://www.d20srd.org/srd/magicItems/wondrousItems.htm#robeoftheArchmagi
Bardzo proszę. Jak mówię, źle pamiętałem AC zbroi półpłytowej (ma 7 AC, a nie 5, pomyliło mi się z napierśnikiem), a chciałem dać ładny opis narracyjny.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 10-01-2010, 21:45   

Repli, wydaje mi się, że quest jest już zbyt zaawansowany, żeby można było do niego ot tak dołaczyć :) Jedna postać to jeszcze, ale 25k wojska... Obie strony bardzo starannie budowały swoje siły i ja już widzę tę tonę flame'u przy okazji ściągania przez którąkolwiek z nich dużych posiłków z zewnątrz...

PS. Sasayaki, przywracasz mi wiarę w ludzi!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 10-01-2010, 21:48   

Czemu? Przecież Sora to taki bardziej obładowany Artefaktami przepak. Takto pustelnik ma jeden zestaw ataków, i jedną, góra dwie bronie no i feniksa.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 10-01-2010, 21:49   

Serika napisał/a:
PS. Sasayaki, przywracasz mi wiarę w ludzi!

O jak miło, ktoś zrozumiał przesłanie że wojna jest zua :D

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-01-2010, 21:49   

Chciałbym oznajmić jedną rzecz. 270 smoków chromatycznych nie zjamało przysięgi Caladana( są ze mną), ani Daeriana(nie działają w konflikcie), ale zostało niewielka ilość smoków chromatycznych w Faerunie( złamały moje przyrzeczenie, ale dopełniają umowę Daeriana, czyli nie działają w konflikcie). Ten stan trwa, aż do zakończenia Questu. Z racji, że bogowie nie moga działać. Narazie gady unikają kary. Jest też mega skromna liczba smoków, która nie dotyczy wogle żadna przysięga. Daerian jak skorzystałeś z złota jakiegoś smoka chromatycznego to złamałeś przysięgę, a konsekwencje mogą być dla ciebie tragiczne zgodnie z smoczym prawem.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-01-2010, 21:51   

RepliForce napisał/a:
Czy byłaby możliwość, abym oddał 25 tysięcy jednostek Pustelników pod czyjeś dowództwo, oraz trochę kamieni feniksów? Jednostkami dowodzi Sora.
Sam nie potrafię dowodzić, a ktoś zrobiłby to lepiej za mnie

25k gęb do wykarmienia? No niestety MAC musi ci odmówić, ale za pomoc dziękujemy, może kiedy indziej :)


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 10-01-2010, 21:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 125 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group