FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-09-2009, 23:45   

Ja:
1. Kult Smoka.
2. Unther.
3. Chessentia.
4. Lantan.
5. Gildia Xanathara - no, część, jeśli można :P Ucieczka ze Skullportu przed konkurencją z koneksjami :P
6. Malaugrimowie.

I to tyle.

No i MAC ma Semphar i Murghom. Oraz Podziemny Imaskar.
Dużo tego - lecz w gruncie rzeczy większość tego jest słaba...

Tak czy owak chciałbym uzgodnienia dwóch rzeczy.
1) potęgi graczy - bo bitwa z Cytadelą prowokuje do pytań "a ja jestem w starciu potężniejszy od Tanthula..."?
2) jak traktujemy wysokopoziomowców. Np. czy paladyni epiccy z bitwy o twierdzę by się przebili przez np. 10k zwykłego wojska :P

No i - epickie smoki metaliczne z Daeriana obejmują króla Złotego Varu? I co z knujami z Czarnej Sieci...? Jeszcze z nikim nie są w koalicji? :P

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 08-09-2009, 23:49, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-09-2009, 23:47   

W tym przypadku nie bierz Evermeet. Evereska wystarczy. Ja zastanowię czy to mądrę brać Elfy Myth Drannor. Zawsze możemy dać spokój elfom.
Velg zawsze obie strony moga uszczuplić swoje siły. Nie ma problemu z mojej strony. Podstawa mam. przyjmijmy że nie korzystam z NPC(duże SW) z Faerunu w bitwach. Są generałami.
ja mam Inferno, Thazzara, Hoondarrh, "The Red Rage of Mintarn i Daurgolotha i Malaugrisa z potężnych smoków. Pewnie jeszcze są jakieś.

co z kryształowymi?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-09-2009, 23:55   

A propos elfów - jeśli są dzielone, to ja może się chorymi ultrasistami z Eldreth Veluuthry pobawię ;) (znaczy - pomanipuluję, nie sprzymierzę się, bo zgoda z ich punktu nie miałaby sensu... Przez co mieliby jedynie część potencjału) :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-09-2009, 23:56   

Siły powinniśmy zwiększać wraz z rozwojem questa w mojej opinii. Z kraju kitajców zróbmy sobie pole bitewne gdzie nikt nie będzie pytał po co i dlaczego.
Najtrudniejszą sytuację am oczywiście Daerian przez drowy :D. W wyniku wiadomo czego jego sojusznicy nie mogą na razie się dowiedzieć o jego sojuszu z rasą murzynów fantasy.
No i Lyloth będzie trudna do pogodzenia np. z Tyrem ale myślę że jakoś się z tym uporasz Daerianie. Jak dzielicie gem dragony? Wedle opisów np. kumple Elminstera i sióstr do Daeriana a resztę (dosłownie) kupuje Caladan?

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 08-09-2009, 23:58   

Dobra, tematy do uzgodnienia:
1) Nie angażowanie bogów - za
2) Potęga graczy - powiem tak - przez cały quest staram się trzymać Daeriana na wodzy i z dala od działań wojennych z tego właśnie powodu. Służy mi za ultymatywną wersję transportu i logistyki. I owszem, patrząc pod względem mocy zapewne jest w stanie wciągnąć nosem Tanthula... Przekładając jego moce na DnD, określiłbym go jako czarownika poziomu 20 i maga specjalistę/nekromantę również 20, z częścią klas zastąpioną rożnymi prestiżowcami. A potem zaczynają się jego moce i magia spoza Faerunu.
Więc jak mówię - jego wprowadzenia do bitwy staram się unikać za wszelką cenę z powodu tej siły - stąd zresztą stworzyłem na potrzeby questa gros nowych NPCów. Jego najazd na fortecę Caladana to właśnie wyjątkowa sytuacja.
3) Wysokopoziomowcy - za żadne skarby świata ;-) Bez przesady :D

Karel - ależ wiedzą... wielki plan Grompha i Alustriel się realizuje ;p

PS: Skojarzyła mi się jedna rzecz... są NPCe, których zagrożenie kanonicznie wywołuje reakcję bóstwa. Proponuję to zachować.

_________________


Ostatnio zmieniony przez Daerian dnia 09-09-2009, 00:04, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-09-2009, 23:59   

Chromatyczne moje, metaliczne Daeriana, Drakolisze Velga i inne zgeassowane smoki. Velg moze podbić Chondath.

1) bogowie odpadają
2) bawimy się wojskiem. Gracze nie moga nic robić, a jedynie delegować. Moi ludzie bede modyfikować sojuszników. Wyższa technologia magiczna.
3) wysokopoziomowcy- generałowie,albo zajmuja sie nauka. hoar, Daurgoloth u mnie;).


Edit

Nie lubie kapłanów;)


Ostatnio zmieniony przez Caladan dnia 09-09-2009, 00:10, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2009, 00:03   

Swoją drogą - kult Tiamat chętnie dołączy do każdego aunterczyka (przypomnieć sobie proszę wypędzenie kapłanów z Untheru) :P ktoś bierze?

Edit: ja bym zaproponował model z HoMM - czyli świetni wojownicy-dowódcy (jak np. Sigimundus) wpływają nam na morale i inne cechy wojska... A magowie rekompensują to swymi umiejętnościami np. walnięcia piorunem (ale bez przesady). :P

_________________


Ostatnio zmieniony przez Velg dnia 09-09-2009, 00:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-09-2009, 00:09   

Wysokopoziomowcy zgoda nie. Najwyżej indywidualne epickie jednostki nazwane z imienia i nazwiska jak np. Czarnokij. Jeżeli jakiś ważny NPC ma zginąć ( np. któraś z sióstr czy książęta Pomroków) najpierw piszemy do odpowiedniego gracza co i jak. ten się:
a) zgadza
b) nie zgadza :D
c) zgadza ale z zastrzeżeniem ,,później jeszcze jest mi potrzebny".
Gracze rzucają się zazwyczaj na graczy ( lub NPCów stworzonych przez graczy) ale same walki ( jeżeli takowe będą oczywiście). Opisywane w Jatce lub specjalnie do tego stworzonym temacie.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-09-2009, 00:20   

Proponuje, abym uciekł z cytadeli wraz z moimi ludzmi(dezintregacja przyjazna dla środowiska). Dezaktywacja nie istnieje. Walki nie było z mojej strony.


P.S Wiedziałem, że bedzie dużo komentarzy, ale moge rzec jedno przez chwile poczułem jak zwyciężca;)

P.S 2 z dalszym postowaniem przystańmy narazie, aż do całkowitego porozumienia stron.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2009, 00:20   

HoM&M - dobry pomysł. I dobrze odda rolę zwykłych, bojowych magów.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2009, 00:28   

Nie sądzę, żeby Ci się udało wszystkie gobliny pyłowe zabrać - a oprócz tego, uciekać raczej możesz).

No i na początku Ci się budowla waliła... Kilka goblinów czy jeden Umbrołak mógł skończyć żywot pod gruzami :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-09-2009, 00:32   

Pyłowe gobliny zostają jako mięso(przyjmijmy 250), ale pamietajcie że nie sa takie łatwe. 1-2 Umbrołaki mogły zginąć. Miałem dużo shadovarów i swoich ludzi, więc reszta udała się do domciu:)
Pyłowe to znaczy, że pyłowe(nieumarłe). Teleportacja i to co pisałem. Trzeba im zrobić kuku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2009, 11:55   

Kłopot w tym, że chwilowo to podróże między wymiarami w pobliżu cytadeli są zablokowane. Tak więc sudden teleport (przeskok przez plan astralny) odpada.

Musisz się pierw wydostać z Twierdzy fizycznie - rozumiem loty magów i przewóz smokami pyłowymi, lecz na pewno nie masz ich tyle, żeby gobliny ewakuować. A one same nie latają...

Przez to po prostu wytłuczemy je z dystansu... A wcześniej autodestrukcja je pozabija.

Oprócz tego, nawet przy obejmującej nasze postacie, część sił rzuci się w pościg.

BTW: czy mi się wydaje, czy w Faerunie TEŻ właśnie zaczyna się jesień? :D

BTW2: patrząc na losy panteonu untherskiego i Re z linka do spisu bóstw podanego przez Caladana uznaję za zdrowe założenie, że panteon mulhorandzki (najbardziej skłonni do antyMACowej interwencji) został już wytłuczony przez bóstwa orków (bo osłabł przez barierę), przez co można sobie nie zawracać głowy ich interwencjami poza barierą. Jakieś zastrzeżenia?;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-09-2009, 12:59   

Nie no poza tym że chyba któremuś z tych Mulhorandzkich bóstw(lub jego awatarowi) coś uciąłem.
Przy okazji jest to odpowiedź na dawne pytanie Daeriana co trafiłem wtedy na pustyni.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 09-09-2009, 13:26   

Jego awatarowi. Z bóstwem walczyć byś nie chciał i nie mół.

No i jeszcze jedno pytanie : jak traktujemy Realmspace? Pytanie o tyle nagli, że każda ze stron konfliktu ma teraz flotę kosmiczną i może np. rekrutować piratów z Łez Selune...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group