FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 138, 139, 140  Następny
  Forgotten Realms - komentarze.

Która postać powinna dostać pokojowego Nobla?
Altruista - za głoszenie ideałów zjednoczonego świata i rozwiązanie problemów dla pokoju (np. sprawa Mishtan).
10%
 10%  [ 4 ]
Caladan - za wkład w rozwój technologii, handlu, nauk ekonomicznych oraz dialogu między nacjami (tzw. sojusz caladański).
8%
 8%  [ 3 ]
Costly - jest czarny i jest rzecznikiem pokoju.
48%
 48%  [ 18 ]
Daerian - za gloszenie ideałów zjednoczonego Faerunu i pracę nad zapewnieniem pokoju.
10%
 10%  [ 4 ]
Velg - za pracę nad pokojowym zjednoczeniem Faerunu (sprawa Nimbralu) i zakończenie udziału Bractwa w wojnie.
10%
 10%  [ 4 ]
Lazarus - za pracę na rzecz wolnej Halruy i godności Halruańczyków.
10%
 10%  [ 4 ]
Głosowań: 37
Wszystkich Głosów: 37

Wersja do druku
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-10-2009, 11:40   

Joseph... sorcia. Poprawione.
Caladan - tak, było wcześniej. Nawiasem mówiąc, nie podoba mi się tak gruntowne edytowaniu postu, który wisiał sporo czasu (zdążyłem się z nim zapoznać przed edycją) i nie powiadomienie nas o tym.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-10-2009, 13:50   

Zapraszam do głosowania! ;)

Oczywiście, ankieta inspired by komitet noblowski.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-10-2009, 14:18   

Mam nadzieję, że Alt mnie nie zje. ;)

Mówiłem, że dla spokoju nie będę tu pisał, ale, że jest ankieta, to pozwolę ją sobie skomentować. Owszem, mógłbym to zrobić w kaplicy, ale bajzel by się zrobił.

Anyway - Bo Zegarmistrz ma Nob... khy... Lazarus za walkę o prawo do samostanowienia narodów. ;P

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-10-2009, 14:50   

2 poprawki dotyczyły prawidłowej ilosci Elderów w Harlui oraz poprawka tekstu w sprawie Drowów.

Jeszcze nie zmieniłem postu. Jak utrata Waterdeep nie przeszkadza na rzecz zła( po dłuższym przemyśleniu daleki od realizmu. Trzeba było zajrzeć na ludność miasta.). To zostawiam tekst. Innym przypadku wystąpi zamiana Waterdeep na Luskan.

P.S Po ostatnim nobliście powinienem zdobyć nagrodę(trzeba dorzucić Tsunami xD). Tak jak on pielegnuje dalej pokój. Mój głos idzie na Costlego, który jeszcze nic nie zrobił takiego, co spowodowało niedorzeczne emocje. Szczerze powiedziawszy brakuje w tej grupie Shizuki, która dbała o ludzi po katastrofie. Zeg jest nowy, więc trudno oceniać.
Suma sumarum mój oficjalny głos idzie na Costlego, a nieoficjalny na Shizuku.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-10-2009, 14:56   

Przeszkadza.

Zwłaszcza, że już Fei pociągnął Cię za słowa ;P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 11-10-2009, 15:32   

Zmiana nastąpiła na Luskan. Idę sie pakować. Stanowczo za dużo mam na głowie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-10-2009, 17:37   

Ja wprawdzie miałem zupełnie inne plany (które, prawdę mówiąc, trochę mi się w czasie wydłużyły), ale skoro już jakaś armia "przypadkiem" napatoczyła się w okolice mojego miejsca akcji i zagroziła, że pożre wszystkim ludziom mózgi (których potrzebowałem do czegoś innego - tzn. ludzi, bo ich mózgów niekoniecznie), to cóż...

Jeszcze jedna informacja: pojawił się niejaki Twór. Gdyby ktoś nie wiedział jest to "postać" ściśle związana z moją główną, właściwie za "pupilka" może być uznana, wymieniona w mojej karcie postaci. Teraz chyba będę musiał się zmobilizować i stworzyć także dla tego NPC-a kartę...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 11-10-2009, 20:38   

Ta, pewnie - nie ma kogo zagłosować? To zagłosujemy na czarnego, wyjdziemy na ludzi tolerancyjnych!

Wygram tą ankietę w takim sam sposób jak Obama Nobla -,-

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 11-10-2009, 20:52   

... ale zdobędziesz Nobla ad maiorem Dei gloriam :P

W każdym razie - pamiętaj, że w duchu molinizmu to ewentualna wygrana była przez kica wybrana :P

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 11-10-2009, 21:28   

Costly, ty przynajmniej będziesz wiedział co z tym ewentualnie wygranym Noblem zrobić ;)
Powrót do góry
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-10-2009, 17:59   

Karel - pięćset lat do przodu ;p
I Endarion :-)

Edit:
Nieco przesadzone raporty Bregan oznaczają w rzeczywistości zawyżenie sił wroga do jakiś 150%. Duergarzy naprawdę skorzystali z okazji, bez mojej namowy, dla nich to prawdziwa gratka. Choć w tej chwili prowadzę już nimi rozmowy, mające ich powstrzymać przed wycięciem połowy Podmroku - osłabienie drowów i odejście Illithidów wytworzyło znaczną... lukę.
Nie sądzę, aby ktoś twierdził, że drowy zareagowałyby inaczej ;-)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-10-2009, 21:33   

Sorki za długi brak aktywności. Trochę miałem trudności w realnym życiu.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-10-2009, 21:38   

Ok, i tak Caladana nie było - więc wojna utknęła na ten czas w martwym punkcie ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-10-2009, 00:30   

Daerian, jako, że chciałbym szybko rozstrzygnąć wątek referendum, to mam taką propozycję.

Byłby to niejako precedens, ale proponował bym uznanie Seriki, jako osoby istniejącej w multiświecie, jako gwaranta referendum. Można przyjąć, że jako Szefowa ma moc zapewniającą swobodny wybór przynależności, blokująca od razu wszelakie czarne sztuczki. W normalnych okolicznościach niszczyłoby to rozgrywkę, ale przecież w tej konkretnej sytuacji nam obu zależy na uczciwym przebiegu głosowania (a takie w każdym bądź razie odniosłem wrażenie), które jednocześnie nie byłoby absurdem (a takim czymś byłoby przeprowadzenie takiej akcji bez gwarantu). W ten sposób nie musiałbym cierpieć z powodu złego odgrywania własnej postaci i prowadzonej przez niej części polityki MAC, a quest ruszyłby pod tym względem do przodu (na czym nam dwóm pewnie też zależy).

Naturalnie mam świadomośe dojć, że to trochę samolubne z mojej strony - proponuje, bądź co bądź, dołożenie roboty Serice, podczas gdy po prostu moglibyśmy umówić się na takie zasady między sobą. Zakładam jednak, że wyrozumiała Szefowa wybaczy mi to i pozwoli nam kontynuować rozgrywkę w podłym, dwulicowym, MACowym stylu ;p Na swoje usprawiedliwienie dodam, że z strony szefowej wymagałoby to zapewne jedynie zgody, bo co do wyniku referendum, zapewndziemy do porozumienia.

Jeżeli takie rozwiązanie cię nie satysfakcjonuje, to pozostaje nam owa umowa między nami. Jeżeli jednak nie zamierzasz rezygnować z wpływu na referendum metodami powszechnie uznanymi za niegodne, no to trudno, od jutra zaczynamy opisy naszych kombinowań i knowań.

Wybieraj :]

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-10-2009, 12:47   

Caladana nie ma, bo nastapiła duza awaria w środe(warunki atmosferyczne były zue). net is death. nie wiem kiedy naprawia. Mam nadzieje że w poniedziałek;)

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 40 z 140 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 138, 139, 140  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group