FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 61, 62, 63  Następny
  A.T.A.K.
Wersja do druku
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 12:08   

Aria i kilka drowów stało z formularzami w ręku. wpatrywali sie ze sporym zdziwieniem w rozegraną przed chwilą scene.
-wow...
- jesteśmy sławni..
- ŁAPAĆ ZEGA! Przecież on ma być też zeswatany, z Avellaną! a Przy okazji załatwimy też Darka.
W strone drzwi ruszył oddział specjalny drowów "Czarne Fidosy" wyposarzone w garnitury i ciemne okulary wsiedli do czarnego mercedesa z przyciemnianymi szybami. Ruszyli za Zegiem.

Aria pomachała drowom i zajrzała na formularz od Darkfaulta.
- PODPISAŁ! XD ŁOHOHOHOHOHOHOHO! odwróciła sie i w podskokach, nucąc toś zbreźnego, weszła do ATAKu.
- mam nadziejer że Zeg w końcu znajdzie szczęście z tą drugą osobą- Aria uśmiechneła sie lekko (tak, to była prowokacja).

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 12:58   

Cwalmy boga.I chwalmy Cracka.Ale cracka chwalmy bardziej :DDD

[ Dodano: 01-09-2004, 21:18 ]
Zostawcie zega!!!!
On ma zone i dzieci :P!!!
A ze mna to tam Aria rob co uwazasz :P Nie zalezy mi i tak nie zyje :PP

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 01-09-2004, 20:43   

Drowy ruszyły swym samochodem za Zegiem. Ludziom, którzy nie znali ostatnich posunieć Novus Ordum Mundi mogło się wydawać, że prowadzący ,,maluch" niepokonany wojownik jest bez szans. Mimo to kierowca fiata 126P skręcił w zakręt. Drowy skręciły za nim. Ten z nich, który prowadził ujżał trzy ulice... Niewiele myśląc wybrał tę w srodku i nacisnął pedał gazu. Zaowocowało to wbiciem się w dom, który nagle wyrósł na jego drodze.

Pamiętajcie: Piłeś? Nie jedź!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 21:13   

Siedziba ATAK'u napełnia się fioletowym dymem. Z dymu wyłania się kobieca postać.
-Pani, główny poszukiwacz melduje się na twoje rozkazy-przed Arią klęka na jedno kolano- czy skoro osobnik podpisał mamy rozpocząć poszukiwania drugiej połówki?<szyderczy uśmiech>

***
Zegis Black Priest napisał/a:

jego wiara (w samego siebie :P) pozwala na wielożeństwo

Zegiś skarbie skoro necik chodzi to o tym porozmawiamy później>]

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 21:53   

Aria podniosła sie znad monitora przedstawiającego Poradnie psychologiczną
- hmm.. IKa sie jeszcze u nas nie zarejestrowała, a chyba w przyszłości porozmawia sobie z Panem Darkiem - Aria uśmiechneła sie złowieszczo. I odwróciła sie do Xellas.
-Jak chcesz mozesz troche pomęczyć Zega żeby ozenił sie z Ave. On ją naprawde lubi. Ale myśle że złapanie go i wrzucenie do worka po ziemniakach i przyniesienie mi go następnie na biurko, jak to teraz próbują drowy, nie mieściło by sie w zasadach dobrego wychowania.
Słuchaj Xellas, bo nóż widelec dostaniesz ATAK w spadku, właśnie rywalizujesz o to z Inai, ale niestety moja córuś zachorowała na ZgROzis.
ATAK to kulturalna organizacja nie zmuszająca nikogo do niczego. My tylko piszemy na kartce grubym markerem takie o:


Zegarmistrz i Avellana

i samo przez się sie stanie. :']
choć szybciej bym mogła powiedzieć ze po tak jawnej prowokacji będe miała zaraz cały Anty-WiP na głowie.
Psycholog mógby powiedzieć że mam uraz po tym, jak mnie chcieli swatać z mazoku o zbyt długim nazwisku.
Więc droga Xellas, rób wszystko co chcesz ale z taktem i umiarem. Usiądź, synus! nalej jej wina! tak, tego dobrego, 500 letniego!- Do Xellas podszedł przystojny drow i z czarującym uśmiechem nalał jej wina do kieliszka.
- Jakbyś mogła dla mnie pilnować ATAKu, nie moge sie rozdzielić jestem tu tylko na chwile bo musze jeszcze wpaść na pare questów i do Novissimy Verby. Mogła byś mieć na to z Inai oko?

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 01-09-2004, 22:17   

Matko Opiekunko^^ jeśli każesz z taktem będzie z taktem, nigdy nic na siłę(nie tyczy się Ysena>]) poszukiwania dla szanownego Pana śmierci uważaj za rozpoczęte, lecz pamiętaj, że władza i wypisywanie prow.. informacji zawsze będzie leżeć w twoich rękach. A z szanownym Panem Zegarmistrzem będę uważać, dwa razy miałam z nim bliski kontakt i dwa razy wylądowałam w formie kupki popiołu^^''' Może kiedyś uda się nawet namówić Pana Lorda Mazku...ale to odległe plany. Będę cię Pani informować o wszystkich postępach^^-ukłoniła się i znikła

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 02-09-2004, 07:14   

Cytat:
nigdy nic na siłę(nie tyczy się Ysena>])


grr wrr...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2004, 12:10   

Pierwszy raz ktos nazwal mnie szanownym panem ^^

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-09-2004, 15:35   

Pierwszy i jedyny >]...


Pozatym ja... <narazie> JEDYNY KTORY PRZECIWSTAWIL SIE ATAKOWI!!!<poslubili mnie ale sie rozwiodlem.. to dluga historia :P> Niepozwole na szastanie sobie Parami na Lewo i Prawo.. zawsze mamy Anty-A.T.A.K :]....


Cytat:
choć szybciej bym mogła powiedzieć ze po tak jawnej prowokacji będe miała zaraz cały Anty-WiP na głowie


Nie che byc zlym prorokiem ale mysle ze jestes prorokiem Aria. Muwuhahahahaha!!!

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-09-2004, 15:52   

Do siedziby ataku wpadła zdyszana dziewczyna z wiewiórką na ramieniu. Zatrzymała się przed biurkiem Arii Konkubiny i przez dłuższą chwilę łapała oddech. Zmierzyła wzrokiem drowa pałętającego się wokół z papierami. Ten pod jej spojrzeniem nagle jakoś zmalał i z paniką w oczach wyszedł. Rudowłosa walnęła pięścią w biurko swojej matki.
- Aria! Ja wolę być zapobiegliwa. Muszę wprowadzić zmiany w moim formularzu.
- Eee... No proszę... - Aria zupełnie nie pojmowała o co Mai może chodzić.
- O tu w wymaganiach... Napisałam, że ma być humanoid.
- No tak... I co z tego?
Mai wyrwała Arii z rak fomularz. Z dna swojej przpastnej torby wyjęła pióro i obok punktu mówiącego o humanoidzie dopisała: "szkielety i inne truposze zabronione"...
~No i jestesmy bezpieczne... - odetchnęła z ulgą wiewiórka.
- Ano ^^ No to możemy iść, Rina. Papa Mateczko. - Mai pomachała Arii i wyszła z budynku A.T.A.K-u. Właścicielka tego sławnego przybytku długo wpatrywała się w drzwi.
- Moja (kolejna) córka jest dziwna... Ale w końcu czego można się spodziewać po eksperymencie genetycznym?

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Mazoku Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Lut 2003
Skąd: znienacka ;)
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2004, 16:20   

- Emem... To ja tak w kwestii formalnej... - odezwał się ponownie dochodzący zewsząd-i-znikąd głos. - Darkfault nie jest ani truposzem (bo nie umarł... i właściwie nie może, skoro pełni funkcję śmierci), ani szkieletem (szkielet to resztki ZMARŁEGO, patrz wyżej). On bardziej podpada pod kategorię Antropomorficzne Personifikacje...

_________________
You should never challenge mazoku for battle. There's nothing more reckless than trying to beat one ^-^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5003069
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2004, 16:25   

Mwahaha a ja mam swoje zdanie (hoc go nie ujawnie).
A co panna(jeszcze :P ) Mai miala na mysli mowiac "truposz"??:>

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 02-09-2004, 16:46   

- Panna (oby jak najdłużej) Mai, mówiąc "truposz", miała na myśli dokładnie to co to słowo oznacza. Czyli np. zombie, wampiry (choć na ten temat mogłabym dyskutować), topielce i inne istoty w najmniejszym chociaż stopniu przypominające dwutygodniowe zwłoki. - łuczniczka niewiadomo skąd pojawiła się na parapecie otwartego okna. - I nalezy tu się jeszcze jedno wytłumaczenie. Nic nie mam do Darkfaulta, po prostu jego postać przypomniała mi o istniejącym zagrożeniu wyswatania mnie z jakimś truposzem lub inną Antropomorficzną Personifikacją, która dziwnie przypomina zwłoki. Tym bardziej, że Aria, Inai i (skąd ona się tu wzięła? Znowu jakaś adopcja?) Xellas są do wszystkiego zdolne... Naprawdę do wszystkiego.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2004, 17:48   

Mai_chan napisał/a:
(skąd ona się tu wzięła? Znowu jakaś adopcja?) Xellas są do wszystkiego
<pojawiała się iluzja>XD cherie me tu była cieniem^^wzięła sobie Arię za panią oraz kolejny wzór do naśladowania i będzie jej wierna jak *_*Xellos*_* Zellas
A własnie trwa sprawdzanie formularzy wszystkie biorę na dysk i ślicznie przestudiuje^^(tak się dzieje jak nie mam nic do czytania, Ysen to twoja wina:P)
hmm...pomyślmy żadne humanoidy truposzowate...<iluzja znika>a pan Crack ma racje niech tylko zostanie złożony formularz^^

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 02-09-2004, 17:57   

:D
Nie rozumiem co wszyscy macie do truposzy :D
Moze sie wam podobam :>

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 36 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 61, 62, 63  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group