FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 61, 62, 63  Następny
  A.T.A.K.
Wersja do druku
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 10:55   

- OHOHOHOH!- Aria zasłoniła zalotnie usta dłoną- Ależ droga Seriko, całkowicie sie z tobą zgadzam .- Z niewinnym uśmiechem odwróciła sie do Cracka.
- Wybacz mi miłościwy Panie to pytanie, ale czy ma Pan kosę?*
- Ugosciiiimy pana! - Wokół Cracka pojawiły sie smukłe Drowki- Herbatki? a moze kawki?
- Sake! - niosły sie męskie słosy wśród drowów.- Przynieeś mu Sake!
- a moze rumu?
-Jabolka, prosze Pana?
-a może woli Pan wino?
- Crack! UCIEKAJ! UUUUCIEKAJJJ!



* Nie drażnić Arii, jakiś koleś chodzi za nią w szkole i wmawia jej że ma dobre serduszko

_________________
http://niziolek.deviantart.com/


Ostatnio zmieniony przez Aria dnia 19-09-2004, 11:12, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-09-2004, 11:04   

Crack napisał/a:
Aż tak źle nie jest, niektórymi ATAK nawet się nie interesuje XD


Niektórymi natomiast interesuje się bardziej niż - dlaswojego dobra - powinien... Zwłaszcza tymi płci brzydkiej. (No Offence - dop. Szept Rozsądku).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 11:21   

Zegarmistrz napisał/a:

Niektórymi natomiast interesuje się bardziej niż - dlaswojego dobra - powinien...


Dla dobra ATAKu? Cokolwiek by moja organizacja nie robiła to i tak jej to uchodzi na sucho Drogi Zegarmistrzu.ATAK działa całkowicie BEZKARNIE już chyba.. oooojjjj... od ponad pół roku jak sie nie myle. I jeszcze jakie są z tego zyski.

Już chyba mówiłam że pogrózki na tym forum, MNIE wspaniałej demonicy, zwisają i powiewają - Aria uśmiecha sie słodko- Wszystko to gołosłowie. - jeszcze bardziej sie uśmiecha.
- nawet moje ciągłe prowokacje jedynie rodzą nowe pogróżki, a czyny są dalej w strefie marzeń....

- Pani Raven! Prosze uścąść! prosze tu jest wolne miejsce, ależ oczywiście że koło Pana Cracka, prosze, co podać? ^_____________^

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Raven Płeć:Kobieta
Amazonka


Dołączyła: 18 Wrz 2004
Skąd: Wyspa Fillos na Bliźniaczych Morzach
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 12:02   

No super... *krzyzuje palce* Nie chodzi o mnie, nie chodzi o mnie... ^^'

_________________
"(...) Jakiż strach lub cierpienie uciszy buntu ostatnie tchnienie,
Gdy stoję naprzeciw Cienia pod wiecznie płonącym niebiem?" - C. Vincent Metzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-09-2004, 13:06   

- Raven słonko... - Mai jak zwykle nie wiadomo skąd pojawiła się w jednym z okien siedziby ATAKu. - Nie masz co się bać ^^ Widzisz, z ATAKiem sprawa wygląda tak, że czasem się mu udaje kogoś zeswatać, a czasem nie. To "nie" oznacza np. Nieswatalnych Zegarmistrza i Avellanę, albo mnie (z braku partnera). To "tak" oznacza np. Inai i Bambosha, czy choćby Serikę i Daeriana. Jak widzisz masz mniej więcej równe szanse na zdobycie męża, co na jego brak. Poza tym jak dotąd przypadków niezadowolenia klientów było niezwykle niewiele ^^ Więc nie masz się o co martwić, pisz formularz i Have a nice day!

Ruda łuczniczka rozsiadła się wygodniej na parapecie okna. - To ja sobie popatrzę na rozwój sytuacji... Drowy! Herbaty!!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Vel Płeć:Mężczyzna
Deskorolkarz


Dołączył: 08 Lip 2003
Skąd: POLSKAAAAAAAaaa
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 13:09   

Seriko, jak to nie ma zbieżności? Mazoku wspomniał o avatarowo-nickowej zbieżności... przyjrzyjmy się teraz avatarowi Szanownego Pana Admina Cracka... i nickowi pewnej Nowoprzybyłej ;]

<Dobra, to też był Głos Znikąd, ja się tu nie pokazuję i nigdy nie mam zamiaru ;] >

(ups, czy przypadkiem nie miała ta zbieżność pozostać tajemnicą? XD)

_________________
Ej cze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Raven Płeć:Kobieta
Amazonka


Dołączyła: 18 Wrz 2004
Skąd: Wyspa Fillos na Bliźniaczych Morzach
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 15:29   

Raven - zbieznosc mojego nicka z avatarem Wielmoznego Pana Cracka jest calkowicie ZP*! Dobra, Aria... podpisze ci ten swistek -_-'
*skrob, skrob*
Imię, nazwisko: Elvawen Ashall
Wiek: Kobiet nie pyta sie o wiek!
Płeć: Kobieta!
Wymagania: PROSZE, BLAGAM zeby facet nie mial czegos wspolnego z czyms glupim! No i jeszcze zeby *mmmm* wladal Mieczem! (Elf moze byc, zniose elfy.)
Nr Konta: 354569700666002
Nr karty kredytowej: ??? Eee... Moze... 009022566643?
Stan konta: -10 000... Niestety.. Jade na pozyczkach ^^'
Podpis: *jakis glupi bazgrol*
*skrob, skrob*
Sama nie wiem, po co to zrobilam, ale niech bedzie. Macie moj durny formularz. Zadowoleni? A teraz dawac mi herbaty z miodem, ALE JUZ!!!
--------------------------
ZP* - Zupelnie Przypadkowa

_________________
"(...) Jakiż strach lub cierpienie uciszy buntu ostatnie tchnienie,
Gdy stoję naprzeciw Cienia pod wiecznie płonącym niebiem?" - C. Vincent Metzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-09-2004, 17:01   

<Nagle ktos kopem wyrywa dzrwi z zawiasow i szpanersko wchdozi do ATAK-u>
Buhehehehehehe... dawno tu niebylem... :]

Aha.. zapomnialem sie przedstawic.. Raflik... Jedyna ofiara ataku ktora znisczyla otaczajace go macki Agencji Towarzyskiej. I zalozyciel Anty-Ataku...
Aria: Jak smiesz reklamowac Anty-Atak tutaj
R: Hola... kto reklamowal Atak "u mnie"??? <wsuwa kartke w dlon Raven> w przypadku niezadowolenia lub WROBIENIA<calkowity nacisk na to slowo> prosze przyjsc do mnie... ja zajmne sie reszta... Muwuhahaha

A propo Ariu.... co z MOIM formulazem <zlosliwy wzrok>

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 17:47   

Aria: Ohohohohoho! mam go dalej w sercu a klucz drowom oddałam...
Ralf: ...
Aria: a drowy go przepiły, twój formularz jest w moich aktach, czmu wypytujesz?czyzbyś chciał coś uaktualnić, odswierzyć? moze mamy sie toba ponownie zająć? - Aria spojrzała chwile na Ralfa- Nawet bym miała dla ciebie nażyczoną...
o wlaśnie, zapomniałam zapytać, masz te nagrania molestowania jakie odbyły sie Na BH? Trzymaj je w aktach ^^ nie wyrzucaj.
Drowy! zająć sie gosćmi! Mai herbatki, Pani Raven także, zapytać resztę czego sobie życzą.

- Mamo.. a Kapłance Kierowniczce Seri...?
- Dajcie jej coś mocnego :D, a Panu Mazoku przynieśc do zamku herbatkę "Owoc Miłości" powinna mu zasmakować i moze zmusić do myślenia o pewnych sprawach -Aria spojrzała na Mazoku- Swoją drogą też jest wolny...:>~

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Raven Płeć:Kobieta
Amazonka


Dołączyła: 18 Wrz 2004
Skąd: Wyspa Fillos na Bliźniaczych Morzach
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 18:22   

Mmm Herbatka... A tak z ciekawosci, kto moglby byc narzeczona dla Raflika?? XD

_________________
"(...) Jakiż strach lub cierpienie uciszy buntu ostatnie tchnienie,
Gdy stoję naprzeciw Cienia pod wiecznie płonącym niebiem?" - C. Vincent Metzen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-09-2004, 18:41   

Aria napisał/a:

- nawet moje ciągłe prowokacje jedynie rodzą nowe pogróżki, a czyny są dalej w strefie marzeń....


(Tu Szept Rozsądku... Zega chwile nie ma, bo ogląda Dobranocke... Znaczy: Reportaż z krwawych zamieszek w Singapurze. Pragne tylko powiedzieć, że osoby, które zarzucają Zegowi opieszałość w realizacji pogrurzek potrzebują moje - Szeptu Rozsądku pomocy... A może nawet nie tyle Szeptu, co Megafonu. Naprawde...

Jak Zeg skończy oglądać ,,Dobranockę", przyjdzie i to zobaczy to będzie nieszczęście. dop Szept Rozsądku)

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 19:03   

Aria rozsiadła sie w swoim fotelu
- więc czekam, bom bardzo ciekawa- I Aria zanużyła sie w marzeniach o zniszczeniu, wiezieniu, lochach, torturach i wielle innych ciekawych rzeczy , których nie można nazwać nudnymi.

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 19-09-2004, 19:58   

Uups, to jednak nie temat "Poznajmy się..." ^^"

A teraz (spogląda dyskretnie w stronę drzwi i xellas) w ramach naprawy swojego błedu (jeszcze jedno zerknięcie) muszę pożegnać tę szanowną organizację ^^" (w miescu gdzie stał pojawia się niewielka chmura dymu która szybko kieruje się ku uchylonym drzwiom)

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-09-2004, 20:35   

- Wychodził pan? - upewniła się Serika, sącząca sobie herbatkę w drzwiach. Zaprawianą, oczywiście. - Aleeee... Jeszcze naszej specjalnej herbatki pan nie spróbował, przecież na pewno się panu aż tak bardzo nie spieszy... ^____^
Dziewczyna protekcjonalnie chwyciła (nieszczęsnego) Cracka pod ramię, zaprowadziła do najbliższego stolika i posadziła na krześle. Nie zważając zresztą na protesty.
- Drowy, proszę podać panu coś dobrego! Ale już!
- Tak jest, Kapłanko Kierowniczko! - dwa najbliższe drowy bardzo grzecznei skłoniły się pędem poleciały w kierunku... barku. Pod nosem mamrocząc coś o tej strasznej heterze gorszej od samej Matki Opiekunki.
- Niech sie pan nie martwi, na pewno pan spędzi tu miło czas! - Serika uśmiechnęła się czarująco do Cracka przygwożdżonego do krzesła zaklęciem unieruchamiającym. Ten obdarzył ją spojrzeniem pod tytułem "jak cię dorwę, to zabiję".
- Ech... - westchnęła - nikt mnie nie docenia T_T Miło, że przynajmniej drowy mnie lubią...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-09-2004, 21:01   

- Crack, zostań, nie ma co się bać ^^ - uśmiechnęła się ruda znad herbatki - Chociaż... Po usłyszeniu podstępnego planu Inai, w którym uwzględniono moją skromną osobę zaczynam się bać... Zastanawiam się, czy sobie nie pójść... Ale z drugiej strony...

Ja lubię niebezpieczeństwa ^^

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 39 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 61, 62, 63  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group