FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 61, 62, 63  Następny
  A.T.A.K.
Wersja do druku
Raven Płeć:Kobieta
Amazonka


Dołączyła: 18 Wrz 2004
Skąd: Wyspa Fillos na Bliźniaczych Morzach
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 21:12   

Tiaa... Moze tu nie jest tak zle - westchnela Rav. - Chyba... tu.. troche.. zostane... - dokonczyla i skradajac sie wylala niczego nie spodziewajacej sie Mai herbate na glowe. - Gyahaha, lubie takie kawaly ^^

_________________
"(...) Jakiż strach lub cierpienie uciszy buntu ostatnie tchnienie,
Gdy stoję naprzeciw Cienia pod wiecznie płonącym niebiem?" - C. Vincent Metzen
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 19-09-2004, 21:34   

-O... O żesz... - Mai z przerażeniem patrzyła na herbatę skapującą po jej rudych włosach prosto na bluzkę. - O ŻESZ TY!!!! Jak tak można >< To słodzona jest!! Drowy! Proszę mi to natychmiast zaprać, bo plama zostanie! Raven, nagrabiłaś sobie u mnie!

A ja idę umyć głowę ><

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 19-09-2004, 22:55   

-Heh urocze dziecko^^''-Xellasz niesmakiem przyglądała się drzwią, które "uszkodził" Raflik "wchodząc"-Ciekawe kto pokryje straty-_-'' Drowy zająć się tymi drzwiami
-Ale on bedzie jeszcze wychodził!!-zauwarzyły drowy
- _^_

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noire Płeć:Kobieta
Pomniejszy Inżynier


Dołączyła: 14 Maj 2003
Skąd: From down below
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2004, 07:52   

Raaven..nie mów, że nie ostrzegałam XD (Choć niepotrzebnie, bo zazwyczaj takie ostrzezenia jeszcze bardziej zachecaja ^^)..ale nie martw sie, zanim ATAK nakłoni jakiegos potencjalnego kandydata na 'męża' znajdzie to jeszcze dlugo..dowodem jestem ja ^^..a i z kandydatami jest kiepsko ^^

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2120255
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-09-2004, 09:13   

Ok, ten przybytek długo już tu ie postoi. Aria ostrzegałem... Naśle na ciebie komisje unijną (albo nie... to już było), zrzuce bombę atomową (też było...) poszczuje jamnikiem (byłooooooo).

Już wiem! W sadystyczny sposób będę znęcał się nad twoimi ,,dziećmi", torturował tak długo, aż przejdą na moją stronę...

(dwie godziny później)

Przed siedzibą Ataku pojawił się najnowszy wynalazek chorego umysłu Pierwszego Sekretaża AntyWiPu. Była to Drowołapka. Drowołapka - jak sama nazwa wsazuje - służyła do łapania drowów. Składała się: z dużej metalowej klatki odpartej patykiem, do którego przywiązano kawałek sznurka. Pod skrzynią umieszczono butelkę wódki i cztery kieliszki. Wódka miała za zadanie zwabić ofiare do klatki, patyk i sznurek pełniły funkcję mechanizmu spustowego.

Pierwsze cztery ofiary pojawiły się po kilku minutach. Od razu zwęszyły niebezpieczeństwo, lecz nałóg okazał się silniejszy. Szybko usiadły wokół butelki... Sznurek napiął się i...
- Ty klatka spadła - zauważył jeden z nich.
- To nawet lepiej - skwitował to drugi - teraz Matka Opiekunka nas nie dostanie.
- Hej jedziemy! - ucieszył się kolejny, gdy zza rogu wyłonił się wuzek widłowy i podniósł klatkę.
Wuzek widłowy jechał chwilę i zatrzymał się w jakimś taemniczym garażu. Zeg wyłonił się z cienia:
- Smakuje wam wudeczka? - zapytał jednego z Drowów, ten przytaknął. - Ciesze się... mam nadzieje, że drugi prezencik też się wam spodoba. - rzekł i wyją chowane za plecami, niebieskie pudełko.
- Esperal - odczytał napis nań jeden z drowow i zbladł.
- WYPUŚĆ NAS!!!!
- NA POMOOOOOOC!!!!!
- NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!! TO GORSZE OD ŚMIERCI!!!!!!!!! - zawyły drowy w panice szarpiąc kraty.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Zegis Black Priest Płeć:Mężczyzna
Szary Wędrowiec


Dołączył: 04 Lut 2003
Skąd: z swoich opowiadań...
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2004, 14:14   

Noire napisał/a:
a i z kandydatami jest kiepsko ^^


Szczęśliwy jest ten kto mówi prawdę i wyciąga prawidłowe wnioski podczas przeglądania statystyk* :P - rozległo się z niewiadomo której szafy na formulaże stojącej w rogu. Po chwili spod jednej z nich wypełznął Zegis, ubabrany od stóp do głowy.
All: O___O
-No co? Zwiedzałem... - wzruszył ramionami. Podrapał się po potylicy. - Ale co ja to... a!
Więc ogłaszam że A.T.A.K uzyska moje uznanie jeśli zeswata wszystkich zgłoszonych ^__^
Zatrzymał się, na chwilę i wyciągnął z kieszeni szczoteczkę do ubrania. Wyczyścił się po czym skończył:
- Jest 41% k. na 19% m. więc to raczej mało prawdopodobne... chyba że zmusimy 40% niewiadomych do przyznania się >:]
No chyba że wprowadzimy wielożeństwo, lub wszystkie drowy nagle zapragną sie żenić :P
Gdy skończył, przemowę wlazł na szafę i z spokojem odrzekł:
-Poprzyglądam sie z tego "dachu biura", tutaj nikt mnie herbatką nie obleje ^___^


* O.o to naprawde ja napisałem? :P

_________________
Wróciłem, nie cieszycie się? :]

"Do not fear in the face of your enemies, speak the truth always, even if it leads to your death, save helpless and do no wrong..."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3314312
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 20-09-2004, 16:18   

Crack siedzi nadal na krzesle i popija co mu drowy przyniosły, zwracając szczególną uwagę na to, by nie napić się przez przypadek jakiegoś środka który zmusiłby go do podpisania formularza.
- Psst, hej, drowy, chce któryś się napić? Oczywiście nic nie powiem Matce Opiekunce
- Noo... - spogląda za siebie i widzi Arię zajętą przeglądaniem formularzy - dobrze
- Ale pomożesz mi się z tego uwolnić, praawda?
- Ech... - drow spojrzał na napoje które sam przyniósł i w końcu skapitulował - dobrze
Po chwili drow z nałożoną iluzją Cracka siedział przyczepiony do krzesła, a niedoszła ofiara Seriki, wyglądająca teraz jak drow, odeszła spokojnie od stołu.

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
raflik Płeć:Mężczyzna
Fenomen na jedną noc


Dołączył: 14 Lip 2002
Skąd: Z nicości swego akademickiego pokoju
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-09-2004, 19:20   

i juz miala wyjsc kiedy nagle tuz przed jego gardlem pojawil sie miecz...
R: Hola... czy ty przypadkiem nie chesz wyjsc :]
G:<cichutko>: Raflik... juz niezyjesz...
R: ^^... a co do Formulazyka... Dawno Anty-A.T.A.K nie mial klientow... wiec chcialbym ZAWRZEC jakis slub... (By sie potem rozwiesc nisczac,demolujac, obrazajac wszystkich jak ostatnio ^^) a Zmienic bym zmienil jedno... w Formulazyku w dziale wymagania wygumowalbym kilka slow i wpisal zamiast nie:
Moze byc PLEC BRZYDKA
<Wszystkich zatkalo...spogladali wybaluszonymi oczami na Rafla>
R: No co... jak to mawiala pewna Satsuki "Zeby zycie mialo smaczek, raz dziewczynka, raz chlopaczek" Muwuhahaha

<Stoi dalej w szpanerskiej pozycji z wyciagnietym mieczem celujacym w Drowa...>

Ps. Co to niby ta "kandydatka" ???
Aktualnie nie mam powiazan nickowo-avatrakowych (Chyba ze ktos nazywa sie czerwony krzyzyk w bialym prostakacie XD)

_________________
Hollogram Summer - The Night of Wallachia

Fenomen na jedną noc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 20-09-2004, 22:42   

Inai wparadowała wściekła do ATAKu i z miejsca rzuciła się na Xellas
I: TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY! To JA zmusiłam Razuri do rejestracji i wejścia na ATAK! To JA skłoniłam ją do przeczytania wszystkich postów Darka! To JA skłoniłam Mai żeby weszła na ATAK! A ty... ty... chcesz mi odebrać moje zasługi.. <morderczy wzrok>
X: O.o'
I: Bedziesz tu wpadać i proponować pary, które JA ZAPROJEKTOWAŁAM?! <stoi i dyszy z wściekłości> ATAK jest MOJEJ matki, a kiedy ona kojfnie, będzie MÓJ.... == I nie odbierzesz mi go! BUAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! A ze zgROsis już sie wyleczyłam, więc i ta przeszkoda odpada... ATAK BEDZIE MÓJ! MUAHAHAHAHAHAHAHAHA! <śmieje sie jak wariatka>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
xellas Płeć:Kobieta
Kolekcjonerka Wampirzyca


Dołączyła: 09 Lut 2004
Skąd: Gdańsk-tu smoki chodzą koło Fontanny Neptuna
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2004, 07:26   

<znika z rąk Inai i pojawia się pod sufitem byle zdala od niej>
-A kto powiedział, że ja chcę ATAK^^-uśmiech a la *_*Xellos*_*-Pracuje dla Matki Opiekunki bo sprawia mi przyjemność męcz...znaczy swatanie osób^^A tak wogóle to Dark( przypuszczam, że "ktoś" mu pomógł w tej decyzji) boi się teraz udzielać i trochę potrwa przyciągnięcie go z powrotem:P Poza tym jak to mówią, życie jest okrutne^^
Widząc wzrok Ini stanęła za Arią

_________________
Wampiry stworzenia nocy, przeklęte przez Boga za grzechy ojca, wyklęte przez ludzi za grzechy własne. Jam jedną z nich, z cienia zrodzona, na rękach mych krew, na ustach śmierć, w spojrzeniu zagłada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-09-2004, 11:59   

Kwatera A.T.A.K-u przeżywała prawdziwe oblężenie... nikt nie powinien zwrócić uwagi na jeszcze 1 drowa... kierując się tą myślą Daerian spokojnie wszedł do środka, podszedł do stołu z dokumentami i wybrał blankiet opłaty za usługi... po czym rozpoczął wypełnianie... obserwując także z zainteresowaniem starcie Xellas i jego siostry...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2004, 14:34   

Nagle pośrodku sali pojawia sie oblok czarnego dymu z ktorego wylania sie......
Darkfault !! ^^ <któżby inny ^^">
-Witam wszystkich ^^ - katem oka dostrzegł Inę i xellas - to o mnie sie bijecie dziewczyny ?? jak milo ^^ Eeeee ,ale chyba nie chcecie mnie wyswatac cooo? ^^'

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-09-2004, 16:25   

Too late. Już to zrobili;). Czuj się już zięciem Bambosha i Inai.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Darkfault Płeć:Mężczyzna
Śmierciu


Dołączył: 29 Sie 2004
Skąd: Tu kończy się życie, a zaczynam się ja...
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2004, 16:30   

Aaaaaaa !!! Dlaczego zainteresowany zawsze dowiaduje się ostatni !!! ;_;
Po tych slowach znika.

_________________
http://www.fastandfuriousfig.com/?u=219167
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
15729725
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 21-09-2004, 17:13   

Nie chcesz mi zabrać ATAKu? na pewno? taaaaaaak? no to zgoda ;]
Dark, dlaczego? <staje ramię w ramię z Xellas>
I i X: Bo to jest A.T.A.K. ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 40 z 63 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 61, 62, 63  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group