FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
  Kawaii Kaput
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-06-2005, 15:01   

A może to po prostu świadczy o fanach tychże serii ?
Przejdź na dół
Nomikyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Sty 2005
Skąd: z lasu
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2005, 17:50   

Na początku nie wierzyłam, że Kawaii padło..poprostu nie mogłam...tak długo było...nie myślałam, że kiedykolwiek padnie..

_________________

"Nie oszukuj siebie i mnie. Nie oszukuj siebie, nie oszukuj mnie..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5744051
Rukia Płeć:Kobieta
słodka i wredna xD


Dołączyła: 25 Maj 2005
Skąd: z miasta xD
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 03-07-2005, 09:06   

Ach!Ja czytałam Kawaii ale jakiś czas puźniej przestałam,też nie wiedziałam że padnie a szkoda.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2927518
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2005, 19:51   

Zawsze jak na rynek wychodzilo nowe pisemko dla fanow anime, to myslalam sobie ,,ha. dlugo nie wyzyja. bedzie jeden numer, dwa, i koniec. i tylko kawaii zostanie". tak teraz mnie po prostu wcielo. Kawaii praktycznie towarzyszylo nam od zawsze, wprawdzie ostatnimi czasy zmienilo sie strasznie i kupowalam bardzo rzadko, ze wzgledu na jakies wyjatkowe okolicznosci [w jednym numerze bylam na plakacie (jestem slawna! XD) natomiast w innym byl artykul o konwencie baka na ktorym znajdowalo sie kilku naszym forumowiczow (byly zdjecia! ;)) jeszcze w innym pisemku ktos napisal o naszym forum! (prrrestiż!)] i tak jakos, nie wiadomo kiedy przywiazalam sie do Kawaii....a tu padlo...a juz myslalam, ze mlodocianym fanow i fanek YU-GI-OH'a, Bayblede'a czy pokemonow nigdy nie zabraknie...(przede wszystkim to oni wydawali kase na kawaii >.>)

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2005, 14:37   

Bo i ich nie brakuje... problem w tym,że dzieciaki w tym wieku mają krótki okres zainteresowania - dziś uwielbiają LO27, jutro zmiana wystroju i przerzucenie się na Just5. Pomangowali sobie, nic nowego w telewizji nie było, to się przerzucili na Witch.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2005, 15:59   

Beryl, Witch u nas jest juz od trzech lat... A zainteresowanie nim stale rosnie..Wiec chyba dzieciaki az tak szybko nie zmieniaja zainteresowan :P

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2005, 22:15   

Kawaii było dłużej... ^^ Ale spójrz, jak sprytnie jest temat Witch eksploatowany - zmniejszyła się sprzedaż komiksów - pojawił się w telewizji serial, dzieci znów zaczęly się interesować. Inne w ogóle nie czytają komiksu, ale interesują się na zasadzie wymieniania karteczek, kolekcjonowania lalek. A jak tu nieustatnie podsycać zainteresowanie anime z tak nikłymi bodźcami na ten temat, jakie docierają do przeciętnego przed-nastolatka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qumah Płeć:Mężczyzna
Sołtys

Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: ze wsi
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2005, 10:53   Kawaii kaput

No i bardzo dobrze. W końcu dostali to na co zasłużyli. Poziom merytoryczny pism - zarówno Kawaii jak i Anime+ był bardzo niski i cieszy mnie to, że fani niedali sobie wciskać takiego kitu i przestali je kupywać.

_________________
Moderator strony ANTY-anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mizuumi Płeć:Kobieta
translator


Dołączyła: 24 Kwi 2005
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2005, 20:16   

Qumah napisał/a:
i przestali je kupywać.

... odezwał się w Tobie ów "poziom merytoryczny" widzę. KupYwać. Phi.

... a najlepiej nam było za PRLu :/

_________________

When the truth seems so farway
Buddha loves you and Jesus saves
You need answers for your dismay
Ask yourself Ask your mom Ask DNA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1862753
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2005, 07:40   

Czemu za PRLu? Wtedy chyba nie było mang? ;D

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qumah Płeć:Mężczyzna
Sołtys

Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: ze wsi
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2005, 11:30   

Oczywiście że tak! Nojlepiej było za dsiatka Lenina! Wtedy to byu poszondek byua jedno gozeta y sie jom kupYwauo do rusznorokich celuf. }:=8* A tak szczesze mufionc to zachowanie mangomłotów było rodem z PRL - nie ważne jakie jest czasopismo! Ważne że jest! Niby mam kupowac je tylko dlatego, że to jest o mandze. Kupiem jeślim mi śje będzie podobauo i niebedzie tom "klocuf"!

Dokładniej jest omówiono to w tekstach na mojej stronie ("mongowe szmotuofce" i "redakcja od obory"). Jeśli kogoś to obchdzi - może zerknąć.

_________________
Moderator strony ANTY-anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-07-2005, 14:07   

Może i dobrze, a chwilami nawet dowcipnie, ale język w jakim jest to napisane odstrasza skutecznie od lektury. Może dzisiejszej młódzi wychowanej na necie i wykarmionej różnymi odmianami netowego slangu to nie przeszkadza, mi niestety tak.
Niestety, co bym tu o A+ nie napisał to poza drobnymi potknięciami dało sie to jakoś czytać, czego o Twojej stronie powiedzieć się nie da. Tak więc sorry Winnetou...
Aha, nie ma to jak subtelność w reklamowniu swoich stron...
Powrót do góry
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2005, 19:50   

A zapodaj adres tej strony.
Chyba że przegapiłem linka, choć nie sądze. ;)

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kinder_Master
Gość
PostWysłany: 13-07-2005, 20:15   

Grisznak:
Znalaz sie kurde ynteligent. Otoz moim zdaniem gdyby przymknac oko na kilka faktow, moznaby wysnuc taki oto wniosek ze... eeee Anime plus to szajs i kicha.

"dalo sie to jakos czytac" jak walnales sete to sie dalo.

"Aha, nie ma to jak subtelnosc w reklamowniu swoich stron... "
Nie ma to jak dostrzeganie ironii i zdawanie sobie sprawy ze ktos specjalnie tak pisze.

Jom yntelygent, de facto rzecz josna! To wasze forum jest dla mnie za lame. (to zart, dla niekumatych)

Ash Deluxe:
link to www.anty-anime.50megs.com,
ja jej nie tworze jakby co, tylko jestem jej fanem

manga=spoko, fani_mangi=a fu!
Powrót do góry
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-07-2005, 20:33   

Jak dla kogo, ale to już całkowicie subiektywna kwestia...Nie mam w zwyczaju pobierać w trakcie lektury, więc trudno mi opisać wrażenia towarzyszące czytaniu A+ po setce, domyślam się, że były nieziemskie, zwłaszcza jeśłi ci się po kilku głębszych Michio objawił.
Ynelygent to możesz sobie mówić do swojego pieska, do mnie jak już to inteligent, które to miano zresztą uważam za stosowne względem mojego wykształcenia oraz stanu wiedzy. Bo jestem z miasta...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group